آموزش Picsart : ایجاد طرح زیبا و ویرایش تصاویر + توضیحات کامل

آموزش Picsart از سری بخش های سایت اندرویدزوم است که به تازگی مورد توجه قرار گرفته است . بارها شده است که بخواهید تغییراتی بر روی عکس تان انجام بدهید اما برنامه مناسبی نداشته باشید. یا ممکن است به دنبال افکت ها و ادیت های خاصی بر روی عکس هایتان باشید اما نرم افزارهای کمی برای شما وجود داشته باشد. این مشکلات را بسیاری از افرادی که با دوربین تلفن همراه خود عکاسی انجام می دهند را دارند و باید همیشه از یک سیستم خانگی برای ادیت عکس های خود استفاده کنند. PicsArt نرم افزاری است که این مشکلات را به طور کامل از بین برده است و می تواند کمک زیادی به شما کند. البته برای اینکه به طور دقیق تر با این نرم افزار آشنایی پیدا کنید، بخش های زیر را بخوانید.

picsart
picsart

آموزش Picsart : نرم افزار PicsArt چیست؟

PicsArt، تمام کارهایی که می توان بر روی یک عکس انجام داد را در اختیار شما قرار می دهد. شما با ابزارهای مختلف، افکت ها و قابلیت های دیگر می توانید به حرفه ای ترین حالت ممکن عکس خودتان را همانگونه که می خواهید ادیت کنید. به طور کل نرم افزار PicsArt سه قابلیت طراحی، ویرایش و ساخت کلاژ را در اختیار شما قرار می دهد که در هرکدام از آنها قابلیت های دیگری نهفته شده است. در قسمت طراحی، شما می توانید با ابزارهایی که در اختیار شما قرار دارد، یک نقاشی یا یک عکس جدید برای خودتان طراحی کنید. در قسمت ویرایش، شما می توانید تغییرات زیادی در عکس خودتان ایجاد کنید. برای مثال می توانید افکت های جدیدی بر روی عکس تان اضافه کنید یا آن را برش دهید. یکی از مزیت های PicsArt این است که برای هر بخش خود، حالت های زیادی قرار داده است. مثلا شما تنها برای برش دادن عکس، می توانید از انواع مختلف برش استفاده کنید.

در بخش کلاژ، شما می توانید چندین عکس متنوع انتخاب کنید و یک کلاژ مناسب برای خودتان ایجاد کنید. به همین علت است که PicsArt در مدت کوتاهی، طرفداران زیادی برای خود پیدا کرده است. تمام امکاناتی که در بخش ادیت و ویرایش عکس وجود دارد همگی رایگان است و می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید. جالب است بدانید که PicsArt یک بخش برای ادیت ویدیو هم دارد که این بخش نیاز به پرداخت اشتراک دارد و برای ایرانی ها علاوه بر قیمت بالا، نوع پرداخت سختی را هم در پیش دارد. در کنار تمامی این ها، یک فروشگاه برای خرید افکت های جدید، ابزارها و … هم وجود دارد و می توانید عکس های خودتان را در همان فضای PicsArt برای دیگران نمایش دهید.

قابلیت های نرم افزار PicsArt

نرم افزار PicsArt هم همانند بسیاری از نرم افزارها قابلیت های اختصاصی و منحصر به فردی برای خود دارد که باید با آنها آشنایی پیدا کنید. در بخش زیر برخی از مهم ترین قابلیت های این نرم افزار بیان شده است.:

 • با ابزارهای ویرایش می توان عکس را بدون هیچ نقصی ویرایش کرد و از آن خروجی های مختلفی گرفت. چرخاندن، برش، تعییر ابعاد تصویر و … تنها برخی از ابزارهای ویرایش هستند.
 • به وسیله بسیاری از نرم افزارها می توان متن بر روی عکس اضافه کرد اما در PicsArt چنین چیزی فراتر از یک متن است. شما در PicsArt می توانید متن ها هنری، نقل قول و … با فونت ها و اندازه های مختلفی بر روی عکس خودتان اضافه کنید.
 • در PicsArt می توانید خودتان یک طراحی خاص انجام بدهید. حتما نیازی نیست که بخواهید ادیت های خاصی بر روی یک عکس انجام بدهید. PicsArt به وسیله قلم ها و بخش های متنوع خود به شما کمک می کند که یک طراحی زیبا داشته باشید.
 • یکی از مهم ترین مزیت های PicsArt این است که می توانید درون خود این برنامه عکاسی های خودتان را انجام بدهید و مستقیما بعد از عکاسی وارد مرحله ادیت شوید. شما در هنگام عکاسی می توانید نور و کنتراست عکس را به راحتی تنظیم کنید.
 • هنگامی که تغییرات خودتان را بر روی عکس یا یک طرح انجام دادید، می توانید خروجی های متنوعی از آن بگیرید. یکی از محبوب ترین خروجی های نرم افزار PicsArt نیز گیف یا همان GIF می باشد که علاوه بر کاربردی بودن، جنبه فان و سرگرمی دارد.
 • یکی از مزیت های PicsArt که کمتر به آن اشاره شده است، فروشگاهی است که درون این نرم افزار وجود دارد. به وسیله این فروشگاه می توان خرید و فروش های زیادی برای افکت ها، طراحی ها و ابزارها انجام داد که علاوه بر درآمد زایی، امکانات بیشتری هم به برنامه شما می دهد. البته این فروشگاه در ایران محدود است و عملا نمی توان از آن استفاده خاصی کرد.

در کنار تمامی این ها، امکانات و مزیت های دیگری هم در PicsArt وجود دارد که می توانید از انها استفاده کنید. این ها تنها بخشی از مهم ترین قابلیت های این برنامه بودند که برای شما بیان شد.

دانلود نرم افزار PicsArt

picsart
picsart

معرفی و دانلود آخرین ورژن Picsart

همچنین ببینید : آموزش گام به گام ساخت تصاویر کارتونی در PicsArt + توضیحات کامل

آموزش Picsart  : ویرایش های مختلف در PicsArt

مهم ترین بخش و محبوب ترین بخش PicsArt نیز همین بخش افکت و ادیت ها می باشد. در حقیقت بسیاری از کاربرانی که از PicsArt به دنبال ادیت کردن عکس های خود هستند و می خواهند از افکت های مختلفی بر روی عکس های خودشان استفاده کنند. کامل ترین بخش PicsArt نیز بخش افکت ها می باشد. در این بخش براساس سلیقه و دلخواه شما، افکت های مختلفی قرار دارد که می توانید از آنها به خوبی برای خودتان استفاده کنید. برای مثال اگر می خواهید عکس خودتان را سیاه و سفید کنید، HDR و BW های زیادی وجود دارد که می توانید بر روی عکس خودتان اعمال کنید.

picsart
picsart

ادیت کردن در PicsArt شامل بخش های مختلفی است. برای مثال شما با Fit می توانید ابعاد عکس خودتان را تغییر بدهید. همچنین در همین بخش می توانید بک گراندتان را از خود عکس جدا کنید. در بخش Add photo می توانید عکس های جدیدی به همین عکس فعلی تان اضافه کنید و در بخش Draw می توانید به وسیله قلم های متفاوت، طراحی های خاص و زیبایی بر روی عکس خودتان انجام بدهید. این ها تنها بخش کوتاهی از قابلیت های ادیت در PicsArt هستند که در روزمره تان استفاده خواهید کرد.

آموزش Picsart  : آموزش انجام یک ویرایش جذاب با PicsArt

در بخش زیر، می خواهیم یک ادیت بسیار جذاب و کاربردی به شما نشان بدهیم که قطعا استفاده های زیادی از آن خواهید کرد. این ادیت نیاز به یک عکس پرتره و با کیفیت دارد تا بتوانید ادیت خود را بر روی آن انجام بدهید.

 • در مرحله اول، عکسی که می خواهید ادیت را بر روی آن انجام بدهید از گالری انتخاب کنید. سپس در قسمت Effect بروید و یک افکت سیاه و سفید بر روی عکس تان ایجاد کنید و از آن یک خروجی بگیرید.
افزودن افکت سیاه و سفید
افزودن افکت سیاه و سفید
 • حین اینکه در برنامه هستید و خروجی را می گیرید، بروید و عکس اصلی را وارد برنامه کنید. البته در این مرحله دیگر کاری با عکس سیاه ندارید و بهتر است در همان گالری بماند.
تصویر اصلی
تصویر اصلی
 • هنگامی که عکس اصلی را انتخاب کردید، به بخش Fit بروید و رنگ عکس خودتان را بر روی none که حالت مربع مربع است قرار بدهید تا عکس شما بک گراندی نداشته باشد. در بخش بالا پاک کن را انتخاب کنید و بر روی گزینه آدمک کلیک کنید تا فرایند شما برای پاک شدن بک گراند کامل شود.
افزودن بکگراند
افزودن بکگراند
 • بعد از انجام تمامی مراحل بالا، به بخش Tools که ابزارها قرار دارد بروید و گزینه Skretch را انتخاب کنید. مهم ترین کار عکس در همین بخش انجام می شود. کافی است قدرت را بر روی 100 و اندازه را بر روی 25 قرار بدهید و چشم های عکس تان را به سمت چپ به صورت چند بار بکشید.
استفاده از ابزار
استفاده از ابزار
 • هنگامی که این کار را انجام دادید، عکس را سیو کنید و مجددا عکس سیاه و سفیدی که قبلا ایجاد کرده بودید را نمایان کنید. بعد از نمایان کردن کافی است از قسمت Add photo عکس رنگی جدید را اضافه کنید و هم اندازه عکس قبلی
تصویر نهایی
تصویر نهایی
 • خودتان کنید. حال متوجه طراحی جدید خودتان می شوید و کافی است عکس جدید را ذخیره کنید. این ادیت بهتر است که بر روی عکس هایی انجام شود که کیفیت بالایی دارند و شخص مستقیما به دوربین خیره شده است. البته بر روی اشیا هم می توان از همین ادیت استفاده کرده که بستگی به تغییرات و سلیقه خودتان دارد.

شاید عده ای نتوانند همانند همین آموزش عکس شان را به درستی تغییر بدهند که این عموما به دلیل انتخاب اشتباه عکس، دقت نکردن در روندهای انجام و بی کیفیت بودن عکس می باشد. حتما سعی کنید مراحل را به ترتیب و به درستی طی کنید تا عکس شما دچار مشکل خاصی نشود.

ویدئو آموزشی

جمع امتیازها: 0 میانگین: 0

همینطور بررسی کنید

دانلود برنامه Enlight Pixaloop Pro 1.3.6-1303 – تبدیل تصویر به انیمیشن متحرک اندروید

برنامه Enlight Pixaloop Pro همانند اپلیکیشن فتوشاپ PicsArt Photo Studio یک ابزار فوق العاده برای …

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

 1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
 2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
 3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
 4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
 5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *