ترفند پابجی : 5 منطقه برتر فلرگان در نقشه Vikendi

فلرگان در پابجی PUBG کمیاب است و تنها تعداد اندکی در یک نقشه وجود دارد . شما با پیدا کردن این اسلحه کمیاب قرمز ( Flare gun ) می توانید تیر آن را شلیک کنید و منتظر فرستادن جعبه از سمت هواپیما باشید . در این جعبه ها تجهیزاتی وجود دارد که شما می توانید از آن استفاده کنید و دشمنان خود را شکست دهید .  فلر گان ها در پابجی بصورت پراکنده وجود دارند و به هیچ عنوان مکان دقیقی از آنها در دسترس نیست . اما در نقشه ویکندی Vikendi ما 5 مکان برتر را برای شما معرفی خواهیم کرد که بیشترین شانس برای دریافت فلرگان را دارید . بدین ترتیب شما فلرگان های بیشتری دریافت کنید و درنهایت بازی کاملا حرفه ای تری داشته باشید. با ما همراه باشید .

فلرگان چیست ؟

فلرگان ها در پابجی بسیار حائز اهمیت هستند . با شلیک تیر شعله ور این اسلحه کمیاب ، هواپیما برای شما جعبه ای میفرستد که می توانید در آن انواع اسلحه ها ، سلاح ها ، زره ها ، تیر و … بیابید که وسایل موجود در این جعبه همگی برترین سلام ها و تجهیزات در بازی هستند .

قطعا شما با پیدا کردن فلرگان و همچنین بازکردن جعبه آن می توانید در بازی کاملا موفق باشید و دشمنان خود را شکست دهید .

منطقه فلرگان : 5. Volnova

Volnova ، واقع در پایین نقشه ، مکانی عالی برای گرفتن اسلحه های شعله ور فلرگان است. این شهر با ساختمان های بسیاری دارد که برای غارت آنجا بسیار عالی است ، بازیکنان می توانند چندین اسلحه شعله ور قرمز در آن ساختمان ها بدست آورند . بازیکنان باید در سقفها ، اتاقها تک به تک جستجو کنند و  فلرگان بیابند .
در این مکان مطمئن باشید که دست خالی بیرون نمی آیید . این مکان پر از این اسلحه است و حتی اگر شانس خوبی داشته باشید می توانید چندیت تیر از این اسلحه را دریابید . به این مکان حتما بروید .
City of Volnova in Vikendi
City of Volnova in Vikendi

منطقه فلرگان : 4. غار مخفی

غار پنهان در وسط Podvosto و Peshkova  قرار دارد و مکان بسیار خوبی برای یافتن اسلحه های شعله ور است. این غار دقیقاً در وسط Podvosto و پیشکووا قرار دارد .
در این زیر زمین به خوبی بگردید و به دنبال فلرگان های زیادی باشید . همچنین این مکان مخفی مملو از وسایل و تجهیزات است و می توانید بهترین لوت را در اینجا داشته باشید .
غار مخفی - ویکندی
غار مخفی – ویکندی

مکان دقیق غار مخفی در Vikendi

به نقشه زیر توجه کنید و در سمت راست می بینید که کاملا این منطقه مشخص شده است و به راحتی به آنجا بروید و غار مخفی را دریابید .

مکان دقیق غار مخفی در Vikendi
مکان دقیق غار مخفی در Vikendi
شایعه شده است که ایستگاه های هوایی و سوپر ایرپادهای عرضه شده از اینجا بسته بندی و تأمین می شوند. شما می توانید غارت های خوب و همچنین اسلحه های مختلف شعله ور را از اینجا دریافت کنید .

منطقه فلرگان : 3.Coal Mine ( معدن زغال سنگ )

معدن زغال سنگ یکی از آن مکان های ویکندی است که احتمال گرفتن اسلحه شعله ور زیاد است . بازیکنان می توانند فلرگان  را در اتاق ها ، کابین ، دفاتر و حتی روی درب بشکه ها پیدا کنند. معدن زغال سنگ در قسمت وسط-بالای نقشه قرار دارد.
در این مکان کوچک افراد بسیار فلرگان پیدا کردند و حتما به این مکان بروید تا بتوانید اسلحه قرمز شعله ور را پیدا کنید .
Coal Mine – Vikendi
Coal Mine – Vikendi

منطقه فلرگان : 2. Villa ( ویلا )

ویلا ، واقع در وسط نقشه ، به اصطلاح قلب ویکندی است. شما می توانید  بیش از یک اسلحه شعله ور را در ویلا بدست آورید .

شما باید در سالن اصلی ، خانه های فرعی و تکسی های مخصوص ،  اسلحه های شعله ور را جستجو کنید . از آنجا که در مرکز نقشه قرار دارد ، بنابراین باید در اینجا منتظر دشمنان زیادی باشید .
در این مکان نیز به خوبی می توانید چندین اسلحه قرمز بیابید . دقت داشته باشید به خوبی در این مکان بگردید زیرا ممکن است شما سردرگم شوید و ندانید که کجا رفتید و کجا نرفتید که درنتیجه باعث از دست رفنن فلر می شود .
ویلا در ویکندی
ویلا در ویکندی

منطقه فلرگان : 2. Cosmodrome

Cosmodrome ، واقع در سمت راست بالای نقشه ، ایستگاه پرتاب فضا در ویکندی است.
این اسم همه آن را بیان می کند ، بدیهی است که بازیکنان حداقل یک یا چند اسلحه شعله ور در کیهاندروم دریافت می کنند . اما این منطقه بزرگ دارای ساختمان های زیادی است ، بنابراین بازیکنان باید با صبر و حوصله برای جستجو به خرج دهند . بازیکنان همچنین می توانند تعداد زیادی از دشمنان را در اینجا انتظار داشته باشند زیرا نرخ غارت و کشتن در Cosmodrome بسیار زیاد است.
Vikendi’s Cosmodrome
Vikendi’s Cosmodrome

مناطق دیگر

شما برای دریافت فلرگان اول مکان های حتمی بالا را جستجو کنید سپس اگر این مکان ها نیز در بین راهاتن بود می توانید به آنها سربزنید و منتظر فلرگان باشید . البته مطمیئن باشید که در این مکان ها به یقین اسلحه های شعله دار موجود است و شما نیازی به گشتن در مناطق دیگر ندارید .
در ابتدای شروع بازی به مناطق مهم واصلی فلر بروید و در آنجا جستجو کنید و مطمئن باشید که اگر سریع برسید دست خالی برنمیگردید.
در اینجا مکانهایی وجود دارد که نمی توانند آن را در لیست بالا قرار داد  اما شانس بالایی برای گرفتن اسلحه شعله ور در ویکندی دارند .

لیست مناطق در ویکندی

 • Goroka
 • Krichas
 • Peshkova
 • Cement Factory
 • Trevno

مناطق دیگری را می شناسید ؟

قطعا شما پابجی باز ها تجربیات زیادی در این بازی دارید . بسیار خوشحال می شویم که تجربیات خود را درباره این موضوع برای ما و دیگر افراد به اشتراک بگذارید تا دیگران نیز استفاده کنند و در بازی موفق تر شوند . منتظر نظرات شما هستیم .

جمع امتیازها: 1 میانگین: 5

همینطور بررسی کنید

بهترین تنظیمات پابجی موبایل | گرافیک، کنترل، حساسیت

نسخه موبایل بازی PlayerUnkown’s Battleground که به PUBG معروف است، در حال حاضر محبوب ترین …

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

 1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
 2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
 3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
 4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
 5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *