آموزش تغییر و شخصی سازی ها فونت اینستاگرام

اپلیکیشن اینستاگرام به قدری محبوب و نام آشنا است که هر گونه توضیح اضافی در خصوص آن اضافه کاری است. به کمک اینستاگرام ما می توانیم دایره ارتباطات خود را به شکل قابل توجهی گسترش بدهیم و فعالیت های اجتماعی ای را دنبال کنیم که در گذشته برایمان شبیه به رویا بود. اغلب افراد برای پیج ها و صفحه های اینستاگرامشان وقت زیادی می گذارند و حتی به شکل جدی برای آن هزینه می کنند تا بتوانند یک صفحه محبوب و شناخته شده برای خود بسازند که اغلب این کار بسیار سخت و زمان گیر است اما نتیجه کار می تواند تمامی این سختی ها و زمان ها و هزینه هایی که صرف شده است را توجیه می کند.

یکی از آیتم های بسیار مهمی که می تواند در خصوص محبوبیت پیج شما موثر باشد این است که صفحه خود را از هر نظر منحصر به فرد نگه دارید با این کار می توانید بسیار موفق عمل کنید. این اصالت و منحصر به فردی می تواند شامل همه ویژگی های یک صفحه اینستاگرامی باشد.

علاوه بر محتوا که خود یک عامل اصلی و تعیین کننده است و باید در خصوص آن کاملا متفاوت و بدون کپی کاری عمل کنید شما می توانید ویژگی های ظاهری صفحه خود را هم به شکل ویژه ای خاص و متفاوت طراحی کنید. در این خصوص راه حل های زیادی وجود دارد مانند استفاده از تم های مختلف که به محتوا های شما یک خط مشخص برای ظاهر سازی می دهد و یا گزینه های دیگر.

نکته ای که اغلب افراد از آن برای طراحی یک ظاهر منحصر به فرد برای پیج خود غافل می شوند فونت ها و استایل نوشته ها است. بیو شما قسمت مهمی از ظاهر پیجتان را تشکیل می دهد علاوه بر اینکه مهم است از متن مناسبی برای بیو استفاده کنید مهم است که بتوانید ویژگی های ظاهری آن را به خوبی طراحی کنید این خود می تواند باعث جلب توجه کسانی که از پیج شما بازدید می کنند شود و برای شما باز خورد های مثبت زیادی به همراه داشته باشد.

علاوه بر بیو شما از نوشته های خود به عنوان کپشن پست ها و یا استوری ها استفاده می کنید. درست است که برای نوشتن محتوا درون استوری شما چندین مدل فونت در اختیار دارید اما این دست فونت ها تنوع زیادی ندارد و هم اینکه در دسترس عموم هستند و این فرصت متفاوت عمل کردن را از شما می گیرد.

سایت های موجود برای تغییر استایل فونت اینستاگرام

اگر قصد ندارید در خصوص تغییر فونت و استایل فونت اینستاگرام از اپلیکیشن ها استفاده کنید می توانید از سایت های کمکی استفاده کنید. خوبی این سایت ها این است که به شما کمک می کند تا برای نسخه های تخت وب یا ویندوز اینستاگرام هم از قابلیت های تغییر فونت استفاده کنید.

سایت font-generator.com :یکی از سایت های محبوب در حوزه تغیر فونت نوشته ها است که بدون فیلتر در اختیار شما قرار می گیرد. شما می توانید توسط آن به هزاران فونت متنوع برای تایپ انگلیسی و فارسی یا هر زبان دیگری دسترسی داشته باشید. از نوشته های خود در محیط این سایت می توانید همه جا به خصوص اینستاگرام استفاده کنید. قابلیت های تنظیم رنگ٬ دانلود کردن عکس نوشته با فرمت های گوناگون ٬پرینت گرفتن٬ تغییر سایز و همین طور تنظیم به فرمت pdf موجود است.

سایت font-generator.com
سایت font-generator.com

سایت igfonts.io : شما به کمک این سایت می توانید به فونت های مختلف با ترکیب استیکر ها دسترسی داشته باشید. علاوه بر این ها شما می توانید با انتخاب گزینه Design Your Own Font فونت های اختصاصی خود را بسازید و حتی می توانید حرف به حرف نوشته خود را آن طور که می خواهید طراحی کنید.در این سایت شما تنها می توانید متون خود را کپی یا ذخیره کنید.

سایت igfonts.io برای استایل فونت اینستاگرام
سایت igfonts.io برای استایل فونت اینستاگرام

همچنین ببینید : دانلود 7 برنامه برای قالب استوری اینستاگرام

سایت instafonts.io: امکانات و آیتم ها و فضا این سایت تا حد زیادی مشابه پیشنهاد قبلی یعنی (igfonts.io) است. البته این سایت به شکل ۱۰۰درصدی هماهنگ و سازگار با اینستاگرام خواهد بود.

سایت instafonts.io برای استایل فونت اینستاگرام
سایت instafonts.io برای استایل فونت اینستاگرام

سایت lingojam.com: فضای سایت ساده است .در کادر اول متن مورد نظر خود را تایپ کنید و بعد در کادر پایین برای شما انواع فونت ها نمایش داده می شود. فونت دلخواه خود را انتخاب کنید و سپس کپی کنید.

سایت lingojam.com برای استایل فونت اینستاگرام
سایت lingojam.com برای استایل فونت اینستاگرام

سایت metatags.io : جزو سایت هایی است که تبلیغات کمی دارد و به لطف دسته بندی های مرتب و نمایش آیکون کپی می تواند روند انتخاب فونت و کپی آن را برای شما بسیار ساده تر و سریع تر انجام بدهد. در کادر Edit Text نوشته خود را بنویسید و سپس از لیست پایین فونت دلخواه خود را انتخاب کنید.

سایت metatags.io
سایت metatags.io

اپلیکیشن های تغییر فونت برای استایل فونت اینستاگرام

اگر مایل نیستید از سایت ها استفاده کنید بهترین راه حل استفاده از انواع اپلیکیشن ها است. ما به شما چندین مورد از اپلیکیشن های کاربردی و رایگان در خصوص تغییر فونت را معرفی می کنیم. شما می توانید این اپلیکیشن ها را به سادگی از طریق گوگل پلی دانلود کنید.

اپلیکیشن Cool Fonts: یک برنامه با محیط کاربری ساده و تنوع مناسبی از انواع فونت های مخصوص کلمات و اعداد. بعد از تایپ متن خود در قسمت پایین صفحه کافی است روس فونت دلخواه خود ضربه بزنید تا متن برای شما با فونت دلخواهتان کپی شود.

اپلیکیشن Canva: این اپلیکیشن بهترین است. شما توسط این اپلیکیشن می توانید به شکل حرفه ای برای اینستاگرام خود پست و استوری تهیه کنید و در این خصوص بیش از ۵۰۰۰ انتخاب رایگان خواهید داشت. همچنین می توانید لوگو و حتی پوستر هم طراحی کنید. با ساخت یک حساب کاربری در این برنامه می توانید از امکانات عالی به همراه کیفیت بی نظیری در اختیار داشته باشید. اگر شما می خواهید محتوا های تصویری با کیفیت بسازید حتما این برنامه را برای خود نصب کنید و از آیتم های بیشمار آن در یک محیط کاربری ساده و در عین حال حرفه ای و جذاب لذت ببرید.

اپلیکیشن Canva برای استایل فونت اینستاگرام
اپلیکیشن Canva برای استایل فونت اینستاگرام

استایل فونت اینستاگرام : اینستاگرام و تایپ در استوری

شما در استوری اینستاگرام امکانات جذابی برای تایپ متون خود خواهید داشت. اگر قصد دارید یک استوری صرفا متنی استفاده کنید به کمک نوار ابزار کنار صفحه همان طور که در شکل زیر میبینید گزینه Create را انتخاب کنید تا آیتم های مخصوص تایپ در اختیارتان قرار بگیرد.

استایل فونت اینستاگرام
استایل فونت اینستاگرام

نوار ابزار پایین صفحه به شما کمک می کند تا بتوانید از آیتم های مختلف اینستاگرام برای سوال پرسیدن و انجام نظر سنجی ها و… استفاده کنید. هر کدام را که انتخاب کنید آیتم هایی در خصوص آن برایتان به اجرا در خواهد آمد.

با تایپ متن خودتان مشابه تصویر پایین انواع فونت های پیش فرض اینستاگرام برایتان در نوار افزار پایین صفحه به نمایش در خواهد آمد و شما می توانید از میان آن ها دست به انتخاب بزنید.

به کمک خطی که کنار صفحه قرار دارد می توانید سایز نوشته خود را تغییر بدهید.

پالت رنگی که در بالای صفحه مشخص است به شما برای تغییر رنگ کمک خواهد کرد. همچنین شما می توانید استایل نمایش نوشته های خود و همچنین قاب آن ها را هم به کمک دو آیکون اطراف پالت رنگ مشخص کنید.

بعد از تایید در این قسمت و لمس آیکون Done به صفحه ای مشابه زیر هدایت می شوید که می توانید آیتم های اضافی تری در اختیار داشته باشید.

در بالای صفحه آیکون دایره به شما انواع رنگ ها برای پس زمینه را ارائه می کند که با هربار ضربه تغییر می کند.

آیکون بعدی که شبیه به گیره کاغذ است به شما کمک می کند تا تگ ها را به شکل دقیق تری انجام دهید.

آیکون بعدی مخصوص دانلود است و بعد استوری شما در گالریتان ذخیره می شود به شکل یک تصویر.

با آیکون بعدی می توانید به انواع استیکر ها و گیف های اختصاصی اینستاگرام دست بیابید.

می توانید به قلم های مختلف برای ایجاد طرح های دستی با لمس آیکون بعدی دست بیابید

آیکون نهایی به شما این اجازه را می دهد تا مجددا متن به استوری خود اضافه کنید.

با به کار بردن خلاقیت و حوصله می توانید به کمک این آیتم ها استوری های زیبایی خلق کنید.

توصیه ای در خصوص استایل فونت اینستاگرام

درست است که ساخت ظاهری جذاب بسیار تعیین کننده و مهم است اما باید توجه داشته باشید که استایل فونت اینستاگرام شما باید با محتوا و دنبال کنندگان شما هماهنگ باشد به طور مثال فونت Neon مناسب تر است زمانی استفاده شود که اکثریت دنبال کنندگان را بانوان تشکیل دهند و یا فونت Typewriter مناسب اوقاتی است که می خواهید محتوا های ساده و صمیمی تولید کنید. این فونت ساده و در عین حال رسمی است. شما می توانید از فونت Strong برای تولید محتوا هایی که قصد جلب توجه ویژه دارند استفاده کنید مانند اعلان خبر ها و مانند آن.

جمع امتیازها: 0 میانگین: 0

همینطور بررسی کنید

چطور به اکسپلور اینستاگرام راه پیدا کنیم؟ | افزایش لایک و فالوور با اکسپلور

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی بسیار جذاب و محبوب میان مردم است که افراد …

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *