دانلود بازی State of Survival 1.10.20 | تلفیقی بی نظیر از استراتژی، بقا و جنگ تن به تن

در این مقاله قصد داریم یک بازی استراتژیک و هیجان انگیز به نام State of Survival را معرفی کنیم که باید در آن همزمان با مبارزه با زامبی ها، پناهگاهی امن و بزرگ برای خود بسازید.

مقدمه

اگر از جمله کاربرانی هستید که به بازی های هیجان انگیزی و پر از زامبی علاقه دارید، احتمالا بازی State of Survival می تواند نظراتان را جلب کند. این بازی موبایلی ترکیبی از مبارزه با زامبی ها و استراتژیک در مقابل حملات آن هاست و شما به عنوان کاربر وظیفه دارید که برای بقای کاراکتر های اصلی بازی بجنگید. این بازی اندرویدی توسط استودیو KingsGroup Holdings ساخته شده که بازی های موفقی از جمله Z Day: Hearts of Heroes و Dino War: Rise of Beasts را ساخته و روانه بازار کرده اند.

معرفی بازی

داستان این بازی به این صورت است که شش ماه بعد از شیوع ویروسی مرگبار و مرموز، ترس و وحشت و مرگ بر تمام کره زمین سایه انداخته است. اکثر مردم جامعه کشته شده و حالا به زامبی هایی خطرناک تبدیل شده اند. این ویروس تمام جهان را فراگرفته و تمدن ها را نابود کرده و حالا اندک افرادی که توانسته اند جان سالم به در برند، برای بقای خود هر کاری می کنند.

اول از همه باید بگوییم که این بازی آنلاین است، یعنی در محیط بازی هم می توانید با کاربران و افراد مختلف ارتباط دوستانه برقرار کنید، یا برای به دست آوردن منابع با انسان های دیگر وارد جنگ شوید. اصولا در این بازی باید هر کاری از دستتان بر می آید را انجام دهید تا زنده بمانید. شرایط بقا در بازی گاهی می تواند بسیار سخت باشد، چرا که زامبی ها و افراد آلوده همه جا هستند و منابع و مایحتاج بقا کمیاب شده است.

جستجوی منابع
جستجوی منابع

در محیط این بازی به هیچکس نمی توان اعتماد کرد، علاوه بر زامبی ها، ممکن است افراد عادی هم به شما حمله کنند. شما در این بازی علاوه بر مبارزه با زامبی ها و دور کردن آن ها، باید پناهگاه یا به اصطلاح Settlement هم بسازید و آن را آنقدر قوی کنید تا بتواند به عنوان پایگاهی برای ایجاد تمدن پساآخرالزمانی شما باشد. برای انجام این کار، شما باید به دنبال بازماندگان دیگر بگردید و آن ها را به سمت خود بکشانید، توانایی ها و ویژگی های آن ها بشناسید و با استفاده از آن ها، ارتش خود را قوی تر کنید.

قیمت بقا

دانلود این بازی کاملا رایگان است اما مثل اکثر بازی های موبایلی این روز ها، آیتم ها و ویژگی های مختلفی برای خرید درون برنامه ای در بازی دیده می شود. البته بدون این امکانات و خرج پول هم به راحتی می توان بازی را ادامه داد، اما با پیشرفته شدن پایگاه و ارتقا یافتن آن ها، زمان بیشتری برای تکمیل وظایف باید صرف شود و همچنین آیتم ها و منابع هم کم می شود. بنابراین، احتمالا بعد از مدتی انجام بازی احتمالا به خرید متمایل می شوید. البته همانند Clash Royale یا Clash of Clans امکان خرید درون برنامه ای از ایران وجود ندارد، بنابراین تقریبا می توان گفت که اگر بخواهید هم نمی توانید خرید درون برنامه ای داشته باشید!

محیط بازی
محیط بازی

هر زمان که از بازی بیرون می آیید و دوباره به آن وارد می شوید، باز پیشنهاد خرید جدیدی ارائه می دهد. البته این پیشنهاد بیشتر به عنوان یک توصیه است، تا تبلیغات آزار دهنده و مزاحم، بنابراین می توانید به راحتی آن را رد کرده و به باز خود ادامه دهید. البته بعد از چند ساعت بازی کردن، متوجه این خواهید شد که به دلیل محدودیت های ساخت و ساز و مدت زمان طولانی برای ساخت، باید زمان بیشتری منتظر بمانید و از این رو، بازی طوری است که اگر نخواهید پولی خرج کنید، باید صبر زیادی داشته باشید!

گیم پلی

شما در این بازی، بیشتر وقت خود را صرف ارتقا و بهتر کردن شرایط پایگاه خود می کنید. در مدتی که بازی را انجام می دهید باید ساختمان های جدید بسازید یا بناهای قبلی را ارتقا دهید، به دنبال منابع بگردید و آن ها را جمع آوری کنید، نیرو های خود را آموزش دهید و اساسا هر کاری که یک رئیس جامعه می کند را انجام دهید. با اینکه این بازی بیشتر در ژانر استراتژیک است اما مبارزه تن به تن نیز در آن وجود دارد.

ساختمان های مختلف در بازی
ساختمان های مختلف در بازی

به عنوان مثال، زمانی که نیرو های مختلف را آموزش می دهید تا به گشت های اعزامی در نقشه بازی بروند، می توانید قهرمان ها یا Hero های خود را نیز به وجود آورید، آن ها را مجهز کنید و به ماموریت های مختلفی در Explorer Trial اعزام کنید. این ماموریت ها بیشتر مثل یک بازی استراتژیک با چاشنی مبارزه تن به تن است و قهرمانان شما در آن باید با زامبی ها بجنگند.

هر کاراکتر توانایی خاصی دارد که آن ها برای مبارزه با نوع خاصی از زامبی ها مناسب می کند. به عنوان مثال Sarge می تواند یک برجک بسازد که با وجود شکننده بودن، می تواند اسلحه خود Sarge را در خود جای دهد و به مقابله با دشمن بپردازد. از سوی دیگر Maddie و Frank دو کاراکتر کنار هم هستند که شامل یک زن با کمان و سگ باوفایش می شود.

توضیح کاراکتر Maddie & Frank و بکگراند آن ها
توضیح کاراکتر Maddie & Frank و بکگراند آن ها

در زمان نوشتن این مقاله، State of Survival شامل 10 قهرمان می شد که البته کاربر باید قفل آن ها را باز کند و هر یک از آن ها نیز قدرت و اسلحه منحصر به فردی دارند تا برای ماموریت های مختلف مناسب باشند. این ماموریت های Explorer Trial یک روش عالی برای از بین بردن یکنواختی و افزودن هیجان به بازی است. همین ویژگی باعث شده که State of Survival نه تنها برای عاشقان بازی های استراتژیک عالی باشد، بلکه یک تجربه عالی بازی تک نفره را هم ارائه دهد.

State of Survival در هنگام بازی و پیشرفت، در ارتقای المان ها و به روز رسانی آن ها کم نگذاشته است. همچنان که به بازی ادامه می دهید، همواره چیزی برای ارتقا یا قفلگشایی وجود دارد، چه آزاد کردن یک نیروی جدید برای جنگ با زامبی ها باشد، چه جستجوی تکنولوژی جدید برای افزایش منابع و سرعت ساخت و ساز، یا بیرون بردن زامبی ها از یک منطقه برای گسترش ابعاد پایگاه.

کاراکتر Sarge و تجهیزات آن
کاراکتر Sarge و تجهیزات آن

از آنجاییکه این عنوان تلفیقی از یک بازی استراتژیک و مبارزه تک به تک است، وقتی صحبت از توانایی های شخصی کاراکتر ها، اسلحه هایشان یا توانایی جنگیدن آن ها می شود، همواره چیزی برای ارتقا وجود دارد. هر کاراکتر یا قهرمانی که برای Explorer Trial آزاد می کنید، می تواند ارتقا یابد، اسلحه اش تعویض یا بهتر شود و یا حتی مهارت جدیدی یاد بگیرد.

تیزر معرفی بازی

ویژگی های بازی State of Survival

 • گرافیک عالی و غنی
 • برخورداری از قهرمان های مختلف با توانایی ها و اسلحه های متفاوت و داستان پس زمینه جالب
 • تلفیقی از یک بازی استراتژیک و مبارزه تن به تن
 • امکان ایجاد اتحاد با سایر کاربران و یا جنگ با آنها
 • امکان ارتقای همه المان های بازی مثل ساختمان، اسلحه ها و نیرو ها
 • امکان بازی هم به صورت تک نفره و هم به صورت چند نفره

جمع بندی و دانلود

تقریبا می توان گفت که State of Survival از سریال محبوب The Walking Dead الهام گرفته و مثل آن پر از تلاش برای ارتقا و بهبود کیفیت زندگی و همچنین جنگ با زامبی هاست. اگر به این نوع از ژانر ها علاقه دارید، State of Survival حتما ارزش دانلود و صرف وقت را دارد، چرا که جزو معدود بازی های این ژانر است که دقت زیادی به جزئیات آن شده. این بازی پر از محتوا و پر از امکانات و المان های مختلف است که هر یک نیاز به ترمیم، ارتقا و بهبود سازی دارند.

State of Survival
State of Survival

این بازی هم برای پلتفرم iOS و هم برای دستگاه های اندرویدی توسعه یافته و با حجم حدود 140 مگابایتی، تاکنون بیش از 10 میلیون بار از فروشگاه Play Store دانلود شده. برای دانلود نسخه های مختلف ARM یا ARM64 این بازی می توانید از هر یک از لینک های مستقیم زیر استفاده کنید و ساعت ها مشغول یک بازی جذاب، هیجان انگیز و استراتژیک شوید.

دانلود مستقیم فایل نصبی

جمع امتیازها: 1 میانگین: 5

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

 1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
 2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
 3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
 4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
 5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *