ترفند پابجی : بهترین ترکیبات اسلحه در تمامی نقشه ها | بخش تکمیلی

با ترفند پابجی دیگری در خدمت شما هستیم . امروز در این پست قصد معفری بهترین ترکیبات اسلحه در نقشه ها مختلف داریم . در بازی پابجی موبایل PUBG Mobile شما با اسلحه های خود دشمنان مختلف را از بین میبرید . اسلحه ها و تفنگ ها در این بازی نقش بسیاری مهمی در پیروزی یا شکست شما دارند . اگر بهترین اسلحه ها یا را داشته باشید قطعا می توانید تمامی دشمنان در تمامی نقاط دور و نزدیک را از بین ببرید . ترکیب بهترین اسلحه ها ، قطعا شما را از نیازمند بودن به سایر تفنگ ها خلاص می کند . در ادامه برخی از برترین و بهترین ترکیبات اسلحه را در تمامی نقشه های پابجی برای شما عزیزان به همراه توضیحات کامل ارائه کرده ایم . با ما همراه باشید .

بخش اول

ترفند پابجی : بهترین ترکیبات اسلحه در تمامی نقشه ها | بخش اول + ویدئو

ترفند پابجی : بهترین ترکیبات اسلحه در نقشه Vikendi

Vikendi یکی از متعادل ترین نقشه ها در بازی و دارای تعداد زیادی بوته ، زمین های برفی ، کوه و چیزهای دیگر است . این نقشه همچنین با بهترین اسلحه ها طراحی شده است. در اینجا بهترین ترکیب اسلحه برای Vikendi ارائه شده است .
در این نخشه تفنگ ها و اسلحه های به خصوصی یافت می شود که بهتر است بهترین تکریب آنها را استفاده کنید تا بتوانید دشمنان خود را در تمامی نقاط و مطابق با مهارت های خود از بین ببرید .

UZI + M416/G36C

ویکندی به دلیل بالا بودن میزان مصرف SMG ، نام مستعار  “نقشه SMG”  گرفت.
بنابراین کاملاً واضح است که SMG در این لیست قرار می گیرد. به دلیل زیاد بودن پرتاب تیر UZI یکی از بهترین اسلحه ها برای نبردهای نزدیک است .
با استفاده از UZI ، بازیکنان می توانند M416 یا Vikendi ویژه ، G36C را برای دشمنان راه دور و متوسط و همچنین نزدیک استفاده کنند .

این تزکیب اولین و پیشنهادی ترین ترکیب ماست که می توانید مطابق نیاز ها و مهارت های خود از آن استفاده کنید .

UZI + M416/G36C
UZI + M416/G36C

M416/G36C + M762/AKM

ترکیب همه جانبه در اینجا است. نیازی به گفتن نیست ، این دسته برای هر بازیکنانی است که خواهان ضربات زیاد در مسابقات هستند. M762 یا AKM برای مقاصد نزدیک و G36C یا M416 برای نبردهای میان برد و متوسط ​​، مجهز به دامنه 3X یا 4X.
این دسته کوچک خوش یاب یکی از بهترین ها برای همه نقشه ها است ، اما برای نقشه بزرگی مانند میرامار ، از بین بردن دشمنان در مسافت های طولانی با M416 یا SCAR-L کار سختی است. بازیکنان هنوز هم می توانند این دسته ترکیبی اسلحه ها را در نظر بگیرند. و استفاده کنند . آنها می توانند از M4 یا SCAR برای برد متوسط ​​و دوربرد و AR دیگر برای نبردهای نزدیک استفاده کنند.
بدین ترتیب شما کاملا ترکیب اسلحه های قوی خواهید داشت که دشمنان در مسافت های دور و طلانی نیز از دست شما در امان نخواهند ماند .
M416/G36C + M762/AKM
M416/G36C + M762/AKM

M416/G36C + M24

ترکیب عالی همیشگی برای همه محدوده ها . دقیقاً مانند میرامار ، بازیکنان می توانند از M4 یا Vikendi G36C منحصر به فرد برای دشمنان با برد متوسط و برد های دور و بسیار دور و همچنین از تفنگ های اکشن M24 یا KAR98K برای اسنایپ های دوربرد با دامنه 8X یا 6X استفاده کنند . این ترکیب بسیار عالی شمارا از هرگونه دشمن در امان میگذارد و از طرفی دیگر هیچگونه دشمنی نمی تواند از چشمان شما خارج شود . تمامی دشمنان را در تمامی برد ها با دوربین های متفاوت و مهارت های خاص خود از بین ببریدو پیروز میدان باشید .

M416/G36C + M24
M416/G36C + M24
بازیکنانی که مایل به استفاده از تفنگ اکسترنال نیستند ، می توانند از DMR مانند Mini14 یا SKS یا SLR اسلحه دوربرد خود استفاده کنند.

ترفند پابجی : بهترین ترکیبات اسلحه در نقشه Sanhok

Sanhok بعد از Livik تازه اضافه شده ، دومین نقشه کوچک در بازی است. در اینجا بهترین ترکیب اسلحه برای این نقشه جنگل 4×4 کیلومتری ارائه شده است . این نقشه همانطور که میدانید نیاز دارد تا از اسلحه های مخصوص به خودش استفاده کنید . با توجه به پستی ها و بلندی ها ، دشمنان و … شما اسلحه های متفاوتی می تواندی انتخاب کنید .

M416/QBZ + M762/AKM

این ترکیب بدون شک بهترین دسته برای یک نقشه کوچک مانند Sanhok است. بازیکنان می توانند از اسلحه تهاجمی QBZ M416 و انحصاری Sanhok  برای فاصله متوسط ​​و نیم دور ،  M762 یا AKM برای مبارزات نزدیک استفاده کنند. این یک ترکیب کاملاً هماهنگ برای این نقشه خواهد بود.
M416/QBZ + M762/AKM
M416/QBZ + M762/AKM

M416/QBZ + QBU

این ترکیب همچنین یکی از بهترین ها برای نقشه Sanhok است.
بازیکنان می توانند از اسلحه تهاجمی M416 / QBZ برای از بین بردن دشمنان نزدیک و برد متوسط استفاده کنند و همچنین تفنگ مشخص شده “Sanhok Special” QBU برای جنگ های دوربرد ، مجهز به دوربین هایی با دامنه 6X یا 4X استفاده کنند.
این ترکیب کامل و تمام عیار می تواند تمامی برد های نزدیک ، متوسط و دور شمارا ساپورت کند و تمامی دشمنان را در آن نابود کنید .با این ترکیب قطعا شما یکی از برترین ها در این بازی خواهید بود .
M416/QBZ + QBU
M416/QBZ + QBU

ترفند پابجی : بهترین ترکیبات اسلحه در نقشه Livik

Livik جدیدترین و کوچکترین نقشه بازی است. این یک نقشه پویا با تعداد زیادی چیز جدید است. در اینجا بهترین ترکیب اسلحه برای Livik آورده شده است.

M416 + DP-28

این ترکیب یکی از مناسب ترین های لیویک است. بازیکنان می توانند از هر دو اسلحه برای نبردهای نزدیک استفاده کنند و همچنین برای جنگ های میان رده و دوربرد نیز استفاده کنند . این ترکیب اصیل از  دو اسلحه دوربرد و نزدیک برد تهیه شده است که بطور کامل می تواند اطراف شمارا زیر نظر داشته باشد . با استفاده از دوربین های مناسب و کمی مهارت می توانید با این اسلحه ها پیروز میدان باشید و این بهترین گزینه برای شماست .
M416 + DP-28
M416 + DP-28

M416 + SCAR-L/MK12

این دسته کوچک حرفه ای اسلحه AR + DMR می تواند برای بسیاری از بازیکنان مثمر ثمر باشد. آنها می توانند از M416 که مختص به Livik است برای جنگ هایی با برد نزدیک ، متوسط استفاده کنند و از اسلحعه MK12 DMR برای حنگ های دوربرد با مجهز به دوربین های 6X یا 4X استفاده کنند.
این ترکیب کمی مهارت نیاز دارد . برای استفاده از این اسلحه ها در برد های دور شما باید از دوربین های مخصوص استفاده کنید . در برد های دور کمی به مهارت نیاز دارید . آری هر کس نمی تواند با این اسلحه ها به خوبی دشمنان دوربرد را از بین ببرد . حالت تک تیر آنها نیز بسیار مناسب برای برد های خیلی دور هستند و میتوانند به راحتی از آنها استفاده کنند .
M416 + SCAR-L/MK12
M416 + SCAR-L/MK12

ترفند پابجی : برخی ترکیبات دیگر اسلحه در پابجی

ویژگی Team Deathmatch (TDM) / Arena Training برای کمک به بازیکنان برای بهبود مهارت های اسلحه معرفی شد. اما بسیاری از بازیکنان به اشتباه از آن استفاده می کنند ، بنابراین ، در اینجا بهترین ترکیبات برای حالت TDM وجود دارد:
 • M416 + M762
 • M416 + AKM
 • UZI + SCAR-L
 • M762 + S12K
 • M416 + S686

از اسلحه های پیشنهادی ما استفاده کنید و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید و یا همچنین ترکیبات پیشنهادی خود را برای ما به اشتراک بگذارید تا کاربران دیگر نیز از تجربیات شما اسفتاده کنند .

ویدئو تکملیل

جمع امتیازها: 2 میانگین: 5

همینطور بررسی کنید

pubg mobile پابجی موبایل

نکات اولیه و پایه در مورد نقشه جدید بازی PUBG Mobile با نام Vikendi

نکات نقشه Vikendi در بازی PUBG Mobile با فرارسیدن فصل زمستان و نزدیکی کریسمس بازی …

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

 1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
 2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
 3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
 4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
 5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *