آموزش کوچک کردن بینی به کمک برنامه Air Brush در اندروید

کوچک کردن بینی یکی از مهمترین مشغله امروز زیبایی طلبان است . چهره ی هر کس چیزی است که انتخاب آن به خواست و سلیقه ی ما نیست و ما ابدا در آن هیچ نقشی نداریم از این رو همیشه می گویند که زیبایی و صورت هر کس اصلا ملاک درستی برای قضاوت و سنجش افراد نیست. توسط صنایع مد همیشه اصولی برای زیبایی جهانی ارائه می شود که معیاری برای ارزیابی جذابیت افراد می شود اما اگر بخواهیم درست و حسابی آن ها را بررسی کنیم از پایه و اساس اششتباه هستند چرا که اولا زیبایی یک صفت کاملا نسبی است و هر کس می تواند به شکلی متفاوت آن را تفسیر کند و از سوی دیگر به تناسب نژاد و منطقه ی زندگی حالت های مختلفی برای چهره داریم که سنجش آن ها در کنار یکدیگر عملی غیر منطقی است جدا از این ها مهم است که خود بتوانید از دیدن چهره ی خود لذت ببرید و برای خودتان زیبا باشد . شما مجبور به اینکه از نظر همه زیبا باشید ٬نیستید. با وجود همه ی این ها اما نرخ انواع و اقسام جراحی های پلاستیک به هدفی جز برطرف کردن ویژگی های مشکل ساز مانند انواع پلیپ های بینی٬ اثرات سوختگی و یا سوانح مختلف انجام می شوند; به شکلی صعودی با سرعت زیاد در حال افزایش است.

کوچک کردن بینی
کوچک کردن بینی

در این نوشته قصد نداریم که به شما در مورد عمل های جراحی پلاستیک بگوییم اما لازم است بدانید که نتیجه ی اغلب این عمل ها آن طور که فرد تصور می کند ٬نیست و همچنین این عمل ها می تواند اثرات مخرب بسیار و حتی جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. البته که انتخاب یک پزشک خوب برای انجام عمل و همچنین مطمئن بودن از شرایط بهداشتی و انجام مراقب های خوب بعد از عمل در کنار آگاهی و تصمیم به دور از هیجانات برای تحت عمل قرار گرفتن می تواند تا حدودی از آثار سوء این عمل ها بکاهد اما نمی تواند به طور کامل آن ها را از بین ببرد. به طور کلی اگر احساس می کنید که انجام یک عمل زیبایی می تواند شما و دقیقا شخص خودتان را خوشحال کند با در نظر گرفتن تمام ایمنی ها ٬این دست از عمل ها می تواند به شما کمک کند.

جایگزین های جراحی و کوچک کردن بینی

متاسفانه این روز ها تمرکز بیشتر بر روی چهره ها و تناسبات اندام و اجزای صورت است از این رو اکثریت افراد تحت تاثیر این جریان به دنبال راه هایی برای زیباتر دیده شدن در دنیا ی حقیقی و مجازی اند.

همان طور که گفته شد انجام عمل های زیبایی یکی از این راه ها است اما خب این راه می تواند برای عده ای استرس زا و ترسناک و برای عده ای گران و غیر قابل دسترس باشند و حتی ممکن است عده ای فقط قصد ایجاد تنوع را داشته باشند و اصلا نخواهند یک تغییر دائمی در صورت خود به وجود بیاورند . برای این گروه ها راه حل های دیگری هست که در پایین به دو مورد از آن ها اشاره می کنیم.

میکاپ ها و آرایش های تخصصی: میکاپ هایی که جدیدا انجام می شوند در نوع خود به شکل معجزه می مانند. با استفاده از لوازم آرایشی متفاوت و همچنین مهارت هایی که لازم است شما می توانید به طور کامل زوایا و اندازه های صورت خود را آن طور که دوست دارید نمایش دهید.

البته این نوع میکاپ ها کاملا نیاز به مهارت و دانش و تمرین دارد که خب اگر مایل به ٬به کار گیری آن ها هستید لازم است از کلاس های آموزشی و یا ویدئو های آموزشی کمک بگیرید و تمرین کنید تا حرفه ای شوید.

AirBrush
AirBrush

لازم است اشاره کنیم که استفاده از لوازم آرایشی بدون کیفیت و یا نامناسب و همین طور نگه داشتن طولانی مدت آرایش بر روی پوست خود می توانند اثرات زیان بار بسیاری برای شما به بار داشته باشند.

برنامه های ادیت : بی خطر ترین و ایمن ترین و ساده ترین را استفاده از همین برنامه های ادیت تصویر است که به شما کمک می کند تا آن طور که دوست دارید صورت خود را تغییر بدهید و مدل های مختلف را بر روی چهره ی خود امتحان کنید و از دیدن خود در آن حالت ها لذت ببرید.

البته برنامه های ادیت عکس همان طور که می دانید انواع مختلفی دارند که استفاده از بعضی از آن ها سخت و مشکل ساز است اما نگران نباشید چون برنامه های ساده و در عین حال کار بردی نیز به منظور ادیت ابعاد چهره بر روی سیستم عامل های تلفن های هوشمند و یا ویندوز طراحی و در دسترس قرار گرفته اند که می توانند مناسب عموم مردم باشند.

در این نوشته به شما یک نمونه ازاین برنامه هارا معرفی می کنیم و یک آموزش گام به گام برای ایجاد تغییر به شما ارائه می دهیم.

برنامه Air Brush برای کوچک کردن بینی

AirBrush
AirBrush

این برنامه یک برنامه ی تخصصی برای بر طرف کردن مشکلات مدنظر اکثریت در چهره هایشان است.

به کمک این برنامه می توانید لک ها و جوش های صورت خود و همچنین فرورفتگی های زیر چشم ها را برطرف کنید و همچنین می توانید دندان های آشکار شده از پس لبخندتان را سفید و زیبا کنید.

این برنامه به شما این امکان را می دهد تا تمام عکس هایی را که به دلیل به اصطلاح بد افتادن داخل تصویر و یا مشخص و واضح بودن ویژگی هایی از ظاهرتان که دوست ندارید ٬مورد استفاده قرار نمی دهید را ویرایش کرده و به هر شکل که دوست دارید مورد استفاده قرار دهید.

یکی از امکاناتی که  این برنامه به شکل کاملا ساده برای شما انجام می دهد ٬تنظیم ابعاد بینی شما آن طور که می خواهید است . از آنجایی که بینی شما تاثیر به سزایی در زیبا و متناسب دیده شدن چهره ی شما دارد ٬این امکان می تواند فرصت ویژه و تاثیر گذاری برای شما باشد.

آموزش قدم به قدم کوچک کردن بینی

گام اول: بدیهی ترین و اصلی ترین کاری که باید انجام بدهید آن است که با سرچ نام این برنامه در قسمت جست و جوی برنامه ی گوگل پلی خود ٬این برنامه را ابتدا پیدا کرده و سپس دانلود کنید و بعد از آن بر روی تلفن همراه خود نصب کنید. برای جلوگیری از اشتباه در دانلود برنامه آیکون این اپلیکیشن در زیر برای شما نمایش داده شده است. و همچنین می توانید در انتهای همین صفحه آنها را دانلود و نصب نمایید .

گام دوم: بعد از نصب برنامه و وارد شدن به آن همان طور که برای همه ی برنامه ها مرسوم است باید یکسری مجوز ها به برنامه بدهید تا برنامه بتواند بر روی سیستم شما انجام شود .این برنامه از شما امکان دسترسی به محتوای حافظه ی گالری و دوربین را می خواهد که شما می توانید با خیال راحت با آن موافقت کنید چرا که این برنامه تضمین شده و امن است.

نکته: نسخه ی اصلی این برنامه دارای یکسری از پرداخت های درون برنامه ای است تا بتوانید از همه ی امکانات آن استفاده کنید .اگر برای شما مقدور نیست که این پرداخت ها را انجام بدهید می توانید نسخه های پرمیوم و باز شده ی آن را به کمک سایت های مختلف به شکل رایگان دانلود و نصب کنید اما به یاد داشته باشید که در انتخاب منبع خود دقت کنید تا بتوانید از حریم شخصی خود محافظت کنید.

گام سوم:ابتدا شما باید تصویر مورد نظر خود را به صفحه اضافه کنید تا بتوانید تغییرات لازم را در آن ایجاد کنید . این برنامه به شما این امکان را می دهد تا در همان لحظه توسط خود برنامه عکس بگیرید و سپس روند کار را اجرا کنید.

گام چهارم: به کمک نوار ابزار پایین صفحه وارد قسمت Retouch شوید . با لمس کردن این قسمت برای شما نوار ابزار جدیدی باز می شود که می تواند به شما امکانات متنوعی ارائه کند که می توانید آن ها را بسنجید.

انتخاب بخش
انتخاب بخش

گام پنجم: همان طور که اشاره شد در نوار ابزار جدید باز شده٬بر روی قسمت Reshape کلیک می کنیم. این آیکون مخصوص ایجاد تغییراتی است که میل دارید بر روی بینی خود اعمال کنید.

گام ششم:در صفحه ی جدید باز شده ٬ ۲حالت Light و Heavy برای شما به نمایش در می آید .که شما با فعال کردن هر کدام می توانید شدت تغییرات را تعیین کنید.

توصیه ی ما به شما این است که حالت Light را فعال کنید چرا که می توانید تغییرات را کم کم و مرحله به مرحله با کنترل بیشتر اعمال کنید.

گام هفتم: با انتخاب کردن شدت تغییرات در مرحله ی قبل حال برای شما یک ابزارک به شکل دایره با علامت به اضافه در وسط به نمایش در می آید که برای استفاده از آن لازم است آن را در طرفین بینی –آن قسمت که مایل به تغییر آن هستید- قرار داده و سپس نگه دارید .حال اگر قصد دارید آن محل را به اصطلاح جمع و کوچک کنید انگشت خود را به سمت داخل بکشید و اگر تصمیم به پهن کردن و بزرگ کردن آن دارید انگشت خود را به عکس یعنی به بیرون بکشید.

کوچک کردن بینی
کوچک کردن بینی

گام هشتم: اعمالی که گفته شد را با توجه به انتخاب خود به آرامی و مرحله مرحله در دو طرف بینی اجرا کنید و دقت کنید که قرینگی آن حفظ شود .

گام نهم: بعد از اینکه تغییرات مورد نظر خود را آن طور که دوست داشتید اعمال کردید ابتدا به کمک فلش پایین صفحه این تغییرات را ثبت کنید و سپس اگر قصد اعمال تغییرات دیگر را نداشتید از دایره ی آبی بالای صفحه برای ذخیره سازی نهایی اقدام کنید.

ذخیره تصویر جدید
ذخیره تصویر جدید

با طی کردن مراحل بالا می توانید به سادگی بینی خود را آن طور که دوست دارید تغییر دهید.

این برنامه امکانات زیادی در اختیارتان قرار می دهد که استفاده از آن ها خالی از لطف نیست.

در پایان…

از این برنامه می توانید برای انتخاب کردن و دیدن عینی تغییراتی که میل دارید انجام دهید استفاده کنید و سپس آگاهانه تر برای اقدام به عمل های جراحی تصمیم بگیرید.

به یاد داشته باشید که تمام صورت ها و چهره ها به هر شکلی که باشند زیبایی خاص خود را دارند و سعی کنید این زیبایی منحصر به فرد را درک کنید و سپس از آن لذت ببرید.

دانلود برنامه Air Brush برای اندروید

برنامه های متعددی از نظیر picsart , photoshop و … وجود دارند که کار فتوشاپ را در اندروید انجام می دهند . اگر شما هم دوست دارید تا فتوشاپ و ویرایش عکس را با این برنامه فوق پیشرفته تجربه کنید می توانید آن را در انتهای همین صفحه دانلود و نصب نمایید . برنامه را نصب کنید و به آموزش ادامه دهید .

این برنامه با بیش از 10 میلیون دانلود و نصب فعال در گوگل پلی توانسته رتبه 4.7 از 5 را کسب کند که رتبه بسیار خوبیست .

یک نظر

  1. بسیارعالی است

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.