معرفی و دانلود اپلیکیشن مدیریت مالی شخصی نیوُ | Nivo PFM + توضیحات

Nivo نیو برترین اپلیکیشن مدیریت مالی برای اندروید . از گذشته تا کنون مبحث مدیریت مال ، دارایی ، دارم و خرج و مخارج مطرح بوده است . امروزه این مبحث بصورت کاملا آنلاین و غیرحضوی و همچنین با سریع ترین و پیشرفته ترین علم و تکنولوژی روز همراه است . با اپلیکیشن کاربردی Nivo تمام دخل و خرج روزانه ، ماهانه ، سالیانه خود را کنترل کنید و بصورن کامل دارایی های خود را مدیریت کنید . با استفاده از این برنامه کاربردی دیگر نیازی به حسبا و کتاب های پر اشتباه و وقت گیر نیست و تنها با چند کلیک بسیار ساده می توانید کل امور روزمره خود را مدیریت کنید . در ادامه این اپیکیشن ایرانی را بطور کامل برسی و معرفی کرده ایم . با ما همراه باشید .

معرفی اپلیکیشن نیو nivo

نیوُ راهکاری ساده و جذاب برای مدیریت شخصی امور مالی شماست. با نیو به‌راحتی می‌توانید هزینه‌های‌ خود را بررسی و برای آنها برنامه‌ریزی کنید. بر روند پس ‌انداز‌هایتان نظارت داشته باشید و با یادآور‌های هوشمند از میزان طلب ‌ها و بدهی‌های‌تان آگاه شوید. ثبت و مدیریت تراکنش‌های بانکی با جزئیات کامل، به‌واسطه‌ی خواندن پیامک‌ها، از مهم‌ترین ابزارهای «نیوُ» برای مدیریت بهتر امور مالی شماست. در ادامه بخش های این اپلیکیشن حرفه ای را بطور کامل توضیح داده ایم . این اپلیکیشن با گرافیک و طراحی کاملا حرفه ای و زیبا یک اپلیکیشن کامل و بی نقصی را برای شما ارائه داده است .

کنترل دخل و خرج

دخل و خرج روزانه در هر خانواده ای صورت میگیرد . هر خانواده و حتی هر شخص نیاز دارد تا تمام درامد ها و خرج های خود را کنترل کند .

با استفاده از این اپلیکیشن تنها با چند دکمه بسیار ساده رخل و خرج روزانه خود را ثبت کنید و در نهیات با استفاده از ابزار های حرفه ای و پیشرفته آن ، بطور کلی آمار بگیرید و آن را روی نمودار های متفاوت مشاهده کنید و بدین ترتیب بهترین مدیریت را داشته باشید .

کنترل دخل و خرج
کنترل دخل و خرج

بخش کنترل خرج در این اپلیکیشن یک بخش کاملا مجزا و منحصر به فرد است .

در این بخش شما بصورت کامل تمامی هزینه های خود را مشاهده می کنید و می توانید برای خود سطوح تعین کنید . این بخش بسیار کارآمد و مفید است . جزئیات مو به مو خرج های شما و زمینه های خرج و میزان خروخ بخش هایی از موضوع مدیریت مالی هستند که بسیر مهم هستند و در این اپلیکیشن آنرا بصورت کامل و حرفه ای در دست خواهید داشت .

کنترل موجودی

کنترل تمام موجودی ها بخش مهمی است که در این برنامه وجود دارد .

شما با استفاده از این ابزار می توانید موجودی تمامی حساب ها ، کارتهای خود را وارد کنید و در هنگام افزودن دخل و خرج ، از آنها استفاده کنید .

با استفادهخ از این قابلیت بسیار جالب دیگر نیازی به به یاد داشتن موجودی حساب های خود ندارید و میتوانید آنها را بصورت یکجا مدیریت و از ابزار های حرفه ای این بخش برای مدیریت موجودی و حساب های خود استفاده کنید .

کیف پول

کیف پول شخصی شما در Nivo می تواند همانند یک کیف پول واقعی ، پول های شمارا مدیریت کند .

شما در این کیف پول ، موجودی کیف پول و پول های دیگر خود را که خارج از حسابها هستند وارد می کنید و میتوانید از این پس آنها را مدیریت کنید . همانند یک حساب کامل بانکی ، دخل و خرج را مدیریت کنید و بدین ترتیب نهایت مدیریت را بر روی دارایی های خود داشته باشید .

کیف پول در nivo
کیف پول در nivo

در هر بخحش از این برنامه ابزار ها و امکاناتی هستند که می توانند کارهای شمارا آسان تر کنند . در بخش کیف پول نیز شما از این قاعده مستثنا نیستید و از امکانات و ابزار های زیادی برخوردار هستید .

اقساط

در بخش دیگر ابزار های این برنامه چندین بخش وجود دارد که یکی از آنها اقساط است . شما در این بخش تمام اقساط خود را مدیریت می کنید .

شما می توانید در این بخش اقساط خود را وارد کنید و همچنین جزئیات و اطلاعات آن را به همراه تاریخ و زمان وارد کنید تا هم بتوانید آنها را مدیریت کنید و هم از امکانات برنامه در این بخش که شامل یاد آوری زمان اقساط ، میزان بودجه برحسب حساب ها و … استفاده کنید .

بخش اقساط این برنامه کاملا اختیاری بوده و می توانید از آن استفاده نکنید . اما اگر اقساط دارید حتما از این بخش استفاده کنید تا بتوانید اقساط خود را مدیریت و در نهایت رضایت بیشتری از زندگی خود داشته باشید .

پس اگر جزو افرادی هستید که فراموش کار هستند این بخش بسیار کارآمد است .

پس انداز

در بخش ابزار ها ، بخشی وجود دار بنام پس انداز ، شما در این بخش می توانید بخشی از دارایی های خود که موجود در کیف پول یا حساب و یا موجودی جدید هستند را وارد این بخش کنید .

پس انداز های خود را کامل مدیریت کنیدو از هشدار ها و نکات مهم این برنامه استفاده کنید . بدین ترتیب می توانید تمامی پس انداز های خود را در تمامی حساب ها در یک بخش داشته باشید و با استفاده از امکانات و ابزار های این برنامه ، آن را بصورت کامل مدیریت کنید .

ابزار ها در nivo
ابزار ها در nivo

بخش پس انداز این برنامه کاملا کار آمد و مخصوص افرادی است که پس انداز های پراکنده ای دارند .

بدهی و طلب

یکی از جالب ترین و مهمترین بخش های نیو این بخش است . برای اولین بار در تمامی اپلیکیشن های ایرانی این ببخش اضافه شده است که بسیار حرفه ای بوده و کار شمارا آسن کرده است .

قطعا هر فردی در زندگی اش بخشی از دارایی های خود را بصورت بدهی و طلب در دست دیگران دارد ، در این بخش می توانید با وارد کردن آنها ، آنها را مدیریت کنید و بطور کامل از آنها استفاده کنید .

هشدار ها و امکانات این بخش واقعا بینظیر هستند و کمک بسیار شایانی در بخش دریافت و پرداخت بدهی و طلب به شما میکنند .

پس اگر جزو افرادی هستید که بدهی و طلب های خود را فراموش می کند یا نیاز به مدیریت انها دارد می توانید این اپلیکیشن را دانلود و نصب نمایید .

بودجه بندی

بودجه بندی بخش است که طی اپدیت ها به این برنامه اضافه شده است . شما در این بخش می توانید برای کاری های خود بودجه بندی مناسب درنظر بگیرید و در نهایت تمامی دخل و خرج های خود را وارد کنید و بودجه بندی کار مورد نظر خود را مدیریت کنید .

بودجه بندی در Nivo
بودجه بندی در Nivo

این بخش بسیار کارآمد می تواند بودجه بندی شمارا برای انجام کارها مدیریت کند و در نهایت یک مدیریت مالی بسیار حرفه را داشته باشید.

برخی ویژگی های برنامه

• تجربه‌ی‌ کاربری حساب‌شده و حرفه‌ای

• امکان ایجاد حساب‌های متنوع و برچسب‌های شخصی

• امکان گزارش‌گیری به شیوه‌های گوناگون از جمله فایل Excel

• امکان بودجه‌بندی و پس‌انداز

• امکان تعریف و واریز و برداشت دلخوه از کیف پول

• امکان انتقال وجه بین کیف‌های پول

• امکان ثبت و مدیریت اقساط، طلب‌ها و بدهی‌ها

• امکان استفاده از نیوُ در چند دستگاه به کمک فضای مشترک ابری

تیزر معرفی

برسی برنامه نیو nivo

در ادامه اپلیکیشن مدیریت مالی شخصی نیو را برصورت مختصر برسی میکنیم

گرافیک

تیم توسعه دهنده این اپلیکیشن ، از گرافیک و طراحی منحر به فرد خوبی استفاده کردند . ظاهر کاملا شیک و تمیز آن به هیچ عنوان شما را خسته نمی کند و می توانید از کار با آن لذت ببرید .

رابطه کاربری و کارایی

رابطه کاربری بخش ارتباط کاربر با برنامه است .

در این برنامه شما به خوبی می توانید با برنامه ارتباط برقرار کنید و از تمام ویژگی های آن استفاده کنید .

هر شخص قطعا نیاز دارد تا دارایی های خود را مدیریت کند . این اپلیکیشن برای عموم مردم قابل استفاده و کار آمد است .

 Nivo
Nivo

 دانلود برنامه نیو nivo

کمی قبل اپلیکیشن مدیریت مالی را بصورت کامل معرفی و برسی کردیم . اگر شما نیز مانتند سایر افراد از حساب های مختلفی استفاده میکنید و دوست داری تمامی دخل و خرج امور زندگی و همچنین دارایی ها و پس انداز هایتان را مدیریت کنید و از ابزار ها و بخش های دیگر این برنامه استفاده کنید می توانید این اپلیکیشن را دانلود کنید .

این اپلیکیشن با بیش از 100 هزار نصب فعال در گوگل پلی توانسته رتبه 4.3 از 5 را کسب کند که رتبه نسبتا خوبیست .

دانلود مستقیم

جمع امتیازها: 0 میانگین: 0

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *