معرفی و دانلود بازی Hay Day 1.49.4″مزرعه داری معروف” برای اندروید + توضیحات تکمیلی

Hay Day یک سورپرایزی دیگر از شرکت سوپرسل Supercell برای عاشقان کشاورزی و مزرعه داری است . بزرگترین قدرت فضای مجازی این است که می توانیم آن کسی باشیم که می خواهیم ! بخواهیم ساده تر بگوییم شما می توانید در فضای مجازی انواع و اقسام ویژگی هایی که دوست دارید را به خود نسبت دهید و تحت آن ها به فعالیت های خود ادامه دهید. از دیگر جذابیت های فضای مجازی به خصوص بازی ها این است که شما می توانید به شکل ملموس تری انواع و اقسام نقش ها را بپذیرید و ایفای نقش کنید. این ویژگی بازی ها شامل تمام بازی هایی که از قدیم تا به امروز انجام شده است ٬است اما امروزه به برکت پیشرفت تکنولوژی ها و تلفن های همراه هوشمند ما می توانیم به کمک بازی ها در نقش های متفاوت فرو برویم و خود را با چالش ها و مسئولیت های آن نقش درگیر کنیم و باز هم به لطف اینترنت ٬این شبکه جهانی گسترده می توانیم لذت گروهی بودن و کنار هم بودن را نیز تجربه کنیم. بازی کشاورزی Hay Day یکی از این بازی هاست که شمارا در نقش یک کشاورز کامل قرار می دهد . در این بازی باید گندم بکارید و زراعت کنید . از طرفی دیگر باید برداشت کنید و حتی برداشت های خود را به بهترین قیمت بفروشید و صرف مزرعه خود کنید . بدین ترتیب یک مزرعه بزرگ را مدیریت کنید . در ادامه این بازی را بطور کامل برسی و توضیح داده ایم با ما همراه باشید .

بازی Hay Day
بازی Hay Day

داستان بازی Hay Day

اگر بخواهیم کمی در مورد بازی های این عصر بگوییم باید اشاره کنیم که این بازی ها تنوع و جذابیت های بسیار بسیاری دارد و به دلیل همه گیری تلفن های هوشمند تقریبا تمام افراد تجربه ی آن را دارند .البته از قبل از ظهور تلفن های هوشمند بدین شکل انواع و اقسام بازی ها مجازی مانند آتاری ها و … نیز وجود داشتند که می توان گفت بازی های این زمانه نوه های بازی های آن زمان هستند. امروزه بازی ها با توجه به سنین مختلف طراحی و ساخته می شود و علاوه بر توجه به داستان بازی به محیط گرافیکی بازی و میزان باور پذیری آن نیز اهمیت داده می شود. این بازی ها قدرت این را دارند که بتوانند شما را در مدت بازی از زندگی اطراف جدا کرده و کاملا تمام حواس شما را به محیط بازی جلب کنند٬ همچنین می توانند باعث شوند که شما در نقش های مختلفی چون مبارز٬ دونده یا هر نقش دیگری متناسب با نوع بازی ایفا کرده و تجربیات مختلف را حس کنید!

اینکه هر فرد فرصت این را داشته باشد تا تمام مشاغل را امتحان کند و سپس شغل مناسب و مورد علاقه ی خود را انتخاب کند رویای تقریبا محال است و اصلا منطقی به نظر نمی رسد اما باز هم به لطف تکنولوژی باز هم رویای دیگری کمی رنگ و روی واقعیت گرفته است.

بازی های متفاوت که به شما این امکان را می دهند تا یک کسب و کار را اداره کنید می توانند تا حدودی شما را با یک شغل و نگرانی هایش آشنا کند.

این بازی ٬برای شما فضای یک مزرعه و تمام شغل های وابسته به آن را برایتان شبیه سازی می کند و به شما این فرصت را می دهد تا به عنوان یک کشاورز تجربیات جدیدی کسب کنید.

بازی Hay Day
بازی Hay Day

شما در این بازی درون یک محیط روستایی و تمام کسب و کار های این محیط مانند کشاورزی ٬دامداری و…قرار دارید و باید سعی کنید با پیشبرد راه حل های متفاوت مزرعه ی ابتدایی خود را گسترش دهید .

به طور کلی شما یک فعال حوزه ی تولیدات کشاورزی هستید شاید تا به حال به نظر شما اداره کردن یک زمین کشاورزی کار چندان سختی به نظر نمی آمده است اما با انجام دادن این بازی متوجه می شوید که کشاورز بودن می تواند چه کار سخت و همچنین استراتژیکی باشد و تا چه اندازه نیازمند هوش و مهارت و تمرکز است.

همچنین ببینید : دانلود Township 7.5.0 بازی مزرعه‌داری اندروید

Hay Day از کجا آمد؟

این بازی یکی از سری بازی های معروف کمپانی supercall است که برای سیستم عامل های اندروید ارائه شده است . برای استفاده و فعال سازی این بازی باید اندروید تلفن هوشمند شما ۴یا بالاتر باشد. این بازی از محبوبیت ویژه ای بهره مند است و توانسته است امتیاز ۴.۵ از ۵ را توسط کاربران خود کسب کند.

شما می توانید این بازی را از طریق برنامه ی گوگل پلی به راحتی دانلود و سپس بر روی تلفن هوشمندتان نصب نمایید.

فراموش نکنید که این بازی کاملا آنلاین در دسترس قرار می گیرد.

روند بازی Hay Day

همان طور که گفته شد شما در طی این بازی نقش یک کشاورز را ایفا می کنید که قصد دارد کسب و کار خود را به بهترین نحو در تمام حوزه های مربوطه گسترش دهد .

در ابتدای این بازی به شما یک زمین کوچک و تعدادی گیاه ارائه داده می شود تا بتوانید با پرورش آنها و فروششان درآمد کسب کنید از این جا به بعد وظیفه ی شما این است که وسایل و تجهیزات متفاوت را تهیه کرده و پرورش سبزیجات و میوه های خود را بهبود ببخشید.

بازی Hay Day
بازی Hay Day

با طی کردن روند بازی به مرور به شما امکان تاسیس یک دامداری و داشتن حیوانات مختلف اهلی نیز داده می شود که شما می توانید با پرورش آن ها و فروش محصولاتشان به درآمد زایی برسید.

شما برای بهره برداری از محصولاتتان و همچنین فروش آن ها امکانات متفاوتی در اختیار می گیرید .برای مثال شما می توانید کارخانه های مختلفی تاسیس کنید و      محصولاتتان را فرآوری کنید همچنین امکان این را دارید که به کمک رسانه های محلی نظیر روزنامه به تبلیغ محصولات خود بپردازید. همچنین فروشگاه هایی برای به نمایش گذاری و فروش محصولاتتان نیز وجود دارد.

هدف این بازی چیست؟

هدف نهایی این بازی این است که شما بتوانید به عنوان یک کشاورز نمونه و برتر انتخاب شوید.

شاید با توجه به توضیحات گفته شده روند بازی و نتیجه گیری برای شما ساده به نظر بیاید اما این طور نیست . طی کردن روند بازی و رونق و گسترش کسب و کارتان نیازمند این است که شما هر عمل خود را با فکر و نقشه انجام بدهید. اگر شما نتوانید به خوبی برای هر مرحله و هر کار برنامه ریزی کنید مطمئن باشید که نمی توانید در این بازی پیشرفت خوبی کسب کنید.

بازی Hay Day
بازی Hay Day

به یاد داشته باشید که این بازی در دسته ی بازی های استراتژیک است پس انتظار تفکر و برنامه ریزی برای پیش برد آن ٬آنچنان دور از ذهن نیست.

ویژگی های این بازی

 • اغلب این دست از بازی ها حجم زیادی دارند اما این بازی با حجم ۱۲۲ مگابایت حجم به نسبت خوب و پایینی دارد که با توجه به امکانات گرافیکی بازی و جلوه های ویژه ی آن نظیر صداگذاری های عالی می توان گفت که حجم بازی نا چیز است.
 • یکی از نکات بسیار جالب این بازی این است که این بازی همان طور که پیش تر اشاره شد یک بازی آنلاین است که این امکان را می دهد که بتوانید با دوستان خود این بازی را انجام دهید همچنین اگر به اندازه ی کافی تفکر استراتژیک و اقتصادی داشته باشید می توانید از اکانت بازی خود در صفحه هایی مانند فیسبوک و گوگل پلاس به درآمد زایی در دنیای واقعی دست بیابید.
 • نکته ی دیگری که این بازی را می تواند در نوع خود ممتاز و ججذاب کند این است که این بازی در همه ی قسمت ها تنوع بسیاری دارد و همچنین امکانات و اختیارات زیاد و سرگرم کننده ای در اختیارتان قرار می دهد. برای مثال این بازی به شما این امکان را می دهد که ساختمان ها را طبق سلیقه ی خود رنگ کنید٬ درختان متفاوت را با توجه به سلیقه ی خود جمع آوری کنید٬ انواع و اقسام گیاهان متفاوت را برای پرورش انتخاب کنید٬شکل های متفاوت ماشین آلات صنعتی برای انجام کار های مزارع و دام داری ها و یا فرآوری محصولات و… .
 •  تمام این امکانات به شدت متنوع و حرفه ای به شما این اجازه را می دهد تا به شکل کامل سلیقه و تفکر خود را در بازی به اجرا دربیاورید و تبدیل به بهترین کشاورز شوید.
 • این بازی آپدیت هایی با فاصله ی زمانی کم ارائه می دهد که در هر نسخه باگ های احتمالی حذف شده است و همچنین فضای بازی از لحاظ گرافیک و سرعت بهبود یافته است . همچنین در برخی از آپدیت ها از امکانات جدید نیز رونمایی می شود.
 • کشاورزی و زراعت و پیروی از قوانین طبیعت
 • خرید و فروش انوان و اقسام مواد غذایی و کشاورزی که در بازی وجود دارد با مشتری های تفاوت با قیمت های متفاوت
 • ساخت انواع کارخانه و استفاده از انواع دستگاه ها برای گسترش رونق کشاورزی
 • استفاده از انواع ابزار کشاورزی
 • گرافیک حرفه ای و خیره کننده بازی

تریلر بازی

دانلود بازی Hay Day برای اندروید

از آن جایی که این یک بازی آنلاین با هزاران ویژگی و امکانات است برای پیشبرد بهتر بازی لازم است که اتصال اینترنت متوسط و بدون قطعی داشته باشید تا بتوانید از بازی لذت بیشتری ببرید.

این بازی می تواند به شما یک بینش کلی نسبت به زندگی روستایی و کسب و کار های مربوط به آن به شما بدهد و حتی می تواند برانگیزنده ی خوبی برای تجربه ی یک سبک زندگی جدید باشد.

این دست از بازی ها از آن بازی های به شدت اعتیاد آور هستند. درست است که هر چه زمان بیشتری را صرف بازی کنید می توانید نتایج بهتری کسب کنید و سرعت توسعه ی خود را بالا ببرید اما فراموش نکنید که این فقط یک بازی در جهت سرگرمی و گاها بهبود یکسری توانایی های شمااست پس نگذاریدکه شماراازسایر فعالیت هایتان باز بدارد و برایتان مشکل ساز شود.

بازی Hay Day
بازی Hay Day

حتما این بازی را از برنامه ی گوگل پلی تهیه کنید و هرسری به روز رسانی راتوسط همین برنامه اجرا کنید چرا که نسخه های موجود بر روی دیگر سایت ها علاوه بر اینکه ممکن است برای سیستم عاملتان مشکل سازشود اغلب کارکرد خوبی ندارند.

این بازی با بیش از 100 میلیون دانلود و نصب فعال در گوگل پلی توانسته رتبه 4.4 از 5 را کسب کند که رتبه نسبتا خوبیست .

دانلود مستقیم فایل نصبی

جمع امتیازها: 1 میانگین: 5

همینطور بررسی کنید

دانلود Clash Royale اندروید

دانلود Clash Royale 3.4.2.498_ بازی استراتژیک کلش رویال اندروید

بازی Clash Royale جدیدترین اثر استودیوی معروف بازی سازی Supercell می باشد که مانند اثر …

یک نظر

 1. بازیه بسیار عالی البته کمی طولانیه

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

 1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
 2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
 3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
 4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
 5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *