معرفی و دانلود اپلیکیشن کارکو : استخدام و کاریابی هوشمند + توضیحات کامل

کارکو یکی از معتبر ترین پلتفرم های استخدام و کاریابی است . در کشور ما نرخ افراد بیکار بسیار بالاست و به همین دلیل استخدام و یافتن کار و شغل برای عموم مردم سخت تر شده است . امروز اپلیکیشن کارکو توانسته با ایجاد یک فضای کاریابی هوشمند برای کارفرمایان و کارجویان عزیز بخشی از این مشکل را حل کند . اگر حرفه و تخصصی دارید می توانید در کارکو شغل و کار خود را بیابید . اگر کارجو هستید و نیاز به کارمند دارید می توانید در کارکو کارمندان خوبی را استخدام کنید . این اپلیکیشن محبوب  دارای امکانات و بخش های فراوانی است که در ادامه آنها را برای شما معرفی و برسی کرده ایم . با ما همراه باشید .

کارکو
کارکو

معرفی اپلیکیشن کارکو

کارکو یک سیستم کامل استخدام و کاریابیهوشمند ایرانی است که در آن رزومه خود را تکمیل می کنید و از آن در برنامه استفاده خواهید کرد .

در این اپلیکیشن به راحتی در شرکت ها و مکان های مورد نیاز خود استخدام شوید . آگهی های استخدامی را مشاهده کنید و مطابق توانایی های خود با کارفرماها تماس بگیرید و در آنجا استخدام شوید . به همین راحتی در این اپلیکیشن کار پیدا کنید و استخدام شوید .

همچنین می توانید به عنوان کارفرما آگهی ثبت کنید . رزومه های مرتبط را با سیستم هوشمند مشاهده خواهید کرد و در نهایت بهترین و متخصص ترین فرد را برای انجام کارهای خود پیدا و استخدام کنید .

ثبت آگهی های استخدامی و کاریابی

یکی از قابلیت های این اپلیکیشن ، بخش آگهی های استخدامی و کاریابی است .

همانطور که پیشتر گفتیم شما در این اپلیکیشن می توانید به راحتی آگهی با اطلاعات و درخواست های خود ثبت کنید تا کارکنان و کارجویان آن را ببینند . و با شما ارتباط برقرار کنند . بدین ترتیب برترین افراد را برای انجام کارهای خود انتخاب کنید .

ثبت آگهی
ثبت آگهی

سیستم فوق پیشرفته آگی این اپلیکیشن از شما اطلاعات کاملی را دریافت می کند و می توانید تمامی خواسته های خود را در آن مطرح کنید و سپس به شما تمامی رزومه های مرتبط را نشان می دهد و خود می توانید یکی از آنها را برگزینید .

سیستم هوشمند مقایسه رزومه کارجویان با آگهی کارفرمایان

این سیستم که در قبل هم توضیح کوچکی دادیم بسیار پیشرفته و کارآمد است . شما با استفاده از این سیستم می توانید رزومه های مرتبط با خود را ببینید و برترین آنها را انتخاب کنید .

بدین ترتیب دیگر نیازی نیست برای کارهای خود به دنبال افراد بگردید . شما در یک صفحه تمامی افراد و رزومه کامل آنها را مشاهده خواهید کرد .

کارکو برای کارجویان

کارجویان عزیز دیگر نگران یافتن کار نباشید . شما تنها با چند کلیک می توانید کارهای مورد علاقه خود را پیدا کنید و به راحتی استخدام شوید .

پس از تکمیل رزومه خود و مطرح کردن تمامی توانایی های خود ، می توانید کار های موردنیاز خود را دریابید .

سیستم هوشمند کارکو تمامی کارهای مرتبط با رزومه شما را د بخش کارهای پیشنهادی مطرح می کند و می توانید آنها را ببینید و هرکدام را که می پسندید برگزینید .

استخدام در کارکو
استخدام در کارکو

شما در کارکو در دو بخش می توانید کار پیدا کنید .

در بخش اول می توانید کارهای پیشنهادی مطابق با رزومه خود را پیدا کنید و با آنها ارتباط برقرا کنید .

در بخش دوم کارفرمایان محترم رزومه های شمارا که مرتبط با کارشان باشد را برسی می کنند و درصورت نیاز با شما ارتباط برقرار می کنند .

معرفی امکانات و بخش های برنامه کارکو

در ادامه بخش هایی از برنامه را به شما معرفی خواهیم کرد تا پس از نصب بتوانید راحت تر از آنها استفاده کنید .

آگهی ها

بخش آگهی ها در این اپلیکیشن هوشمند ، اصلی ترین بخش شماست . شما در ابتدا مطابق با رزومه خود می توانید کارهای مرتباط با خود را ببینید .

آگهی ها در کارکو
آگهی ها در کارکو

همچنین می توانید تمامی مشاغل مرتبط و غیر مرتبط را در این بخش مشاهده نمایید و برای سایر بستگان و آشنایان خود ، کار پیدا کنید .

این بخش کاملا هوشمند بوده و بخش از آن توسط هوش مصنوعی مدیریت می شود که نیازی به دخالت شما ندارد .

رزومه

قبل از هرچیز باید رزومه خود را در این برنامه تکمیل نمایید . بخش رزومه این اپلیکیشن نیز هوشمند است . شما با استفاده از این بخش می توانید رزومه کاملی از نمونه کار ها ، توانایی ها و هر چیز دیگر که برای اتسخدام و کاریابی نیاز دارید را ثبت کنید .

پس از ثبت رزومه می توانید مطابق رزومه خود آگهی هایی را مشاهده کنید و هم چنین رزومه خود را برای کارفرمایان بفرستید و نشان دهید تا آنها با برسی رزومه شما ، در صورت نیاز با شما ارتباط برقرار کنند .

برخی ویژگی های کارکو

  • ثبت آگهی های استخدامی و کاریابی
  • استخدام شدن و استخدام کردن آسان را با ما تجربه کنید!
  • ثبت آگهی های استخدامی جهت ارتباط مستقیم کارجویان با کارفرمایان
  • سیستم هوشمند مقایسه رزومه کارجویان با آگهی کارفرمایان

برسی اپلیکیشن هوشمند کارکو

در بخش قبل بطور کامل این برنامه مجهز را معرفی کرده ایم و در این بخش قصد برسی ویژگی های آن را داریم . با ما همراه باشید .

گرافیک و رابطه کاربری

گرافیک و رابطه کاربری در این اپلیکیشن مهم هستند . الته در هر اپلیکیشن هوشمندی اگر گرافیک و رابطه کاربری زیبا باشد ، قطعا آن اپلیکیشن از استقبال بیشتری برخوردار میشود .

گرافیک و طراحی سبز و سفید این اپلیکیشن مطابق با موضوع آن است و شما می توانید همانند خواندن یک مجله ساعت ها با آن سرگرم باشید . این به شما این امکان را می دهد تا ساعت های خوشی را بتوانید با برنامه بگذرانید .

کارکو
کارکو

رابطه کاربری این برنامه و بخش ارتباط برنامه با کاربر ، بسیار قوی بوده و هر شخصی می تواند از آن استفاده کند .

دانلود اپلیکیشن کارکو

کارکو یکی از برترین سرویس ها و اپلیکیشن های کاریابی و استخدام می باشد کگه شما می توانید برای کاریابی و استخدام و همچنین برای کارفرمایی به این اپلیکیشن مراجعه نمایید .

کارفرمایان کارمند های مورد نظر خود را از بین بهترین ها انتخاب می کنند و کارجویان کار مورد نیاز خود را از بین بهترین ها انتخاب می کنند .

این اپ با بیش از 20 هزار نصب فعال در بازار توانسته رتبه 4.9 از 5 را کسب کند که بسیار عالیست .

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.