آموزش ساخت تیک آبی اینستاگرام برای پروفایل با پیکس آرت

این روز ها به لطف انواع و اقسام اپلیکیشن های ادیت و ویرایش عکس همه ما می توانیم به سادگی آنچه را که می خواهیم با عکس هایمان بسازیم. اگر شما به اندازه کافی نسبت به آیتم ها و چگونگی کار با آن ها در یک برنامه آشنا باشید کار کردن با آن و تولید محتوا های منحصر به فرد برایتان به سادگی ممکن خواهد شد. یکی از اپلیکیشن های محبوب و پر استفاده که برای ادیت و ویرایش تصاویر به وفور از آن استفاده می شود برنامه پیکس آرت (Pics Art) است.

این اپلیکیشن موبایلی به شکل کاملا رایگان از طریق گوگل پلی و یا اپ استور در دسترس خواهد بود. به واسطه محیط کاربری ساده و روان برنامه و همچنین سازگاری آن با تمامی سیستم عامل های تلفن های هوشمند با هر سطح قدرت٬ این اپلیکیشن در میان کاربران بسیار محبوب است. یکی از کاربرد های جالبی که این روز ها به کمک پیکس آرت یا سایر اپلیکیشن های ویرایش تصویر صورت می گیرد امکان ساخت علامت تیک آبی برای پروفایل های اینستاگرام است.

تیک آبی یکی از نماد هایی است که اینستاگرام instagram به کاربران معروف و محبوب خود می دهد. این نشان حاکی از بازخورد ها و تعاملات بالای شخص با سایر حساب ها است. بسیاری از کاربران تمایل دارند که این نماد را از اینستاگرام بگیرند اما فرایند کسب تیک آبی به همین سادگی ها نخواهد بود به همین دلیل اغلب ترجیح می دهند که فیک و یا جعلی آن را برای پروفایل خود بسازند. در ادامه این متن به شما آموزش می دهیم که چطور می توانید به واسطه اپلیکیشن پیکس آرت تیک و حلقه آبی برای عکس های پروفایلی خود ایجاد کنید. امید است که مورد استفاده شما واقع شود.

ساخت تیک آبی اینستاگرام
ساخت تیک آبی اینستاگرام

قدم به قدم تا ساخت تیک آبی اینستاگرام برای پروفایل

شما با طی کردن مراحل زیر می توانید برای عکس پروفایل مدنظر خود حلقه آبی و تیک آبی مخصوص را ایجاد کنید.

همچنین ببینید : ترفند های تغییر و بازیابی پسورد اینستاگرام در اندروید و ایفون | بازیابی اکانت هک شده

مرحله اول: تهیه اپلیکیشن پیکس آرت٬ اگر شما از پیش این برنامه را نصب نکرده اید می توانید با مراجعه به منابع معتبری مانند گوگل پلی٬ اپ استور و… اقدام به دریافت و نصب این برنامه کنید. اگر هم از پیش این اپلیکیشن را نصب کرده اید توصیه ما به شما این است که حتما برنامه خود را به روز رسانی کنید. شما با آپدیت منظم برنامه ها هم می توانید از نسخه ای امن و روان و بدون باگ استفاده کنید و هم می توانید از آیتم ها و یا بخش های اضافه شده جدید استفاده کنید. در نتیجه ابتدا برنامه خود را به آخرین نسخه موجود به روز رسانی کنید.

مرحله دو: اپلیکیشن را باز کنید. صفحه اصلی برنامه را مشاهده خواهید کرد.

اپلیکیشن پیکس آرت خدمات خود را در قالب حساب کاربری شما که به واسطه آدرس ایمیل و یا شماره تلفن خود در ابتدای نصب ساخته اید ارائه می دهد. این اپلیکیشن به شما این امکان را می دهد تا با دیگر کاربران این برنامه تعامل داشته باشید. شما می توانید تصاویری که آن ها با پیکس آرت ساخته اند را مشاهده کنید و از آن ها ایده بگیرید و یا می توانید محتوا های خود را با آن ها به اشتراک بگذارید. دسترسی به بخش های مختلف و آیتم های متفاوت این چنینی به کمک نوار ابزار موجود در پایین صفحه برای شما ممکن خواهد بود.

مرحله سه: در صفحه اصلی و یا همان صفحه Home به کمک لمس دایره صورتی رنگ که علامت (+) درون آن قرار دارد می توانید تصویر خود را انتخاب کرده و به صفحه اضافه کنید. در صورتی که اولین بار است از این اپلیکیشن استفاده می کنید لازم است ابتدا مجوز های لازم برای دسترسی به فضای گالری خود را به برنامه بدهید. شما می توانید با لمس آیکون All Photo در بالای صفحه به تمامی تصاویر موجود در گالریتان دسترسی پیدا کنید. همچنین اگر می خواهید در همان لحظه یک تصویر ثبت کنید می توانید آیکون دوربین شکل با زیرنوشت Camera را لمس کنید و بعد از تایید مجوز به دوربین تلفن خود و امکان ثبت تصویر دسترسی پیدا کنید.

ساخت تیک آبی اینستاگرام با پیکس آرت
ساخت تیک آبی اینستاگرام با پیکس آرت

مرحله چهار: تصویر شما به صفحه اصلی برنامه اضافه خواهد شد. شما می توانید در این قسمت به کمک ابزار های متفاوت تغییراتی را پیش از اضافه کردن حلقه و تیک آبی٬ اعمال کنید. به واسطه نوار ابزار پایین صفحه و انتخاب گزینه Effects شما می توانید انواع فیلتر های مختلف را برای تغییر و یا بهبود کیفیت رنگ و نور تصویر خود اعمال کنید. علاوه بر این ها شما می توانید با کمک گرفتن از آیکون Tools و سپس انتخاب آیتم Crop ابعاد تصویر خود و قاب بندی اولیه آن را به میل خود تنظیم کنید.

مرحله پنج: به کمک نوار ابزار پایین صفحه گزینه Tools را لمس کنید.

گزینه Tools در PicsArt
گزینه Tools در PicsArt

محله شش: یک صفحه و لیست جدید برای شما باز خواهد شد که حاوی آیتم های بسیاری است. شما به سراغ آیکون Shape Crop بروید.

مرحله هفت: در صفحه جدید باز شده شما می توانید انواع و اقسام شکل های هندسی را در پایین صفحه مشاهده کنید. از آن جایی که شما می خواهید این تصویر را برای پروفایل مورد استفاده قرار بدهید و قاب نمایشگر پروفایل دایره ای شکل است از میان انتخاب های پایین صفحه شکل دایره را انتخاب کنید. با انتخاب قاب مورد نظر ٬قاب روی تصویر می افتد. حال شما می توانید به کمک نشان گر سفید کنار قاب ابعاد آن را تغییر دهید. اگر انگشت خود را روی قاب بگذارید و حرکت بدهید٬ محل قاب تغییر می کند. بعد از اینکه تنظیمات نهایی را اعمال کردید و نتیجه باب میلتان بود٬ آیکون فلش را که در بالای صفحه قرار دارد لمس کنید تا تغییرات اعمال شده شما ثبت شود.

ایجاد دایره برای پست اینستاگرام
ایجاد دایره برای پست اینستاگرام

مرحله هشت: شما به یک صفحه جدید منتقل خواهید شد. به کمک نشان گر تنظیم افقی زیر صفحه که با عنوان Size مشخص شده است٬ شما می توانید ضخامت قاب دایره ای شکل دور تصویر را تنظیم کنید. شما می توانید نشان گر را روی هر عددی که می خواهید با توجه به میل شخصی خود قرار بدهید برای نمونه ما عدد ۲۶ را انتخاب کرده ایم. بعد از تنظیم ضخامت قاب نوبت این است که از پالت رنگ پایین صفحه ٬رنگ قاب تصویر را انتخاب کنید. با توجه به اینکه می خواهیم تیک اینستاگرام جعلی درست کنیم بهتر است رنگ آبی را انتخاب کنید. بعد از اینکه تغییرات قطعی خود را اعمال کردید به کمک آیکون Save که در بالای صفحه واقع شده است ٬تغییرات این مرحله را ذخیره کنید.

دایره آبی برای تیک آبی پروفایل اینستاگرام
دایره آبی برای تیک آبی پروفایل اینستاگرام

می بینید که تصویر شما با قاب جدید نمایش داده شده است. در این مرحله شما برای اضافه کردن تیک آبی دو را در پیش خواهید داشت که می توانید به سلیقه خود انتخاب کنید.

  • پک استیکر: شما می توانید ابتدا با برقراری اتصال اینترنت خود در کنار اتصال فی*تر ش*کن به سراغ آیکون Sticker در نوار ابزار پایین صفحه بروید و سپس در کادر مخصوص به جست و جو عبارت (تیک آبی اینستاگرام) را به زبان فارسی وارد کنید. استیکر مورد نظر برای شما به نمایش در خواهد آمد و می توانید آن را انتخاب کنید.
دریافت تصویر تیک آبی اینستاگرام
دریافت تصویر تیک آبی اینستاگرام
  • دانلود تصویر: در این راه شما باید ابتدا از پیش تصویر تیک آبی اینستاگرام را برای خود دانلود کنید و در گالری خود ذخیره کنید. حال می توانید در این مرحله به کمک جابه جایی نوار ابزار پایین صفحه به آیکون Add Photo دسترسی پیدا کنید. به کمک این آیتم می توانید به گالری خود هدایت شوید و سپس تصویر مربوط به (تیک آبی اینستاگرام) را به تصویر فعلی خود اضافه کنید.

مرحله نه: از هر راهی که شما تصویر تیک آبی را اضافه کنید٬ این تیک ممکن است زمینه ای نا هماهنگ با تصویر اصلی شما داشته باشد. بدین منظور می توانید روی تصویر ضربه بزنید. حال می توانید با انتخاب آیکون پاک کن و انجام تنظیمات دستی به کمک نوار ها افقی که در پایین صفحه قرار دارد٬ اضافات تصویر را پاک کنید و در نهایت به کمک آیکون تیک در بالای صفحه تغییرات خود را ذخیره کنید.

ثبت تیک آبی اینستاگرام روی عکس
ثبت تیک آبی اینستاگرام روی عکس

مرحله ده: حال تیک آبی را در قسمت پایینی تصویر بگذارید و ابعاد آن را به کمک نشان گر های اطراف تنظیم کنید و در نهایت یک بار روی تصویر ضربه بزنید. در صورتی که دیگر قصد اعمال تغییر روی عکس را ندارید و کارتان به اتمام رسیده است آیکون فلش درون دایره بالای صفحه را لمس کنید.

مرحله یازده: شما می توانید با لمس کادر Share به شکل مستقیم از همین صفحه تصویر خود را به اشتراک بگذارید. اگر مایل هستید تصویر را در فضای حافظه خود ذخیره کنید می توانید از کادر Save کمک بگیرید.

ساخت تیک آبی اینستاگرام
ساخت تیک آبی اینستاگرام

شما با طی کردن این مراحل می توانید به سادگی برای تصویر پروفایل خود یک کادر آبی به همراه تیک آبی اینستاگرام بسازید. با توجه به کادر دایره شکل تصویر نهایی شما کاملا مناسب نصب برای پروفایل است. شما می توانید از این آموزش به همراه به کار گیری خلاقیتتان برای تولید و ویرایش عکس های دیگر هم استفاده کنید. این برنامه به شما این امکان را می دهد تا با دستور العمل های ساده محتوا هایی جذاب و منحصر به فرد برای خود بسازید.

همچنین استوری جذاب بسازید : آموزش ساخت استوری های جذاب برای اینستاگرام در Mojohow

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.