Register-IMEI

مدارک و شرایط لازم برای رجیستری هر گوشی:


1- مشخصات ورود به کشور (پاسپورت) فردی که در 2 ماه اخیر وارد کشور شده باشد اگر ندارید میبایست پاسپورت بخرید.

2- پر کردن فرم مشخصات

3- پرداخت هزینه های عوارض گمرکی گوشی

 

وضعیت خود را انتخاب کنید تا به فرم مربوطه هدایت شوید:

گوشی رجیستر نشده دارم و پاسپورت مسافری نیز ندارم

گوشی رجیستر نشده دارم پاسپورت هم دارم (اخیرا وارد کشور شدم)

همکار (فروشنده موبایل) هستم و در هفته به تعداد پاسپورت میخواهم

اتباع خارجی هستم

 
خدمات آنلاین سنجاق
برنامه خدمات آنلاین سنجاق

اپلیکیشن خدمات آنلاین سنجاق، اول قیمت بعد انجام کار

زمانی بود که برای پیدا کردن متخصص در هر کاری مجبور بودید تا به بورس آن در محله های دور و نزدیک مراجعه کنید یا این که از طریق دوست و آشنا و تجربه شخصی دیگران به این افراد دسترسی پیدا می کردید. امروز اما با فراگیر شدن اینترنت و در اختیار داشتن گوشی های هوشمند، به راحتی می توانید خودتان متخصص مورد نیاز در هر زمینه ای را در کوتاه ترین مدت پیدا کنید. برنامه ای همه فن حریف که این جا به شما معرفی می کنیم سنجاق نام دارد که کارش پیوند دادن مشتریان به متخصصین مشاغل مختلف است.

برنامه سنجاق اندروید
سنجاق

برنامه خدمات آنلاین سنجاق : انتخاب آگاهانه متخصصین

نرم افزار سنجاق محصول شرکت ایرانی دریچه تجربه نو، کار پیدا کردن افراد متخصص هر حوزه ای را آسان کرده است. به طور مثال اگر نیاز دارید تا در زمینه تعمیرات سخت افزاری موبایل به یک تعمیرکار مراجعه کنید کافیست برنامه سنجاق را روی گوشی خود نصب کنید و با جستجوی خدمات مرتبط با تعمیرات موبایل، متخصص این بخش را پیدا کنید.

پوشش سراسری در کشور با بیش از 30 شهر فعال

این نرم افزار مخصوص پایتخت نیست بلکه در افزون بر 30 شهر ایران به خدمات دهی می پردازد و شما ساکن هر کدام از این شهر ها که باشید می توانید به دنبال متخصص مرتبط به نیازتان در شهر خودتان بگردید.

تنوع بالای خدمات در 200 زمینه مختلف

چنان که پیش تر اشاره کردیم یکی از خدمات ارائه شده در سنجاق، تعمیرات لوازم دیجیتال می باشد. اما این نرم افزار محدود به این بخش نبوده و بالغ بر 200 زمینه تخصصی در برنامه وجود دارد که از خدمات نظافت منزل گرفته تا خدمات زیبایی، خودرو، حیوانات خانگی و… را شامل می شود.

اول قیمت بگیرید بعد تصمیم بگیرید کار را  به عهده چه کسی می خواهید بگذارید

اولین سوالی که در ذهن هر کدام از ما برای انجام یک کار خدماتی ایجاد می شود این است که این کار چقدر خرج روی دست ما می گذارد؟

یکی از مزایای این نرم افزار این است که شما با جستجو کردن تخصص مورد نظر، همان ابتدای کار رنج قیمت خدماتی که در آن حوزه ارائه می شود را دریافت می کنید.

حالا هر چه جزئیات بیشتری را مشخص کنید این محدوده قیمت دقیق تر می شود. در نهایت وقتی خدمت مورد نیاز شما ثبت شد کارشناسان و متخصصان مرتبط به شما با توجه درخواست، دقیق ترین قیمت انجام کار را اعلام می کنند.

وقتی پیشنهادات را دریافت کردید، این جا اختیار با شماست که کدام متخصص، با چه قیمتی را انتخاب کنید.

برنامه سنجاق اندروید
سنجاق

چطور از حرفه ای بودن متخصصان مطمئن شویم؟

هیچ شکی وجود ندارد که همه می خواهند کارشان را به حرفه ای ترین نیروهای متخصص بسپارند تا خیال شان از بابت کیفیت انجام آن خدمت راحت باشد.

برای این که از کیفیت کار شخصی که به شما پیشنهاد انجام کارتان را داده است مطلع شوید، به چند نکته می توانید توجه کنید:

  • بررسی کنید آن شخص تیک آبی تاییدیه سنجاق را دریافت کرده باشد این تیک به متخصصانی داده می شوند که مدارک خود را به تایید سنجاق رسانده باشند.
  • به سوابق متخصص مربوطه مراجعه کنید و نظرات مشتریان قبلی وی در کارهایی که پیش تر انجام داده است را ببینید.
  • متخصصانی را انتخاب کنید که گواهی نامه مهارت دارند که این نشان در کنار نام متخصصان درج می شود.

چطور از سنجاق استفاده کنیم؟

وقتی برنامه را باز کردید، پس از انجام ثبت نام و تایید شماره موبایل خود از طریق پیامک، به حساب کاربری خود وارد می شوید. از منوی پایین صفحه روی علامت ذره ببین کلیک کنید و دسته خدمت مورد نیاز خود را باز کنید (در صورتی که خدمت مورد نیاز خود را پیدا نمی کنید از کادر جستجوی این بخش استفاده نمایید).

محدوده جغرافیایی خود را تعیین کرده و توضیحات لازم را درباره کاری که می خواهید انجام شود را درج کنید. وقتی ثبت درخواست شما به پایان رسید حدود 15 الی 30 دقیقه باید منتظر بمانید تا این درخواست توسط کارشناسان بررسی شده و مورد تایید قرار گیرد.

پس از تایید، درخواست شما به متخصصان مرتبط با حوزه کاری انتخابی شما نشان داده می شود و از طرف آنها به شما پیشنهاد انجام کار با حدود قیمت اعلام می گردد.

توجه داشته باشید که لزوما یک شخص یا یک شرکت به شما پیشنهاد نمی دهد و ممکن است چندین متخصص مختلف پیشنهاد انجام کارتان را بدهند.

شما با مشاهده پیشنهادات، رفتن به پروفایل آنها، قیمت هایی که داده اند، نظرات کاربران دیگر و… تصمیم می گیرید کدام پیشنهاد را بپذیرید تا پس از پذیرش و انجام هماهنگی، متخصص مربوطه در محل، برای انجام خدمت حاضر شود.

به جز پولی که بابت انجام خدمات می دهیم آیا هزینه دیگری نیز باید انجام دهیم؟

پاسخ منفی است، شما فقط مبلغی که با متخصص از قبل توافق می کنید را بابت انجام کار خود پرداخت می کنید و هیچ هزینه دیگری تحت هیچ عنوانی از شما دریافت نخواهد شد.

برنامه سنجاق اندروید
سنجاق

همین طور دریافت کنید: دانلود اپلیکیشن آی برتر – بهترین کسب و کارهای شهر

معرفی اپلیکیشن متخصصین سنجاق

تا اینجا هر آنچه گفته شد مربوط به اپلیکیشن خدمات سنجاق بود، برنامه ای که برای مشتریان و کسانی بود که می خواهند کار را به کاردان بسپارند. اما نرم افزار دیگری که توسط این توسعه دهنده عرضه شده «اپلیکیشن متخصصین سنجاق» نام دارد.

اپلیکیشن متخصصین سنجاق، چنان که از نامش پیداست مخصوص متخصصان می باشد. یعنی اگر متخصص در هر حوزه ای که جزء حدود 200 بخش سنجاق می شود، هستید شما هم می توانید به عنوان یک متخصص در این برنامه ثبت نام کنید و به ارائه خدمات در زمینه تخصص خود بپردازید.

اپلیکیشن متخصصین سنجاق برای ارائه خدمات افراد و شرکت ها

چه به طور شخصی فعالیت می کنید و چه یک شرکت خدماتی داشته باشید، به هر حال در اپلیکیشن متخصصین سنجاق می توانید با نام یا برند خود عضو شوید و از طریق این بستر به ارائه خدمات خود بپردازید.

دریافت تیک آبی تایید و نشان مهارت برای متخصصین

همانطور که گفتیم مشتریان در انتخاب خود، به این نکات توجه ویژه ای می کنند. پس اگر به عنوان متخصص قصد فعالیت در این برنامه را دارید بهتر است قبل از هر چیز با تکمیل مدارک خود و ارسال آنها برای سنجاق، تیک نماد تایید آبی و نشان مهارت را دریافت کنید.

امکان چت و برقرای تماس با مشتری قبل از انجام کار

چه یک مشتری باشید و چه متخصص، قبل از انجام بعضی کارها لازم است سوالات و توضیحاتی را درباره آن کار مطرح کنید. بخشی در برنامه سنجاق وجود دارد که در آن مشتری و متخصص می توانند با یکدیگر چت کنند که در این بخش امکان ارسال تصویر نیز وجود دارد. همچنین هر متخصصی در پروفایل خودش شماره تماس خود یا شرکتش را قرار داده است تا از همان جا در صورت نیاز مشتریان با آنها تماس بگیرند و سوالات خود را بپرسند.

رفع مسئولیت

در پایان به این نکته بدیهی که برخی به آن بی توجهی می کنند اشاره می کنیم که وظیفه نرم افزار سنجاق، وصل کردن افراد کاربلد در حوزه های مختلف به مشتریان با نیاز مرتبط است. اما این به بدان معنی نیست که بخواهید بی گدار به آب بزنید و نکات ایمنی را رعایت نکنید!

چه با نرم افزار سنجاق و چه از هر طریق دیگری، وقتی می خواهید خدماتی برای تان انجام شود کلیه احتیاط های لازم از جهات مختلف مالی و غیر مالی را باید انجام دهید و مطلع باشید که این برنامه هیچ مسئولیتی در قبال سوء استفاده های احتمالی ناشی از اعتمادهای بیجا توسط مشتری به متخصص یا برعکس آن را به عهده نمی گیرد.

همین طور دانلود کنید: دانلود دیوار Divar 11.1.4 برای خرید و فروش کالا و خدمات در اندروید

تصاویر:

دانلود برنامه سنجاق اندروید (بروز رسانی 23 بهمن 98) :

دانلود اپلیکیشن خدمات سنجاق نسخه v7.630

دانلود اپلیکیشن متخصصین سنجاق نسخه v1.8.445

دانلود OfficeSuite از گوگلی

همچنین دریافت کنید: اپلیکیشن صفر تا صد: سفارش انجام کلیه خدمات خانگی و ساختمانی‎

همینطور بررسی کنید

دانلود Fix My Car : Supercar Shop بازی تعمیر اتومبیل +دیتا

امروز قصد داریم یکی از جدیدترین بازی های اندرویدی که دارای سبکی نوآورانه ای نیز …

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *