معرفی و دانلود برنامه Seven -7 Minute Workout “ورزش مفید در 7 دقیقه” برای اندروید

Seven -7 Minute Workout “ورزش مفید در 7 دقیقه” یکی از بهترین روش  های ورزش در خانه استفاده از این اپلیکیشن میباشد .با توجه به اینکه امروزه بسیاری از کارها به لطف ماشین آلات ساده تر و با صرف انرژی کمتر انجام می شوند و همچنین حجم عظیمی از جایگاه های شغلی تنها با نشستن در پشت میز ها امکان رسیدگی و به سرانجام رسیدن دارند٬ چاقی و عدم تناسب اندام یک ویژگی شایع بین اکثر افراد است و باز هم با توجه به زندگی ماشینی این روزها مجبور کردن خود به ایجاد تغییرات در سبک زندگی و چگونگی انجام فعالیت ها امری سخت و برای برخی نیز تا حدودی نا ممکن است .عوارضی که این نوع سبک زندگی و به مراتب آن چاقی و اضافه وزن و عدم تحرک کافی برای انسان به دنبال دارند متاسفانه تنها محدود به از بین رفتن جذابیت های ظاهری نمی شوند و می تواند اثراتی به مراتب سنگین تر و سهمگین تر بر روی فرد به جا بگذارند. تبعاتب نظیر فشار خون بالا و یا چربی خون بالا که می تواند در مواردی حتی منجبر به مرگ افراد شود. با وجود تما این اثرات وحشتناک ما هنوز نتوانسته ایم از تکنولوژی ها و فناوری ها متنفر شویم چرا که اگر چه گسترش تکنولوژی به ما آسیب هایی وارد کرده است اما همان تکنولوژی در تلاش برای برطرف کردن این آثار منفی است. بخشی از این آسیب ها به واسطه ی اپلیکیشن های هوشمند قابلیت جبران دارند. در ادامه نمونه ای از این اپلیکیشن های نجات ددهنده را معرفی می کنیم.

Seven
Seven

درباره ی برنامه Seven

داشتن تحرک کافی می تواند به تنهایی تا حد زیادی بسیاری از مشکلات ناشی از چاقی و اضافه وزن را از بین ببرد. این تحرک می تواند به شکل های مختلفی باشد اما زمانی که به شکل ورزش و روزانه هدفمند می شود تاثیرات آن به شکل معجزه آسایی بهبود می یابد و نتایج بیشتری به ثبت می رساند. این برنامه برای شما این کار را انجام می دهد. این برنامه برای شما این امکان را ایجاد می کند تا طبق برنامه ی آن هر روز ورزش کنید و به سلامت خود کمک کنید. به واسطه ی این برنامه شما به حرکات ورزشی که مناسب تمرین های روزانه هستند دسترسی پیدا می کنید و می توانید تنها به کمک تلفن هوشمندتان در هر زمانی که امکان ورزش کردن برایتان فراهم است ٬ورزش کنید. این برنامه توسط استودیوی برنامه سازی Perigee AB طراحی و منتشر شده است که تحت عنوان یک برنامه ی آموزشی و کمک کننده برای رسیدن به تناسب اندام به شما کمک می کند. Seven  محبوب ترین اپلیکیشن در این زمینه است .

ورزش مفید در 7 دقیقه
ورزش مفید در 7 دقیقه

ویژگی ها و برتری های برنامه Seven

برنامه های زیادی وجود دارند که با هدف تناسب اندام و کمک به شما در ورزش کردن طراحی و منتشر شده اند و ممکن است این تنوع شما را در انتخاب برنامه ی مناسب دچار تردید کند .ما در ادامه دلایلی در اختیارتان قرار می دهیم که چرا باید از Seven  استفاده کنید و آن را نسبت به سایر برنامه ها ترجیح دهید :

 • یکی از بزرگترین و پر کاربرد ترین دلیل ها و شاید بهتر باشد بگوییم بهانه ها برای ورزش نکردن این است که افراد مدعی هستند زمان کافی برای ورزش کردن ندارند که باز هم با توجه به مشغله های دنیای جدید می توان تا حدودی به آن بها داد اما این برنامه توانسته به خوبی این بهانه را منهدم کند و در اقدامی شگفت آور تنها به هفت دقیقه از وقت روزانه ی شما نیاز دارد تا به سلامتتان کمک کند. هفت دقیقه زمان چیزی نیست که کسی نتواند آن را در طول شبانه روز خود خالی کند. شاید فکر کنید که این ادعا پوچ است و تنها هفت دقیقه در روز نمی تواند تاثیر چندانی داشته باشد اما باید بگوییم که این برنامه بیش از پنج میلیون بار دانلود شده است و توانسته امتیاز ۴.۴از۵ را توسط کاربران کسب کند ٬این اعداد و ارقام نشان می دهد که این برنامه واقعا مفید و کار آمد است.
 • با توجه به اینکه این برنامه تنها هفت دقیقه از وقت روزانه ی شما را می خواهد هر روز به شما مجموعه فعالیت های ورزشی ای را نشان می دهد که در طول هفت دقیقه قابلیت اجرا دارند و برای اینکه شما بتوانید به خوبی زمان هر فعالیت را مدیریت کنید و همچنین حرفه ای عمل کنید زمانی که باید برای انجام هر فعالیت بگذارید مشخص شده است و سپس به کمک یک زمان سنج معکوس زمان دقیقا بلافاصله با شروع کردن فعالیت برای شما محاسبه می شود. این ویژگی از این رو مهم است که یک: شما را در مدیریت زمان همراهی می کند و دو: گویی برنامه در طول ورزش کردن با شما همراه می شود و شبیه به یک مربی خصوصی بالای سر شما می ایستد تا به شما کمک کند. به زبان ساده برنامه تعاملش با شما را قوی می کند.
ورزش مفید در 7 دقیقه
ورزش مفید در 7 دقیقه
 • فعالیت های ورزشی تعبیه شده کاملا تخصصی و توسط افراد حرفه ای طراحی شده اند و به گونه ای هستند که تمام عضلات شما را درگیر کنند .شما تمام فرایند گرم کردن و سرد کردن را طی خواهید کرد که این باعث می شود شما بعد از ورزش با مشکلاتی نظیر بدن درد و یا آسیب دیدگی مواجه نشوید.
 • حرکات ورزشی به شکل گیف نمایش داده می شود که باعث می شود شما به طور کامل یادبگیرید که شیوه ی درست انجام حرکت چیست همچنین نام حرکت نیز برای شما نمایش داده می شود تا در صورت بروز مشکل در یادگیری بتوانید با سرچ نام حرکت در اینترنت بتوانید آموزش مفصل تر و کامل تری دریافت کنید.
 • در ابتدای نصب این برنامه شما اطلاعاتی نظیر قد و وزن و سابقه ی ورزشی را در اختیار برنامه قرار می دهید. در کنار این اطلاعات ساده می توانید اطلاعات تخصصی تر خود نظیر مشکلات اسکلتی و یا سایر مشکلات فیزیکی خود را به برنامه بدهید  تا برنامه بر اساس این اطلاعات تمرینات مناسب را در اختیارتان قرار دهد. در واقع این اپلیکیشن برنامه ای شامل تمرین های ورزشی منحصر به شما را در اختیارتان قرار می دهد.
 • این برنامه باعث می شود که شما یک عادت سالم پیدا کنید و به طور مداوم به سراغ آن بروید. اگر شما در روند انجام روز به روز تمرینات وقفه ای بیاندازید این برنامه به کمک آلارم به سراغ شما می آید و شما را به انجام تمرینات فرا می خواند.
 • فضای این برنامه ساده و صمیمی و با نشاط است و به کمک صدا گذاری های به جا و سنجیده شما را به ادامه ی ورزش تشویق می کند.
 • از دیگر ویژگی های شگفت انگیز این برنامه که آن را از سایر برنامه های مشابه اش متفاوت و برتر می گرداند این است که شما می توانید به همراه دوستان خود در باشگاه های مجازی عضو شده و سپس به کمک نتایج خود و سطح پیشرفت خود با یکدیگر به رقابت بپردازید از این رو شما انگیزه ی بیشتری برای ادامه ی تمارین ورزشی دارید.
 • شما می توانید به کمک لیست موزیکی که این برنامه در اختیارتان قرار می دهد به سادگی در طول ورزش کردن آهنگ های با نشاط و ضرب دار را نیز بشنوید که این خود در بیشتر شدن تمایل شما به ورزش کردن و همچنین علاقه شما نقش مثبت دارد و دیگر لازم نیست وقت خود را صرف پیدا کردن آهنگ بکنید.
Seven -7 Minute Workout
Seven -7 Minute Workout

دانلود برنامه Seven -7 Minute Workout “ورزش مفید در 7 دقیقه” برای اندروید

استفاده از این برنامه ساده و راحت است .تمرینات با توجه به توانایی شما تنظیم می شوند و همگام با استفاده ی شما بهبود می یابند و سطح بالا تر می شوند. تمام ورزش ها و تمارین ارائه شده بدون نیاز به ابزار خاصی قابل اجرا هستند .شما با استفاده از این برنامه لازم نیست دیگر برای رفتن به باشگاه و یا گرفتن برنامه های ورزشی هزینه های هنگفت بکنید و یا وقت در دهید. این برنامه منزل شما را تبدیل به یک باشگاه و تلفن هوشمندتان را تبدیل به یک مربی حرفه ای می کند که شما را در درست ورزش کردن یاری می کند. اگر می خواهید نتایج مثبت را در بازه های زمانی کوتاه تر بگیرید و سیر پیشرفت سطح تمرینات را سریع تر کنید لازم است که وقت بیشتری در طول روز برای این برنامه بگذارید. این برنامه به شکل رایگان درون گوگل پلی قرار ندارد با توجه به اینکه این برنامه صرفا یکسری تمرین های ثابت را در اختیار همه ی کاربران نمی گذارد رایگان نبودن آن کاملا منطقی و به صرفه است البته شما می توانید نسخه هایی رایگان از این برنامه را در سایر سایت ها پیدا کنید اما حتما ابتدا از میزان اعتبار و امنیت آن سایت اطمینان حاصل نکرده اید دست به دانلود و نصب برنامه نزنید. برای گرفتن نتایج مثبت و دلخواه خود لازم است حتما به شکل مستمر و پیوسته از این برنامه استفاده کنید.

دانلود مستقیم ورژن 9.4.4 – 110 مگابایت

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

 1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
 2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
 3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
 4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
 5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.