دانلود Quality Time – My Digital Diet 2.18.2 – کنترل زمان استفاده از گوشی

Quality Time – My Digital Diet یکی از معروف ترین برنامه های مدیریت زمان استفاده از گوشی است .  بسیاری از افراد زمان زیادی از زندگی خود را صرف فضای مجازی و بازی های تلفن های هوشمند می کنند و در هر موقعیتی که پیش بیاید و کاری برای انجام نداشته باشند خود را با گوشی های هوشمند سرگرم می کنند که این عمل با گذشت زمان باعث می شود افراد به گوشی اعتیاد پیدا کنند و حتی به خاطر این اعتیاد  از انجام خیلی از کار های مهم زندگی خود اجتناب کنند ، متاسفانه بسیاری از کاربران با این اعتیاد رو به رو هستند و استودیو های برنامه نویسی تا کنون برای حل این مشکل برنامه های متفاوتی را ارائه داده اند و در ادامه این پست به شما یکی از بهترین اپلیکیشن ها در این زمینه را معرفی می کنیم .

Quality Time
Quality Time

درباره Quality Time – My Digital diet

اپلیکیشن Quality Time – My Digital diet یک برنامه فوق العاده است که توسط گروه حرفه ای نرم افزاری MobidaysApps برای کاربران اندرویدی طراحی شده است . این اپلیکیشن حرفه ای به افراد کمک می کند اعتیاد خود را به گوشی و فضای مجازی کم کنند و از زمان خود بهترین استفاده را کنند .

همچنین ببینید : آموزش 3 روش مدیریت مدت زمان استفاده از گوشی های اندروید

در واقع کار اصلی که این اپلیکیشن انجام می دهد این است که تمام زمان هایی را که شما صرف گوشی می کنید محاسبه می کند و علاوه بر این که به شما یک ساعت کلی نمایش می دهد که چقدر زمان صرف گوشی کرده اید ، به شما نشان می دهد که به طور دقیق چه مقدار در اپلیکیشن های مختلف و فضای مجازی بوده اید ، به طور مثال شما از گوشی خود 6 ساعت و 45 دقیقه استفاده کرده اید و 3 ساعت و نیم در اینستاگرام بوده اید .

Quality Time
Quality Time

مقدار تایمی  که برای هر اپلیکیشن صرف کرده اید از زیاد به کم به صورت ستونی به شما نمایش داده می شود و با این امکان شما متوجه می شوید که چه برنامه ای در گوشی زمان شما را بیشتر تلف می کند .

quality time حتی به شما این امکان را می دهد که از تعداد دفعاتی که قفل گوشی خود را باز می کنید ، اطلاع پیدا کنید .

با استفاده ازاپلیکیشن کاربردی  Quality-My Digital diet مدیریت زمان خود را افزایش دهید و هر روز سعی کند تایم مصرفی خود را در گوشی کاهش دهید و روی اهداف مهم تر تمرکز کنید .

اعلان ها Quality Time

با فعال کردن اعلان برنامه می توانید ساعت کلی که از گوشی خود استفاده می کنید به همراه تعداد دفعاتی که صفحه گوشی خود را باز می کنید ، مشاهده کنید .

برنامه مدیریت زمان استفاده از گوشی QualityTime
برنامه مدیریت زمان استفاده از گوشی Quality Time

گزارش برنامه Quality Time

همانطور که تا کنون گفته شد برنامه به صورت روزانه به شما گزارش می دهد که طبق تایم لاین های موجود می توانید به مدت زمان استفاده از هر برنامه را آگاه شوید . برای دسترسی به این گزارشات می توانید به صفحه ورودی برنامه مراجعه کنید .

علاوه بر گزارش روزانه شما می توانید تایم های مصرفی در روز های گذشته ، حداکثر تا شش ماه را مشاهده کنید ، این ویژگی بسیار خوب نشان می دهد که برنامه می تواند اطلاعات را تا 6 ماه برای شما نگه دارد و شما پیشرفت ها یا پسرفت های خود را مشاهده کنید .

پیشنهاد Quality time برای محدود سازی استفاده

این اپلیکیشن کاربردی برای مدیریت بهتر زمان بخش های ویژه ای در برنامه ایجاد کرده است . شما برای دسترسی به دو بخش ویژه برنامه به نام های Take a break وbreak  Scheduled باید برای خود پروفایل ایجاد کنید .

پس از ایجاد پروفایل و انتخاب اسم برای آن شما می توانید از بخش Scheduled break انتخاب کنید که چه روز هایی در هفته و چه ساعت هایی استفاده از برنامه های انتخابی برای شما محدود شود ، برای مثال اسم پروفایل شما lesson Time است و شما روز های چهارشنبه و پنج شنبه ساعت 8 تا 10 را انتخاب می کنید، سپس برنامه هایی که باعث می شود تمرکز شما کاهش پیدا کند و شما را وسوسه می کنند را انتخاب کنید ، در این بخش شما حتی می توانید تماس های دریافتی از کسانی که تمرکز شما را کاهش می دهند محدود کنید و در صورتی که این افراد در تایم مشخص شده با شما تماس بگیرند به طور خودکار تماس ریجکت می شود. این محدودیت باعث می شود حتی اگر شما وسوسه شدید که از برنامه های زمان گیر استفاده کنید ، نتوانید به سراغ برنامه ها بروید .

شما می توانید از قسمت Take a break مدت زمان استراحت خود را تعیین کنید و در آن زمان ممنوعیت برنامه ها برای شما برداشته می شود و هر تماسی را می توانید پاسخ دهید .

این برنامه کاربردی دارای رابط ساده و بصری است و نیازی به دسترسی به اینترنت ندارد و کاملا آفلاین است .

تریلر برنامه

دانلود برنامه Quality Time – My Digital Diet برای اندروید

Quality – My Digital diet در فروشگاه پلی به طور میانگین از 5 ستاره حدودا 4 ستاره کسب کرده است که رتبه نسبتا خوبی است و نشان می دهد کاربران از آن رضایت کافی داشته اند . شما می توانید این اپلیکیشن و آپدیت های جدید آن را به صورت کاملا رایگان از سایت اندروید زوم دانلود کنید و نظرات خود را درباره آن بنویسید .

دانلود مستقیم فایل نصبی

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.