بهترین برنامه ماشین حساب اندروید
برنامه ماشین حساب

10 برنامه ماشین حساب اندروید : حساب و کتاب با گوشی

همه افراد در زمان های مختلف به ماشین حساب نیاز پیدا می کنند. این نیاز می تواند برای حل معادلات ریاضی باشد یا حساب و کتاب های روزمره یا هر چیز دیگر. اکثر گوشی های هوشمند جدید مجهز به ماشین حساب هستند که در حد محاسبات ساده اولیه پاسخگوی نیاز کاربر هست. اما اگر مسائل پیچیده تری را بخواهید حل کنید به یک برنامه ماشین حساب اندروید خوب نیاز دارید تا از آن برای این کار استفاده کنید.

معرفی بهترین نرم افزارهای ماشین حساب اندروید

برنامه های ماشین حساب اندروید مورد بررسی در ادامه این مقاله معرفی نرم افزار اندرویدزوم، امکاناتی افزون بر امکانات ماشین حساب پیش فرض گوشی دارند. به همین سبب می توانید از آنها برای حل مسائل و محاسبات سخت تر ریاضی، استفاده کنید.

همچنین مشاهده کنید: معرفی و دانلود بهترین اپلیکیشن های ماشین حساب اندروید

1.Calc

برنامه Calc ماشین حساب اندروید
Calc

برنامه Calc ، یکی از قوی ترین برنامه های ماشین حساب اندروید می باشد که رابط کاربری مناسبی دارد و امکانات، به خوبی در محیط برنامه چیده شده اند. این برنامه قابلیت انجام محاسبات مختلف با عملیات ریاضی گوناگون را دارد و می تواند هر محاسبه ای را در یک خط جدا نشان دهد.

2.Calculator

برنامه Calculator ماشین حساب اندروید
Calculator

با Calculator می توانید مسائل ساده و دشوار ریاضی را حل کنید. رابط کاربری برنامه لذت بخش بوده و به کاربر اجازه می دهد تا رنگ تم آن را نیز تغییر دهد. علائم ماشین حساب های مهندسی، مثل لگاریتم و… نیز در این ماشین حساب گنجانده شده است.

3.Stylish Calculator Free

برنامه Stylish Calculator Free ماشین حساب اندروید
Stylish Calculator Free

چنان که از نام برنامه Stylish Calculator Free پیداست، این اپ طراحی ظاهری منحصر به فردی دارد. کنترل برنامه با گسچرها به خوبی صروت گرفته و علائم و عملیات ریاضی مختلف، به خوبی درون آن جای گرفته اند.

4.Quickey Calculator

برنامه Quickey Calculator ماشین حساب اندروید
Quickey Calculator

دانلود از گوگل پلی

اگر ماشین حسابی ساده و سبک می خواهید Quickey Calculator را می توانید امتحان کنید. دکمه محاسبه درصد، حافظه و… کار محاسبه با این اپ را ساده تر کرده است. ضمنا این برنامه همه محاسبات را در یک خط می تواند در معرض دید کاربر قرار دهد.

همین طور مطالعه کنید: چگونه از ماشین حساب مخفی کننده فیلم و عکس در اندروید استفاده کنیم؟

5.Calculator ++

برنامه Calculator ++ ماشین حساب اندروید
Calculator ++

دانلود از گوگل پلی

اگر جایگزین مناسبی برای ماشین حساب پیش فرض اندروید نیاز دارید، Calculator ++ را امتحان کنید. رابط کاربری این اپ شبیه به ماشین حساب گوگل بوده و امکانات فراوانی نیز دارد.

دو ظاهر پایه و مهندسی برای این ماشین حساب اندروید تعریف شده است که در آن می توانید محاسباتی با تعداد ارقام بالا را انجام دهید. امکان کپی و چسباندن، از دیگر ویژگی های این نرم افزار می باشد.

6.Scalar

برنامه Scalar ماشین حساب اندروید
Scalar

دانلود از گوگل پلی

Scalar برای کسانی که می خواهند برای ساده کردن کار خود، اسکریپت بسازند مناسب است. همچنین این برنامه امکانات یک ماشین حساب مهندسی را نیز دارد.

7.Desmos Graphing Calculator

برنامه Desmos Graphing Calculator ماشین حساب اندروید
Desmos Graphing Calculator

دانلود از گوگل پلی

اگر یک ماشین حساب اندروید می خواهید که قابلیت کار با گراف ها، جداول، مباحث آماری و… را داشته باشد می توانید Desmos Graphing Calculator را نصب کنید. ضمنا امکانات پایه ای ماشین حساب های معمولی در این برنامه نیز وجود دارد.

8.Financial Calculators

برنامه Financial Calculators ماشین حساب اندروید
Financial Calculators

دانلود از گوگل پلی

Financial Calculators برای مدیریت و انجام امور مالی می تواند کمک حال شما باشد. این اپ به سادگی میزان بدهی، مالیات و… را نشان می دهد.

9.Calculator Plus Free

برنامه Calculator Plus Free ماشین حساب اندروید
Calculator Plus Free

دانلود از گوگل پلی

اگر ماشین حسابی می خواهید که حس یک ماشین حساب دیجیتالی با دکمه های واقعی را به شما بدهد، می توانید به سراغ Calculator Plus Free بروید. این برنامه می تواند محاسبات قبلی شما را در حافظه خود ذخیره کند، تا بعدا از آنها بتوانید استفاده کنید.

10.Photomath

برنامه Photomath ماشین حساب اندروید
Photomath

دانلود از گوگل پلی

اگر نرم افزاری لازم دارید که با آن بتوانید معادلات پیچیده ریاضی را حل کنید Photomath بهترین انتخاب ممکن است. هر معادله خطی که به این برنامه بدهید یا از طریق دوربین اسکن کنید، قابل حل بوده و جواب را به سرعت به شما نمایش می دهد.

در همین زمینه مشاهده کنید: 3 برنامه ماشین حساب مهندسی اندروید : محاسبات پیشرفته با گوشی

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.