آهنگ آرامش دهنده اندروید
برنامه آهنگ آرامش دهنده اندروید

5 برنامه آهنگ آرامش دهنده بی کلام اندروید: آسوده استراحت کنید

در زندگی پرمشغله امروزی، پیدا کردن مجالی برای استراحت به یک آرزوی همیشگی برای بسیاری از افراد بدل شده است. از این رو یک راه برای تسکین بخشیدن به این همه هیاهو که هر روز با آنها سر و کار داریم، گوش دادن به یک آهنگ آرامش دهنده در گوشی های هوشمند است تا کاری کند بتوانیم کمی فکر خویش را رها کنیم.

معرفی نرم افزارهایی برای گوش دادن به آهنگ آرامش دهنده

به لحاظ علمی ثابت شده است که یک آهنگ آرامش دهنده ، می تواند استرس را از فرد دور کرده و به وی آرامش فکری تزریق کند. در میان انبوه برنامه های صداهای بیکلام آرام بخش برای اندروید در این مقاله معرفی نرم افزار اندرویدزوم، چند برنامه کاربردی را به شما معرفی می کنیم تا به این شکل به افکار خود نظم داده و دمی بیاسایید.

1.Atmosphere: Relaxing Sounds

برنامه آهنگ آرامش دهنده Atmosphere: Relaxing Sounds اندروید
Atmosphere: Relaxing Sounds

دانلود از گوگل پلی

چنان که از نام برنامه Atmosphere: Relaxing Sounds پیداست، این نرم افزار محبوب، صداهایی ضبط شده درون خود دارد که می تواند ذهن شما را آرام سازد. نکته مثبت این برنامه برخورداری اش از مجموعه بزرگی از صداهای آرام بخش می باشد که همانطور که اشاره گردید تاثیر ثابت شده ای بر آرامش ذهن دارند. صداهایی از ساحل، جنگل و نواحی کنار جاده ای را در Atmosphere: Relaxing Sounds می توانید گوش دهید.

همین طور دانلود کنید: HOOK ، آرامش‌بخش‌ترین بازی اندرویدی

2.Sleep Sounds

برنامه آهنگ آرامش دهنده Sleep Sounds اندروید
Sleep Sounds

دانلود از گوگل پلی

برنامه Sleep Sounds ، بالغ بر 200 صدای مختلف دارد که فکرتان را آرام کرده و شما را ریلکس می کند. صداهای داخل این برنامه در دسته بندی های مختلفی جای گرفته اند که به تفکیک قابلیت انتخاب دارند. اگر دانش آموز باشید می توانید از آهنگ های مخصوص مطالعه با عنوان Study music در برنامه استفاده کنید که این آهنگ ها به طرز محسوسی، قدرت تمرکز شما روی موضوع مورد مطالعه را افزایش می دهند.

3.Relax Melodies: Sleep Sounds

برنامه آهنگ آرامش دهنده Relax Melodies: Sleep Sounds اندروید
Relax Melodies: Sleep Sounds

دانلود از گوگل پلی

Relax Melodies: Sleep Sounds به برنامه قبلی در همین فهرست شباهت خاصی دارد که افزون بر 50 میلیون بار توسط کابران سراسر دنیا دانلود شده است. با این نرم افزار شما می توانید بسیاری از صداهای واقعی موجود در طبیعت، صدای سفید و صدای صورتی را گوش کنید و در کنار این صداها، با Relax Melodies: Sleep Sounds قادر هستید تکنیک های مربوط به مدیتیشن و امواج مغزی را فرابگیرید.

در همین سبک دریافت کنید: 15 رینگتون آهنگ زنگ ملایم و رمانتیک سال 2018

4.Calm – Meditate, Sleep, Relax

برنامه آهنگ آرامش دهنده Calm - Meditate, Sleep, Relax اندروید
Calm – Meditate, Sleep, Relax

دانلود از گوگل پلی

همان گونه که از نام برنامه Calm – Meditate, Sleep, Relax پیداست، این نرم افزار تکنیک های رسیدن به آرامش، برای آسوده به خواب رفتن را به شما یاد می دهد. به جز این تکنیک ها، برنامه شامل صداهایی نظیر باران، رودخانه، نواهای روستایی، صدای سفید و… نیز می شود.

5.Tide

برنامه آهنگ آرامش دهنده Tide اندروید
Tide

دانلود از گوگل پلی

آخرین برنامه آهنگ آرامش دهنده اندروید که در این مقاله به آن می پردازیم Tide نام دارد. اگر به دنبال برنامه ای در این زمینه هستید که رابط کاربری خوبی داشته باشد Tide گزینه مناسبی برای تان است. این نرم افزار هر آنچه برای آرامش یافتن ذهن مورد نیاز است را در خود دارد.

از جمله این که صداهای آرامش بخش، بازی های تمرکز ذهنی و راهنمای تکنیک های مدیتیشن را در آن می توانید پیدا کنید. در کنار همه اینها نقل قول های جذابی از بزرگان درون برنامه گنجانده شده است تا از آنها تاثیر گرفته و در زندگی به کار ببندید.

همچنین دانلود کنید: برنامه صداهای آرامش بخش برای اندروید

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.