Register-IMEI

مدارک و شرایط لازم برای رجیستری هر گوشی:


1- مشخصات ورود به کشور (پاسپورت) فردی که در 2 ماه اخیر وارد کشور شده باشد اگر ندارید میبایست پاسپورت بخرید.

2- پر کردن فرم مشخصات

3- پرداخت هزینه های عوارض گمرکی گوشی

 

وضعیت خود را انتخاب کنید تا به فرم مربوطه هدایت شوید:

گوشی رجیستر نشده دارم و پاسپورت مسافری نیز ندارم

گوشی رجیستر نشده دارم پاسپورت هم دارم (اخیرا وارد کشور شدم)

همکار (فروشنده موبایل) هستم و در هفته به تعداد پاسپورت میخواهم

اتباع خارجی هستم

 
بازی جانی تریگر Johnny Trigger اندروید
بازی Johnny Trigger

دانلود Johnny Trigger 1.7.1 بازی شلیک با صحنه آهسته برای اندروید

در فیلم های اکشن، سنتی بنا گذاشته شده که لحظه شلیک گلوله ها، صحنه به صورت آهسته پخش شده و مسیر تیر نشان داده می شود. بعد از این که این کار مورد استقبال تماشاگران قرار گرفت، حالا در دنیای بازی های کامپیوتری هم به شکل دیگری همین ایده پیاده سازی شده است. بازی Johnny Trigger اساسا بر همین ایده تکیه دارد و روایت تیراندازی ماهر است که با ظرافت خاصی دشمنانش را از پا در می آورد.

لوگوی بازی Johnny Trigger اندروید
جانی تریگر

بازی Johnny Trigger : مهارت های خارق العاده تیراندازی روی هوا

جذابیت اصلی بازی Johnny Trigger به نحوه تیر زدن جانی، شخصیت قهرمان بازی برمی گردد. او به هوا پریده و هنگام عبور از مانع، به طرز شگفت آوری تیراندازی می کند به گونه ای که حین پشتک زدن در هوا تیرهای خود را هم شلیک کرده و به دشمن می زند. در این لحظه و همین طور که او روی هواست صحنه بازی به شکل آهسته پخش شده و هیجان این کار را مضاعف می کند.

همین طور دریافت کنید: دانلود Mr Bullet – Spy Puzzles 3.7 بازی آقای گلوله: معماهای جاسوسی + مود

اولین اشتباه آخرین اشتباه شماست

در هر صحنه از بازی جانی خودش به هوا پریده، روی زمین سر می خورد یا سقوط آزادی ماهرانه انجام می دهد کار شما این است که به موقع شلیک کنید و دشمنان او را بکشید. فقط به این نکته دقت کنید که اگر نکشید، کشته می شوید. به عبارت دیگر چنان چه حتی اگر یکی از دشمنان در صحنه زنده بماند بلافاصله او به شما تیر می زند و شما مجبور هستید از آخرین چک پوینت بازی را ادامه دهید.

مدیریت تعداد گلوله ها

تعداد تیرهای هر تفنگی که دست جانی باشد محدود است و این طور نیست که در صحنه نبرد دست خود را روی صفحه گذاشته و دشمنان را به رگبار ببندید بدون دغدغه این که خشاب تان خالی شود.

این یعنی اگر تعداد تیرهایی که می زنید و به خطا می روند زیاد باشد ممکن است برای کشتن همه دشمنان تیر کم بیاورید و شما بمانید و خشاب خالی و دشمنی که پیشانی شما را هدف گرفته است!

لذت هد شات

در موقع تیراندازی به دشمن یکی از کارهای لذت بخشی که با کمی دقت می توانید انجام دهید هدشات یا همان شلیک به سر می باشد. این کار اندکی در زمان بندی شلیک گلوله ریسک خطا رفتن را بالا می برد، اما وقتی به هدف می خورد و عبارت HeadShot روی صفحه آمده و صدای دو رگه ای آن را به زبان می آورد به این نتیجه می رسید که ارزشش را داشت.

فقط نکته عجیب اینجاست که سازندگان بازی هیچ مزیتی برای هدشات در نظر نگرفته اند که به طور مثال اسکناس بیشتری جایزه نصیب شما شود یا مثلا رنکینگ خاصی به شما تعلق بگیرد. شخصا بعد از انجام مراحل زیادی از بازی تقریبا همه دشمنان را هدشات کردم اما دریغ از یک تشکر خشک و خالی توسط بازی!

از اجزای محیط به نفع خود استفاده کنید

وقتی به مراحل بالای بازی می رسید کم کم عوامل محیطی هم نقش مهمی در بازی پیدا می کنند. به طور مثال، بشکه های منفجر شونده باعث می شوند دشمنانی که اطراف آن هستند یکجا به درک واصل شوند. یا دشمنی که به بالون آویزان شده را می توانید با ترکاندن بالون او، نقش بر زمین کنید.

همین طور در مواردی هدف، دور از تیررس شما قرار دارد لازم است که باید به شکل پینگ پونگی شلیک کنید تا گلوله شلیک شده به در و دیوار برخورد کرده و به سمت دشمن کمانه کند.

مواظب افراد بیگناه باشید

از یک جا به بعد در این بازی، افراد مظلوم بیگناه هم در مراحل نقش آفرینی می کنند. این اشخاص توسط دشمن شرور احاطه شده اند و شما هم باید مواظب باشید حین تیراندازی به دشمن، بی گناهان را به کشتن ندهید. حتی گاهی یک تیر اشتباه به بشکه انفجاری باعث می شود که تر و خشک با هم بسوزند!

نبرد با غول آخرها : سخت اما جذاب

بعد از طی کردن هر چند مرحله در بازی با غول آخر ها باید مبارزه کنید. این غول ها برخلاف دشمن های عادی بازی با یک تیر نمی میرند بلکه خط سلامتی آنها بالای صفحه درج می شود و تعداد زیادی تیر باید بخورند تا از پا دربیایند.

نکته ای که اینجا وجود دارد این است که برخلاف دشمنان عادی اتفاقا به غول آخرها تا می توانید پشت سر هم و رگباری باید تیر اندازی کنید چرا که هر بار که جانی می پرد و پشتک وارو می زند تا شلیک انجام دهد می توانید مقدار بیشتری از جان غول را کم کنید.

آنچه این مرحله از بازی را سخت می کند این است که غول بازی چندین تیر باید بخورد تا کشته شود اما شما مثل همیشه حق اشتباه کردن ندارید و اولین اقدام ناموفقی که در تیراندازی به او انجام دهید به مرگ خودتان منجر خواهد شد.

صداگذاری مافیایی

از همان ابتدای بازی وقتی موسیقی پخش می شود، بلافاصله خود را درون جریان بازی حس می کنید. صداگذاری بازی کاملا حس فیلم های اکشن و مافیایی را تداعی می کند و کاملا با حال و هوای بازی همخوانی دارد.

خرید لباس و اسلحه

برای کاراکتر قهرمان بازی با خرج کردن اسکناس هایی که هر مرحله از کشتن دشمنان به دست می آورید، می توانید لباس تازه بخرید و همچنین تفنگ های جدیدی تهیه کنید که با دو فاکتور «تعداد گلوله» و «قدرت آسیب زنندگی» از یکدیگر متمایز می شوند.

خسیس نبودن بازی!

یکی از نکات مثبت این بازی، که در میان بازی هایی که به زور شما را وادار به خرید درون برنامه ای می کنند اتفاقی نادر می باشد این است که برای خرید اسلحه و لباس، بازی شما را مجبور به خرید چیزی نمی کند. به اندازه معقولی اسکناس از هر مرحله جایزه به شما می دهد که با آن می توانید با مدیریت درست پول خود، سلاح و لباس بخرید. از این نظر بازی خساست به خرج نداده و جوایز مناسبی برای هر مرحله به گیمر می دهد.

همچنین دریافت کنید: دانلود Sniper 3D Gun Shooter 3.2.7 بازی تک تیرانداز وظیفه شناس + مود

تصاویر:

تغییرات نسخه جدید 1.7.1 :

  • Johnny Base : باز کردن اتاق ها با کلید و ارتقای آنان با چکش ها و آزاد کردن بونوس های اختصاصی
  • تفنگ ها و لباس های Base : اگر همین طور اتاق ها را ارتقا دهید می توانید چیزهایی جدیدی به دست آورید.
  • مراحل بونوس: پارکی شگفت انگیز، جایی که می توانید الماس، کلید و چکش پیدا کنید.
  • بزودی: چالش هایی به بازی اضافه خواهند شد که داستان اصلی جانی تریگر را روایت می کنند، این بخش به همراه کمیک های رنگی عرضه خواهد شد.

دانلود بازی Johnny Trigger اندروید (بروز رسانی 8 اسفند 98) :

دانلود نسخه اصلی v1.7.1

دانلود نسخه مود v1.5.1

دانلود OfficeSuite از گوگلی

همچنین بازی کنید: 8 بازی تیراندازی آنلاین اندروید : با دقت هدف گیری کنید

همینطور بررسی کنید

بازی Garena Free Fire اندروید

دانلود Garena Free Fire 1.46.0 بازی آتش آزاد اندروید + دیتا

Garena Free Fire یا «آتش آزاد» یکی از جذاب ترین و زیبا ترین بازی‌های سبک اکشن، …

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *