دانلود برنامه Forest : Stay focused 4.51.3 “ترک اعتیاد به موبایل” برای اندروید

اعتیاد به تکنولوژی به خصوص تلفن های هوشمند از آن دست بیماری ها و اختلال های مخصوص نسل جدید توسعه و فناوری است. اگر شما هم به این معضل دچار هستید دیگر نیاز به نگرانی نیست چون  Forest: Stay focused به وجود آمده است تا استفاده ی شما از تلفن هوشمندتان را کاملا تخصصی کنترل کند. با وجود برنامه ای مانند Forest: Stay focused دیگر نیاز نیست که شما به خاطر جلوگیری از استفاده ی طولانی مدت از تلفن هوشمندتان دست به راه حل های عجیب و غریب بزنید و یا خود را محروم کنید.

Forest
Forest

درباره برنامه Forest : Stay focused

حتما تا به اینجا هم متوجه شده اید که کاربرد این برنامه برروی تلفن هوشمند شما چیست. برای توضیحات بیشتر باید بگوییم  Forest: Stay focused یک نمونه از ابزار های هوشمند برای مقابله با مشکلات هوشمند است. ایده ی اصلی این برنامه برای کنترل میزان مصرف و استفاده ی شما از تلفن هوشمندتان بر پایه ی تشویق و انگیزه است. در  Forest: Stay focused طی مدت زمانی که شما از تلفن هوشمندتان استفاده نمی کنید یک بذر درخت شروع به رشد می کند و زمانی که شما مجددا به سراغ تلفن هوشمندتان می روید درختی که رشد کرده است شروع به نابود شدن می کند. ایده ای ساده ولی بسیار جذاب و بدیع است .شما می توانید با درختانی که رشد می دهید یک جنگل بسازید که همین موجب می شود شما انگیزه ی بیشتری برای کاهش زمان استفاده از تلفن هوشمندتان داشته باشید.

اطلاعات برنامه Forest : Stay focused

برنامه ی  Forest: Stay focused از محصولات استودیوی برنامه سازی Seekrteach است و توانسته به خوبی جای خود را در بازار پیدا کند. از آن جایی که با توجه به جذابیت های روز افزون تکنولوژی ها و تلفن های هوشمند اعتیاد و دچار شدن به آن ها امری طبیعی است  Forest: Stay focused به خوبی مورد نیاز عده ی کثیری از مردم است که تعداد دانلود بیش از ده میلیون بار این برنامه نیز به درستی بیان گر این موضوع است. کسب امتیاز ۴.۵از۵ توسط کاربران نیز گویای این است که این برنامه به خوبی توانسته است رضایت مخاطبان و کاربران خود را به دست بیاورد.

روند ترک اعتیاد گوشی
روند ترک اعتیاد گوشی

ویژگی های منحصر به فرد Forest : Stay focused

این برنامه به محض فعال شدن برروی سیستم عامل تلفن هوشمندتان تمام استفاده های شما از اپلیکیشن ها را تحت مدیریت خود می گیرد و ثبت می کند. از این رو شما می توانید با مراجعه به نمودار های مصرفی که این برنامه در اختیارتان گذاشته است بفهمید که کدام اپلیکیشن ها بیشتر حواس شما را معطوف خود می کند و باید برروی کنترل استفاده از کدام برنامه ها تمرکز کنید. Forest: Stay focused آیتمی تحت عنوان لیست سفید در اختیار شما قرار می دهد. اینجا است که اراده ی شما در ترک اعتیاد به تلفن هوشمند مشخص می شود. شما می توانید در این لیست اپلیکیشن های ضروری و پرکاربرد خود را قرار دهید .استفاده از اپلیکیشن هایی که درون لیست سفید هستند باعث از بین رفتن درخت ها و جنگل های شما نمی شوند. این لیست از این نظر مناسب است که باعث می شود ما بتوانیم بدون از دست دادن تشویقی های خود استفاده های واجب و ضروری خود را انجام دهیم .البته تعداد اپلیکیشن هایی که شما می توانید درون لیست سفید جای دهید محدود است و به شما این اجازه را نمی دهد که قوانین  Forest: Stay focused را دور بزنید.

اپلیکیشن فارست
اپلیکیشن فارست

شما هر چه در کنترل مصرف خود بیشتر تلاش کنید این برنامه به مرور به شما جوایز و سکه های زیادی اعطا می کند شما به کمک این سکه ها می توانید انواع مختلف گونه های گیاهی و درختان مختلف را باز کرده و شروع به رشد آن ها و ساخت جنگل های اختصاصی و متنوع خود بکنید. اتفاق شگفت انگیز تری که  Forest: Stay focused برای شما رقم می زند این است که شما وقتی به حد کافی ای از سکه دست پیدا کردید و یا جنگلی به بزرگی لازم٬ پرورش دادید کمپانی این برنامه از جانب شما یک درخت واقعی می کارد. به عبارتی کنترل مصرف شما از تلفن هوشمندتان می تواند به محیط زیست و بهبود وضعیت زیست محیطی زمین نیز کمک کند. وجود همچین امتیازی می تواند محرک بسیار خوب و انگیزه ی قوی ای برای کنترل مصرف شما باشد. محرک دیگری که می تواند  Forest: Stay focused را برای شما کاربردی تر و موثر تر کند این است که شما می توانید جنگل خود را با سایر دوستانتان که آن ها نیز از این برنامه استفاده می کنند به اشتراک بگذارید و با آن ها به رقابت بپردازید.

مراحل ترک اعتیاد گوشی
مراحل ترک اعتیاد گوشی

تریلر برنامه

دانلود برنامه Forest : Stay focused برای اندروید

با توجه به اینکه Forest: Stay focused بسیار محبوب است و به دلیل محدودیت های موجود هرکاربر تنها می تواند پنج درخت واقعی را به نیابت از خود به کاشت برساند. این برنامه هیچ مشکل امنیتی ای برای شما ایجاد نمی کند و همین طور با سیستم عامل های به نسبت ضعیف هم سازگار است و کارکرد خود را به خوبی حفظ می کند.

دانلود مستقیم فایل نصبی – 167 مگابایت

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.