کلیک خودکار اندروید
برنامه کلیک خودکار

3 برنامه کلیک خودکار اندروید برای لمس کردن اوتوماتیک صفحه

اگر در حال خواندن این مقاله هستید، احتمالا می دانید که یک برنامه کلیک خودکار اندروید به چه درد می خورد و برای چه مواردی از آن می توان استفاده کرد. اما اگر برای تان سوال است که اصلا برنامه کلیک اوتوماتیک چیست؟ در پاسخ باید بگوییم این برنامه ها کاری می کنند تا روی نقطه مشخصی از صفحه به طور خودکار، مدام کلیک شود و نیازی به انجام دستی این کار نباشد.

معرفی چند برنامه کلیک خودکار اندروید

بعد از این که دانستیم برنامه کلیک خودکار چه کاری انجام می دهد، قبل از معرفی این برنامه ها، اجازه دهید ببینیم موارد استفاده آن چیست؟ اصلا چه دلیلی دارد روی یک نقطه ثابت از صفحه پشت سر هم کلیک کنیم؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم در بعضی بازی ها لازم است شما روی نقطه خاصی مدام کلیک کنید، به جای این که به طور دستی این کار تکراری را انجام دهید، می توانید انجام این حرکت به نرم افزار مخصوص کلیک خودکار بسپارید.

به جز این برنامه های دیگری هم هستند که کار کردن با آنها برای کسب کردن سکه و امتیاز یا هر واحد پولی که دارند، امری است که حوصله شما را سر می برد. در این مورد نیز برنامه های کلیک اوتوماتیک، حلال مشکل شما هستند.

در ادامه این مقاله معرفی برنامه اندرویدزوم با چند نرم افزار اوتو کلیک اندروید شما را آشنا می کنیم که بعضی به روت نیاز دارند و بعضی دیگر بدون روت هم کار می کنند.

1.Automate (بدون روت)

برنامه کلیک خودکار Automate اندروید
Automate

دانلود از گوگل پلی

برنامه Automate به شما این امکان را می دهد که به شکل یک فلوچارت، کارهایی که می خواهید به طور خودکار انجام شوند را برنامه ریزی کنید و از این برنامه کلیک خودکار اندروید، بخواهید که آنها را به ترتیب انجام دهد.

شما اگر بخواهید می توانید جدول زمانی برای فعال شدن این کارها، یکی پس از دیگری تعریف کنید تا عملکردهای مربوطه راس زمان مقرر صورت گیرند. با این روش می توانید تنظیم کنید که پس از باز شدن یک برنامه به طور خودکار، چه کارهایی به ترتیب در آن انجام شوند. گفتنی است در نسخه پولی این نرم افزار امکان تعریف کردن بیش از 30 بلوک وجود دارد.

همچنین مطالعه کنید: آموزش تغییر خودکار والپیپر اندروید – وقتی تصویر زمینه خودش عوض می شود

2.HiroMacro (نیازمند روت)

برنامه کلیک خودکار HiroMacro اندروید
HiroMacro

دانلود از گوگل پلی

یکی از معروف ترین برنامه های کلیک خودکار اندروید در میان کاربران، HiroMacro نام دارد. تنها نکته منفی این برنامه این است که برای استفاده از آن حتما باید گوشی شما روت باشد.

شما می توانید با این اپ، کلیک های مشخصی روی صفحه را انجام داده و عملیات خود را ضبط کنید، تا به آسانی همان کارها توسط برنامه دوباره تکرار شوند.

همچنین بخوانید: چگونه تایمر موزیک برای قطع خودکار موسیقی اندروید تنظیم کنیم؟

3.AutoInput (بدون روت)

برنامه کلیک خودکار AutoInput اندروید
AutoInput

دانلود از گوگل پلی

آخرین برنامه این فهرست که نیازی به روت هم ندارد AutoInput می باشد. اما پیش نیاز این برنامه این است که از قبل برنامه Tasker را روی گوشی نصب کرده باشید. چرا که AutoInput در اصل یک افزونه برای Tasker است.

همینطور بخوانید: چگونه خودکار به بهترین وای فای موجود در اندروید متصل شویم؟

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.