معرفی و دانلود بازی فانتزی Juicy Realm v3.1.2″سرزمین میوه ها” برای اندروید

Juicy Realm یک بازی نقش آفرینی و ماجراجویی اندرویدی می باشد . یکی از نکاتی که باعث می شود بازی ها مخاطبان را جذب کنند و به دنبال خود بکشانند این است که کاربر می تواند با اتخاب یک بازی در حقیقت نقش خود را انتخاب کند این که دوست دارد چه کار هایی انجام دهد یا چه داستانی داشته باشد تنها وابسته به این است که بازی مناسب را انتخاب و سپس اجرا کند .این ویژگی نقش آفرینی تقریبا در تمامی انواع بازی ها وجود دارد و مشاهده می شود اما در برخی از بازی ها محسوس تر و تخصصی تر است. در ادامه به شما یکی از این دسته از بازی ها که برروی این نکته تاکید ویژه دارد را معرفی می کنیم. Juicy Realm می تواند یکی از برترین بازی های این دسته باشد که طرفداران زیادی نیز دارد .

Juicy Realm
Juicy Realm

همچنین ببینید : معرفی و دانلود بازی Match Town Makeover ” نوسازی شهر ساحلی ” اندروید

معرفی بازی Juicy Realm

مبداء بازی Juicy Realm

این بازی توسط استودیوی بازی سازی X.D.Network Inc طراحی و منتشر شده است این استودیو تا به حال بازی هایی نظیر Muse Dash٬ Journey of Greed٬ ICEY OSTو …را منتشر کرده است .می توان گفت که تخصص این استودیو در طراحی بازی هایی با ژانر نقش آفرینی و ماجراجویانه و جنگی با فضای کارتونی است که تا به حال موفقیت ها و محبوبیت های زیادی را به واسطه ی همین ویژگی ها به دست آورده است.

داستان بازی

هر ساله بازی ها و فیلم های زیادی تصویری از آینده به ما نشان می دهند که انسان ها توسط بیگانگان مورد حمله قرار گرفته اند و تلاش می کنند که حملات آن ها را دفع کنند و خطراتی که ادامه ی نسل آن ها و حیات آن ها را تهدید می کنند را برطرف کنند این بازی نیز بر اساس تلاش انسان ها برای ادامه ی بقا در برابر عوامل دشمن ساخته شده است اما یک تفاوت اساس با سایر نمونه ها و سناریو های مشابه خود دارد و آن این است که اینجا دشمن یک عامل بیگانه نیست بلکه دشمنان شما گیاهان هستند. در این بازی گیاهانی که از بودن انسان به عنوان قدرت برتر در رأس هرم غذایی خسته شده اند دست به تکامل زده اند و در طی مدت زمانی هزاران ساله قدرت های جدیدی به دست آورده اند قدرت هایی که تهدیدی جدی برای حیات و بقای انسان ها محسوب می شوند. این بازی به نوعی تلاش انسان برای بقا است.

بازی جاکی ریم
بازی جاکی ریم

نقش آفرینی

در طی این داستان شما انسانی هستید که به عمق جنگل ها می روید و مقر گیاهانی که حلا تکامل یافته اند و به واسطه ی جوانه های بر روی ریشه ها و شاخه هایشان توانایی حرکت پیدا کرده اند را می یابید و سپس سعی بر نابود کردن آن ها می کنید. گاهی نیز ممکن است پیش از اینکه شما آن ها را بیابید و به آن ها حمله کنید آن ها به شهر ها و محل های زندگی شما حمله کنند و آن وقت این شمایید که باید از تمدن و زندگی خود دفاع کنید. حواستان باشد که تحت تاثیر زیبایی و فانتزی بودن گیاهان و میوه ها قرار نگیرید چرا که آن ها به هر حال دشمن شما هستند و به دنبال فرصتی هستند تا شما را از رأس زنجیره ی غذایی به زیر بکشند.

تنوع آیتم ها

بازی Juicy Realm به طور کلی در چند سرزمین مختلف صورت می گیرد که این خود به تاثیر گذاری و جذابیت بازی می افزاید. از نمونه سرزمین هایی که بازی در آن شکل می گیرد می توان به بیابان ٬جنگل٬ سرزمین یخی و برفی٬ درون غار و کوهستان و… اشاره کرد که در هر سرزمین با توجه به منطقه ی آب و هوایی لباس ها و جزئیات کاراکتر ها تغییر می کند. این بازی سلاح های متنوعی در اختیار شما قرار می دهد که می تواند از انواع نیزه ها و کمان ها تا انواع تفنگ ها و بمب ها تغییر و گوناگونی داشته باشد همچنین شما به عنوان جنگجوی این بازی قدرت های فراطبیعی ای نیز دارید که این قدرت ها می توانند به تناسب سرزمین بازی و یا مرحله و جایگاه شما درون بازی و امتیازتان متفاوت باشد و می توان از نمونه های آن به قدرت یخ و باد اشاره کرد البته این تنوع در انواع اسلحه ها و قدرت ها تنها منحصر به شما نمی شود و باید بدانید که دشمنانتان نیز به همین میزان می توانند متنوع باشد و امکانات و قدرت های زیادی را مرحله به مرحله از خود نشان دهند و شما را به چالش بکشند. در کنار همه ی اینها در طول بازی و در حین جست و جوهایتان به دنبال مقر دشمن ممکن است به گنجینه های مختلفی بر بخورید که آنها می توانند امکانات و آیتم های ویژه و متفاوتی در اختیار شما قرار بدهند. باید بدانید که علاوه بر میوه ها و گیاهان اسلحه به دست که راه می روند و قدرت های عجیب دارند هیولا هایی نیز وجود دارند که در هر مرحله به تناسب آن مرحله قوی و چالش برانگیز هستند٬ هیولا هایی ساخته شده از گیاهان که بین شما و پیروزی مانع ایجاد می کنند.

بازی نقش آفرینی Juicy Realm
بازی نقش آفرینی Juicy Realm

دسترسی به بازی

این بازی به شکل آنلاین ارائه می شود و برای دانلود آن و اجرای بازی لازم است که حتما به کمک فیلتر شکن IP خود را تغییر دهید. این برنامه دیتای درون برنامه ای کمی دارد از این رو حتما احتیاج به سرعت اینترنت خیلی بالا ندارد. همچنین این بازی به شما این امکان را می دهد که به شکل چند نفره نیز بازی کنید .در واقع شما می توانید به کمک دیگر کاربران بازی گروه هایی تشکیل دهید و با هم نقش های مختلف را باز کرده و با اجرای بازی عوامل تهدید کننده و دشمنان خود را از بین ببرید.

برسی بازی Juicy Realm

گرافیک بازی

فضای این بازی پر از رنگ و ویژگی های فانتزی و ساده ولی جذاب است. برای طراحی صحنه ها و وضعیت های مختلف بازی از ترکیب های رنگ زیادی استفاده شده است و حالتی شبیه به انیمیشن ها را برای کاربران تداعی می کند .کاراکتر های بازی نیز ساده و صمیمی طراحی شده اند. سایز کاراکتر ها کوچک طراحی شده است که می تواند به کنترل بهتر موقعیت توسط شما کمک کند .گرافیک بازی دو بعدی ولی با جزئیات مشخص کننده است .

برتری های این بازی

این بازی اولین بار در نسخه ی PC ارائه شد و سپس به دلیل استقبال زیاد از طرف مخاطبین و کاربران در نسخه های موبایلی نیز منتشر شد. این بازی گرافیک قوی و چشم نوازی دارد در عین حال ساده و صمیمی است و به کاربران احساس خوبی می دهد همچنین این بازی از تنوع زیادی در عین سادگی برخوردار است که باعث می شود هر مرحله برای کاربر به نوعی جدید و چالش برانگیز باشد. صداگذاری ها جذاب و سنجیده ی بازی نیز بر هیجان و گیرایی بازی می افزاید اما قدرت اصلی بازی در سرعت آن و کیفیت آن است. شما می توانید با بیشترین سرعت و بدون وقفه مراحل بازی را اجرا کنید و اصلا نگران وقفه ها و یا هنگ کردن های بی موقع نباشید.

بازی نقش آفرینی Juicy Realm
بازی نقش آفرینی Juicy Realm

فضای بازی

صفحه ی اصلی بازی صحنه ی بازی را از زاویه ی بالا نشان می دهد که باعث تسلط هر چه بیشتر شما نسبت به جریان بازی و کاراکتر ها می شود. در گوشه ی سمت راست و پایین بازی شما می تواند به کمک دایره ی جهت یابی قرمز حرکت کنید و به کمک سایر دایره های مجاور از اسلحه ها و قدرت های در اختیارتان به همراه تعداد آن ها آگاهی پیدا کنید .در بالای صفحه سمت راست نیز دکمه ای برای توقف بازی زمانی که تک نفره بازی می کنید و همچنین آیکونی برای خرید تجهیزات وجود دارد. در گوشه ی سمت چپ بالا نیز نواری وجود دارد که به اصطلاح جون و قدرت شما را نشان می دهد که اگر خالی شود شما بازنده ی بازی می شوید.

تریلر بازی

دانلود بازی Juicy Realm برای اندروید

این بازی برای سنین ۷سال به بالا مناسب است و سطح خشونت آن ملایم است .به دلیل فضای دوبعدی و چشم نواز آن در سنین بالاتر نیز محبوب است. وضعیت استراتژیکی بازی نیز به خصوص در حالت بازی چند نفره از سطح خوبی برخوردار است و می تواند سرگرم کننده و چالش برانگیز باشد. به یاد داشته باشید که این بازی حالتی فانتزی دارد و عناصر آن با الهام از خیالات طراحی شده اند پس انتظار نداشته باشید که خیلی با واقعیت تطابق داشته باشد .شما می توانید این بازی را با تغییر IP از طریق گوگل پلی کاملا رایگان دانلود و سپس اجرا کنید و با ساخت اکانت خود به بازی بپردازید .همچنین می توانید نظرات و انتقادات خود را نسبت به بازی به کمک آدرس ایمیلی که سازنده ی بازی در اختیارتان قرار داده است اعلام کنید. درضمن نسخه های آفلاین این بازی نیز ارائه شده است که در صورت تمایل می توانید از آنها نیز استفاده کنید و بعد به کمک به روزرسانی بازی به نقشه های جدید دست پیدا کنید و امکانات متنوع را به بازی اضافه کنید.

اگر دوست دارید این بازی را در گوشی اندوریدی خود تجربه کنید می توانید آن را در گوگل پلی دانلود و نصب نمایید . این بازی با بیش از هزاران دانلود و نصب فعال در گوگل پلی توانسته رتبه 4.5 از 5 را کسب کند که رتبه خوبیست .

دانلود مستقیم فایل نصبی

دانلود مستقیم دیتا

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.