آموزش افزایش کیفیت عکس با برنامه Remini در اندروید

افزایش کیفیت عکس ها یکی از محبوب ترین آموزش هایی هست که می تواند خاطرات تصویری مارا زیباتر کند. یکی از مشکلاتی که اکنون برای عکس ها وجود دارد این است که عکس های قدیمی، کیفیت خوبی را به همراه ندارند و نمی توان تمام جزئیات را در آنها مشاهده کرد. به همین علت باعث ناراحتی شخص می شود. اکنون دنیای هوش مصنوعی می باشد و هوش مصنوعی توانسته است کارهای زیادی کند. یکی از مزیت های هوش مصنوعی برای عکس ها، افزایش کیفیت آنها به طور خودکار است. به همین دلیل است که نرم افزار Remini به وجود آمده است. در بخش زیر شما آشنایی بهتری با Remini پیدا می کنید.

معرفی نرم افزار Remini : افزایش کیفیت عکس

نرم افزار Remini در حقیقت برای افزایش کیفیت عکس ها به وجود آمده است. این نرم افزار در سال 2019 ساخته شد و اکنون بیش از یک میلیون کاربر فعال در نرم افزار خود دارد که این رقم قابل توجهی می باشد. برنامه Remini کاملا رایگان است و بر روی دو پلتفرم اندروید و آی او اس فعالیت خود را ادامه می دهد. یکی از مزیت های Remini، رابط کاربری آسان آن است. در حقیقت شما با چند دقیقه کار کردن می توانید آشنایی کاملی با این نرم افزار پیدا کنید و از آن به راحتی برای خودتان استفاده کنید. این نرم افزار قابلیت های دیگری هم علاوه بر کیفیت عکس درون خود گنجانده است که تمامی آن ها به نوعی کاربردی هستند.

نرم افزار Remini، از هوش مصنوعی خاصی در نرم افزار خود استفاده می کند. هنگامی که شما عکس خودتان را به این نرم افزار می دهید، نیازی به انجام کار خاصی ندارید و تنها باید صبر کنید تا این برنامه عکس شما را در سرور های خود اجرا کند و بتواند تغییرات لازم را در آنها به وجود بیاورد. هوش مصنوعی به خوبی تمامی عکس ها را تحلیل می کند و می داند که چگونه باید آنها را تغییر بدهد. گاهی اوقات یک نرم افزار کیفیت عکس، افزایش کیفیت خوبی را برای شما به وجود می آورد اما تغییرات بدی هم در عکس رخ می دهد که خبری از چنین چیزی در Remini نیست. به همین علت است که اکنون Remini طرفداران زیادی برای خود دارد و هنوز هم در حال افزوده شدن به کاربران خود می باشد.

قابلیت های برنامه افزایش کیفیت عکس Remini

قبل از اینکه قابلیت های Remini را به طور کامل بیان کنیم، باید گفت که استفاده از این نرم افزار کاملا رایگان است اما تمام ابزارهای آن در دسترس شما قرار نمی گیرد. در اکانت رایگان، شما تنها می توانید عکس های محدود را آپلود کنید و بعد از یک میزان مشخص باید اشتراک ویژه را دریافت کنید. همچنین ابزارهایی که در اکانت رایگان وجود دارد تنها محدود به چهره می باشد. حال در بخش زیر با برخی از قابلیت های مهم این نرم افزار آشنایی پیدا می کنید:

 • همانطور که در سراسر این متن بیان شده است، مهم ترین قابلیت نرم افزار Remini این است که بهبود کیفیت را در عکس های شما ایجاد می کند. یعنی عکس های قدیمی را به کیفیت مناسب تری می رساند و عکس های امروزی را تبدیل به یک عکس فوق العاده می کند و افزایش حجم زیادی در عکس ها به وجود نمی آید.
 • این نرم افزار در شفاف کردن عکس ها هم به خوبی عمل می کند. عکس هایی که با دوربین ها و تلفن همراه های قدیمی گرفته شده اند شفافیت خوبی را به همراه ندارند. به همین دلیل برای افزایش شفافیت آن عکس ها نیاز به چنین نرم افزاری خواهید داشت.
 • یکی از مهم ترین مزیت های این نرم افزار، رابط کاربری کاملا آسان آن است. به طوری که شما در عرض چند دقیقه با کلیت این نرم افزار آشنایی پیدا می کنید و می دانید که باید کارهای خودتان با هر عکسی را به چه نحوی انجام بدهید.
 • مزیت و قابلیت مهم دیگر Remini، ترمیم ویدیوهای قدیمی می باشد. گاهی شما نیاز دارید که از یک ویدیوی قدیمی در مکان خاصی یا بر روی یک نمایشگر بزرگ استفاده کنید اما کیفیت بد آن موجب آزار و اذیت شما می شود. نرم افزار Remini قابلیت ترمیم ویدیو را به همراه دارد و به خوبی کیفیت تازه ای به ویدیو های قدیمی شما می دهد.
 • هوش مصنوعی که در این نرم افزار به وجود آمده است، قابلیت ها و امکانات زیادی را به همراه دارد که شما به همراه هر عکس تازه ای می توانید متوجه چنین چیزی در برنامه شوید.

ایجاد حساب کاربری در Remini

برای اینکه شما بتوانید با نرم افزار Remini کار کنید، نیاز به ساختن یک حساب دارید. دلیل ساخت حساب این است که این نرم افزار بتواند تمامی اطلاعات شما را در یک مکان مشخص شده ذخیره داشته باشد تا اگر شما تلفن همراه خودتان را عوض کردید بازهم بتوانید به این اطلاعات دسترسی داشته باشید. از سه طریق می توان در نرم افزار Remini حساب ایجاد کرد. روش اول استفاده از حساب کاربری فیسبوک می باشد. شما می توانید حساب Remini تان را به حساب فیسبوک تان متصل کنید و از آن استفاده کنید.

روش بعدی استفاده از جیمیل است. تقریبا بسیاری از سایت ها و نرم افزارها خودشان را با جی میل تطبیق داده اند و به وسیله داشتن یک اکانت در جی میل می توان در بسیاری از نرم افزارهای دیگر هم ثبت نام کرد. راه بعدی استفاده از یک ایمیل می باشد که شما می توانید ایمیل خودتان را وارد کنید. البته همه این ها در صورتی است که شما حساب کاربری Remini ندارید و می خواهید یک حساب جدید برای خودتان ایجاد کنید وگرنه از طریق Sign in می توانید به حساب خودتان وارد شوید.

ورود به حساب کاربری
ورود به حساب کاربری

در بخش بالا یک گزینه به نام Get code وجود دارد. این گزینه زمانی ایجاد می شود که شما بخواهید به وسیله ایمیل ثبت نام خودتان را انجام بدهید. اگر شما با ایمیل شخصی خودتان بخواهید ثبت نام کنید، باید یک کد تاییدیه برای خودتان دریافت کنید و سپس آن را وارد کنید تا حساب شما تایید شود. این کد به ایمیل شما ارسال می شود. البته اگر از یک حساب جی میل برای خودتان استفاده کنید دیگر چنین مشکلاتی رخ نمی دهد و می توانید با کلیک بر روی جی میل خودتان، به راحتی حساب کاربری تان را در این نرم افزار ایجاد کنید.

چرا نیاز به افزایش کیفیت عکس ها داریم؟

یکی از مسئله هایی که برای هر کاربر بیان می شود، این است که چه دلیلی برای افزایش عکس خود وجود دارد و چرا باید عکس خام خود را درگیر پروسه های خاص نرم افزاری کند. برای چنین سوالی، جواب های مناسبی هم در بخش زیر بیان شده است که بهتر است آنها را بخوانید:

 • اولین دلیل جزئیات عکس های قدیمی می باشد. در سال های قبل تر، دوربین ها عکاسی کیفیت خوبی را به همراه نداشتند و تلفن های همراه عموما عکس های به شدت تاری را می گرفتند. همین باعث میشد که عکس های قدیمی شما کیفیت خوبی را برای چاپ نداشته باشد و اگر هم چاپ شود، نتواند همان لذت قبلی را به شما بدهد. به همین دلیل است که شما نیاز دارید از Remini برای خودتان استفاده کنید تا عکس های شما به مرحله ای برسد که قادر به چاپ آنها باشید.
 • دومین دلیل می تواند استفاده از آنها در مکان خاص یا نمایشگاه ها باشد. برخی از عکس ها دارای سوژه بسیار مناسبی هستند و نیاز دارید که آنها را در یک نمایشگاه عکاسی یا یک مکان خاصی، به عموم افراد نشان بدهید اما به دلیل برخی جزئیات و کیفیت آن عکس ها، نمی توانید چنین کاری کنید. در چنین حالتی شما نیاز به استفاده از نرم افزار Remini خواهید داشت تا بتوانید کیفیت بهتری به عکس های خود بدهید. پس می توان گفت حتی اگر عکسی کاملا با دوربین های امروزی هم باشد، باز هم در برخی موارد نیاز به افزایش کیفیت دارد که این نرم افزار چنین کاری را برای شما انجام می دهد.
 • گاهی وقت ها پیش می آید که شما نیاز به شفافیت بیشتر در یک عکس دارید. عکس ها عموما ممکن است جزئیات خوبی را به همراه داشته باشند اما شفافیت مناسبی را به شما ارائه ندهند. در چنین مواقعی شما نیاز دارید که عکس خودتان را شفاف تر کنید یعنی دقیقا کاری که نرم افزار Remini برای شما انجام می دهد.
 • استفاده و بازخورد بهتر در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و …

ارتقا کیفیت عکس ها به وسیله Remini

برای اینکه بتوانید کیفیت عکس های خودتان را بالا ببرید، ابتدا باید با خود نرم افزار آشنا شوید. بعد از ثبت نام و ورود به نرم افزار، دو گزینه ابتدایی در برابر شما قرار دارد که یکی شان Enhance و دیگری Enhance+ نام دارد. این دو گزینه برای افزایش کیفیت عکس ها به وجود آمده اند و وضوح و شفافیت هر عکس را افزایش می دهند. گزینه Enhance برای کاربران عادی است و گزینه بعدی نیز برای افرادی است که اشتراک ویژه این برنامه را دارا هستند. گزینه Enhance+ شفافیت بسیار بیشتری به عکس شما اضافه می کند و هوش مصنوعی در آن بخش بسیار قوی تر عمل می کند. البته همانطور که گفته شد نرم افزار Remini تنها 5 عکس به شما اجازه می دهد که ادیت کنید اما شما می توانید با هربار استفاده از هر 5 عکس خودتان، با یک حساب جدید دیگری وارد این نرم افزار شوید و مجددا از 5 عکس دیگر برای خود استفاده کنید.

Remini
Remini

حال زمان آن رسیده است که یکی از عکس های خودتان را افزایش کیفیت بدهید. در ابتدا بر روی گزینه Enhance کلیک کنید و به نرم افزار اجازه بدهید که به عکس های شما دسترسی داشته باشد. هنگامی که وارد گالری خودتان شدید، یک عکس به دلخواه خودتان انتخاب کنید و آن را وارد برنامه کنید تا برنامه بتواند فرایندهای خودش را بر روی عکس شما شروع کند. سعی کنید عکس هایی را انتخاب کنید که واقعا نیاز به ادیت دارند.

انتخاب عکس
انتخاب عکس

نکته مهمی که در این میان وجود دارد، وصل بودن اینترنت شما است. همانطور که در بخش های ابتدایی هم بیان شد، نرم افزار Remini دارای سرورهای بزرگی است که هوش مصنوعی و کار خود را درون آنها قرار داده است. به همین دلیل هنگامی که عکس های خودتان را وارد نرم افزار می کنید، این عکس ها به سرور ارسال می شوند و پروسه افزایش کیفیت در سرورها انجام می شود. به همین علت تلفن همراه شما باید به اینترنت دسترسی داشته باشد و بهتر است که آی پی های آن را تغییر بدهید. اگر اینترنت پر سرعتی داشته باشید و سرور خلوت باشد، فرایند عکس شما در کمتر از یک دقیقه انجام می شود اما گاهی اوقات بین یک الی دو دقیقه طول می کشد که جای نگرانی ندارد.

تغیرات اعمال شده
تغیرات اعمال شده

در بخش بالا مشاهده می کنید که تغییرات بر روی عکس شما نشان داده شده است و به وسیله دو نوار Before و After می توانید مشاهده کنید که چه تغییراتی بر روی عکس شما رخ داده است. در این بخش شما با عظمت این نرم افزار آشنایی پیدا می کنید و می فهمید که چقدر خوب می تواند تغییرات بسیار مناسبی در عکس شما ایجاد کند و همین باعث طرفداران زیاد خود شده است. نرم افزار Remini علاوه بر افزایش کیفیت عکس ها، گزینه هایی برای Portrait و … هم دارد که می توانید کارهای زیاد دیگری هم در آن بخش انجام بدهید. البته فراموش نکنید که بعد از انجام تغییرات بر روی گزینه بالای عکس تان کلیک کنید تا عکس شما در گالری ذخیره شود.

ذخیره تصویر جدید
ذخیره تصویر جدید

در نهایت، باید بدانید که ممکن است نرم افزارهای زیادی وجود داشته باشد که چنین کاری را برای شما انجام بدهد اما بسیاری از آنها مصنوعی هستند و نمی توانند کاربرد زیادی برای شما داشته باشند اما نرم افزار Remini به خوبی توانسته است از هوش مصنوعی برای عکس ها استفاده کند. تنها مشکلی که در این نرم افزار وجود دارد عدم امکانات کافی برای اشتراک رایگان است که نیاز است کمی بیشتر به آن توجه شود تا همگی بتوانند استفاده بهتری از این برنامه برای خود داشته باشند. البته هزینه اشتراک ویژه Remini قیمت مناسبی را به همراه دارد اما برای ایرانی ها خرید آن کمی سخت است.

جمع امتیازها: 14 میانگین: 3.2

همینطور بررسی کنید

Color Effect Photo Editor Pro 1.5.9 رنگ تصاویر خود را عوض کنید

امتیاز گوگل پلی: 4.2 از 5 برنامه ی Color Effect Photo Editor Pro 1.5.9  یکی …

13 نظرها

 1. سلام میشه لطفا بگین چطورمیتونم برنامرو راه اندازی کنم پسوردم تایید نمیشه

 2. سلام میشه بگید چجوری میتونم فیلم هارو کیفیتش رو خوب و واضح کنم با این برنامه مرسی

 3. ایمیلو میزنم پسوردم میزنم چرا برام خطا میاد؟؟؟؟

 4. سلام لطفا میشه بگید چجوری تعداد عکسای بیشتری رو ادیت کنیم چون بعد چنتا عکس میگه باید سابسکرایب کنید و جالبه هرچی رو گزینه سابسکرایب میزنی هم نمیشه لطفا دلیلشد توضیح بدید

 5. فقط روزی 5 تا عکس میتونید ویرایش کنید و برای ویرایش بیشتر عکس باید اشتراک بخرید.

 6. چقد مسخره که فقط میتونی ۵ تا عکس رو درست کنی /:

 7. پسوورد و چطور بزنم نفهمیدم؟

 8. چجوری میتونیم عکس بیشتری ویرایش کنیم

 9. سلام.میشه راهنمایی کنید چطور میتونم تعداد عکسهای بیشتری رو در این نرم افزار استفاده کنم؟؟؟خرید اشتراک به چه صورته؟؟

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

 1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
 2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
 3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
 4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
 5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *