بررسی عملکرد و ترفندهای نسخه وب اینستاگرام | نسخه بدون نصب اینستاگرام

اپلیکیشن اینستاگرام و همینور نسخه وب اینستاگرام یکی از محبوب ترین فضای های سرگرمی را برای مردم به وجود آورده است به طوری که میلیون ها نفر ساعت های زیادی را در محیط این اپلیکیشن می گذرانند. اینستاگرام این روز ها تبدیل به چیزی بیش از سرگرمی صرف شده است و به کاربران خود اجازه می دهد تا بتوانند فعالیت های گوناگونی را در آن پیش ببرند تا جایی که شما حتی می توانید توسط این برنامه یاد بگیرید ٬کمک کنید ٬جریان های اجتماعی راه بیندازید و حتی پول دربیاورید.

به کمک انواع و اقسام قابلیت های موجود در این برنامه شما می توانید محتوا تولید کنید. دست شما برای ساخت محتوا های تصویری و ویدئویی باز خواهد بود و حتی می توانید آن ها را با انواع محتوا های متنی نیز همراه کنید. محتوا های شما به کمک الگوریتم های پیچیده این برنامه در شبکه گسترده این اپلیکیشن پخش می شود و بعد می تواند توسط میلیون ها نفر مورد بازدید قرار بگیرد.

علاوه بر این قابلیت ها باید گفت که اینستاگرام خود را آپدیت می کند به همین دلیل شما می توانید شاهد آیتم های جدیدی باشید که به شما برای ساخت محتوا های کلیدی بسیار کمک می کند نمونه ای از این آیتم ها انواع استیکر ها است که مورد استفاده شما با توجه به موقعیت های مختلف قرار می گیرد.

نسخه وب اینستاگرام
نسخه وب اینستاگرام

تریلر

نسخه های منتشر شده و نسخه وب اینستاگرام

همان طور که گفته شد اینستاگرام بیش از حد محبوب است به همین دلیل شما می توانید نسخه های هماهنگ آن با هر سیستم عاملی را پیدا کنید.

این برنامه به خوبی با سیستم عامل های اندروید و ios هماهنگ می شود و حتی نسخه ای برای ویندوز به بازار عرضه کرده است که به شما این امکان را می دهد تا حتی با کامپیوتر خود هم به اینستاگرام دسترسی داشته باشید. علاوه بر این ها شما می توانید از نسخه وب اینستاگرام این برنامه هم استفاده کنید.

نسخه وب اینستاگرام زمانی می تواند مناسب شما واقع شود که نمی خواهید اپلیکیشن اینستاگرام را به شکل رسمی روی برنامه خود نصب کنید. با استفاده از نسخه تحت وب می توانید اطلاعات اینستاگرام خود را از افرادی که گوشی شما را زیر و رو می کنند دور نگه دارید.

علاوه بر این ها استفاده از نسخه تحت وب به شما این اجازه را می دهد تا زمانی که به اپلیکیشن این برنامه و یا تلفن هوشمند خود دسترسی ندارید به سادگی به کمک یک گوشی دیگر یا کامپیوتر به حساب کاربری خود سر بزنید و آن را بررسی کنید.

نسخه تحت وب برای خود محدودیت هایی هم دارد اما می تواند در موارد زیادی برای شما کاربردی باشد. در ادامه این متن به شما نکاتی در مورد نسخه تحت وب اینستاگرام و زیر و بم آن به شما می گوییم. امید است که برای شما مفید و مورد استفاده واقع شود.

چطور وارد نسخه وب اینستاگرام  شویم؟

استفاده و دسترسی به نسخه وب اینستاگرام این برنامه برای شما به کمک اینترنت و مرورگرتان ممکن می شود. در اینجا ما از مرورگر گوگل کروم استفاده می کنیم اما به طور کلی محدودیتی موجود نیست و می توانید از هر مرورگری که مورد اطمینانتان است استفاده کنید.

مرحله اول: وارد صفحه مرورگر خود شوید و عبارت سایت اینستاگرام را وارد کنید اگر مایل باشید می توانید به شکل دقیق تر آدرس رسمی سایت یا www.instsgram.com را نیز وارد کنید.

سایت نسخه وب اینستاگرام
سایت نسخه وب اینستاگرام

مرحله دوم: وارد اولین نتیجه جست و جو خود شوید. برای شما صفحه ای مشابه صفحه زیر نمایش داده می شود.

Log In: با لمس این گزینه شما وارد صفحه ای مشابه صفحه زیر خواهید شد که به شما اجازه می دهد با وارد کردن اطلاعات حساب کاربری خود ٬اجازه دسترسی به حساب اینستاگرام خود را پیدا کنید.

login در نسخه وب اینستاگرام
login در نسخه وب اینستاگرام

Sign Up: در صورتی که شما حساب اینستاگرام ندارید و می خواهید یک حساب بسازید و یا اگر مایل هستید حساب جدیدی برای خود درست کنید این گزینه مناسب شما است با لمس این گزینه وارد صفحه ای مشابه صفحه زیر خواهید شد که می توانید به کمک آن مراحل ساخت یک حساب اینستاگرام را طی کنید.

ورود به نسخه وب اینستاگرام
ورود به نسخه وب اینستاگرام

مرحله سوم: بعد از اینکه یک حساب جدید ساختید و یا به حساب قبلی خود وارد شدید .صفحه ای مشابه به صفحه زیر برای شما نمایش داده می شود. در این صفحه از شما سوال پرسیده می شود که آیا مایل هستید اطلاعات حساب شما ذخیره شود یا خیر .به شما توصیه می کنیم تا گزینه Not Now را لمس کنید. بدین شکل شما می توانید از اطلاعات حساب خود بهتر محافظت کنید. درست است که این کار موجب می شود تا هربار که می خواهید به نسخه وب اینستاگرام دسترسی داشته باشید باید مجددا اطلاعات خود را وارد کنید اما می تواند دسترسی به حسابتان و اطلاعاتتان را تنها به خودتان محدود کند.

مرحله چهار: وارد صفحه اینستاگرام خود برای نسخه وب اینستاگرام می شوید.

محیط کاربری نسخه وب اینستاگرام

همان طور که مشاهده می کنید همه چیز تا حدودی مشابه به نمونه اپلیکیشن اینستاگرام است. استوری ها در بالای صفحه نمایش داده می شوند و چینش نوار ابزار پایین صفحه و دایرکت و خلاصه مابقی آیتم ها و قابلیت های اینستاگرام دقیقا مشابه خواهد بود و شما می توانید تنها تغییراتی جزئی را مشاهده کنید.

همچنین ببینید : آموزش فعالسازی دارک مود اینستاگرام | تم شب (تیره) برای اینستاگرام

دسترسی ها: شما به طور کلی با استفاده از این نسخه با محدودیت خاصی مواجه نمی شوید. شما می توانید به کمک نوار ابزار پایین صفحه و آیکون پلاس فرایند پست گذاری در اینستاگرام را پیش ببرید.  علامت ذره بین شما را به قسمت اکسپلور همراهی خواهد کرد و می توانید پست های دیگر را مشاهده کنید یا دست به جست و جو بزنید. همچنین به صفحه شخصی خود و اطلاعات آن هم دسترسی خواهید داشت. امکان دسترسی به دایرکت و ارسال و دریافت پیام هم برای شما موجود خواهد بود. شما می توانید استوری ها را مشاهده کنید و حتی آن ها را ریپلای کنید و می توانید تغییراتی در اطلاعات صفحه خود به وجود بیاورید.

محدودیت ها: شما در نسخه وب اینستاگرام نمی توانید از قابلیت تماس تصویری استفاده کنید .می توان گفت تنها محدودیت جدی این نسخه همین است. البته ممکن است باکس استیکر ها و فیلتر های شما هنگام استوری گذاشتن هم کمی محدود تر باشد.

تغییرات صفحه: اگر می خواهید تغییراتی در خصوص صفحه خود اعمال کنید. شما می  توانید به سادگی در همان صفحه مخصوص خودتان از گزینه Edit Profile استفاده کنید. البته چینش این صفحه در نسخه وب اینستاگرام کمی با چینش آن در نسخه اپلیکیشن آن متفاوت است.

در صفحه باز شده شما می توانید به سادگی با لمس گزینه Change Profile Photo تصویر پروفایل خود را تغییر بدهید. همچنین شما به انواع بخش های دیگر برای تغییر دادن نام کاربری خود و یا بیو اینستاگرام خود دسترسی خواهید داشت. در قسمت های پایین صفحه نیز شما می توانید به سادگی با کمک آیتم های Email و یا Phone Number اطلاعات مخصوص به اکانتتان را تغییر بدهید.

تنظیمات: برای اینکه به بخش تنظیمات اینستاگرام در نسخه وب اینستاگرام دسترسی پیدا کنید باید از علامت چرخ دنده که در گوشه بالا و سمت چپ صفحه اصلی تان قرار دارد استفاده کنید.

چینش بخش تنظیمات در این نسخه تفاوت اساسی ای با نسخه اپلیکیشن اینستاگرام دارد. مشابه آنچه در تصاویر زیر مشاهده می کنید.

در این قسمت شما می توانید با استفاده از گزینه Edit Profile تغییراتی که پیش تر گفته شد را به خواست خود اعمال کنید.

تنظیمات در نسخه وب اینستاگرام
تنظیمات در نسخه وب اینستاگرام
تنظیمات در نسخه وب اینستاگرام
تنظیمات در نسخه وب اینستاگرام

Nametag: در اینجا شما می توانید برای صفحه کاربری خود به نوعی بارکد بسازید تا اتصال پیدا کردن به آن برای دیگران آسان تر شود. می توانید از این آیتم برای تبلیغات و عضو گیری پیجتان استفاده کنید.

Change Password: همان طور که واضح است شما می توانید در این بخش پسورد دسترسی به حساب اینستاگرام خود را تغییر بدهید.

Privacy and Security: در این بخش شما می توانید ویژگی هایی مانند پابلیک یا خصوصی بودن پیجتان ٬تنظیمات مربوط به اشتراک گذاری استوری ها٬ کامنت ها٬ دسترسی به حساب و نمونه هایی از این دست را کنترل و مدیریت کنید.

Login Activity: شما می توانید در این قسمت اطلاعات مربوط به دسترسی به اکانت خود و وارد شدن به آن را مشاهده و بررسی کنید.

Email From Instagram: شما می توانید در این قسمت تاریخچه ایمیل ها و پیام هایی که توسط اینستاگرام دریافت کرده اید را به شکل ویژه مشاهده کنید.

Language: تغییرات مخصوص به زبان را اجرا کنید.

همینطور ببینید : آیا اینستاگرام من هک شده است ؟ | آگاهی از هک شدن اینستاگرام

Apps and Websites: شما می توانید اطلاعات استفاده خود از برنامه یا نسخه وب اینستاگرام را بررسی کنید.

Notification: اعلان هایی که توسط اینستاگرام می خواهید مورد توجه تان باشد را تنظیم کنید.

About: در این فیلد شما می توانید اطلاعاتی در مورد خود اینستاگرام به دست بیاورید یا کمک های آنلاین در خصوص مشکلات خود دریافت کنید.

Log Out: هنگامی که کار خود را با نسخه وب اینستاگرام  تمام کردید از این آیتم استفاده کنید تا کاملا دسترسی به حسابتان از طریق وب سایت قطع شود. با اینکار امنیت پیج خود را به نحوی تضمین کرده اید.

Log Out در اینستاگرام
Log Out در اینستاگرام
جمع امتیازها: 1 میانگین: 5

همینطور بررسی کنید

توئيچ Twitch 11.2.1 شبکه اجتماعی گیمیر ها | دانلود اپلیکیشن Twitch اندروید

اپلیکیشن توئيچ Twitch یک دنیای مجازی جدید برای گیمر ها و علاقه مندان به گیم …

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *