آموزش اضافه کردن امضا بر روی عکس ها به کمک پیکس آرت PicsArt

آموزش اضافه کردن امضا بر روی عکس ها: برنامه پیکس آرت PicsArt یکی از محبوب ترین برنامه هایی است که از آن می توانید برای ویرایش و ادیت تصاویر خود استفاده کنید. این روز ها ثبت تصاویر بدون کمک گرفتن از افراد متخصص و عکاسان حرفه ای فعالیتی بسیار عادی است. اغلب افراد قادر هستند تا به کمک تلفن های هوشمند خود تصاویر زیبایی را ثبت کنند و حتی بعد از آن به کمک انواع برنامه های ویرایش تصویر ایرادات عکس خود را برطرف کنند. این توانایی عمومی را همه ما مدیون پیشرفت تکنولوژی و توسعه اپلیکیشن های موبایلی هستیم. به واسطه این که امروزه اغلب فعالیت های رسانه ای ما در فضا های مختلفی مانند شبکه های اجتماعی عکس محور شده اند، نیاز های ما به تصاویر و فعالیت های مربوط به آن ها گسترش یافته است.

همین افزایش نیاز به ثبت عکس باعث پیدایش سبک های جدیدی از عکس به خصوص شيوه های جدید ویرایش تصویر شده است. انواع ویرایش های فانتزی و اضافه کردن آیتم های دیجیتالی و فانتزی به تصویر از سبک های متداول ویرایش تصویر است. یکی از ترند های ویرایش تصویر، امضا بر روی عکس ها و یا افزودن امضا به تصاویر است. می توان گفت این ترند به نوعی الگو گرفته از عادت نقاشان برای امضای آثار خود است. اگر شما نیز علاقه مند هستید که امضای خود را به تصاویرتان اضافه کنید در ادامه این متن ما را همراهی کنید.

امضا بر روی عکس ها
امضا بر روی عکس هاPi

یک آموزش محبوب با PicsArt : آموزش ساخت تیک آبی اینستاگرام برای پروفایل با پیکس آرت

ابزار لازم برای اجرای امضا بر روی عکس ها

گفتیم که ویرایشات تصاویر این روز ها به سادگی به کمک اپلیکیشن های موبایلی ممکن شده است. یکی از ابزار هایی که ما به شما توصیه می کنیم برنامه Pics Art است. این اپلیکیشن یکی از برنامه های موفق و جامع برای ویرایش تصویر است که امکانات و قابلیت های کامل و متنوعی برای ادیت عکس در اختیارتان می گذارد.

شما می توانید این برنامه را به شکل رایگان از طریق گوگل پلی دانلود و نصب کنید. کار با پیکس آرت ساده بوده و بستری مناسب برای تولید محتوا هایی حرفه ای است. هر چه بیشتر با این اپلیکیشن تمرین کنید، توانایی بهتری برای بروز خلاقیت هایتان پیدا خواهید کرد. شما می توانید به دو شکل آنلاین و آفلاین از این برنامه استفاده کنید.

برای استفاده آنلاین شما نیاز به اتصال فیل*تر ش*کن خواهید داشت. نکته مهم دیگری که در خصوص این برنامه وجود دارد این است که شما می توانید حساب شخصی خود را در محیط این برنامه به کمک آدرس ایمیل یا شماره تلفن‌تان بسازید و بعد به کمک حساب کاربری خود اطلاعات خود و فعالیت های خود در محیط برنامه را ذخیره کنید و همچنین با سایر کاربران پیکس آرت و محتوا های آن ها آشنا شوید و از آن ها ایده بگیرید. شما می توانید در صورت تمایل کار های خود را نیز با آن ها به اشتراک بگذارید.

PicsArt
PicsArt

قدم به قدم تا ثبت امضا بر روی عکس ها

اگر شما قصد دارید که بر روی یکی از تصاویر خود، امضای خود را نیز به شکلی دیجیتالی ثبت کنید نیاز دارید تا مراحل زیر را به ترتیب با ما طی کنید. امید است که مورد استفاده شما واقع شود.

مرحله اول امضا بر روی عکس ها

دانلود برنامه پیکس آرت. اگر لز پیش این برنامه را برای خود نصب کرده اید به شما توصیه می کنیم که آن را به آخرین نسخه موجود از پیکس آرت به کمک اپ استور یا گوگل پلی، آپدیت کنید. در نسخه های جدید ارائه شده همیشه باگ های سیستمی از بین می روند و همچنین اغلب آیتم ها و قابلیت های جدیدی اضافه می شود از این رو لازم است که شما به روز رسانی های منظمی را دنبال کنید. ادامه مراحل با توجه به آخرین نسخه منتشر شده برنامه پیکس آرت تا به امروز است.

مرحله دوم امضا بر روی عکس ها

اپلیکیشن پیکس آرت را باز کنید. در صفحه اصلی برنامه یا همان صفحه Home شما می توانید به کمک آیکون دایره شکل صورتی که علامت (+) در وسط آن قرار دارد، عکس خود را به صفحه اضافه کنید. آیکون دایره شکل را لمس کنید.

افزودن تصویر در PicsArt
افزودن تصویر در PicsArt

نکته: در همین صفحه شما می توانید به کمک نوار ابزار پایین صفحه به قسمت های مختلف برنامه دسترسی داشته باشید. آیکون ذره بین به شما کمک می کند تا بتوانید در میان محتوا های به اشتراک گذاشته شده توسط سایر کاربران به جست وجو بپردازید. علامت جام شما را به صفحه چالش ها هدایت می کند. این چالش ها مهارت های کاربران در استفاده از پیکس آرت را می سنجد. آیکون آدمک شما را به صفحه شخصی خودتان در پیکس آرت راهنمایی می کند. شما در این قسمت می توانید برای خود تصویر پروفایل انتخاب کنید و وضعیت خود را بسنجید.

مرحله سوم

در صفحه جدید باز شده، شما دو انتخاب خواهید داشت. اول اینکه شما می توانید به واسطه انتخاب گزینه All Photos به تصاویر موجود در گالری خود بعد از تایید مجوز ها دسترسی پیدا کنید و سپس تصویر مدنظر خود را از میان آن ها انتخاب کنید. در حالت دوم شما می توانید از آیکون دوربین با زیرنوشت Camera استفاده کنید و بدین ترتیب در لحظه تصویر مدنظر خود را ثبت کنید.

مرحله چهارم

از هر روشی که تصویر خود را انتخاب کرده باشید، به صفحه ای مشابه به تصویر زیر منتقل خواهید شد. در این صفحه شما به واسطه نوار ابزار پایین صفحه می توانید به تمامی آیتم ها و امکانات دسترسی پیدا کنید.

نکته: بهتر است قبل از هر کاری، اگر مایل هستید ویرایش های اولی

آیتم Crop در PicsArt
آیتم Crop در PicsArt

ه را روی تصویر خود انجام دهید. به کمک نوار ابزار پایین صفحه و انتخاب آیکون Effects شما می توانید به مجموعه کامل و متنوعی از انواع فیلتر ها و افکت های تصویر دسترسی پیدا کنید و به کمک آن ها تصویر خود را آنطور که مایل هستید ویرایش کنید. اگر قصد دارید که قاب تصویر خود را تغییر بدهید می توانید به کمک آیکون Tools در نوار ابزار صفحه جدیدی را برای خود باز کنید. در این صفحه آیتم Crop قاب بندی تصویر را انجام بدهید. Shape Crop به شما کمک می کند تا بتوانید قاب تصویر خود را حالت دار انتخاب کنید. Free Crop نیز به شما این امکان را می دهد تا عناصر اضافی را از تصویر خود حذف کنید.

مرحله پنجم

در این مرحله شما می توانید به دو روش مختلف امضای خود را به تصویر اضافه کنید. هر دو راه را به شما معرفی خواهیم کرد.

  • کشیدن دستی: شما می توانید به کمک آیتم های قلم امضای خود را بر روی تصویر بکشید. این راه اگر شما از قلم هوشمند استفاده می کنید بسیار مطلوب خواهد بود. اگر هم به قلم هوشمند دسترسی ندارید می توانید از انگشتان خود کمک بگیرید. در این روش به کمک نوار ابزار پایین صفحه وارد آیکون Draw شوید. در این صفحه شما به کمک مربع رنگی گوشه صفحه می توانید رنگ قلم خود را انتخاب کنید. با ضربه زدن بر روی آیکون قلم صفحه ای برای شما باز خواهد شد. در این صفحه شما می توانید رد قلم خود را انتخاب کنید همچنین می توانید ضخامت رد قلم و سایر ویژگی های مربوط به آن را نیز تعیین کنید. اگر حین کشیدن امضای خود اشتباهی انجام دادید می توانید به کمک فعال کردن آیکون پاک کن (در کنار آیکون قلم قرار دارد) و کشیدن انگشتان یا قلم هوشمند خود برروی قسمت مدنظر خود آن را پاک کنید.
امضا بر روی عکس ها
امضا بر روی عکس ها

هنگامی که تغییرات مدنظر خود را اعمال کردید، حال می توانید به کمک نشانگر فلش در بالای صفحه آن را ثبت کنید.

روش دوم

  • روش دوم به کمک ترکیب عکس ها صورت خواهد گرفت. اگر قصد دارید این روش را اجرا کنید لازم است که ابتدا یک تصویر جدا گانه از امضای خود تهیه کرده و در گالری ثبت کنید. سپس می توانید د همان صفحه به کمک نوار ابزار پایین صفحه وارد آیکون Add Photo شوید. با لمس این آیکون شما مجددا به گالری خود هدایت می شوید. می توانید تصویر امضای خود را از میان عکس های موجود انتخاب کنید. تصویر امضای شما به عکس اصلی اضافه می شود. طبق آنچه در تصویر زیر مشاهده می کنید یک نوار ابزار جدید برای شما به نمایش در می آید. نوار ابزار پایین صفحه آیتم هایی برای ادیت تصویر در اختیارتان می گذارد. شما می توانید افکت اجرا کنید و یا امضای خود را Crop کنید. همچنین می توانید آن را محو یا پررنگ کنید. اگر دقت کنید یک نوار ابزار در بالای تصویر نیز به چشم می خورد. آیکون پاک کن در بالای صفحه به شما این امکان را می دهد که تصویر امضای خود را پاک کنید. با این آیتم می توانید اضافات تصویر از نظر خود را به انتخاب حذف کنید. اگر قصد دارید ابعاد تصویر امضای خود را تغییر بدهید می توانید از نشان گر های کنار تصویر کمک بگیرید و عکس را بزرگ و کوچک کنید و یا بچرخانید.
امضای آماده بر روی عکس ها
امضای آماده بر روی عکس ها

مرحله ششم و آخر امضا بر روی عکس ها

بعد از اینکه تغییرات نهایی خود را اعمل کردید می توانید از فلش بالای صفحه برای ثبت تغییرات کمک بگیرید. در نهایت شما به صفحه اصلی باز گردانده می شوید و می توانید تصویر خود را با امضای اضافه شده برای خودتان ذخیره کنید.

جمع بندی

شما می توانید از این قابلیت ها برای ایجاد تغییرات متنوع و ترکیب تصاویر مختلف کمک بگیرید. به واسطه خلاقیتتان می توانید تصاویر منحصر به فردی را برای خود ثبت کنید.

همچنین ببینید : آموزش Picsart : ایجاد طرح زیبا و ویرایش تصاویر + توضیحات کامل

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.