فالوئر فیک اینستاگرام خوب یا بد ؟ | بزرگترین اشتباه جبران ناپذیر

فالوئر فیک ابنستاگرام امروزه یکی از روش های افزایش فالوور در اینستاگرام شده است، پیج های اینستاگرامی محبوب می توانند بسیار برای کاربر های آن ها سود ساز باشند و برای آن ها امکانات بسیاری را فراهم بیاورد. جدا از بحث اقتصادی می توان گفت که اغلب ما از دیده شدن لذت می بریم از همین رو داشتن یک صفحه مجازی با دنبال کنندگان زیاد و مهم تر از همه پیگیر می تواند برای ما هیجان انگیز و جالب باشد.

با توجه به اینکه امروزه تقریبا همه افراد حداقل یه صفحه در اپلیکیشن اینستاگرام دارند می توان گفت که رقابت سنگینی برای دیده شدن در جربان است .شما برای اینکه بتوانید از میان این همه صفحه فعال ٬پیج خود را شاخص کنید لازم است که حتما بسیاری از نکات را مدنظر قرار دهید و فعالیت های مجازی خود را برحسب آن پیش ببرید.

فالوور فیک
فالوور فیک

این روش شاید سخت به نظر برسد اما مطمئن باشید که ایمن ترین و درست ترین راه موجود برای پیشرفت یک پیج اینستاگرامی همین است اینکه شما با صرف زمان و صبوری و اصلاح و هدفمندی فعالیت هایتان به موفقیت برسید اما در این بین گویا برخی از کاربران صبر کافی و یا ایمان کافی را برای اجرای این روش ها ندارند به خاطر همین به راه حل های میان بر مراجعه می کنند.

آن ها ترجیح می دهند هزینه های گزافی برای خرید فالوئر فیک یا خرید ربات های فالوئر بگیر پرداخت کنند و متوجه نیستند که با این کار خود باعث تخریب و از بین رفتن موقعیت پیج خود می شوند .اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که این دسته از روش ها را برای موفقیت انتخاب می کنید و تمام فعالیت های پیجتان را روی دوش ربات های فالوئر بگیر می اندازید لازم است که حتما در ادامه این مطلب ما را همراهی کنید تا کاملا آگاه شوید که چرا تا این حد استفاده از ربات های فالوئر بگیر را نهی می کنیم و شما را به استفاده از روش های اصولی تشویق می کنیم.

اینستاگرام
اینستاگرام

ساز و کار ربات های فالوئر فیک بگیر اینستاگرامی

متاسفانه استفاده از ربات هایی که برای پیج های اینستاگرامی به سادگی و در طی چند روز فالوئر فیک و دنبال کننده جذب می کنند بسیار افزایش یافته است و اغلب افراد نسبت به آن ها هیچ شناخت کافی ای ندارند و صرفا از آن ها استفاده می کنند.

ربات های فالوئر بگیر اینستاگرامی همه طبق یکسری الگو ها و تنظیمات کار می کنند طبق این تنظیمات شما تعیین می کنید تا ربات به طور خودکار روز n پیج را فالو کرده و تعداد m پست را لایک کند خب همین نظم موجود که باعث شده است شما خوشحال و رضایت مند این ربات ها را انتخاب کنید باعث می شود که اینستاگرام طبق الگوریتم های خود به شما مشکوک بشود و فعالیت شما را نامعتبر و آسیب زا مشخص کند.

فالوور فیک اینستاگرام
فالوور فیک اینستاگرام

جدا از روش کار این ربات ها شما باید بدانید که هر ربات فعال برای فالوئر گیری در اینستاگرام برای بیش از صد پیج مختلف فعالیت می کند یعنی به جز شما صد ها نفر دیگر نیز از آن ربات استفاده می کنند که همین باعث می شود اینستاگرام به سادگی منبع تمام فعالیت های مشترک چندین پیج را تشخیص بدهد و بعد فعالیت شما را مسدود کند چراکه شما با این کار برخلاف قوانین و سیاست های اینستاگرام عمل خواهید کرد طبیعی است که جلوی شما گرفته شود و مجازات شوید!

جدا از نکاتی که در بالا به شکل کلی گفته شد شاید لازم باشد که شما به شکل جزئی تر با طبعات منفی به کار گیری ربات های فالوئر بگیر آشنا شوید و بدانید با استفاده از آن ها چه بلایی سر شما و اعتبار صفحه تان می آید.

عدد های الکی فالوئر فیک

شما با استفاده از این دست ربات ها فقط باعث می شودی که تعداد دنبال کنندگانتان بالا برود. در واقع پیج شما هیچ بازخوردی ندارد.

تعداد بازدید ها و لایک ها و کامنت های شما برای محتوا های گوناگونتان هیچ تناسبی با تعداد دنبال کنندگانتان ندارد و همین باعث می شود که پیج شما بی اعتبار جلوه کند. به یاد داشته باشید چیزی که محبوبیت پیج شما را افزایش می دهد بازخورد ها و تعاملات پیجتان است که باعث می شود حتی خود اینستاگرام به شما برای دیده شدن کمک کند.

جالب می شود که بدانید کامنت ها و لایک هایی که شما به کمک این ربات ها دریافت می کنید به دلیل اینکه همه آن ها از یک منبع کنترل شده اند اساسا بی اعتبارند و می توانند برای شما مشکل ساز نیز بشوند. کم بودن بازخورد ها و بالا بودن تعداد دنبال کنندگان از نظر افراد دیگری هم که پیج شما را ممکن است ببینند ناخوشایند بوده و باعث ایجاد تفکر فیک بودن صفحه می شود.

فالوئر فیک : رد کردن مرزها

همان طور که پیش تر هم به اشاره کردیم ربات های اینستاگرام محدودیت ها و سیاست ها و قوانین اینستاگرام را زیر پا می گذارند. اینستاگرام برای شما یک حد مشخص برای فالوکردن و لایک کردن در نظر گرفته است که شما با استفاده از این ربات ها آن ها را رد می کنید پس انتظار داشته باشید که اینستاگرام به شکل جدی با شما و پیجتان برخورد کند!

آموزش فالوئر فیک اینستاگرام
آموزش فالوئر فیک اینستاگرام

فالوئر فیک : قهر اینستاگرام

یکی از اقداماتی که اپلیکیشن اینستاگرام در جبران فعالیت بی اعتبار شما انجام می دهد این است که پیج شما را شادوبن می کند. این شادوبن دقیقا مانند این است که اینستاگرام با شما قهر کند.

در این حالت پیج شما در الگوریتم های اینستا جایی نخواهد داشت به خاطر همین صفحه شما در نتیجه جست و جو هشتگ ها نمایش داده نمی شود و در ضمن شانس بودن در اکسپلور اینستاگرام را از دست می دهید. در واقع با استفاده از ربات های فالوئر بگیر شما حمایت اینستاگرام را از دست خواهید داد.

همچنین ببینید : آموزش جامع دایرکت اینستاگرام | دایرکت چیست و نحوه استفاده صحیح آن چگونه است ؟

فالوئر فیک : ربط و بی ربط

ربات های فالوئر فیک بگیر بر اساس یکسری کد های جامع فعالیت می کنند و این طور نیست که برای هر حالت و موضوعی دستور العمل خاصی داشته باشند به همین دلیل زمانی که شما از این ربات ها برای لایک و کامنت برای محتوا ها استفاده می کنید ممکن است دچار مشکل شوید و آن مشکل بی ربط بودن کامنت ها با محتوای به اشتراک گذاشته شده است که می تواند بسیار زننده باشند جدا از این شما حجمی از کامنت های یک شکل را دریافت می کنید که باعث می شود هرکسی بفهمد که کامنت ها واقعی نیستند .

نکته مهم تری که وجود دارد ممکن است شما به واسطه این ربات ها پست های پیج هایی با محتواهای غیراخلاقی یا غیر قانونی را لایک کنید و یا کامنت بگذارید بدون اینکه متوجه شوید و همین می تواند باعث ایجاد دردسر های جدی و بزرگ برای شما شود.

توضیحات و دلایلی که تا اینجا گفته شد به اندازه کافی گویای اینکه چرا نباید ربات های فالوئر فیک  بگیر اینستاگرام را استفاده کنیم. حال شاید شما بخواهید به دنبال روش های جایگزین و سالم باشید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که گزینه هایی را که در ادامه به شما پیشنهاد می کنیم را نیز در نظر بگیرید و امتحان کنید شاید همان شاه راه رسیدن به خواسته شما باشد!

فالوئر فیک
فالوئر فیک

فیک نباشید : کمک گرفتن از متخصصین

با توجه به اینکه امروزه فعالیت های اینستاگرامی بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و دنبال کننده دارند بسیاری از افراد با تخصص خود می توانند این فعالیت ها را مدیریت کنند.

یکی از شغل هایی که به دنبال معروفیت اینستاگرام ایجاد شده است همین ادمینی صفحه های مجازی است. شما می توانید برای صفحه مجازی خود یک ادمین کاربلد استخدام کنید تا او با دانش و مهارت خود و آشنایی که با این اپلیکیشن دارد به پیج شما کمک کند و به اصلاح آن را بالا بکشد.

ادمین پیج خود باشید!

اگر شما به هر دلیلی نمی خواهید از ادمین های مختلف کمک بگیرید اصلا نگران نباشید چرا که با کمی مطالعه و صبر و تمرین شما نیز می توانید یک ادمین خوب برای صفحه خود باشید. لازم است که در ابتدا در مورد اینستاگرام و الگوریتم های آن مطالعه کنید و بعد تلاش خود را برای تولید و اشتراک گذاری محتوا ها طبق این الگوریتم ها متمرکز کنید. اینکه شما خودتان فعالیت های پیجتان را کنترل و مدیریت کنید بسیار بهتر و مناسب تر خواهد بود.

تبلیغ کنید!

تبلیغات همیشه تاثیر گذار و کمک کننده هستند. مهم نیست محتوای پیج شما تا چه اندازه جذاب و جالب باشد تا زمانی که صفحه شما در چشم قرار نگیرد و توسط افراد مختلف بررسی نشود نمی تواند شانسی برای محبوب شدن داشته باشد. شما می توانید به واسطه تبلیغات با کیفیت و خوب پیج خود را به دیگران بشناسانید و به مراتب آن مخاطبانی را به سمت خود جلب کنید.

برای این کار بهتر است از تبلیغاتی در همان فضای اینستاگرامی استفاده کنید. اول اینکه مطمئن شوید محتوای تبلیغات شما جذاب و متناسب با محتوای پیجتان تولید شده است و می تواند به خوبی معرف صفحه تان باشد و بعد در انتخاب تبلیغ کننده خود دقت به خرج بدهید.

پیج هایی را برای انتشار تبلیغ خود انتخاب کنید که از بازخورد ها و دنبال کننده های آن ها مطمئن هستید و بهتر است محتوای آن ها تا حدودی شبیه به محتوای شما باشد مثلا اگر شما یک پیج آموزش آشپزی دارید تبلیغ آن در یک پیج فروش لوازم یدکی نمی تواند انتخاب عاقلانه ای باشد!

در انتها باید گفت که برای پیشرفت در حوزه مجازی صبور باشید و نخواهید یک شبه به آنچه می خواهید برسید.اطلاعات خود را به روز کنید و خلاقانه عمل کنید تا در طول زمان موفق شوید.

همچنین ببینید: بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام + بهترین بازدید و افزایش تعامل

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.