بازی زامبی Left to Survive اندروید
بازی Left to Survive

دانلود Left to Survive 4.0.2 بازی زامبی کشی بازمانده برای بقا + دیتا

روایت های آخرالزمانی، درون مایه بسیاری از فیلم ها و بازی ها، در سال های اخیر شده است. زامبی ها، موجوداتی که عقل ندارند و فقط قصد خوردن انسان های دیگر را دارند یکی از این درون مایه ها را تشکیل می دهند. بازی های زامبی کشی طرفداران زیادی پیدا کرده اند و مدام به تعداد بازی های این سبک افزوده می شود. Left to Survive یکی از این بازی هاست که البته طراحی سه بعدی و گرافیک مناسبی نیز دارد.

بازی Left to Survive
Left to Survive

بازی Left to Survive : زامبی ها را بکش تا کشته نشوی!

خط داستانی بازی Left to Survive استاندارد های لازم در این سبک را دارد، شما آخرین بازماندگان بشریت هستید و وظیفه دارید تا گروهی از مبارزان را رهبری کنید تا بتوانید از خود در برابر خیل عظیم زامبی ها، دفاع کنید.

مثل همیشه سر را هدف بگیرید

مرکز کنترل فیزیکی انسان، مغز اوست حتی اگر به زامبی تبدیل شده باشد. پس برای این که راحت تر بتوانید این موجودات قاتل را از پا در آورید به سمت سر آنان شلیک کنید وگرنه لازم است چندین تیر را حرام شان کنید. در عین حال که با زامبی ها می جنگید باید پایگاه خود را نیز مستحکم کنید، منابع لازم برای تقویت قوای جنگی تان را نیز تقویت کرده و همچنین سعی کنید نیروهای تازه نفس به گروه خود اضافه کنید.

همچنین دریافت کنید: ZOMBIE: Best Free Shooter Game بازی شکارچی زامبی + مود

نحوه کنترل بازی

چنان که گفته شد بازی طراحی سه بعدی دارد، از زاویه دید اول شخص روایت شده و شما آزادانه در کل محیط بازی قادر به کنترل و حرکت دادن کاراکتر خود هستید. در بخش هایی از بازی موضوع از حالت یک نبرد زمینی خارج شده و از فراز هلی کوپتر باید پایگاه های دشمن را نابود سازید.

تنوع سلاح و امکان ارتقای آنها

برای زنده ماندن در برابر این همه زامبی، حتما لازم است مهمات خوبی نیز در اختیار داشته باشید. سلاح هایی مانند تفنگ دوربین دار، نارنجک، شات گان و… همگی در بازی وجود دارد تا در مواقع مناسب هر یک به کار گرفته شوند.

حالت های تک نفره و چند نفره

به جز حالت اصلی یک نفره بازی، بخش چند نفره طراوت خاصی به این بازی می بخشد. شما می توانید در حالت چندنفره با دیگران به شکل همزمان رقابت کرده و مهارت بقای خود را به رخ آنان بکشید.

نبرد با غول های زامبی

هر از چند گاهی در بازی باید با غول های زامبی رو در رو شوید که طبیعتا کشتن آنها به سادگی یک زامبی معمولی نیست. این غول ها به مراتب قوی تر و خطرناک تر از دیگر زامبی ها هستند و برای کشتن شان لازم است استراتژی مناسب و البته مهمات خوب و کافی در اختیار داشته باشید. چرا که یک زامبی نهایتا می تواند با سرعت کم به سمت شما یورش بیاورد، اما غول های زامبی حتی می توانند بپرند و جوری شما را غافلگیر کنند که اصلا انتظارش را نداشته باشید.

ساخت و شخصی سازی پایگاه

امکان ساخت، ارتقا و شخصی سازی پایگاه در این بازی وجود دارد تا برای مقاومت در برابر زامبی ها به مکانی امن بتوانید اتکا کنید.

همین طور دریافت کنید: دانلود Zombie Squad بازی اکشن و هیجان انگیز جوخه زامبی

تیزر معرفی

تصاویر:

دانلود بازی Left to Survive اندروید (بروز رسانی 2020) :

دانلود مستقیم فایل نصبی

دانلود مستقیم فایل دیتا

دانلود OfficeSuite از گوگلی

همچنین بازی کنید: دانلود بازی Zombie Reaper 2 کشتار زامبی

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.