با پیشنهاد های شگفت انگیز ایرانسل و همراه اول در ماه رمضان آشنا شوید

همه ساله اوپراتور های مختلف جهان به مناسبت های مختلف، طرح های تخفیف زیادی برای مکالمه، پیامک یا بسته های اینترنتی ارائه می کنند تا هم به مشتریان خود بیافزایند و هم ارتباط نزدیکی با کاربران خود ایجاد کرده باشند. اوپراتور های همراه اول و ایرانسل نیز همواره در مناسبت های مختلف سعی کرده اند طرح های تخفیف زیادی را به مشتریان خود ارائه دهند و ماه رمضان امسال هم این دو اوپراتور با کوله باری از تخفیف ها و طرح های جذاب به استقبال مشتریان خود رفته اند.

هر یک از این طرح ها که از طرف دو اوپراتور برتر کشورمان ارائه شده، ویژگی ها و تخفیفات خاص خود را دارند و از این رو، ما در این مقاله می خواهیم همه طرح های رمضانی این کمپانی را به شما کاربران عزیز معرفی کنیم. با اندروید زوم همراه باشید.

ایرانسل

شرکت ایرانسل برای ماه رمضان امسال، پیشنهاد های متنوع و شگفت انگیز مکالمه و اینترنت پرسرعت را ارائه داده تا کاربران از ارتباطی به صرفه و بی وقفه بهره مند شوند. در ادامه همه طرح های این اوپراتور را معرفی میکنیم.

هر 4 دقیقه مکالمه، 40 دقیقه رایگان

تا پایان ماه مبارک رمضان، هر گاه از خط ایرانسلی خود به خط ایرانسلی دیگری تماس گرفتید، به ازای هر 4 دقیقه مکالمه، می توانید 40 دقیقه بعدی را به صورت کاملا رایگان گفتگو کنید.

اذان تا اذان با مکالمه نامحدود

هر شب از افطار تا سحر با پرداخت 1000 تومان، می توانید از مکالمه نامحدود درون شبکه ایرانسلی برخودار شوید. البته هر روز باید این پیشنهاد را فعال کنید تا از 8 شب تا 5 صبح برای شما قابل استفاده شود.

تا 100 درصد تخفیف تر بسته های ساعتی مکالمه

با این پیشنهاد، در طول ماه رمضان بر اساس مکان، زمان و الگوی مصرف خود، از بسته های ساعتی مکالمه با تخفیف های شگفت انگیز تا 100 درصد بهره مند می شوید.

تخفیف در بسته های ساعتی اینترنت

در این پیشنهاد هم بر اساس مکان، زمان و الگوی مصرف می توانید از تخفیف های ویژه مختص اینترنتی ساعتی بهره مند شده و اینترنت پر سرعت ایرانسل را با قیمت هایی بسیار مناسب خریداری کنید.

برای فعال سازی هر کدام از پیشنهاد هایی که در بالا ذکر کردیم، دو راه پیش روی شماست که یکی شماره گیری #4444* و دیگری مراجع به اپلیکیشن ایرانسل من است.

همراه اول

همراه اول برای ماه رمضان تنها به ارائه طرح 55+5 اکتفا کرده که مربوط به مکالمه درون شبکه است. در این طرح کاربران همراه اول با ثبت نام می توانند در تمامی ساعات شبانه روز به مکالمه درون شبکه همراه اولی بپردازند و بعد از 5 دقیقه مکالمه، 55 دقیقه بعدی را به صورت رایگان مکالمه نمایند.

طرح 55+5 همراه اول
طرح 55+5 همراه اول

تمامی مشترکین همراه اول (دائمی و اعتباری) می توانند در این طرح ثبت نام کنند. لازم به ذکر است که این طرح تنها برای مکالمات درون شبکه و با خطوط همراه اول امکان پذیر است. همچنین گفته شده که امکان استفاده همزمان طرح 55+5 و بسته مکالمه همراهی، طرح های تخفیف تعرفه، بسته های ویژه مکالمه درون شبکه و بسته های مکالمه مدار فیروزه ای وجود ندارد.

مهلت ثبت نام و استفاده از این طرح از 6 اردیبهشت ماه تا 3 خرداد می باشد. همچنین مشترکین برای شرکت در این طرح باید کد دستوری #421*10* را شماره گیری کنند. در ادامه جدول کد دستوری و نوع درخواست این طرح را آورده ایم.

جدول کدهای دستوری
جدول کدهای دستوری

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.