دانلود بازی ماشینی Hashiriya Drifter 1.6.7 “هاشریا دریفت” برای اندروید

Hashiriya Drifter یک بازی تمام عیار دریفت کشی در اندروید است . بازی های هوشمند موبایلی توانسته اند به خوبی رویای همه ی مردم برای سرگرمی در همه جا را برآورده کنند. این بازی ها می توانند به خوبی از پس خواست های گیمر ها بربیایند و حتی فرا تر از تصورات آنها نیز باشند. در این میان بازی هایی با تم ماشین سواری بسیار معروف هستند. علاقه به سرعت و هیجان در اکثریت افراد مشترک است اما توانایی پاسخ گویی به آن برای همه مقدور نسیت اما امروزه به لطف انواع بازی های موبایلی به خوبی به این علاقه رسیدگی می شود. یکی از بهترین نمونه بازی های ماشین سواری ٬بازی Hashiriya Drifter است که در ادامه بیشتر درمورد آن توضیح می دهیم. در این بازی حرفه ای رانندگی ، شما در نقش یک راننده شروع به بازی و ایفای نقش می کنید و … . با ما همراه باشید

بازی Hashiriya Drifter
بازی Hashiriya Drifter

Hashiriya Drifter از کجا و برای چه آمد؟

همان طور که شاید از نام این بازی متوجه شده باشید این بازی ساخته شده و منتشر شده از یک استودیوی بازی سازی ژاپنی است و توانسته به خوبی از پس سایر رقیبان خود در این ژانر بازی بر بیاید و برای خود محبوبیت کسب کند. این بازی نمونه ای از یک کار فرهنگی و آموزشی است در واقع ژاپن به وسیله ی این بازی زیبایی و قدرت ماشین های خود را به رخ می کشد و شما را تحت تاثیر قرار می دهد وهمین می توان گفت یکی از ویژگی های منحصر به فرد این بازی است که توانسته در دوره ای که ماشین های ساخته شده توسط کمپانی های اوروپایی و آمریکایی محبوب همه هستند ٬جذابیت های ماشین های ساخت ژاپن را به خوبی نمایش دهد و توجه ها را جلب کند. همین امر موجب متمایز شدن و چشم گیر شدن این بازی شده است.

داستان بازی Hashiriya Drifter چیست؟

شما در این بازی در نقش یک راننده ی حرفه ای عمل می کنید و باید مسابقات مختلف را در لوکیشن های متفاوت به سرانجام برسانید و به جایزه ی مسابقات دست پیدا کنید. بعد از انجام هر مسابقه و به دست آوردن رتبه و امتیاز مناسب به شما اجازه ی دسترسی به مسابقات دیگر داده می شود در واقع عملکرد مناسب و خوب شما در هر مسابقه بلیط حضور و شرکت شما در دیگر مسابقات است. رسیدن به جایزه های هر مسابقه امتیاز و پول کافی را برای به روز رسانی خودرویتان و حتی تعویض آن با نمونه های بهتر فراهم می شود که شما با اقدام سنجیده در به روز رسانی خودرویتان می توانید به پیروزی در مسابقات دیگر برسید پس می توان گفت که این بازی علاوه بر هیجانی که به شما می دهد امکان تفکر و عمل استراتژیکی را برایتان آماده می کند. با طی کردن هر چه بیشتر و اضافه کردن پیروزی ها و مسابقات بیشتر در کارنامه ی خود شما می توانید تبدیل به راننده ی برتر شوید و از امتیازات ویژه ای در محیط برنامه بهره مند شوید.

بازی Hashiriya Drifter
بازی Hashiriya Drifter

نقطه ی تمایز بازی

Hashiriya Drifter یک بازی کاملا حرفه ای است . همان طور که پیش تر گفته شد این بازی توانسته از رقبای خود به خوبی سبقت بگیرد و این موفقیت خود را مدیون ایده های نویی است که درون خود جا داده است. شما در این بازی علاوه بر اینکه می توانید راننده ی یک ماشین به شدت لوکس و مسابقه ای شوید می توانید یک سازنده ی ماشین نیز باشید و به کمک هزاران آیتمی که برنامه در اختیارتان قرار می دهد با اضافه کردن قطعات و یا ایجاد تغییرات در ساختار ماشین خود آن را مطابق با سلیقه ی خود تبدیل به ماشین بهتری بکنید. جالب است بدانید که این بازی از قوانین دنیای واقعی پیروی می کند پس اگر به خوبی نسبت به ماشین ها و عوامل موثر بر قدرت و سرعت آنها آشنایی داشته باشید می توانید با اعمال تغییرات نتایج دلخواه خود را به شکلی منطقی بگیرید. این بازی پا را فراتر گذاشته و حتی به شما اجازه می دهد تا یک ماشین را از ۰تا۱۰۰ آن به شکل کامل بسازید و طراحی کنید. امکاناتی که این بازی برای ساخت یک ماشین به شما می دهد هم شامل قطعات داخلی ماشین با تنوع زیاد و کاربرد های فراوان می شود و هم شامل امکاناتی برای طراحی ظاهری ماشین نظیر رنگ و مدل چراغ ها و… است. شما با انجام دادن این بازی هم یک راننده ی حرفه ای خواهید بود و هم یک مهندس سازنده ی ماشین حرفه ای.

فضای بازی چطور است؟

این بازی به طرز شگفت انگیزی واقعی به نظر می رسد و این به دلیل گرافیک بسیار زیبا و باکیفیت بازی است که باعث می شود شما از زیبایی و جذابیت فضای بازی به شدت لذت ببرید. تنوع لوکیشن های مسابقات٬ تنوع ماشین ها در مدل و رنگ٬ گرافیت و تصویر سازی با الهام گیری از دنیای واقعی توانستند در کنار هم یک فضای به شدت دلنواز و باور پذیر بسازند. در کنار همه ی اینها با قرار گیری دکمه های هدایت خودرو در پایین صفحه و به شکل ساده این بازی تجملی حالتی صمیمانه و ساده پیدا کرده است. هچنین سازندگان بازی بیشتر از اینکه از کلمات برای توضیح انواع قسمت ها استفاده کنند به نماد ها متوصل شده اند که همین باعث می شود این بازی با تمام امکاناتش در دسترس آسان همه باشد.همچنین در بالای صفحه اطلاعاتی از عملکرد شما در طی مسابقه به شکل لحظه ای ارائه می شود نظیر اینکه در چه جایگاهی قرار دارید٬ از چند نفر سبقت گرفته اید و چند نفر جلوی شما هستند و مانند اینها. دید شما به فضای بازی از زاویه ی پشت فرمان است که همین موجب می شود بیشتر در حس و حال رانندگی و مسابقه قرار بگیرید.

بازی Hashiriya Drifter
بازی Hashiriya Drifter

نکات کلی در مورد برنامه

این بازی به شکل آنلاین بازی می شود و حالت چند نفره دارد پس برای استفاده از آن احتیاج به اینترنتی قوی و بدون قطعی دارید. شما در بدو ورود به بازی مشخصات خود را به عنوان یک راننده ثبت می کنید که دیگر کاربران با توجه با آن مشخصات از وجود شما آگاه می شوند. ممکن است در دسترسی به این بازی با IP ایران دچار مشکل شوید پس برای گرفتن نتیجه ی بهتر گاهی لازم است از اتصال به فیلتر شکن استفاده کنید. این بازی مناسب سن ۳به بالا است و محدودیتی برای سن کاربران خود قائل نیست. در حال حاضر این بازی چیزی نزدیک به ۱۰میلیون راننده دارد که شرایط را برای برقراری مسابقه ای جهانی از داخل خانه هایتان فراهم می کند.

ویژگی های دیگر این بازی

در کنار گرافیک بسیار قوی این بازی که بالاتر به آن اشاره شد باید گفت که این بازی جلوه های صوتی بسیار عالی ای دارد که کاملا مثبت در واقع پذیری بازی تاثیر می گذارند. فضاسازی این بازی از طرح های old school ژاپنی الهام گرفته شده است که بی شک برای هربیننده ای جذاب است و به شما تجربه ای شبیه به رانندگی در مسابقات خیابانی ژاپن را می دهد. این بازی با وجود تمام امکانات و شگفتی هایش بسیار ساده فراگرفته می شود و شما می توانید تنها با گذراندن چند ثانیه در محیط بازی کاملا شیوه ی بازی را فرا بگیرید اما مسلما برای دستیابی به مهارت و نتیجه های عالی لازم است بیشتر بازی کنید. قوانین فیزیک در این بازی همیشه کار می کنند. آپدیت های درون برنامه ای بازی آن را کاملا با پیشرفت دنیای واقعی همگام می کند و نمی گذارد شما نسبت به سایر آیتم ها و ماشین ها احساس کسالت کنید. این بازی کاملا به هر نوعی از جزئیات توجه کرده است. ممکن است سرعت بارگذاری اولیه ی بازی کند باشد اما با توجه به حجم آیتم های بازی این سرعت قابل قبول است و همچنین می توان با مطمئن شدن از سرعت خوب اینترنت و همچنین تغییر IP تا حد قابل قبولی به سرعت آن افزود .تبلیغات درون برنامه ای٬این بازی مناسب است و به گونه ای طراحی شده است که تمرکز شما در حین بازی را بهم نزد و همچنین باعث کلافگی شما نشود.

بازی Hashiriya Drifter
بازی Hashiriya Drifter

در پایان…

شما می توانید به راحتی و کاملا رایگان این بازی را از طریق برنامه ی گوگل پلی دانلود و سپس نصب کنید و با خیال راحت از آن استفاده کنید. نسخه هایی از نمونه ی آفلاین این بازی و همچنین نسخه ی بی نهایت این بازی منتشر شده است که توصیه می شود تا زمانی که از اعتبار منبع مطمئن نشده اید اقدام به دانلود و نصب نکنید و فراموش نکنید که بخش اعظمی از هیجان این بازی با شیوه ی آنلاین بازی و دستیابی مرحله به مرحله به پول و امکانات آن٬ مرتبط است. شما می توانید با دعوت کردن دوستان خود به این بازی یک رقابت ماشین سواری سرعت و هیجان را با دوستان خود بدون هیچ خطر و یا هزینه ی گزافی تجربه کنید و لذت ببرید.

دانلود بازی Hashiriya Drifter برای اندروید

اگر شما هم دوست دارید تا لذت دریفت کشی و رانندگی در شهر های این بازی را تجربه کنید می توانید این بازی را از گوگل پلی بصورت مستقیم دانلود و نصب نمایید .

این بازی با بیش از 5 میلیون دانلود و نصب فعال در گوگل پلی در دسترس همگان است .

دانلود مستقیم فایل نصبی

دانلود مستقیم دیتا

همچنین ببینید : دانلود Drift Zone 2 v1.09 بازی قلمرو دریفت 2 

جمع امتیازها: 2 میانگین: 3.5

همینطور بررسی کنید

معرفی و دانلود بازی Mad Racer: Fury Road 6 مسابقه دیوانه وار: خشم جاده 6 برای اندروید

Mad Racer:Fury Road 6: شما هم مثل من عاشق فیلم های اکشن و پلیس بازی …

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *