معرفی و دانلود برنامه Infinite Painter Full 6.6.1″نقاشی بی نهایت” در اندروید

Infinite Painter Full اپلیکیشنی محبوب برای هنرمندان و طراحان . هنر روح زندگی انسان ها است.می توان حتی از آن به عنوان غذای روح انسان نیز یاد کرد. تقریبا همه ی آدم ها هم از آن لذت می برند چه از اجرای آن و چه از تماشای آثار هنری. همه و همه سراسر لذت و شگفتی و حال خوب است. به طور کلی هنر در همه ی وجوه زندگی ما نمود دارد به همین دلیل است که تکنولوژی نتوانسته نسبت به آن بی توجه باشد و به آن نیز رنگ و بوی جدید داده است و آن را دست خوش تغییراتی به سبک خودش کرده است. امروزه برای خلق اثار هنری دیگر نیازی به قلم و دفتر نیست . بلکه با برنامه Infinite Painter Full می توانید بهترین طرح هارا با تمامی امکانات پیاده کنید . این اپلیکیشن یک صفحه نقاشی با تمامی امکانات در اختیار شما قرار می دهد و می توانید ایده های خود را دیجیتال رسم کنید . در ادامه این اپلیکیشن محبوب را معرفی کرده ایم .

Infinite Painter
Infinite Painter

Infinite Painter چه کار می کند؟

این یه برنامه ی حرفه ای برای نقاشی و طراحی است. شما به کمک این برنامه می توانید تنها به کمک تلفن هوشمندتان و یا تبلت هایتان تمام تصاویر ذهنی خود را به دنیای واقعی وارد کنید. این برنامه به شما تمامی ابزاری را که ممکن است یک نقاش برای خلق اثر نیاز داشته باشد ٬ارائه می دهد. این برنامه نمونه ای کامل از همیاری تکنولوژی با انسان است. شما به کمک این برنامه می توانید در هر جا و مکان تنها با در اختیار داشتن تلفن هوشمندتان دست به نقاشی و به تصویر کشیدن خیالات خود بکنید.

اپلیکیشن طراحی Infinite Painter
اپلیکیشن طراحی Infinite Painter

امکانات و ویژگی های Infinite Painter Full نقاشی بی نهایت

همان طور که از اسم برنامه مشخص است شما می توانید بی نهایت نقاشی بکشید تنها با داشتن این برنامه .هیج محدودیتی برای نقاشی کشیدن و ثبت تصاویر دست به هنر نمایی بزنید. شما به کمک این برنامه می توانید قاب های نقاشی خود را در ابعادی که دوست دارید انتخاب کنید. این ویژگی یکی از ابتدایی ترین این امکانات است. شما به کمک این برنامه به انواع و اقسام رنگ های متنوع دسترسی پیدا خواهید کرد همچنین می توانید رنگ های خود را نیز بسازید و طیف رنگ ها را به شکل کاملا دستی تغییر دهید و آن طور که دوست دارید تنظیم کنید .به کمک نقاشی بی نهایت شما به انواع اقسام قلم مو های موجود درون بازار بدون صرف هیچ هزینه ای ذسترسی پیدا می کنید و می توانید به کمک آن ها انواع بافت ها را بر روی بوم دیجیتال خود پیاده کنید. علاوه بر قلم مو های متفاوت برای پیاده سازی رنگ ها شما می توانید به مداد ها یا به اصطلاح قلم های طراحی متنوعی نیز دسترسی پیدا کنید .شما به کمک این برنامه می توانید در سبک های مختلف نقاشی دست به قلم شوید و هنر خود را با ابزار آلات مختلف و در سبک های مختلف به تصویر بکشید.

اپلیکیشن طراحی Infinite Painter
اپلیکیشن طراحی Infinite Painter

شما می توانید به کمک برنامه Infinite Painter سایز قلم مو ها و قلم ها را با توجه به نیاز خود به شکل کاملا دستی تغییر دهید و سپس از آن ها استفاده کنید این قابلیت تنظیم سایز برای پاک کن نیز امکان پذیر است .شما همچنین می توانید طرح رد اندازی قلم مو ها و قلم ها و پاک کن را نیز به سلیقه ی خود انتخاب کنید. این برنامه به شما امکان می دهد تا طرح های خاص رد اندازی مانند هاشور زدن و سایه زدن را به سادگی فقط با فعال کردن گزینه های مربوطه اجرا کنید .شما به کمک این برنامه می توانید تصاویر مختلف را که به کمک دوربین خود ثبت کرده اید یا به طور کلی هر تصویری که می خواهید را تبدیل به نقاشی کنید و سپس در آن تغییرات مختلف را مانند رنگ آمیزی یا ابعاد اعمال کنید و همچنین آیتم هایی را به آن اضافه کنید یا حذف کنید. از ویژگی ها منحصر به فردی که برنامه ی نقاشی بی نهایت در اختیار شما قرار می دهد امکان قرینگی است .این برنامه برای شما قرینه ی اشکالی که ترسیم کرده اید را با خط های افقی٬ عمودی و یا مایل برای شما نمایش می دهد. شما می توانید از این برنامه حتی برای ترسیم نقشه های مختلف نیز استفاده کنید و حتی دید 3D به نقاشی ها و تصاویرتان بدهید. همه چیز در این برنامه واقعی است و تمامی جزئیات از جمله بافت کاغذ یا بوم و… اعمال شده است که به هر چه واقعی تر شدن و طبیعی تر شدن نتیجه ی کار کمک می کند.

اپلیکیشن طراحی Infinite Painter
اپلیکیشن طراحی Infinite Painter

تریلر برنامه

دانلود برنامه Infinite Painter Full نقاشی بی نهایت برای اندروید

این برنامه با تمام آپشن ها و امکانات حرفه ای٬ است که به شما کمک می کند که در نهایت نقاشی ای حرفه ای به ثبت برسانید پس باید انتظار این را داشته باشد که روند تسلط شما به برنامه و ثبت نتایج دلخواه سریعا میسر نباشد و نیازمند گذاشتن وقت بیشتر است اما این را به یاد داشته باشید که با صرف زمان کافی شما می توانید به کمک برنامه ی نقاشی بی نهایت تجربه های فوق العاده ای کسب کنید و آثار هنری جذابی را به ثبت برسانید. شما به کمک این برنامه می توانید آثار خود را توسط شبکه های اجتماعی با سایر مردم به اشتراک بگذارید. این برنامه دارای پرداخت های درون برنامه ای است که با توجه به امکانات فوق العاده ی آن کاملا منطقی و به صرفه است البته این پرداخت درون برنامه حتما واجب نیست و شما بدون آن هم می توانید آثار فوق العاده ای به ثبت برسانید.

دانلود مستقیم فایل نصبی

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.