ماشین سواری آفلاین اندروید
بازی ماشین سواری آفلاین

10 بازی ماشین سواری آفلاین اندروید : تخته گاز بدون اینترنت!

بازی های اتومبیل رانی زیادی برای موبایل ساخته می شوند که با وجود این که بعضا طراحی جذابی هم دارند اما مشکل اینجاست که الزاما نیازمند اتصال به اینترنت هستند. سازندگان این بازی ها به این فکر نکرده اند که شاید کسی نخواهد به اینترنت متصل باشد یا اصلا بنا به دلایلی دسترسی به اینترنت برای همه، همیشه و همه جا میسر نباشد. اما جای شکرش باقیست که چند نمونه خوب از بازی های ماشین سواری آفلاین برای اندروید منتشر شده که بدون اینترنت هم می توانید از آنها لذت ببرید.

معرفی بهترین بازی های ماشین سواری آفلاین برای اندروید

اگر شما نیز می خواهد بازی های ماشین سواری آفلاین را بشناسید و بی نیاز از اینترنت، در جاده ها جولان دهید. در ادامه با این مقاله معرفی بازی اندرویدزوم همراه باشید، تا با چند تا از بهترین های این سبک آشنا شوید.

ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که این بازی های آفلاین نیز برای بروزرسانی به آخرین نسخه خودشان، به صورت مقطعی نیاز به آپدیت دارند که برای این کار باید به اینترنت متصل شوید و نسخه جدید را دانلود کنید.

بنابراین همیشه در نخستین اجرای چنین بازی هایی به شما توصیه می کنیم که با اینترنت روشن این کار را انجام دهید، تا تمام بروزرسانی ها یک بار انجام شود و بعد با قطع اینترنت بدون دغدغه و با خیال راحت آفلاین بازی کنید. گرچه بعضی از بازی ها قسمتی از امکانات شان در حالت آفلاین محدود می شود که این موضوع نیز منطقی به نظر می رسد.

همچنین بازی کنید: 8 بازی برتر آفلاین برای اندروید

1.Asphalt Nitro

بازی های ماشین سواری آفلاین Asphalt Nitro اندروید
Asphalt Nitro

سری بازی های ماشین سواری آسفالت سال هاست در دل طرفداران سبک ماشین سواری گوشی، جا باز کرده اند و به لحاظ گرافیکی و گیم پلی همیشه حرف های زیادی برای گفتن دارند.

بدون شک یکی از بهترین بازی های ماشین سواری آفلاین اندروید یکی از بازی های آسفالت یعنی Asphalt Nitro می باشد. نحوه کنترل این بازی ساده سازی شده است که برای گروهی می تواند مقبول و برای گروهی دیگر آزاردهنده باشد.

ماشین های زیادی در این نسخه آسفالت هم وجود دارند که با ارتقای آنها می توانید از هر نظر قوی تر شان کنید و به لحاظ ظاهری چهره ای متفاوت از آنها درست کنید.

مراحل متنوعی در بازی وجود دارد که مثل همیشه طراحی گرافیکی شان توجه را به خود جلب می کند که در این مراحل خوش بر و رو ، به رقابتی جانانه با ماشین های دیگر می پردازید.

2.Racing Fever: Moto

بازی های ماشین سواری آفلاین Racing Fever: Moto اندروید
Racing Fever: Moto

گیم پلی و طراحی بازی Racing Fever: Moto از جهات مختلف عالیست. این بازی پس از انتشار خیلی زود توانست محبوبیت قابل توجهی به دست آورد که این موضوع از تعداد دانلود و رتبه بالای آن در گوگل پلی آشکار می شود.

قضیه از این قرار است که با موتورسیکلت باید در ترافیک برانید و بازی را از نمای اول شخص جلو ببرید در حالی که سایرین از هوش مصنوعی بهره می گیرند.

گرافیک بازی بدون شک تحسین برانگیز بوده و تنوع موتورهای قابل انتخاب در آن بالاست. ماموریت های کوچکی در بازی وجود دارد که در طول مراحل باید آنها را کامل کنید تا سطح شما ارتقا پیدا کند.

به طور مثال در یک مرحله ممکن است لازم باشد که ریس را بدون هیچ تصادفی تمام کنید تا ماموریت کامل شود. چنین ماموریت هایی سبب می شود تا هدف ثانویه ای در بازی داشته باشید و بیشتر درگیر سیستم دریافت پاداش بازی شوید.

بازی Racing Fever: Moto به شکلی بی نقص در حالت آفلاین کار می کند و اگر به اینترنت دسترسی نداشته باشید عملا هیچ جزئی از بازی را از دست نخواهید داد.

3.Beach Buggy Racing

بازی های ماشین سواری آفلاین Beach Buggy Racing اندروید
Beach Buggy Racing

تا قبل از این که ماریو کارت برای اندروید منتشر شود، بازی که سبک مشابهی داشت Beach Buggy Racing بود که جذابیت های مشابهی را برای گیمر رقم می زد.

با توجه به آنلاین اجباری بودن ماریو و منطق نینتندو برای همه بازی هایش که به زور باید آنلاین باشید و گرنه حق ندارید بازی کنید، این بازی به خاطر این که می توانید آفلاین انجامش دهید، جایگزین مناسبی برای قارچ خور و دار و دسته اش می باشد.

در این بازی، مشابه ماریو کارت، یکی از ماشین های منحصر به فرد طراحی شده را انتخاب می کنید و وارد رقابتی بامزه و فان با چاشنی درگیری و خشونت می شوید.

گیم پلی بازی Beach Buggy Racing نقطه درخشان آن می باشد، جایی که باید در گوشه های مسیر دریفت بکشید، به موقع ترمز گرفته و با جمع کردن پاور آپ ها از جای جای زمین بازی سعی کنید گوی سبقت را از رقبا بربایید.

این بازی ماشین سواری آفلاین ، ترکیبی از اتومبیل رانی آرکید و سبک تیراندازی می باشد که همزمان بسیار سرگرم کننده نیز هست.

4.Horizon Chase – World Tour

بازی های ماشین سواری آفلاین Horizon Chase - World Tour اندروید
Horizon Chase – World Tour

دانلود از گوگل پلی

Horizon Chase – World Tour یک بازی ماشین رانی آرکید دیگر برای اندروید می باشد که حس زیبایی شناسانه بازی های رترو را درون خود دارد. به گونه ای که گرافیک، رنگ ها و طراحی های صورت گرفته در بازی موجب می شود تا به یاد دهه 80 میلادی بیفتید.

در بازی ماشین سواری آفلاین Horizon Chase – World Tour ، تعداد زیادی ماشین قابل انتخاب بوده و مراحل زیادی برای طی کردن طراحی شده است. همه مراحل کوتاه هستند اما در پس زمینه آنها همیشه نکته ای منحصر به فرد وجود دارد که آنها را با یکدیگر متفاوت می سازد.

به عنوان مثال، پل گلدن گیت سانفرانسیسکو را در یک مرحله ممکن است ببینید که توجه شما را به خود جلب کند و در مراحل دیگر مکان های دیگری باشند که آن مرحله را به لحاظ اجزای طراحی شده منحصر به فرد کنند. علاوه بر این، نحوه کنترل بازی هم ساده و در عین حال قویست تا بتوانید آن طور که دلتان می خواهد در جاده مانور داده و به حرکت تان ادامه دهید.

همین طور مطالعه کنید: 18 بازی موتور سواری اندروید : با خیال راحت تک چرخ بزنید!

5.CSR Racing

بازی های ماشین سواری آفلاین CSR Racing اندروید
CSR Racing

دانلود از گوگل پلی

بازی CSR Racing یکی از بهترین بازی های ماشین سواری اندروید بدون نیاز به اینترنت است که از نظر بصری توانسته، انتظارات کاربران از خود را به خوبی، برآورده کند.

مدل های ماشین های این بازی، بسیار خوب طراحی شده اند و تعداد اضلاع و جزئیات شان بسیار بالاست. این ماشین ها بسیار واقعی به نظر می آیند و به خوبی می توانید حس کنید که برای طراحی شان زمان زیادی صرف شده است.

این بازی در سبک دراگ بوده و روی گوشی های اندرویدی، به خوبی تبلت ها کار می کند. کنترل بازی آسان بوده و خبری از فرمان برای کنترل خودرو نیست. در عوض کنترل کامل تعویض دنده با خودتان است.

لازم به ذکر است، در بازی های دراگ، آنچه اهمیت دارد زمان بندی درست در تعویض دنده است تا در سرعتی ایده آل این کار را انجام دهید که منجر به کسب رکوردی بهتر شود.

6.Real Racing 3

بازی های ماشین سواری آفلاین Real Racing 3 اندروید
Real Racing 3

دانلود از گوگل پلی

بازی Real Racing 3 ، به لحاظ نمای بصری، بسیار زیبا و قابل تحسین است به گونه ای که به جرات می توان این بازی را بهترین بازی، از این نظر در فهرست بازی های ماشین رانی آفلاین در نظر گرفت.

با این وجود باید این واقعیت را بپذیریم که همه چیز یک بازی به ظاهرش نیست، به جز گرافیک، محتوای بازی آن چیزی است که گیمر را پای آن نگه می دارد یا از بازی فراری می دهد! خبر خوب این است که Real Racing 3 از این نظر هم رضایت بخش عمل کرده و گیم پلی جذابی دارد.

مدل های ماشینی که در این بازی طراحی شده اند جزئیات فراوانی دارند، کیفیت تصاویر استفاده شده در بازی بالا بوده و مکانیک کنترل خودرو نیز عالیست. میزان قابل شخصی سازی بودن بازی، به مقدار قانع کننده ای بالاست و در کل، بازی به گونه ای است که بعد از یک بار بازی کردن، به سختی می توانید از آن دل بکنید.

در بحث آفلاین بودن بازی باید بگوییم، Real Racing 3 امکاناتی دارد که فقط به صورت آنلاین قابل دسترسی هستند. اما بخش مسابقه ای اصلی بازی تحت تاثیر این موضوع قرار نگرفته و به شکل آفلاین هم می توانید از آن لذت ببرید.

7.Asphalt 8: Airborne

بازی های ماشین سواری آفلاین Asphalt 8: Airborne اندروید
Asphalt 8: Airborne

دانلود از گوگل پلی

بعد از نسخه نیترو، باز هم نسخه ای دیگر از بازی آسفالت را به شما معرفی می کنیم که آفلاین بوده و نیازی به اینترنت برای بازی کردن، ندارد. مثل همیشه جذابیت های همیشگی سری بازی های آسفالت در بازی Asphalt 8: Airborne هم وجود دارد و می توانید از لحظه لحظه آن لذت ببرید.

این بازی جزء معدود بازی های رایگانی است که شما را مجبور به خرید چیزی نمی کند. گرچه پیشنهادات در بازی همیشه مطرح می شود اما اصرار چندانی هم بر آنها وجود ندارد.

شما در آسفالت 8 می توانید تخته گاز بروید و با ضربه زدن به ماشین های رقیب آنها را از میدان به در کنید. نکته ای که در بازی های حساس که در متراژ پایانی پایاپای دنبال می شوند، می تواند تضمین کننده برنده شدن شما باشد.

این بازی به شکل آفلاین به خوبی کار می کند گرچه بعضی از اجزای آن از کار می افتد که اتفاق عجیبی هم نیست، اما این موضوع باعث نمی شود که نتوانید بدون نیاز به اینترنت از آسفالت 8 لذت ببرید.

8.Hill Climb Racing 2

بازی های ماشین سواری آفلاین Hill Climb Racing 2 اندروید
Hill Climb Racing 2

دانلود از گوگل پلی

کمی از طراحی های واقعی و گرافیکی فاصله می گیریم و دوباره به سراغ دنیای ماشین سواری فانتزی و سرگرم کننده می رویم. اگر به دنبال یک بازی فان در محیطی دوبعدی هستید که بتواند مدت ها شما را سرگرم کند، بازی Hill Climb Racing 2 را امتحان کنید.

نسخه اول این بازی موفقیتی کسب کرد که سازندگان متقاعد شدند شماره دوم را پربار تر از قبل منتشر کنند. در این بازی شما می توانید شخصی سازی های گوناگونی روی خودروی خود انجام دهید و حتی پا را فراتر گذاشته و کاراکتر خود را نیز عوض کنید.

نحوه کنترل بازی، به اندازه ای راحت هست که سریع بتوانید آن را یاد گرفته و در آن مهارت کسب کنید. Hill Climb Racing 2 به شکل آفلاین قابل انجام بوده و خبری از حالت آنلاین چندنفره در آن نیست. البته که لیست بهترین ها یا همان لیدربورد بازی به شکل آنلاین قابلیت بروز شدن دارد، اما این موضوع آنقدر هم مساله حادی نیست که روی تجربه کاربر بخواهد اثرگذار باشد.

9.Drift Max Pro

بازی های ماشین سواری آفلاین Drift Max Pro اندروید
Drift Max Pro

دانلود از گوگل پلی

بازی Drift Max Pro به استایل ها نسبت به دیگر بازی های ماشین سواری، اهمیت بیشتری داده است. شما می توانید ظاهر ماشین خود را مثل یک توپ جنگی تغییر دهید که این موضوع از رنگ ماشین گرفته تا دیگر دستکاری ها در اجزای قابل استفاده در ماشین را شامل می شود.

نحوه کنترل این بازی، به خوبی بهینه سازی شده است تا به راحتی بتوانید دریفت بکشید و از آن لذت ببرید. Drift Max Pro به شکل آفلاین هیچ مشکلی برای باری کردن برای تان ایجاد نمی کند و امکانات آن بدون اینترنت هم در دسترس هستند.

10.Clicker Racing

بازی های ماشین سواری آفلاین Clicker Racing اندروید
Clicker Racing

دانلود از گوگل پلی

آخرین بازی این فهرست Clicker Racing نام دارد که نسبت به بازی های دیگر معرفی شده، بازی ساده تری به هر لحاظ به نظر می رسد. دلیل معرفی این بازی در انتهای این لیست این است که همیشه لازم نیست گرافیکی پر زرق و برق یا نحوه کنترلی آن چنانی، برای بازی طراحی شده باشد.

گاهی اوقات یک بازی ساده هم می تواند برای سرگرم شدن و گذران اوقات بیکاری، موثر واقع شود. Clicker Racing به واقع از همین دست بازی هاست که چنان که از نام آن پیداست، شما با ضربه زدن به صفحه بازی را انجام می دهید.

روی ماشین خود می توانید انواع شخصی سازی ها را انجام دهید تا به مرور حس کنید ماشین پیشرفته تری دارید. آیتم های مختلفی نیز در بازی وجود دارند که می توانید با جمع آوری آنها مدتی سرگرم شوید.

باید تاکید کنیم که بازی Clicker Racing به صورت آفلاین قابل انجام بوده و نگرانی از بابت اتصال اینترنت در آن وجود ندارد.

در همین زمینه مشاهده کنید: بهترین بازی های ماشین سواری دو نفره اندروید با وای فای

جمع امتیازها: 1 میانگین: 5

همینطور بررسی کنید

بازی راش رالی 3

دانلود بازی ماشین سواری راش رالی 3 Rush Rally 3 1.82

بازی راش رالی یکی از مهیج ترین بازی های سبک رسینگ یا مسابقه است است …

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *