آشنایی با ۱۰ بازی برتر گوگل پلی در ایران (بهمن 99)

۱۰ بازی برتر گوگل پلی: همیشه بر اساس میزان استقبالی که از بازی ها از سوی مردم اعمال می شود لیستی از برترین ها به وجود می آید. این لیست شامل بازی هایی با کیفیت در ژانر ها و سبک های متفاوت است که توانسته اند در مارکت های هوشمند موفق عمل کنند. آشنایی با این دست از لیست ها و بررسی آن ها موجب می شود تا شما بتوانید از میان خیل عظیم اپلیکیشن ها و بازی هایی که هرروزه طراحی و تولید می شوند به سادگی بهترین ها و موفق ترین ها را انتخاب کنید. در ادامه این متن شما را با ۱۰ بازی ابتدایی این لیست آشنا خواهیم کرد.

۱۰ بازی برتر گوگل پلی (بهمن 99)

 1. بازی Sculpt people

Sculpt people
Sculpt people

بازی اول از لیست ۱۰ بازی برتر گوگل پلی در ایران بازی Sculpt people است. Sculpt people به شما این امکان را می دهد تا به واسطه گل رس مجسمه سازی کنید. شما می توانید از اشایء و اشخاص مختلف عکس برداری کنید و این تصاویر را به تعداد زیادی از مدل هایی که در محیط پیش فرض برنامه موجود است اضافه نمایید. شما به واسطه گل و ابزار مختلف طراحی و حالت دادن گل بایستی تصاویری که بازی به شما پیشنهاد می دهد و یا خودتان انتخاب کرده این را بازسازی کنید. هوش مصنوعی بازی آن چه شما ساخته اید را با نمونه اصلی یا همان تصویر مقایسه خواهد کرد و سپس با توجه به درجه نزدیکی و تشابه دو مدل به یکدیگر به شما امتیاز و سکه خواهد داد.

این سکه و پول ها به شما کمک می کنند تا آیتم های بیشتری برای طراحی در اختیار داشته باشید و هم اینکه تصاویر بیشتری را باز سازی کنید. این بازی از محصولات استودیو بازی سازی Crazy Labs by Tab Tale است که به شکل رایگان از طریق گوگل پلی در دسترس است. تاکنون بیش از ۱۰ میلیون دانلود و امتیاز ۳.۵ از ۵ از دیدگاه مخاطبان برای این بازی ثبت شده است.

 1. بازی Stretch Guy

بازی Stretch Guy
بازی Stretch Guy

بازی Stretch Guy یک بازی استراتژیک با طراحی ساده است. شما در این بازی بایستی به کمک یک آدمک که بدنی از جنس قابل کشسانی دارد موانعی را که درون یک اتاق وجود دارد را پشت سر بگذارید و تلاش کنید تا یک سطح صاف ایجاد کنید. بازی در مراحل بسیار زیاد و متعدد که از آسان به سخت طبقه بندی شده است٬ طراحی شده است. شما مدام با چالش های گوناگون به شکل مختلف دست و پنجه نرم می کنید.

نکته مهم دیگری هم که در این بین وجود دارد این است که آدمک شما ممکن است به دلیل کشش بیش از حد پاره شود و این به معنی باخت شما است از این رو شما حین اجرای راه حل های استراتژیک خود بایستی به این نکته نیز توجه نشان دهید. این بازی از محصولات استودیو بازی سازی Yso Corp است که تاکنون بیش از ۱۰ میلیون بار از سوی کاربران دانلود شده است و همچنین توانسته است امتیاز ۳.۹ از ۵ را از دیدگاه مخاطبان خود به دست بیاورد. این بازی در دسته بازی های اعتیاد آور است که شما می توانید آن را به شکل رایگان از طریق گوگل پلی دانلود کنید.

 1. بازی Park Master

بازی Park Master
بازی Park Master

بازی سوم از لیست ۱۰ بازی برتر گوگل پلی در ایران بازی Park Master است. Park Master به شما این امکان را می دهد تا به واسطه یک نقشه ذهنی و در نظر گرفتن اولویت ها یک پارکینگ را سروسامان بدهید. داستان این بازی در مورد ماشین هایی است که می خواهند به جای پارک خود که با رنگی مشابه رنگ بدنه شان مشخص شده است برسند. شما بایستی به وسیله حرکت انگشتان دست خود مسیر حرکت آن ها را به محل خود رسم کنید و این نکته را به یاد داشته باشید که مسیر حرکت ماشین ها نباید با یکدیگر به هیچ وجه تداخل داشته باشد. مراحل این بازی بسیار متنوع و متعدد است و با چالش هایی همراه است.

ممکن است شما با انواع تیغ ها و موانع در محیط پارکینگ روبه رو شوید که در این حالت ترسیم مسیر ها برایتان دشوار می شود و یا سکه هایی در مسیر موجود باشد که در این صورت اهمیت رسم مسیر برای به دست آوردن بیشترین تعداد سکه ها بیشتر می شود. شما می توانید این بازی را به شکل رایگان از گوگل پلی دانلود کنید. این بازی محصولی از استودیو بازی سازی KAYAK Inc است که تاکنون بیش از ۵۰ میلیون بار دانلود شده است و همچنین توانسته است امتیاز ۳.۹ از ۵ را از دیدگاه مخاطبان به خود اختصاص بدهد.

 1. بازی Where’s My Water?

بازی Where’s My Water?
بازی Where’s My Water?

بازی Where’s My Water? نسخه دوم یک بازی بسیار محبوب است که شما بایستی در طی آن آب ها را در محیط زیر زمینی به مکان هایی که مورد نیاز است برسانید. این بازی در نسخه جدید خود به سه فضای کلی ساحل٬ فاضلاب و کارخانه صابون سازی تقسیم شده است و سپس هر فضا خود دارای مراحل بسیار متعدد و متنوع است. این بازی از نمونه بازی های اعتیاد آور است که با گرافیک سطح بالای خود و چالش های متنوع و طبقه بندی شده از آسان به دشوار می تواند شما را برای مدتی طولانی سرگرم کند.

شما می توانید این بازی را که از محصولات استودیو بازی سازی Kongregate را به شکل رایگان از گوگل پلی دانلود کنید. این بازی تاکنون بیش از ۱۰۰ میلیون بار دانلود شده است و توانسته است امتیاز ۴.۲ از ۵ را از دیدگاه مخاطبان خود به دست بیاورد. نسخه جدید این بازی با نسل جدید تلفن های هوشمند و سیستم عامل های قوی سازگاری خوبی نشان می دهد. حجم این بازی با توجه به کیفیت و تنوع و تعدد آیتم ها بسیار مناسب است و اجرای آن مناسب تمامی گروه های سنی است.

 1. بازی Wheel Scale!

Wheel Scale!
Wheel Scale!

بازی Wheel Scale! همانند بازی Happy Glass هوش فیزیک شما و دانش شما از قوانین حرکت را با سرگرمی به چالش می کشد. شما در این بازی از لیست بازی برتر گوگل پلی صاحب ماشینی هستید که بایستی در یک مسیر با ماشین دیگری مسابقه بدهد. این مسیر با موانع بسیاری پوشیده شده است. این موانع موجب کاهش سرعت ماشین شما و حتی توقف آن می شوند. شما بایستی با تغییر اندازه چرخ های ماشین خود کاری کنید که ماشین بتواند این موانع را به سرعت پشت سر بگذارد.

موانع مسیر و طراحی آن به شکل پیوسته تغییر می کند به همین دلیل شما باید مدام ابعاد چرخ ها را با توجه به بررسی های خود از محیط انجام بدهید. با به دست آوردن پیروزی در مسابقات شما سکه و پول جمع آوری می کنید این سکه ها به شما کمک می کند تا بتوانید ماشین های جدید تهیه کنید. این بازی که از محصولات استودیو بازی سازی Supersonic Studios LTD است تاکنون بیش از ۱۰ میلیون بار از سوی کاربران دانلود شده است و همچنین توانسته است امتیاز ۳.۷ از ۵ را از دیدگاه مخاطبان به دست بیاورد. شما می توانید این بازی را با حجمی کم٬ کیفیتی بالا و به شکل رایگان از طریق گوگل پلی دانلود کنید.

 1. بازی Bad Girls Wrestling Rumble

Bad Girls Wrestling Rumble
Bad Girls Wrestling Rumble

بازی Bad Girls Wrestling Rumble یک رقابت نفس گیر کشتی میان زنان را به نمایش می گذارد. در طی این بازی شخصیت های مختلف کشتی کج بانوان در رینگ با یکدیگر مبارزه می کنند و بر اساس نتایجی که در مبارزات به دست می آورند در جدول سطح بندی می شوند. شما می توانید از میان پیشنهادات گوناگون با توجه به امتیازی که دارید شخصیت خود را در بازی انتخاب کنید و سپس با رقیبا ن خود طرف شوید.

هر شخصیت تکنیک ها و سطح قدرت اختصاصی خود را خواهد داشت و جالب این جا است که این سطح می تواند همواره ارتقا پیدا کند .انتخاب های شما برای شخصیتتان در بازی ٬لباس ها و اکسسوری های مربوطه بسیار متنوع است که می تواند در کنار گیم پلی با کیفیت و گرافیک سطح بالا موجب لذت شما شود. این بازی که از محصولات استودیو بازی سازی Fighting Arena است تاکنون بیش از ۵ میلیون بار دانلود شده است و توانسته است امتیاز ۴.۴ از ۵ را از دیدگاه مخاطبان به دست بیاورد. این بازی با حجمی به نسبت بالا برای سیستم عامل های قوی طراحی شده است.

 1. بازی Join Clash 3D

Join Clash 3D
Join Clash 3D

بازی Join Clash 3D یک بازی بی نهایت با داستانی ساده و جذاب است که توجه مخاطبان را به سمت خود جلب کرده است. شما در طی این بازی به شکل تک نفره شروع به دویدن خواهید کرد و سپس با تنه زدن به دیگر شخصیت ها آن ها را جزو گروه خود می کنید. با افزایش نفرات خود می توانید در برابر گروه هایی که قصد حمله به شما را دارند موفق و پیروز عمل کنید. هرچه تعداد نفرات شما حین رسیدن به خط پایان بیشتر باشد شما به امتیاز بیشتری دست پیدا می کنید. امتیازاتی که به دست می آورید به شما این امکان را می دهد تا شخصی سازی هایی در آیتم های بازی برای خود اعمال کنید.

این بازی به شکل رایگان و با حجمی مناسب از طریق گوگل پلی برای شما قابلیت دانلود خواهد داشت. این بازی از محصولات استودیو بازی سازی Supersonic Studios LTD است که تاکنون بیش از ۱۰۰ میلیون بار توسط کاربران دانلود شده است و همچنین توانسته است امتیاز ۴ از ۵ را از دیدگاه مخاطبان خود به دست بیاورد. بازی سازگاری خوبی با سیستم عامل های نچندان قوی نیز دارد و از سطح گرافیکی بالایی بهره مند است.

 1. بازی Pepi Super Stores: Fun & Games

Pepi Super Stores: Fun & Games‏
Pepi Super Stores: Fun & Games‏

بازی Pepi Super Stores یک بازی مناسب برای کودکان است که می تواند با بازی و سرگرمی به آن ها مسائل مختلف را آموزش بدهد. در جریان این بازی شما می توانید به فروشگاه های مختلف بروید و خرید انجام بدهید و یا به سالن های آرایشگاهی و خرید لباس بروید تا ظاهری جدید برای شخصیت خود ترتیب بدهید. شما با مسئولیت هایی به شکل روزانه درگیر هستید که با انجام آن ها می توانید امتیاز به دست بیاورید.

نکته جذاب بازی تنوع شخصیت ها است به جز شخصیت اصلی که خود می تواند به واسطه شخصی سازی هایی در لباس و مو و رنگ آن ها به شکل های گوناگون در بیایید ٬شما با بیش از ۴۰ شخصیت دیگر روبه رو خواهید شد که برخی از آن ها به شکل انسان هستند و برخی دیگر شخصیت های جدید و منحصر به فرد فضایی هستند. فضا سازی بازی مناسب کودکان است و حالتی فانتزی دارد. این بازی از محصولات استودیو بازی سازی Pepi Play است که تاکنون بیش از ۱۰ میلیون بار توسط کاربران دانلود شده است و توانسته است امتیاز ۴.۱ از ۵ را از دیدگاه مخاطبان به دست بیاورد.حجم بازی بسیار کم و مناسب است و با اغلب سیستم عامل ها سازگاری خوبی دارد.

 1. بازی My Talking Angela

My Talking Angela
My Talking Angela

بازی My Talking Angela یک بازی همه جانبه است که درون آن شما می توانید وجوه مختلف یک شخصیت گربه را کنترل کنید. شما می توانید با گربه خود صحبت کنید و برای او اسم انتخاب کنید. دستیار صوتی موجود در بازی با شما مکالمه خواهد کرد و یا جملات شما را باز پخش خواهد کرد. شما می توانید برای گربه خود لباس و غذا تهیه کنید و با او بازی های مختلف را انجام بدهید و پول به دست بیاورید. بازی گرافیک بسیار با کیفیتی دارد و جزئیات زیادی حین طراحی و فضا سازی آن مورد توجه قرار گرفته است. شما در محیط این بازی دوستان مختلفی نیز خواهید داشت که می توانید با آن ها تفریح کنید.

این بازی از محصولات استودیو بازی سازی Outfit7 Limited است و تاکنون بیش از ۵۰۰ میلیون بار توسط کاربران دانلود شده است و همچنین توانسته است امتیاز ۴.۲ از ۵ را از دیدگاه مخاطبان خود به دست بیاورد. این بازی حتی در میان بزرگسالان هم طرفدار دارد. برای اجرای بی نقص این بازی می توانید از سیستم عامل های قوی کمک بگیرید و بازی به خوبی با تبلت ها نیز سازگار می شود.

 1. بازی آمیرزا

آمیرزا
آمیرزا

بازی اخر از لیست ۱۰ بازی برتر گوگل پلی در ایران بازی آمیرزا است. بازی آمیرزا یکی از بهترین بازی های هوش و خلاقیت است که دانش شما را در ترکیب معنادار حروف و گستره کلماتی که بلد هستید به چالش می کشد. شما در سطوح مختلف با تعداد حروف مختلف باید تلاش کنید تا کلماتی که برای شما تعیین شده است را بسازید تا بتوانید مرحله را پشت سر بگذارید. در انتهای هر مرحله شما تعداد متفاوتی سکه به دست می آورید که می توانید از آن برای گرفتن راهنمایی از سوی بازی کمک بگیرید. این بازی توسط استودیو بازی سازی Brain Ladder Game Studio تولید شده است و تاکنون بیش از ۱ میلیون بار دانلود شده و امتیاز ۴.۷ از ۵ را از دیدگاه مخاطبان به دست آورده است.

جمع امتیازها: 0 میانگین: 0

همینطور بررسی کنید

دانلود Mirages of Winter 1.0.4 – بازی بسیار متفاوت و آرامش بخش “سراب زمستانی” اندروید

بازی Mirages of Winter می تواند به شما این امکان را بدهد تا ضمن این …

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

 1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
 2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
 3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
 4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
 5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *