ترفند فورتنایت Fortnite : 5 مکان برتر غارت (لوت) در فصل 3 + توضیحات

فورتنایت Fortnite از سری بازی های معروف و پرطرفدار جهان است که امروز قصد معرفی یکی از ترفند های آن را داریم . میزان غارت یک مکان و همچنین محبوبیت آن منطقه ، دو عامل بسیار مهم هنگام یافتن مکانی برای فرود در Fortnite Mobile است. مکانی که شما برای فرود در آن انتخاب خواهید کرد ، بر شانس شما برای پیروزی در آن بتل رویال تأثیر می گذارد. از میان تمام مکانهای موجود در نقشه ، امروز به دنبال بهترین مکانها برای فرود و غارت در Fortnite Mobile فورتنایت فصل 3 خواهیم بود. برای شناسایی و توضیحات کامل لطفا ادامه مطلب را با دقت مطالعه نمایید .

معرفی مکان های برتر در فصل 3 فورتنایت

1. Rickety Rig

Rickety Rig یکی از بهترین مکان های غارتگری در فصل 3 Fortnite Mobile  است. با داشتن چندین جزیره مختلف برای فرود و یافتن غارت ، گزینه هایی را در اختیار دارید که می توانید در ریکتی ریگ فرود بیایید و مکانهای بسیاری برای غارت کردن داشته باشید. وقتی بازیکنان به اینجا می روند ، ریکی ریگ نیز جایگاه های بالایی دارد و معمولاً باید با رقابت کمتری روبرو می شوید . با دوستان و یاران خود به این منطقه بروید و سرنوشت خود را در بازی عوض کنید .
پس Rickety Rig با داشتن لوت مناسب و مکان های عالی برای مقابله با دشمنان ، اولین مکان با لوت بالا در فصل 3 این بازی است که به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم .
Rickety Rig در Fortnite
Rickety Rig در Fortnite
Rickety Rig همچنین قایق های زیادی در اطراف خود دارد که امکان فرار و خروج از آن منطقه  هنگام شروع طوفان را فراهم می کند. همچنین می توانید از این قایق ها برای رفتن به Fortilla که به راحتی در کنار Rickety Rig قرار دارد استفاده کنید.

2. Sweaty Sands

Sweaty Sands جز یکی از 35 مکان برتر فورتنایت می باشد . این مکان بسیار بالاتر از هر مکان دیگری است که در حال حاضر روی نقشه قرار دارد و Sweaty Sands موفقترین مکان فرود شماست که می توانید انتخاب کنید.
با این حال ، مراقب باشید زیرا سایر بازیکنان بخاطر همین میزان موفقیت می خواهند به اینجا بیایند . این امر می تواند موجب به خشنودی و یا همچنین ناراحتی شما شود .
Sweaty Sands در Fortnite
Sweaty Sands در Fortnite
غارت های زیادی را در Sweaty Sands پیدا خواهید کرد ، همچنین گزینه های بسیاری برای انتخاب مکان برای کیل و کشتن دشمنان است. در اطراف پارک های دلپذیر Pleasant Park ، Salty Springs و Holly Hedges ، وقت و  فضای زیادی برای رفتن به دایره خواهید داشت و این موضوع به این سبب است که می توانید در کنار غارت آسوده و طولانی ، دشمنان زیادی نیز درگیر کنید و از بین ببرید . بدین ترتیب این مکان از چندین جهت می توانید برای افراد متفاوت خوب باشد . پس اگر فکر می کنید که به جزئیات این مکان نیازمند هستید همین الان به آنجا بپرید .

3. The Yacht

با بیرون آمدن فصل 3 ، قایق بادبانی یک آپدیت جزئی به دست آورد تا آن را به یک مکان جذاب برای غارت تبدیل کند . قایق بادبانی در فصل 3 ارتقاء یافته و بسیار پیشرفته تر و محبوب تر شده است . این موضوع به شما غارتگران گزینه های بیشتری می دهد بطوری که هر اسلحه ای که دوست دارید می توانید استفاده کنید . بسیاری از بازیکنان از این بروزرسانی آگاهی ندارند و باعث می شوند رقابت در قایق بادبانی کمتر از آنچه انتظار دارید باشد . پس این منطقه یکی از برترین مناطق است که می توانید با خیال آسوده غارت کنید و با دشمنان خیلی کمی روبرو شوید .
The Yacht در Fortnite
The Yacht در Fortnite
اگر در ابتدای بازی در این کشتی فرود آیید می توانید بطور کامل وسایل و تجهیزات خود را در این کشتی پیدا می کنید و پس از آن فقط باید مشغول کشتن و برنده شدن در بازی باشید .

4. Frenzy Farm

تعجب آور است که چگونه بازیکنان کمی تصمیم به فرود در مزرعه Frenzy دارند. از آنجا که فصل 2 بیرون آمد ، مزرعه Frenzy یکی از بهترین مکان های غارتگر است. به نظر می رسد در فصل 3 این تغییر نکرده است.
شما در فصل 3 این بازی می توانید به راحتی به مزرعه بروید و با دست پر برگردید . همانطور که پیش تر گفتیم این منطقه در فصل سوم بسیار با استقبال کمی روبرو شده و شما انتظار زیادی از دشمنان در این مناطق ندارید و می توانید با خیال آسوده به لوت و غارت در این منطقه بپردازید .
Frenzy Farm در Fortnite
Frenzy Farm در Fortnite
به دلیل بزرگ بودن و وسیع بودن این منطقه بعید است که شما در ابتدای بازی به این منطقه فرود آیید . شما می توانید در اواخر یا اواسط بازی به این منطقه بروید و تهجیزات خود را ارتقا دهید . این بهترین پیشنهاد برای مزرعه فصل 3 است .

5. Retail Row

Retail Row از فصل 1 در Fortnite بوده و جزء معدود مکان هایی برای زنده ماندن از نقشه در حال تغییر است.
Retail Row در Fortnite
Retail Row در Fortnite

این مکان به دلیل وسعت و ساختمان های زیاد یکی از بهترین مکان ها برای غارت همگانی است . شما در این منطقه بطور کامل مجهز می شوید و پس از انیجا دیگر نیاز به هیچگونه مکانی برای غارت و تجهیزات خود ندارید . این مکان می تواند چیزهایی را که شما ممکن است برای بقیه بازی های مورد نیاز داشته باشید فراهم کند و آن را به یکی از بهترین مکان های غارت در بازی تبدیل کند. فرود در اینجا نیز مناسب است زیرا برخلاف سایر مکان ها ، هنگام فرود در اینجا رقابت چندانی نخواهید داشت. دشمنان علاقه زیادی به این منطقه ندارند و تعداد محدود و اندکی به این منطقه برای غارت می آیند . پس این ممکان نیز یکی از برترین مکان های فورتنایت است که به شما پیشنهاد می کنیم .

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.