دانلود اپلیکیشن Mimo 3.68.1 “یادگیری اصولی و کامل برنامه نویسی” برای اندروید

Mimo یک مدرس کد نویسی و برنامه نویسی برای شماست . با توجه به اینکه امروزه عصر٬ عصر ارتباطات و تکنولوژی است دیگر همه چیز به نوعی رنگ و بویی از هوشمندی و فناوری گرفته اند آموزش نیز از این قاعده مستثنی نبوده است و می توان اذعان داشت که تاحد زیادی به واسطه ی تکنولوژی متحول شده است. شما امروزه می توانید به راحتی تنها با داشتن تلفن همراه هوشمند و یک اپلیکیشن مناسب ٬هر چیزی را یادبگیرید .در واقع شما امروزه می توانید با همراه شدن با جریان پیشرفت تکنولوژی و فناوری به راحتی پیشرفت کنید و دانش خود را گسترش بدهید Mimo  بهترین معلم و بهترین اپلیکیشن اندرویدی برای شماست .روند یادگیری ای که در گذشته می توانس سخت و هزینه دار باشد امروزه به سادگی و کاملا رایگان و یا با صرف هزینه های کم میسر شود فقط کافی است که ابتدا اراده ی کافی داشته باشید و سپس انتخاب هوشمندانه ای داشته باشید. در ادامه تلاش می کنیم تا یکی از اپلیکیشن های آموزشی را به شما معرفی کنیم.

آموزش برنامه نویسی در اندروید
آموزش برنامه نویسی در اندروید

معرفی اپلیکیشن Mimo 

Mimo  در دنیای صفر و یک و کد ها

همانطور که بالاتر گفته شد دنیا امروزه در تسخیر تکنولوژی های هوشمند است و ما تا حد زیادی این پیشرفت را مدیون علم برنامه نویسی هوشمند هستیم .علمی که به کمک زبان کامپیوتر شگفتی های جدید هوشمند را به وجود می آورد. برنامه نویسی به طور حتم حرفه ای سخت و پیچیده است که فراگیری و سپس به کار گیری آن نیازمند صرف وقت٬ هزینه و استعداد است. شما برای اینکه یک برنامه نویس حرفه ای شوید حتما باید ساعت های زیادی را برای یادگیری و تمرین صرف کنید تا نتیجه ی دلخواه خود را به دست بیاورید .اگر به این حوزه و حرفه علاقه مند هستید باید بگوییم که باز هم تکنولوژی مسیر شما را برای یادگیری آسان کرده است .اپلیکیشن Mimo یک اپلیکیشن کارآمد است که شما را در پیمودن مسیر یادگیری برنامه نویسی یاری می دهد و تمام آموزشات لازم را در اختیارتان می گذارد .

درباره ی Mimo 

این برنامه توسط استودیوی Mimohello GmbH طراحی و منتشر شده است که کاملا علمی تمام مراحل آموزشی خود را طی می کند اگر بخواهیم تخصصی تر از آموزش های این برنامه به شما بگوییم ٬این برنامه به شما زبان های برنامه نویسی C+, Kotlin, CSS, Java, Java Script, HTML, Python, PHP, SQL,  و… یاد می دهد و به شما کمک می کند تا بتوانید تحت این زبان ها کد بنویسید. شما به واسطه ی این برنامه علاوه بر اینکه کد نویسی را یاد می گیرید ٬آموزش می بینید تا چطور داده های مختلف را به کمک زبان های Pythonو SQL تجزیه تحلیل کنید و همچنین یاد می گیرید تا بتوانید انواع وب سایت ها و حتی برنامه های مختلف را به وسیله ی کد ها بسازید. این اپلیکیشن شما را حتی با دانش صفر در مورد برنامه نویسی و کد زنی راه می انداز و شما را تبدیل به یک حرفه ای می کند.

اپلیکیشن Mimo
اپلیکیشن Mimo

برتری های این برنامه

شما به کمک Mimo می توانید سرعت  آموزش خود را با توجه به استعداد و تواناییتان کنترل کنید. همچنین تمام نتایج شما توسط این برنامه ثبت می شود که به شما این امکان را می دهد تا روند یادگیری و پیشرفت خود را به راحتی مشاهده و بررسی کنید و از پیشرفت خود انگیزه برای ادامه ی کار بگیرید. تبلیغات درون برنامه ای این اپلیکیشن نسبت به سایر برنامه های مشابه کمتر و کنترل شده تر است و مانعی بر روند آموزشی شما نمی شود .در کنار تمام این امکانات این برنامه حجم دیتای کمی دارد که باعث می شود از سرعت خوبی برخوردار باشد و همچنین برروی سیستم عامل گوشی شما سنگینی نکند .شما می توانید حتی اگر سیستم عامل ضعیف یا قدیمی ای دارید به راحتی از این برنامه استفاده کنید و از بابت آن نگرانی ای نداشته باشید. به روزرسانی های این برنامه به دقت و سنجیده انجام می شوند و همشه از به روزترین اطلاعات برای ساخت محتوا های آموزشی استفاده می شود که این نکته باعث اعتبار اطلاعات آن و در پی آن دانش شما می شود.

اپلیکیشن Mimo
اپلیکیشن Mimo

شگفتی های میمو Mimo  

سازندگان این برنامه از شما در طول روز فقط پنج دقیقه از وقتتان را می خواهد تا آنچه که لازم است را به خوبی به شما بیاموزد به عبارتی دیگر این برنامه ادعا می کند که شما با حداقل پنج دقیقه وقت روزانه می توانید به یک برنامه نویس حرفه ای تبدیل شوید که با توجه به اینکه این اپلیکیشن بیش از یک میلیون بار دانلود شده است و توانسته امتیاز ۴.۷ از ۵ را از سمت کاربران خود کسب کند، می توان گفت که ادعای بیجایی نمی کند. این برنامه برای یادگیری هر چه بیشتر شما تمام اصول آموزشی لازم را پیاده می کند در ادامه به چند نمونه از سیاست های آموزشی و کارآمد آن اشاره می کنیم.

 • -هر آموزش به گونه ای تعبیه شده است که تنها پنج دقیقه از وقت شما را بگیرد .در واقع سازندگان این برنامه به خوبی توانسته اند مطالب آموزشی حجیم را تبدیل به بسته های آموزشی کوچک و سهل کنند تا شما بتوانید بدون خستگی و گیج شدن نکات را در کوتاه ترین زمان آموزش ببینید.
 • -در انتهای هر آموزش از محتوای بسته یک امتحان کوچک از شما گرفته می شود تا میزان یادگیری شما مشخص شود همچنین اگر در تست اشتباهی کرده باشید اشتباه شما نمایش داده می شود و به شما گفته می شود که چطور می توانید اشتباه خود را درست کنید. در واقع به کمک این تست ها و سپس تحلیل آن ها تمام اشکالات و ابهامات شما نسبت به بسته ی آموزشی و نکته ای که یاد گرفته اید برطرف می شود .
 • -تمام آموزش ها ابتدا به وسیله ی باکس های نوشتاری و مرحله به مرحله ارائه می شود و سپس به شکل عینی مراحلی که لازم است برای شما به اجرا در می آید بدین ترتیب مطالب آموزشی به دو شکل و در دو نوبت به شما عرضه می شود که روند یادگیری را موثرتر می کند.
 • -در پایان هر بسته ی آموزشی و در صورتی که بتوانید به خوبی به تست ها پاسخ بدهید از شما تشویق به عمل می آید .این تشویق ها به شکل مدال هایی هستند که در پایان یک یادگیری موفقیت آمیز به شما اعطا می شود. این مدال ها تاثیر انگیزشی بسیار بالایی دارند و شما را به ادامه ی یادگیری تشویق می کند .
 • -با توجه به سطح یادگیری شما این برنامه گاها مساله هایی جدا از آزمون های همیشگی در اختیارتان قرار می دهد که شما با حل کردن آن ها اول می توانید خود را به خود ثابت کنید دوم اینکه نشان می دهد شما به خوبی می توانید مطالبی که یادگرفتید را در مسائل مختلف به کار بگیرید و سوم می تواند شما را به عنوان یک استعداد برنامه نویسی معرفی کند.
گام های یادگیری برنامه نویسی
گام های یادگیری برنامه نویسی

فضای برنامه

از آن جایی که این برنامه با هدف آموزش ساخته شده است محیطی کاملا ساده و کاربرپسند دارد که استفاده از آن را برای کاربران ساده می کند. فضای این برنامه به گونه ای تعبیه شده است که شما بیشترین بازدهی را داشته باشید و فضای یک کلاس حضوری برای شما تصویر سازی شود. در کنار همه ی این ها این برنامه با به کار بردن رنگ ها و اشکال فانتزی و حتی صدا های مختلف برای تشویق و یا تنبیه شما سعی کرده فضایی صمیمی و به دور از کسالت و یکنواختی را برای شما به وجود بیاورد. که همین نکته می تواند آن را از سایر برنامه های آموزشی مشابه ٬متمایز کند و برتری ببخشد.

تیزر معرفی

دانلود Mimo میمو 

این برنامه توسط منابع معتبری چون نیویورک تایمز و Tech Crunch مورد تحسین قرار گرفته است و کارآمدی و تاثیر آن مورد قبول واقع شده است. این برنامه ی آموزشی از تمام زبان ها به خوبی پشتیبانی می کند اما متاسفانه هنوز زبان فارسی در بین آن ها نیست که البته شما می توانید به کمک دستیار ترجمه ی گوگل این مشکل را برطرف کنید و از آموزش های آن به راحتی استفاده کنید. شما می توانید آموزش خود را از صفر به کمک این اپلیکیشن شروع کنید و به حرفه ای شدن برسید. این برنامه همچنین برای کسانی که از دانش برنامه نویسی نیز بهره مند هستند مناسب است و می تواند توانایی های آن ها را بهبود ببخشد. شما به کمک این برنامه آرشیوی از تمام مطالب مربوطه دارید و می توانید هر زمان که لازم داشتید باز به آن ها مراجعه کنید و مطالب را مرور کنید. مسلما اگر قصد دارید مراحل آموزش خود را زود تر پشت سر بگذارید و به تسلط بیشتری نسبت به مطالب برسید بهتر است که زمان بیشتری را صرف استفاده از این برنامه بکنید و بیشتر به تمرین بپردازید. نکته ای که تاثیر این برنامه را برای شما بیشتر می کند این است که در استفاده از این برنامه ممارست کافی را به خرج دهید و پیوسته از آن استفاده کنید و در روند آموزش خود وقفه نیندازید. شما می توانید این برنامه را به شکل کاملا رایگان از برنامه ی گوگل پلی دانلود کنید و به راحتی بر روی تلفن همراه خود نصب کنید و شروع به استفاده کنید.

دانلود مستقیم فایل نصبی – 61 مگابایت

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

 1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
 2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
 3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
 4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
 5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.