بازی Wrestling Revolution 3D کشتی کج اندروید
بازی کشتی کج 3 بعدی Wrestling Revolution 3D

دانلود Wrestling Revolution 3D بازی کشتی کج 3 بعدی برای اندروید + مود

کسانی که به بازی های مبارزه ای و به قول خودشان بزن بزن، علاقه دارند، معمولا سری بازی های کشتی کج را نیز دنبال می کنند. یکی از بازی های کشتی کج موفق در مارکت Wrestling Revolution 3D نام دارد که گیم پلی مفصل، تنوع شخصیت ها، اجرای انواع فنون کشتی و طراحی 3 بعدی اش، شما را پای دعواهای روی رینگ نگه می دارد.

محیط بازی Wrestling Revolution 3D اندروید
Wrestling Revolution 3D

بازی Wrestling Revolution 3D : کشتی با چاشنی خشونت

بازی Wrestling Revolution 3D دو حالت اصلی برای بازی کردن دارد، یکی Wrestling Career و دیگری Booking Career که در ادامه به توضیح آنها می پردازیم. در مجموع بیش از 300 کاراکتر قابل انتخاب هستند که بر حسب قدرت های مختلف و سلیقه خودتان می توانید یکی را انتخاب کنید.

رینگ مسابقات هم وضعیت های مختلفی می تواند داشته باشد شامل رینگ معمولی، رینگ 6 نفره و…

گرافیک و صدا گذاری

گرافیک این بازی نسبت به یک بازی موبایل، اوضاع مناسبی دارد. اگر بخواهیم آن را با نسخه قبلی کشتی کجی که همین سازنده منتشر کرده بود مقایسه کنیم هنوز هم کمی کارتونی به چشم می آید.

اما جزئیات صورت های شخصیت ها بیشتر شده و فیزیک بدن آنها طراحی بهتری پیدا کرده است. امکان جالب بازی این است که از طریق تنظیمات، شما می توانید تعیین کنید که مثلا سایه ها طبیعی تر به نظر برسند.

البته این به شرطی است که گوشی شما وضعیت سخت افزاری مناسبی داشته باشد و گرنه باعث کند شدن و لگ زدن بازی می شود. پس اگر یک گوشی قوی به لحاظ توان پردازش گرافیکی دارید، این ویژگی را روشن کنید تا اوضاع گرافیک بازی به طرز چشمگیری تا حدود 10 برابر بهتر شده و به کلی دگرگون شود.

زوایای دوربین بسیار متنوع هستند و شما به دلخواه می توانید زاویه مطلوب خود را برگزینید به گونه ای که بزرگنمایی تصویر بیشتر یا از صحنه دورتر باشد.

صداگذاری بازی با حال و هوای اکشن و خشن آن هماهنگی دارد. افکت های صوتی هم هماهنگ با اوضاع بازی و بعضا بامزه هستند به طور مثال صدای خنده تماشاچیان در موقع ضربه خوردن حریف به فضاسازی بهتر صحنه کمک می کند و باعث می شود بیشتر احساس واقعی بودن به شما دست دهد.

همین طور دریافت کنید: 9 بازی مبارزه ای اندروید : از دعواهای خیابانی تا بزن بزن های فانتزی!

حالت بازی Wrestling Career

سری های قبلی بازی کشتی کج، همگی به مفصل بودن حالت Career شان معروف بوده اند. در این نسخه نیز شما یک کشتی گیر انتخاب می کنید و از مدرسه کشتی کار را آغاز می کنید با شخصیت خود از صفر کار را شروع می کنید و به تدریج او را ارتقا می دهید تا برای مسابقات آماده شوید.

شما باید به کار خود در مدرسه کشتی ادامه دهید تا اینکه به وسیله یکی از آگهی های کشتی بتوانید ثبت نام انجام دهید. این آگهی ها شامل فدراسیون آنلاین، WWE ، ستارگان کانادایی و… می شود. به جز این ها، آگهی دیگری هم وجود دارد که مخصوص کشتی گیران بازنشسته است.

بعد از این که موفق شدید در یکی از این آگهی ها ثبت نام انجام دهید، بلافاصله پس از ثبت قرارداد مشخص می شود که چقدر درآمد نصیب شما خواهد شد. دستمزد شما به ازای هر برد نیز مشخص می شود که به این ترتیب، دریافتی های شما شامل همین موارد می شود.

ویرایش کاراکتر

شما می توانید آزادانه کاراکتر خود را ویرایش کنید تا با او بتوانید مسابقه دهید، ضمن این که اگر در مسابقات آسیبی ببینید، دستمزدی دریافت نمی کنید تا وقتی که دوباره سلامتی خود را به دست آورید. البته این امتیاز را هم دارید که در صورت لزوم به شکل رایگان از خدمات جراحی استفاده کنید.

وقتی شما قرارداد امضا می کنید، وارد یک لیگ بزرگ می شوید و در این مسیر باید مدیریت مالی درستی هم داشته باشید که برای این کار می توانید یک مدیر برنامه به خدمت بگیرید که طبعا به او نیز باید حقوق پرداخت کنید. در عین حال حواس تان به سبک زندگی خود نیز باید باشد تا خرج های اضافی و بی مورد انجام ندهید!

حوادث و رویدادهای بازی

هر هفته و بعد از هر مسابقه ای که شرکت می کنید، نشریه ای به نام WrestleReview منتشر می شود که به اتفاقات دنیای کشتی می پردازد. از نکات جالب بازی این است که همه، حتی بازیکنان ممکن است بمیرند یا این که فلج شوند.

قبل از هر بازی احتمالات مختلفی وجود دارد، مثلا ممکن است پشت صحنه مردم به شما حمله کنند یا سعی کنند به شما داروهای نیروزا بفروشند. گاهی هم ممکن است از شما بخواهند رقیب خود را بیرون بیندازید که اگر چنین پیشنهادی را رد کنید، همین پیشنهاد را به رقیب شما می دهند تا همین بلا را سر شما بیاورد.

حالت بازی Booking Career

در این حالت نیز یکی از آگهی ها را انتخاب می کنید که در حالتی که نسخه کامل بازی را نگرفته باشید فقط می توانید حالت فدراسیون آنلاین را انتخاب کنید. ضمنا هر تغییری که در رینگ مسابقه انجام دهید برای شما هزینه بر خواهید بود.

دو نوع نمایش وجود دارد، نمایش TV Tapings که شامل 6 مسابقه می باشد و نمایش Pay-per-view که 8 مسابقه به طول می انجامد. در هر مسابقه رتبه ای از 1 تا 5 ستاره می گیرید که 5 بهترین و 1 بدترین آن است.

کار دیگری که باید انجام دهید مدیریت اتاق لباس شماست. کشتی گیران از شما می خواهند تا کسانی که خودشان از آنها خوش شان نمی آید را به خانه بفرستید، ولی شما باید سعی کنید که زیاد درگیر این دشمنی ها نشوید. اما در کل می توان گفت هر آنچه در حالت Booking Career وجود دارد در حالت Wrestling Career هم هست.

گیم پلی

روی صفحه بازی به جز دکمه های 4 جهت، 5 دکمه دیگر تعبیه شده است. دکمه A برای حمله کردن است، دکمه G برای دست به یقه شدن بوده که اگر حین گلاویز شدن هر دکمه دیگری را بزنید، حریف را از جا کنده و روی او فن اجرا می شود.

زدن دوباره دکمه G موجب می شود تا گریبان رقیب را رها کنید. اما اگر با زدن یک جهت، G را هم بزنید، یک مشت ایرلندی نثار حریف می کنید. دکمه P برای برداشتن آیتم ها و دکمه R برای دویدن استفاده می شود. دکمه T نیز برای متلک گفتن، ضربه فنی کردن و اجرای فن آخر به کار می رود.

در دنیای واقعی کشتی گیران به زیبایی نحوه اجرای فنون خود شهره می شوند در این بازی هم اوضاع به همین منوال است و هر چه هر حرکتی را زیباتر اجرا کنید بیشتر مورد تشویق قرار می گیرید.

همین طور دانلود کنید: 12 بازی گرافیکی اندروید 2019 : اینجا همه چیز طبیعی به نظر می آید!

تصاویر:

دانلود بازی کشتی کج 3 بعدی اندروید (بروز رسانی 21 بهمن 98) :

دانلود نسخه اصلی v1.656 

دانلود نسخه مود v1.040

دانلود OfficeSuite از گوگلی

همچنین دریافت کنید: دانلود Mortal Kombat 2.4.1 مورتال کمبت اندروید + دیتا و مود

جمع امتیازها: 2 میانگین: 3.5

همینطور بررسی کنید

بهترین بازی مبارزه ای اندروید

9 بازی مبارزه ای اندروید : از دعواهای خیابانی تا بزن بزن های فانتزی!

سبک بازی مبارزه ای اندروید درباره درگیری تن به تن کاراکترهای بازی با انواع و …

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *