بازی 3 بعدی Evil Nun اندروید
بازی ترسناک Evil Nun اندروید

دانلود Evil Nun 1.7.2 بازی سه بعدی ترسناک راهبه شیطانی اندروید

بازی های ترسناک، به گونه ای هستند که هم دوست ندارید سراغ شان بروید و هم می خواهید به ترس خود غلبه کنید و به خودتان ثابت کنید که اصلا هم از این بازی ها نمی ترسید. Evil Nun قصه ای جذاب دارد که درباره راهبه ای است که روحش به تسخیر شیطان در آمده و در مدرسه ای متروکه قصد جان شما را کرده است.

بازی Evil Nun اندروید
Evil Nun اندروید

بازی Evil Nun : ترس دنباله دار، دلهره همیشگی

در بازی Evil Nun به دنیایی خوف انگیز وارد می شوید جایی که در یک مدرسه راهبه ای شیطانی نگهبانی می دهد این موجود دیو صفت، می تواند هر صدایی را بشنود پس مراقب باشید صدای بی مورد تولید نکنید.
شخصیت ترسناک بازی، چیزی ما بین یک مادربزرگ و یک روح است که خودش قربانی تسخیر شدن روحش توسط شیطان می باشد.

مرگ تو را می خواند!

ترس و مرگ، مثل دو برادر دنبال شما گذاشته اند و رهای تان نمی کنند. هر جایی که راهبه شیطانی شما را پیدا کند محکوم به فنا هستید. پس باید سعی کنید هر جایی که می توانید پنهان شوید خواه داخل مدرسه باشد خواه بیرون از آن، از پارکینگ گرفته تا مزرعه، هر جای امنی را پیدا کردید فورا همان جا پنهان شوید.

به جز ترس و فرار، معما هم باید حل کنید!

سلاح هایی که در بازی پیدا می کنید خودشان می توانند در حل معما های بازی به شما کمک کنند. وسایلی مثل عروسک پر شده از مواد منفجره می تواند چیزهای دیگری را از بین ببرد. به این ترتیب همین طور که در حال گریز از دست راهبه هستید معماها را هم باید حل کنید تا بتوانید جان خود را نجات دهید.

در این مدرسه شما تنها نیستید

در حین فرار کردن، با افراد دیگری هم رو به رو خواهید شد. ابهاماتی برای تان به وجود خواهد آمد، مانند این که بچه ها در اتاق نظافت خانه چه می کنند؟ آیا آنها زنده اند یا جان شان را از دست داده اند؟ برای پیدا کردن پاسخ این ابهامات، باید مثل یک قهرمان وارد عمل شده و ته توی ماجرا را در آورید.

سر و صدا نکنید وگرنه خونتان پای خودتان!

راهبه شرور بازی به صورت مداوم در حال راه رفتن در اتاق های مدرسه است او به صدا حساس است پس باید مواظب باشید که تابلوها را زمین نیندازید، پای تان به ظرف و ظروفی که روی زمین افتاده است نخورد یا رمز عبور درهای قفل را اشتباه وارد نکنید که صدای آژیر آن بلند شود.

هر کدام از این کارها سر و صدا ایجاد می کند سپس راهبه را به سمت صدا کشانده و شما را به دیار باقی می فرستد! در کمد، کابینت یا جاهایی مثل این پنهان شوید تا اگر در اثر سر و صدا راهبه به سمت تان آمد شما را نبیند و این گونه جان سالم به در ببرید.

حالت های مختلف بازی

در مجموع سه حالت برای بازی کردن طراحی شده است که شامل، حالت رویا، حالت روح و حالت اصلی بازی با 4 درجه سختی مختلف است. در حالت رویا یا Dream حروف کلمه Dream را باید در نقشه بازی در حالی پیدا کنید که راهبه در بازی وجود ندارد و همه درها به روی تان باز هستند. اما روزی یک بار بیشتر نمی توانید این حالت را بازی کنید و 3 دقیقه هم بیشتر زمان ندارید.

حالت روح برای کسانی که نمی خواهند همه اش در واهمه برخورد با راهبه باشند خوب است. در این حالت شما مثل روح در بازی حضور دارید و هر چقدر هم که سر و صدا کنید راهبه به سمت صدا می آید ولی شما را نمی بیند و در نتیجه شما در امان هستید.

حالت اصلی بازی اما همان جایی است که راهبه خبیث نفس تان را در سینه حبس می کند. در حالت آسان، شنوایی راهبه ضعیف و سرعت حرکتش است در حالت نرمال کمی بهتر می شود، در حالت سخت گوش هایی تیز پیدا می کند و سریع راه می رود و در حالت Extreme با کوچک ترین صدایی، در چشم به هم زدنی این موجود شرور مثل جن جلوی شما ظاهر می شود و با پتک فولادینش نسخه شما را می پیچد!

همین طور دریافت کنید: معرفی و دانلود بازی ترسناک Escape from Chernobyl + دیتا

تصاویر

دانلود بازی Evil Nun اندروید (بروز رسانی 17 دی 98) :

دانلود نسخه v1.7.2 اصلی

دانلود نسخه  v1.7.2 مود

دانلود OfficeSuite از گوگلی

همچنین بازی کنید: معرفی 9 بازی ترسناک اندروید – ترس را لمس کنید

جمع امتیازها: 0 میانگین: 0

همینطور بررسی کنید

GUNSHIP BATTLE اندروید

دانلود GUNSHIP BATTLE 2.7.43 بازی نبرد هلی کوپترهای جنگنده اندروید + دیتا

وقتی قرار باشد هلی کوپتری تا دندان مسطح را در میدان جنگ کنترل کنید و …

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *