دانلود بازی Zooba 3.17.0 زوبا برای اندروید: بازی رقابتی هیجان انگیز + مود + تریلر

بازی زوبا zooba  که نام کامل آن Zooba: Free-for-all Zoo Combat Battle Royale Games‏ می باشد یک بازی رقابتی چند نفره است که شما در یک میدان با پلیر های دیگر می جنگید و پیروز می شوید . این بازی مهیج و سرگرم کننده pvp می باشد و شما بصورت آنلاین با سایر پلیر های جهان بازی  می کنید و می جنگید . اگر شما هم عاشق بازی های بتل رویال هستید ، وقت تجربه این بازیست . در این بازی شما در نقش حیوانات جنگل هستید که باید به جنگل های دیگر بروید و بجنگید و در نهایت آن جنگل ها را به اتش بکشید و نابود کنید . این بازی بسیار سرگرم کننده و اعتیاد آور می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند . در ادامه ویژگی های این بازی را از نگاه سازنده برسی کرده ایم . با ما همراه باشید .
بازی زوبا zooba 
بازی زوبا zooba

معرفی بازی زوبا zooba

باغ وحش در آتش است. حیوانات می جنگند. برای بقا شروع به تیراندازی کنید! Zooba بیش از یک بازی رویال حماسه نبرد ، یک ماجراجویی در باغ وحش است! حیوان خود را انتخاب کنید ، شروع به شلیک کنید و از نبردهای جنگی زنده بمانید ، این بازی چند نفره PvP رایگان است !
Zooba ترکیبی سرگرم کننده با بهترین های سبک بتل رویال و ماجراجویی MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) است. با حیوانات در صحنه جنگید ، به دشمنان خود شلیک کنید و در این بازی نبرد چند نفره زنده بمانید !

حیوانات

بیش از 10 حیوان برای جنگیدن ! زمین را با گوریل یا با آفتابپرست سلطنتی تکان دهید – هر یک از حیوانات در حال جنگیدن است . یکی از حیوانات را برگزینید و برای نبرد اماده شوید . با حیوانات دیگر بجنگید و پیروز شوید .
حیوانات بازی زوبا zooba 
حیوانات بازی زوبا zooba

همچنین ببینید : دانلود بازی کوییز آنلاین سوپر اسپیدی : بازی کنید یاد بگیرید

میدان های PvP

( PVP ) به معنای پلیر دربرابر پلیر است .

در این بازی بیش از 20 صفحنه نبرد موجود می باشد ، حیوانات را در یک جنگ کشمکش چند به چند یا یک به یک در این میدان ها شکست دهید ، با یک کلیک ، بطور کامل در سبک بازی بتل رویال بجنگید . این میدان ها برای شما فضا های متفاوتی را به ارمغان آورده اند که شما می توانید در آنها با بازیکنان مختلف بجنگید و پیروز شوید .

برترین اسلحه ها را داشته باشید

برای اقدام و تیراندازی آماده شوید! در این ماجرا اسلحه ها را در میدان نبرد انتخاب می کنید و برای زنده ماندن ، به دشمنان خود را شلیک می کنید . هدف این بازی از میان برداشتن حرف هاست بطوری که شما باید در نهایت زنده و سالم بمانید تا پیروز آن میدان شوید . در این بازی انواع اسلحه ها موجود است که شما به دلخواه می توانید آنها را برای بازی خود انتخاب کنید و وارد میدان ها شوید .
بازی زوبا zooba 
بازی زوبا zooba

مواظب باش

ابتدا نگهبانان را شلیک کنید تا زنده بمانید و در آتش گرفتار نشوید . مراقب دشمنان و افرادی که سعی دارند شما را نابود کنند باشید . اگر نتوانید در ابتدا آنها را شکست دهید شما بازنده خواهید بود و جنگلتان در آتش خواهد سوخت .

پادشاه باغ وحش باشید

برای کسب جوایز و به روز کردن حیوانات خود به اقدام نبرد های PvP بپیوندید تا در این ماجرا پادشاه باغ وحش شوید ! برای پادشاه شدن و قهرمان شدن نیاز دارید تا در نبرد های متعددی بجنگید و پیروز شوید . پس از هر پیروزی جایزه دریافت کنید و خرج حیوانات خود کنید . بدین ترتیب پیشرفت کنید و برای بازی های سخت تر اماده شوید .
بازی زوبا zooba 
بازی زوبا zooba

 VIP

VIP نبرد را بخرید تا دسترسی کامل به مطالب منحصر به فرد و جوایز روزانه بیشتر داشته باشید .
آیا حاضر هستید به این ماجراجویی بپردازید؟ اسلحه خود را بدست آورید ، برای زنده ماندن در این PvP آماده عمل و نبرد با سایر بازیکنان شوید! فقط بهترین حیوان در بهترین بازیهای رویال نبرد برنده جنگ خواهد شد!
Zooba ، بهترین بازی رایگان MOBA و Battle Royale است . هم اکنون بارگیری کنید و در این ماجراجویی به دوستداران اکشن بپیوندید و بجنگید تا پادشاه باغ وحش در دنیای چند نفره باشید!
بازی زوبا zooba 
بازی زوبا zooba

ویژگی های ورژن جدید

Patch بالاخره اینجاست و یک چیز بزرگ است! بسیاری از مطالب جدید و کیفیت زندگی بهبود می یابد ، بنابراین خود را بهتر مدیریت کنید.
 • حالت های بازی – Trios و Squads اضافه شده اند. وارد بازی شوید و آن را بررسی کنید!
 • محتوا – شخصیت جدید: دونا تمساح – پوست هیفی لیزی – مورد جدید: بانداژ
 • تعادل تغییر می کند – فنلاندی و چند مورد مجدداً متعادل سازی شدند – صفحات رسانه های اجتماعی ما را برای لیست کامل تغییرات بررسی کنید

ویژگی های نسخه مود

 • مهارت های بی حد  Sprint در مبارزه
 • می تواند در آب حمله کند

دانلود بازی زوبا zooba

همانطور که اشاره کردیم این بازی معروف بسیار مهیج است که شما در نقش حیوان باید از جنگل خود دفاع کنید و همچنین با حیوانات دیگر بجنگید . در همین میان شما با چالش ها و امکانات فراوانی روبرو هستید و نیتوانید نهایت لذت را از این بازی اعتیاد آور ببرید و ساعت ها سرگرم باشید .

این بازی بتل رویال توانسته با بیش از 10 میلیون نصب فعال در گوگل پلی رتبه 4.2 را از 5 کسب کند که رتبه نسبتا خوبی است . برای دانلود می توانید در همین بخش این بازی و نسخه مود را دانلود و نصب کنید .

اطلاعات :

 • حجم : 178MB

دانلود مستقیم فایل نصبی

دانلود مستقیم نسخه مود

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

 1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
 2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
 3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
 4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
 5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.