آموزش بستن و حذف تبلیغات شیریت SHAREit اندروید

شیریت یا Shareit یکی از محبوب‌ترین برنامه های اشتراک گذاری فایل در سرتاسر جهان است. برنامه ای بدون محدودیت اندازه فایل ، با سرعت بالا و انتقال سریع و با پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف که مجموعه‌ای از همه این‌ها روزبه‌روز موجب افزایش استفاده کاربران از این برنامه می‌شود. شیریت یا SHAREit به گونه ای طراحی شده است که به اشتراک گذاری فایل ها بین ویندوز ، macOS ، Android و iOS را به آسان‌ترین شکل ممکن انجام می دهد ، بدون اینکه کاربران  نیاز به استفاده از پروتکل های پیچیده و گزینه های پیکربندی داشته باشند، و یا حتی اشتراک فایل ها را بدون استفاده از گزینه های اشتراک محلی که از قبل در دسترس هستند، به راحتی انجام دهند.

شیریت به علت داشتن ویژگی های خارق‌العاده و کاربردی، بعد از عرضه در مارکت  خیلی سریع به یکی از پرطرفدارترین برنامه های اشتراک گذاری فایل شد؛ اما متاسفانه بعد از استقبال زیاد از شیریت سازندگان شیریت، تبلیغاتی سرسام آور و با تعداد بسیار بالا را به این نرم افزار اضافه کردند که موجب نارضایتی موج عظیمی از کاربران این برنامه شده است. ما در این مقاله قصد داریم 5 روش بستن و حذف تبلیغات شیریت را به شما آموزش دهیم.

حذف تبلیغات شریت
حذف تبلیغات شریت

حذف تبلیغات شیریت

همانطور که گفته شده شیریت یک برنامه بسیار کاربردی برای به اشتراک گذاشتن داده ها با دستگاه های مختلف به صورت بی سیم می‌باشد. اگر شما هم از این برنامه در روی تلفن همراه اندرویدی خود استفاده می کنید، حتما تا به حال متوجه حجم بالای تبلیغات گاه‌ و بی‌گاه آن شده‌اید . درست است که توسعه دهندگان شیریت به منظور کسب درآمد از نمایش تبلیغات در برنامه استفاده می کنند، اما به نظر می رسد که SHAREit مملو از تبلیغات است، به طوری که هر بار که وارد شیریت می‌شوید شاهد تعداد زیادی از تبلیغات پاپ اپ و فیلم های تبلیغاتی می‌شوید که موجب کند شدن سرعت موبایل شما و  کاهش حجم اینترنت همراهتان می‌شود. بنابراین بهتر است شما روش های جلوگیری از  نمایش تبلیغات شیریت یا از بین بردن تبلیغات شیریت را بلد باشید. لازم به ذکر است تمامی روش هایی که در ادامه با آنها آشنا می‌شوید همگی روش های ساده‌ای می‌باشند که در مدت زمان بسیار کوتاهی موجب مسدود کردن تبلیغات برنامه شیریت می‌شوند.

حذف تبلیغات شیریت با استفاده از نسخه بدون تبلیغات شیریت

حذف تبلیغات داخل برنامه شیریت با استفاده کردن از نسخه مود شده یا بدون تبلیغات شیریت بسیار ساده است. نسخه مود شده شیریت را دانلود و نصب کنید؛ توجه کنید که نسخه مود شده شیریت در اینترنت بصورت رایگان می باشد. البته ما این کار را به کسی که اهل فن نیستند توصیه نمی کنیم زیرا وب سایت هایی که نسخه اصلاح شده برنامه های اندروید را ارائه می دهند کمی مشکوک هستند. این بدان معناست که اگر مراقب نباشید، ممکن است در نهایت برنامه دیگری که این برنامه دیگر ممکن است جاسوس افزار نیز باشد را نصب کنید. بنابراین این روش برای همه توصیه نمی شود.

دانلود نسخه مود و بدون تبلیغات شریت اندروید

لغو تبلیغات شیریت با خاموش کردن اعلان ها در گوشی های اندرویدی

منفی ترین ویژگی شیریت بخش تبلیغات آن است، چرا که کل منطقه اعلان شما را با تبلیغات متعدد پر می کند و این اتفاق چه وارد برنامه شده باشید چه نشده نباشید رخ می دهد. سوال اینجاست که در موبایل های اندرویدی چگونه می‌توان تبلیغات شریت را حذف کرد؟ برای این کار ابتدا باید وارد قسمت تنظیمات موبایل خود شوید، سپس در لیست باز  شده گزینه Applications یا برنامه ها را انتخاب کنید. در بخش همه برنامه ها به دنبال آیکون شیریت بگردید و روی آن کلیک کنید. Notifications  را  لمس کنید و سپس گزینه  Show Notifications یا Allow      Notifications را غیرفعال کنید. توجه کنید که اگر برنامه شیریت در درخواست مجوز Notifications کرد به آن این اجازه را ندهید.

خاموش کردن اعلان های شریت
خاموش کردن اعلان های شریت

حذف تبلیغات شیریت با خاموش کردن اینترنت حین استفاده از شیریت

یکی دیگر از راه های ساده ولی در عین حال کارآمد برای خلاصی از تبلیغات و اعلان ها متعدد شیریت خاموش کردن اینترنت وای فای و یا داده تلفن همراه به هنگام استفاده از برنامه شیریت می‌باشد. این تبلیغات در شیریت به علت اتصال موبایل به اینترنت و آپدیت تبلیغ های موجود در برنامه نمایش داده می‌شود. برای رهایی از دست تبلیغات اینترنتی برنامه تنها کافی است هربار که وارد برنامه شیریت می‌شوید اینترنت موبایل را خاموش کنید و دیگر نیازی به برخورد با تبلیغات سرسام آور شیریت نخواهید داشت. بعد از اشتراک گذاری فایل های موردنظر با استفاده از شیریت، می توانید دوباره اینترنت را فعال کرده و از شیریت خارج شوید. این ترفند را می‌توان در ترکیب با غیرفعال کردن اعلان برای شیریت نیز استفاده کرد.

متوقف کردن شیریت جهت جلوگیری از بازشدن صفحه تبلیغات

راه بعدی برای مسدود کردن تبلیغات برنامه شیریت استفاده کردن از گزینه توقف اجباری یا همان Force Stop می‌باشد. وقتی گزینه “Force Stop” برای برنامه ای در دسترس باشد ، به این معنی است که برنامه همچنان در پس زمینه اجرا می شود. سیستم عامل Android تمام حجم حافظه اشغال شده توسط آن برنامه را برای شما مدیریت می کند و هنگامی که کاربر گزینه Force Stop را اعمال می‌کند، اندروید برنامه را می بندد و بخش کوچکی از آن را در حافظه پنهان می کند تا به هنگام بارگیری مجدد کاربر با روند و سرعت قبلی بدون هیچ نقصی در اجرای برنامه وارد آن شود.

برای فعال کردن گزینه Force Stop برای برنامه شیریت ابتدا باید وارد بخش تنظیمات دستگاه شوید. سپس در منوی تنظیمات گزینه برنامه ها (Applications) را انتخاب کنید. در مرحله بعد پس از یافتن آیکون شیریت آن را لمس کنید تا صفحه ای برای شما باز شود. گزینه Force Stop را انتخاب کنید و داخل پنجره ای که در ادامه برای شما نمایان میشود گزینه تایید را لمس کنید. هم اکنون شیریت متوقف شده و شما هر زمان که نیاز داشته باشید مجدد از آ« استفاده کنید با طی همین مراحل و غیرفعال کردن گزینه Force Stop از شیریت استفاده کنید.

شروع مجدد شریت
شروع مجدد شریت

نکته: بسیاری از افراد دو گزینه Force Stop و Disable را به جای یکدیگر استفاده می‌کنند و این موجب بروز برخی مشکلات در دستگاه می‌شود. اگر شما برنامه ای را غیرفعال (Disable ) کنید ، اندروید برنامه را کاملاً خاموش می کند. این بدان معنی است که دیگر نمی توانید از آن برنامه استفاده کنید و  آیکون آن در منوی برنامه های نصب شده موبایل شما ظاهر نمی شود بنابراین تنها راه بارگیری و نصب مجدد آن است. اما استفاده از گزینه توقف اجباری یا همان Force Stop  فقط اجرای برنامه را متوقف می کند و آن را حذف نمی‌کند. با فعال‌سازی گزینه Force Stop شما هر زمان که بخواهید به برنامه دسترسی خواهید داشت و می‌توانید پس از غیرفعال کردن این گزینه مجددا وارد برنامه موردنظر شوید و از آن استفاده کنید.

حذف تبلیغات شیریت با استفاده از برنامه های دیگر

یکی دیگر از راه های موجود، استفاده از برنامه های مسدود کننده تبلیغات است. برنامه هایی نظیر StopAd، AdAway و … به شما این امکان را می‌دهند تا تبلیغات هر برنامه‌ای را که مدنظر دارید مسدود کنید و صفحه اعلان ها را از هرگونه تبلیغات اضافی پاک سازید. یکی از برنامه هایی که میتواند تبلیغات شیریت را مسدود کند، اپلیکیشن معروف Lucky Patcher می‌باشد. نرم‌افزار Lucky Patcher یک برنامه محبوب برای پچ کردن برنامه های موبایل، حذف لایسنس ها،تغییر مجوز های یک برنامه و … می‌باشد که از آن برای حذف تبلیغات درون برنامه‌ای نیز می‌توان استفاده کرد.

برای مسدود کردن تبلیغات شیریت با استفاده از برنامه Lucky Patcher مراحل زیر را طی کنید.

Lucky Patcher
Lucky Patcher

پس از بارگیری و نصب برنامه Lucky Patcher روی آیکون این برنامه که به شکل ایموجی زردرنگ  است کلیک کنید. بعد از اجرا شدن برنامه لیستی از اپلیکیشن های موجود در دستگاه شما باز می‌شود. از میان برنامه ها آیکون نرم‌افزار شیریت را بیابید و روی آن کلیک کنید. گزینه Menu of Patches را لمس کنید. سپس دو گزینه برای شما نمایش داده میشود.

 

Remove Google Ads  : این گزینه برای حذف تبلیغات گوگل می‌باشد، یعنی اگر برنامه دارای تبلیغات مربوط به گوگل است برای حذف آن باید از این گزینه استفاده کنید.

Disable Ad Actives : با انتخاب این گزینه تمام تبلیغات فعال در برنامه را می‌توانید غیر فعال کنید. در صورتی که از تبلیغات گوگل در برنامه استفاده شده، گزینه اول را انتخاب کنید.

همچنین شما می توانید از هر نوع  مسدود کننده تبلیغات یا Adblocker استفاده کنید. نکته مهم در اینجا این است که  Adblocker ها را حتما از سایت های رسمی دریافت کنید و مطمئن شوید که Adblocker  فاقد بدافزار مضر برای تلفن همراه شما است.

تریلر

تریلر 2

حذف تبلیغات شیریت SHAREit با محدود کردن شیریت در استفاده از باتری

آخرین روش برای رهایی از تبلیغات بسیار زیاد برنامه شیریت محدود کردن شیریت در استفاده از باتری می‌‍باشد. شما میتوانید از طریق گزینه Background restriction شیریت را محدود کنید. اما استفاده از این روش کمتر توصیه می‌شود و بهتر است به عنوان آخرین راه حل ممکن به آن نگاه کنید؛ چراکه شیریت به دلیل محدود کردن آن در پس زمینه به هنگام شارژ تلفن همراه یا در هنگام تماس کار نمی کند.

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.