zaban-cover

معرفی سه تا از بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان برای کودکان

امروزه یادگیری زبان انگلیسی دغدغه بسیاری از خانواده‌ها به حساب می‌آید. اغلب پدر و مادرها دوست دارند که فرزندانشان زبان انگلیسی را از همان دوران کودکی یا در سنین کم به‌خوبی یاد بگیرند. در مواقعی پیش می‌آید که سن کودک اجازه شرکت در کلاس‌های زبان را نمی‌دهد.

به منظور رفع این دغدغه و آموزش زبان به کودکان راهکارهای متعددی وجود دارد. مورد اول دعوت به همکاری از یک معلم خصوصی برای یادگیری کودکان با سنین کم است. این راه معمولا نیاز به هزینه و وقت زیادی دارد که مورد پسند کودکان نیز نخواهد بود.

راه دومی که به کمک شما می آید، استفاده از برنامه‌های مخصوص زبان انگلیسی است که توسط طراحان زبده برای یادگیری فرزندانتان تهیه شده است. مشاهده اپلیکیشن‌های اندروید آموزش زبان انگلیسی برای کودکان در سایت زینسی به راحتی قابل دسترس است.

راهکار نخست نه تنها نیاز به هزینه زیادی دارد، بلکه در این شرایط کرونایی نیز چندان معقول به نظر نمی‌رسد. در اینجاست که راهکار بعدی یعنی انتخاب یک اپلیکشین آموزش زبان انگلیسی مناسب برای کودکان حائز اهمیت می‌شود. اگر استفاده از اپلیکیشن‌های پرطرفدار و موثر را برای یادگیری فرزندانتان در نظر دارید، همراه ما باشید. در ادامه برای شما پیشنهادات جالبی داریم که قطعا به کارتان خواهد آمد. تا پایان مقاله ما را همراهی کنید و از این مطالب لذت ببرید.

3 برنامه جذاب یادگیری زبان انگلیسی

همانطور که می‌دانید، اپلیکیشن‌های زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد که برای کودکان طراحی شده است. به همین دلیل انتخاب بهترین‌ها از بین تنوع زیاد برنامه‌ها بسیار سخت به نظر می‌رسد. در ادامه برای شما 3 اپلیکیشن جذاب در زینسی را برایتان معرفی خواهیم کرد.

نرم افزار English for kids

با توجه به اینکه کودکان عاشق بازی و سرگرمی هستند و مطالب را به وسیله بازی‌ها راحت‌تر و سریع‌تر یاد می‌گیرند، طراحان بریتانیایی برنامه‌ای را برای آن‌ها طراحی کرده‌اند که بسیار جذاب خواهد بود. این اپلیکیشن که به راحتی روی موبایل نصب می‌شود، به وسیله بازی زبان انگلیسی را آموزش خواهد داد.

استفاده از این شیوه برای یادگیری کودکان 3 تا 8 سال را خسته نمی‌کند و بسیار سریع‌تر مطالب را یاد می‌گیرند. به‌خصوص کودکانی که هنوز سواد خواندن یا نوشتن ندارند، به وسیله بازی‌ها اطلاعات را در ذهن می‌سپارند. علاوه بر یادگیری سریع‌تر درصد فراموشی این مطالب بسیار پایین خواهد آمد.

در صورتی که یادگیری زبان به وسیله راه‌های معمولی که در کلاس‌ها یا مدارس استفاده می‌شود، بسیار بی‌فایده خواهد بود. اگر از دانش‌آموزان سوالی درباره میزان یادگیری در کلاس‌های زبان یا مدارس بپرسید، خواهید دید که همه آن‌ها روی فراموشی سریع مطالب انگلیسی توافق نظر دارند.

این امر نشان می‌دهد استفاده از بازی‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی بسیار مفید و با نتیجه فوق العاده‌ای همراه است.

نرم افزار آموزش زبان برای کودکان

اگر به دنبال یک برنامه جامع و کامل هستید که کودکانتان از سنین کم همه چیز را یاد بگیرند، نرم افزار آموزش زبان برای کودکان را در گوشی همراه خود نصب کنید. این برنامه جزو کامل‌ترین نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی مناسب کودکان شناخته شده است.

در این اپلیکیشن همه مطالب از جمله اعداد، اشیاء، اسامی پرندگان و حیوانات را به کودکان شما به صورت انگلیسی آموزش می‌دهد. پس از مدتی که از این برنامه استفاده کردید، خواهید دید که فرزند شما تمامی این مطالب را به خوبی یاد گرفته است و به صورت انگلیسی برای شما خواهد گفت.

نتیجه دلخواهی که از این برنامه برای فرزندان شما همراه است، بسیار شگفت انگیز خواهد بود و کودکان به طور کامل همه اطلاعات موجود در این اپلیکیشن را یاد می‌گیرند. همچنین این برنامه تلفظ صحیح کلمات را نیز به کودکان شما آموزش خواهد داد.

به بیان دیگر باید گفت که یک برنامه بسیار عالی مناسب کودکان است که یادگیری سخت زبان انگلیسی را برای آن‌ها آسان خواهد کرد.

zaban-3

اپلیکیشن  Fun English

یکی از بهترین برنامه‌هایی که برای یادگیری زبان استفاده می‌شود و طرفداران بسیاری دارد، برنامه Fun English است. این برنامه که به سادگی در گوگل پلی قابل دسترس است و روی تلفن همراه شما نصب خواهد شد. کودکان شما از سنین 3 تا 10 سال امکان استفاده از این برنامه سرگرم کننده را خواهند داشت.

این مطالب شامل کلمات یا جملاتی می‌شود که به صورت انگلیسی برای کودکانتان در نظر گرفته شده است. با توجه به تحقیقاتی که صورت گرفته است، این اپلیکیشن جزو پرطرفدارترین برنامه‌های یادگیری زبان انگلیسی است که در گوگل پلی توسط کاربران بارگیری شده است.

کودکان شما می‌آموزند که چگونه انگلیسی را بخوانند و کلمات را به وسیله سرگرمی به صورت درست تلفظ کنند. همانطور که می‌دانید لهجه مهم‌ترین نکته در صحبت کردن به زبان انگلیسی است. این برنامه با داشتن دو لهجه آمریکایی و بریتانیایی به کودکان شما کمک می‌کند که به صورت درست‌تری تلفظ کلمات را یاد بگیرند.

دولینگو

یکی از بهترین برنامه‌هایی که برای یادگیری زبان استفاده می‌شود و طرفداران بسیاری دارد، اپلیکیشن دولینگو است. این برنامه در دسترس همه افراد قرار دارد و روی تلفن همراه شما نصب خواهد شد. هر روزه تنها با 20 دقیقه وقت گذاشتن مطالب مفیدی را به کودکانتان آموزش می‌دهید.

این مطالب شامل کلمات یا جملاتی می‌شود که به صورت انگلیسی برای کودکانتان در نظر گرفته شده است. با توجه به تحقیقاتی که صورت گرفته است، دولینگو جزو پرطرفدارترین برنامه‌های یادگیری زبان انگلیسی به حساب می‌آید.

چرا از اپلیکیشن‌های زبان برای کودکان استفاده کنیم؟

کودکانی که در سنین پایین قرار دارند و هنوز خواندن و نوشتن بلد نیستند، امکان شرکت در کلاس‌های زبان را ندارند. همچنین استخدام یک معلم خصوصی نیز ممکن است مورد پسند آن‌ها نباشد. معمولا کودکان در سنین 3 تا 6 سال بسیار بازیگوش هستند و کلاس درس برای آن‌ها خسته‌کننده به نظر می‌رسد.

از طرفی یادگیری زبان دیگر غیر از زبان مادری برای همه افراد سخت به نظر می‌رسد؛ در‌نتیجه کودکان نیز این سختی را احساس خواهند کرد. با این حال همیشه پیشنهاد می‌شود که زبان انگلیسی را از سن کم به کودکانتان آموزش دهید.

زیرا مغز فرزند شما در سنین پایین توانایی یادگیری مطالب بسیاری را خواهد داشت و راحت‌تر از بزرگسالان این مطالب را یاد می‌گیرد. تنها مورد مهمی که برای یادگیری آن‌ها اهمیت بسیاری دارد، روش تدریس خواهد بود.

در صورتی که فضای یادگیری برای کودکان خسته‌کننده باشد، به هیچ عنوان مطالب را نمی پذیرند و در یادگیری آن‌ها مقاومت می‌کنند. استفاده از اپلیکیشن‌های مناسب کودکان علاقه آن‌ها را به یادگیری بیشتر می‌کند و سرعت پذیرش مطالب انگلیسی را در آن‌ها بالا خواهد برد.

این برنامه‌های ویژه نه‌تنها برای یادگیری دروس بسیار مناسب هستند؛ بلکه هزینه کمتری را نسبت به کلاس‌های زبان یا معلم خصوصی خواهند داشت. علاوه بر این همیشه در دسترس شما هستند و هر زمانی که فرزند شما دوست داشت، امکان استفاده از آن را دارید.

کلام آخر

در این مقاله قصد ما این بود که برنامه‌های مناسب سن کودکان را به شما معرفی کنیم که یادگیری را برای فرزندانتان راحت‌تر خواهد کرد. این برنامه‌ها توسط طراحان کاربلد کاملا مناسب سن فرزندان شما طراحی شده است.

مطالبی که در اپلیکیشن‌های مخصوص یادگیری زبان برای کودکان قرار دارد، کاملا مناسب سن آن‌ها خواهد بود و مطالب سنگینی را شامل نمی‌شود. آموزش مرحله‌ای این برنامه‌ها باعث شده است که طرفداران بسیاری را به سمت خود جلب کند.

همچنین فضای شاد و جذاب نرم‌افزارهای یادگیری زبان علاقه کودکان را در سنین کم به زبان انگلیسی بیشتر می‌کند و ناخودآگاه مطالب بسیاری را به وسیله بازی و سرگرمی یاد خواهند گرفت. علاوه بر این یادگیری برای آن‌ها خسته‌کننده نخواهد بود و مشکلی برایشان ایجاد نمی‌شود.

شرکت در کلاس‌های دسته جمعی برای کودکان کوچک به دلیل فضای جدی و درسی غیرقابل تحمل است یا ممکن است که فرزند شما از انگلیسی متنفر شود؛ در‌نتیجه به جای صرف هزینه‌های آنچنانی یک نرم افزار مناسب با سن کودکان روی موبایل خود نصب کنید.

این برنامه‌ها همیشه همراه شما خواهند بود و حتی در مسافرت نیز به راحتی امکان تمرین ‌با کودکتان وجود دارد. بنابر این روش‌های قدیمی یادگیری را کاملا فراموش کنید.

منبع: وب سایت تخصصی بررسی اپلیکیشن زینسی

جمع امتیازها: 1 میانگین: 5

همینطور بررسی کنید

آیا آی ماینر قانونی است ؟ بررسی سایت iminer.net

آی ماینر (iminer) یک شرکت معتبر ثبت شده ایرانی در حوزه اجاره ماینر استخراج بیت …

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *