2 ترفند بسیار کاربردی و جالب اینستاگرام که باید بدانید + ویدئو تکمیلی

امروزه اینستاگرام (  Instagram ) شبکه اجتماعی بسیار مشهور است که کمتر کسی است که این اپلیکیشن را بر روی تلفن همراه خود نصب نکرده باشد و یا از این اپلیکیشن اطلاعی نداشته باشد ، هدف اصلی اینستاگرام ثبت لحظه ها در صفحه کاربری خود با استفاده از عکس ها و فیلم ها است ، اینستاگرام به عنوان شبکه اجتماعی بسیار پر طرفدار مخصوصا در بین جوانان سعی کرده است در آپدیت های متعدد امکانات بیشتری را در اختیار کاربران خود قرار دهد ، تا آن ها در هنگام استفاده از این اپلیکیشن با مشکلی رو به رو نشوند و رضایت کامل را از این شبکه اجتماعی داشته باشند . در این پست به شما یک سری از امکانات و ترفند های جدید اینستاگرامی معرفی می شود که لازم است هر کاربر اینستاگرامی از آن مطلع باشد تا بتواند لذت بیشتری در هنگام استفاده از این اپلیکیشن ببرد .

آگاهی به تعامل با دیگران در اینستاگرام
آگاهی به تعامل با دیگران در اینستاگرام

در پستی دیگر با عنوان ” معرفی امکانات و ترفند اینستاگرام | بخش دوم + ویدئو و آموزش کامل ” ما تمامی امکانات اینستاگرام را معرفی کرده ایم و درحال توسعه آن هستیم .

به عنوان پیش نیاز شما لازم دارید تا آخرین نسخه اینستاگرام را نصب کنید .

آگاهی به تعامل با دیگران

درصد تعامل بخش مهمی در اینستاگرام است   شما در اکسپلور اینستاگرام نیاز دارید سطح تعامل بالایی داشته باشید در اینجا هم می توانید آنها را مشاهده کنید . درصد تعامل ، نسبت رضایت فالور های شما از پست و استوری های شماست . در ادامه میخواهیم تعامل خود با دیگران را مشاهده کنیم و بدانیم که کدام نوع پست ها و پیج هارا بیشتر می پسندیم .

تعامل کمتر : شاید شما دوست داشته باشید که مطلع شوید با چه کسانی تعامل کمتر دارید و از پیج آن ها کمتر دیدن می کنید تا در صورت دلخواه آن ها را آنفالو کنید و یا دوباره به صفحه اینستاگرامی آن ها سر بزنید و از پست ها و استوری های جدید آن ها دیدن کنید .

برای استفاده از این امکان اینستاگرامی کافی است :

1 _ بر روی  دنبال کردن ( following ) کلیک  کنید .

2 _ اگر روی کمترین تعامل با ( least Interacted with ) کلیک کنید ، پیج هایی را که کمتر به آن ها سر زده اید مشخص می شود .

تعامل بیشتر : ممکن است شما همیشه برای پیدا کردن پیج های پر بازدید خود آیدی پیج را سرچ می کنید و یا اینکه در فالویینگ های خود به دنبال آن میگردید و به دلیل زیاد بودن فالویینگ ها دچار سردرگمی شده اید  ، شما می توانید با یک ترفند اینستاگرامی پیج های پربازدید و پر تعامل خود را به راحتی بیابید  برای پیدا کردن بهتر و سریع ترپیج های پر بازدید که حتما لازم است شما آن ها را فالو کرده باشید

فقط  کافی است :

1 _ بر روی دنبال کردن ( following )  کلیک کنید .

2 _ اگر روی بیشترین نشان داده شده در فید ( Most shown in feed) کلیک کنید ، پیج هایی را که بیشتر از آن ها بازدید داشته اید را می یابید .

رنگ رنگی نوشتن در استوری

اینستاگرام
اینستاگرام

با وجود قدیمی بودن این ترفند اینستاگرامی اما بسیار زیبا می توانید استوری هایی بسیار شگفت انگیز بسازید . شما می توانید نوشته های رنگی رنگی بسازید و نوشته خود را از هزاران رنگ تشکیل دهید . بدین ترتیب می توانید بسیار زیبا بنویسید و استوری و پست های خود را بسیار زیبا کنید . این کار برای افزایش رضایت کاربران شما بسیار مناسب است . پس اگر پیج کاری دارید یا توجه افراد به پست های شما مهم هست حتما از این ترفند استفاده کنید .

برای دستیابی به این امکان اینستاگرامی  فقط کافی است :

1 _ به قسمت استوری بروید و عکس و فیلم مورد نظر را انتخاب کنید .

2 _ نوشته ی انتخابی خود را به طور عادی بر روی عکس و فیلم خود تایپ کنید .

3 _  روی یکی از رنگ ها نگه دارید تا پالت رنگی برایتان نمایان شود .

4-با لمس طولانی بر روی نوشته ، کل نوشته مورد نظر را انتخاب کنید .

5 _ سپس درحالی که یک انگشت شما بر روی نوشته است و انگشت دیگر بر روی پالت رنگی آن ها را به سمت رنگ های چپ یا راست بکشید ، مشاهده می کنید که نوشته شما رنگی رنگی شده است .

* برای اطلاع بیشتر از طریقه انجام این ترفند می توانید فیلم آموزشی آن را در انتهای پست مشاهده کنید .

نکته : حتما آخرین نسخه اینستاگرام را نصب کنید تا در استفاده از ترفند ها و امکانات اینستاگرامی مشکلی پیش نیاید .

ویدئو آموزش این بخش

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.