معرفی و دانلود بازی Grand Mountain Adventure v1.164″اسکی سواری کوهستان” برای اندروید

Grand Mountain Adventure یکی از معروف ترین بازی های درحال پیشرفت اسکی سواری می باشد . امروزه بازی  های هوشمند چیزی بیشتر از سرگرمی صرف هستند. شما امروزه به کمک بازی های مخلف می توانید توانایی ها و استعدادهای ذاتی خود را کشف کنید و حتی آن ها را در جهت درست رشد بدهید. بازی ها در ژانرهای متفاوت طراحی می شوند و می توانند تمام سلیقه ها را پاسخ بدهند. یکی از ژانر هایی که برحسب آن بازی ها ساخته می شوند ٬ژانر ورزشی است. در این سبک بازی ها شما می توانید بر روی اجرای یک رشته ی ورزشی مشخص تمرکز کنید و با چالش های آن دست و پنجه نرم کنید. اغلب این بازی ها با الگو برداری از واقعیت ساخته می شوند و از این بیشتر ویژگی های یک رشته ی ورزشی را بازتاب می دهند. به کمک این سبک از بازی ها شما متوجه می شوید که برای شرکت در یک رشته ی ورزشی نیازمند چطور توانایی هایی هستید و یا باید از کدام حواستان بیشتر بهره بگیرید. این سبک مسابقات از این رو که می توانند به شکل کاملا رایگان و راحت شما را با بالا و پایین های یک رشته ی ورزشی آشنا می کنند. در ادامه یک بازی با ژانر ورزشی به شما معرفی می شود که در نوع خود بهترین است.

Grand Mountain Adventure 
Grand Mountain Adventure

داستان بازی Grand Mountain Adventure چیست؟

Grand Mountain Adventure بر اساس ورزش اسکی بر روی برف ساخته شده است .طبق این بازی شما یک اسکی باز حرفه ای هستید که باید بر روی کوه های پر از برف اسکی کنید و از خود رکورد های عالی به جا بگذارید. بازی داستان ساده ای دارد اما در طی آن شما با تمام چالش هایی که یک اسکی باز ممکن است در طول مسیر اسکی خود به آن بر بخورد مواجه می شوید و همین چالش ها می تواند بازی را برای شما هیجان انگیز کند و شما را به خوبی در جریان ورزش اسکی بگذارد. شما در طول مسیر اسکی خود ممکن است با موانع مختلف مانند درختان و صخره ها و یا ریل های راه آهن به همراه قطار هایی که از روی آن ها عبور می کنندو حتی حیواناتی مانند گوزن ها روبه رو شوید که باید برای ادامه دادن به خوبی از آن ها عبور کنید .همچنین ممکن است در حین اسکی کردن بهمن رخ بدهد و برای شما دردسر درست کند. این شما هستید که باید با به کار بردن مهارت های خود نگذارید بهمن بر روی اسکی شما تاثیر منفی بگذارد. شما در هر سری از بازی با خودتان رقابت می کنید .در واقع شما باید همواره تلاش کنید تا از خود قبلیتان بهتر باشید و مسیر بیشتری را اسکی کنید و رکورد قبلی خود را با عدد بهتری بشکنید. در کنار تلاش برای به دست آوردن نتیجه ی بهتر در هر تلاش شما می توانید گاهی اوقات از امکان سواری بر روی تله کابین نیز استفاده کنید تا بتوانید به دور از فکر مسابقه از فضای بازی لذت ببرید.

گرافیک بازی

بازی Grand Mountain Adventure  از گرافیک بسیار خوبی بهره مند است و تماما به جزئیات در فضا سازی آن توجه شده است .شما علاوه بر عوامل اصلی بازی در صحنه می توانید عوامل دیگری را نیز مشاهده کنید که به واقعی تر شدن فضا کمک می کنند و باعث می شوند شما بیشتر در حس و حال بازی فرو بروید. وجود عناصری مانند درختان٬ حیوانات مختلف نظیر انواع پرندگان و چهار پایانی که ممکن است در کوهستان وجود داشته باشند٬ ریل قطار به همراه انواع قطار های باربری و مسافر بر٬ تله کابین٬ ایستگاه های بین راهی٬ هلیکوپتری که در آسمان بالای سرتان پرواز می کند و… شما را به شکل کامل در فضای بازی فرو می برد و می تواند به واقعی پذیری هر چه بیشتر بازی کمک کند. نکته ی مهمی که بر ارزش گرافیکی این بازی می افزاید این است که تمام عوامل و عناصر این بازی بر اساس نمونه های واقعی آن ها طراحی و ساخته شده است و به جزئیات آن ها توجه ویژه ای شده است تا بتواند هر چه بیشتر شما را تحت تاثیر قرار بدهد. شما در فضای این بازی می توانید حتی به خوبی رد چوب اسکی های خود را بر روی برف ببینید.

بازی اسکی روی برف
بازی اسکی روی برف

جلوه های صوتی

بازی Grand Mountain Adventure  علاوه بر اینکه به جلوه های بصری توجه ویژه ای کرده است و برای طراحی آن ها بسیار وقت گذاشته است بر روی صدا گذاری ها نیز بسیار تمرکز کرده است و نتیجه ای شگفت انگیز خلق کرده است .شما می توانید به خوبی صدای برخورد و حرکت چوب های اسکیتان را بر روی برف و یخ بشنوید. در کنار صدای اسکی کردنتان شما می توانید صدای باد و کولاک و یا در مواقع لزوم صدای حرکت بهمن و یا تله کابین را بشوید. صدای زمینه ای از طبیعت و صدای حیوانات به همراه صدای پره های هلیکوپتر و قطار شما را هر چه بیشتر درون فضای بازی فرو می برد. برای سطح های مختلف بازی و با توجه به منطقه و طول مدتی که اسکی کرده اید شما می توانید موسیقی های آرامش بخش زمینه ای متنوعی را بشنوید. به واسطه ی تمام این صدا گذاری ها شما به خوبی می توانید آرامش کوهستان را حس کنید و به خوبی از پشت تلفن های هوشمندتان درون غالب یک اسکی بازی حرفه ای فرو بروید.

چالش های بازی

همان طور که پیش تر گفته شد Grand Mountain Adventure با قرار دادن موانع مختلف و یا صحنه سازی موقعیت های مختلف شما را به چالش می کشد و مهارت های شما را می سنجد در کنار این ها این بازی یک ویژگی مخفی دارد که آن را هیجان انگیز تر و سخت تر می کند. این بازی در سطوح مختلف راه های مخفی ای را به شما نشان می دهد که شما به واسطه ی آن ها می توانید رکورد های بهتری کسب کنید و حتی از پس بهمن و سایر موانع بر بیایید. برای دیدن این راه های مخفی و سپس دست یابی به آن ها لازم است که در طول بازی دقت کافی را اعمال کنید و همچنین از مهارت کافی برای کنترل بهره مند باشید. گاهی اوقات استفاده کردن از این راه های مخفی تنها راه ادامه ی بازی است و البته خود استفاده از این راه ها یک چالش جدی است. با تشکر از تمام این چالش ها که سطح سختی آن ها رده بندی شده است شما می توانید اسکی سواری پر هیجانی را تجربه کنید و به هیچ عنوان از این بازی خسته نشوید. به عبارتی چالش های این بازی تمامی ندارد و همواره مهارت های شما توسط آن به چالش کشیده می شود. علاوه بر اسکی ساده در مسیر در بعضی از سطوح شما باید با انجام حرکات نمایشی از پس چالش ها بر بیایید. تجربه ی انواع چالش ها نظیر اسلالوم ٬سرسره ٬صلیب و … تنها با نصب یک بازی برای شما ممکن می شود. همان طور که می بینید این بازی یک بازی همه جانبه است.

 Grand Mountain Adventure
Grand Mountain Adventure

فضای بازی

صفحه ی اصلی بازی ساده و به دور از شلوغی و آیکون های پر زرق و برق است که این باعث می شود شما تمام تمرکز خود را بر روی مسیر و زیبایی های آن بگذارید. شما به کمک دو آیکونی که شبیه به دسته های چوب هدایت گر اسکی هستند و در سمت چپ و راست صفحه واقع شده اند می توانید تغییر جهت بدهید .به کمک علامت سمت چپ و بالا می توانید بازی را متوقف کنید و به کمک علامت سمت راست بالا می توانید از موقعیت خود اطلاعات کسب کنید.

دسترسی ها

این بازی به شکل آفلاین ارائه می شود اما این امکان را برای شما به وجود آورده است تا نتایج و رکورد های خود را به شکل آنلاین با سایر کاربران به اشتراک بگذارید و به نوعی با یکدیگر رقابت کنید. با توجه به کیفیت بالای بازی و تنوع بسیار آن در سایر آیتم ها این برنامه دارای دیتای درون برنامه ای به نسبت زیادی است .از شگفتی های سخت افزاری این بازی این است که با وجود حجم به نسبت بالای دیتای آن برنامه بدون هیچ مشکلی و با سرعت و کیفیت بالا اجرا می شود و حتی اگر تلفن هوشمند شما سیستم عامل ضعیفی دارد شما می توانید با کمی خالی کردن فضای حافظه ی آن به راحتی و با کیفیت و سرعت خوب از این بازی استفاده کنید.

 Grand Mountain Adventure
Grand Mountain Adventure

تریلر بازی

دانلود بازی Grand Mountain Adventure برای اندروید

این بازی توسط استودیوی بازی سازی Toppluva AB طراحی و منتشر شده است که استودیویی به شدت کاربر محور است و شما می توانید با ارائه ی نظرات خود مطمئن باشید که در صورت کارآمد بودن آنها اجرا می شوند. شما می توانید کاملا رایگان این بازی را از طریق گوگل پلی بدون مشکلی از جهت IP دانلود و سپس بر روی سیستم خود اجرا کنید. این بازی مناسب سن سه سال به بالاست و از آن دست بازی هایی است که شما باید برای قلق گیری و تسلط روی آن ووقت بگذارید همچنین می تواند تاثیر مثبتی بر روی توانایی هماهنگی و سرعت عکس العمل شما بگذارد.

دانلود مستقیم فایل نصبی

دانلود مستقیم دیتا

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.