آموزش حذف فالوور فیک در اینستاگرام | جایگزین فالوور فیک با فالوور واقعی

حذف فالوور فیک در اینستاگرام: اپلیکیشن اینستاگرام دیگر تبدیل به چیزی بسیار بیشتر از یک صرفا سرگرمی شده است. امروزه ما به کمک این برنامه می توانیم با افرادی از سراسر دنیا آشنا بشویم و همین طور نسبت سلایق و سبک زندگی آن ها آشنایی پیدا کنیم. اپلیکیشن اینستاگرام برای عده زیادی از مردم یک وسیله و راه کسب و کار و درآمد زایی است. به وسیله این برنامه ما می توانیم به سادگی محتوا های تصویری خود را با سایر کاربران اینستاگرام به اشتراک بگذاریم از این رو مهم است که پیج ها یا صفحات شخصی ما فالوور ها و دنبال کنندگان بسیاری داشته باشند تا اشتراک گذاری ما گسترده تر و موفق تر انجام شود.

تا به امروز سیاست ها و روش های زیادی به منظور موفق شدن پیج های اینستاگرامی ارائه شده است و حتی عده زیادی این فعالیت را به عنوان شغل خود انتخاب کرده اند و به وسیله جذب فالوور و لایک و این دست از ویژگی ها برای پیج ها درآمد کسب می کنند. شما نیز می توانید اگر می خواهید صفحه کاربری خود را در اینستاگرام به اصطلاح بالا ببرید و به کمک آن فعالیت مجازی خود را رونق ببخشید می توانید از متخصصان این حوزه کمک بگیرید .به یاد داشته باشید که فعالیت های شما برای بهبود پیجتان در طولانی مدت نتیجه خواهد داد و شما باید صبور باشید و به کار خود ادامه بدهید.

آموزش حذف فالوور فیک در اینستاگرام
آموزش حذف فالوور فیک در اینستاگرام

فالوئر های فیک و قلابی

یکی از راه حل هایی که در جواب به افزایش فالوور با سرعت زیاد به کار گرفته می شود استفاده از فالوئر های فیک و قلابی است. این روش بسیار متداول است و عده زیادی با فروش آن به قیمت های پایین پول به جیب می زنند اما اگر شما واقعا قصد دارید که یک پیج موفق داشته باشید بهتر است که به سراغ این مدل فالوور ها نروید چرا که طبق الگوریتم ها و سیاست های جدید اپلیکیشن اینستاگرام وجود این فالوور ها باعث مسدود شدن پیج و صفحه شما می شود.

با وجود فالوئر های فیک تعداد بازدید ها و لایک ها و کامنت هایی که دریافت می کنید با تعداد دنبال کنندگان پیجتان تناسب نخواهد داشت و همین باعث می شود که صفحه شما نامعتبر شناخته شود و از آنجایی که وجود همچین صفحات مجازی ای در هر اپلیکیشن بر روی اعتبار آن تاثیر می گذارد طبیعتا اینستاگرام اقدام به حذف آن ها می کند. بهتر است شما به جای اینکه صرفا تعداد دنبال کنندگان خود را بالا ببرید با انجام فعالیت هایی بازدید ها و بهره وری پیج خود را افزایش بدهید.

با فالوئر های فیک چه کنیم؟

با توجه به نکته ای که قبلا ذکر کردیم اگر صفحه شما حاوی دنبال کننده های قلابی است بهتر است که به دنبال یک راهکار باشید قبل از اینکه صفحه شما مسدود شود. برای از بین بردن فالوئر های فیک راه های زیادی وجود دارد. عده ای فکر می کنند که لازم است این دنبال کنندگان را تشخیص بدهند و سپس با آنفالو کردن آن ها ردشان را از صفحه خود پاک کنند.

دریافت فالوور واقعی
دریافت فالوور واقعی

این راهکار موثر است اما انجام آن بسیار سخت و وقت گیر است همچنین اگر شما بخواهید در یک بازه زمانی کوتاه تعداد زیادی پیج را آنفالو کنید٬ پیج شما موقتا ریپورت می شود و کارآیی خود را از دست می دهد پس این روش با وجود اینکه نتیجه دلخواه شما را به همراه دارد اما در عمل تقریبا نشدنی است همچنین با کاهش یک دفعه ای تعداد دنبال کنندگانتان شانس شما برای داشتن فالوئر های واقعی کم می شود و روند جذب دنبال کننده برای شما سخت تر می شود.

راه حلی که شما باید آن را دنبال کنید مخفی کردن فالوئر های فیک میان فالوئر های واقعی است. اگر شما شروع به جذب دنبال کننده های واقعی و فعال کنید آن گاه میان تعداد دنبال کننده های شما و بازخورد هایی که دریافت می کنید( کامنت٬ لایک٬ بازدید) تناسب برقرار می شود و شما دیگر در خطر مسدود شدن نیستید. در ادامه به شما راه حل هایی برای دریافت و جذب دنبال کننده ارائه می شود.

برای حذف فالوور فیک از تبلیغات کمک بگیرید!

تبلیغات همیشه نقش مهمی را ایفا می کنند. هر چه پیج شما توسط تعداد بیشتری دیده شود امکان پیدا کردن دنبال کننده ها بیشتر است. البته این مهم است که شما چگونه تبلیغات خود را انجام دهید. در این حوزه شما می توانید برای تبلیغات از ادمین های پیج های محبوب و معروف کمک بگیرید. از آنجایی که در این دست پیج ها بازدید ها زیاد است شما می توانید مطمئن باشید که افراد زیادی با پیج شما آشنا خواهند شد.

دیگر روش تبلیغات ٬تبلیغ کردن در قسمت کامنت های پست های پربازدید و معروف است .با انتخاب یک روش مناسب و همچنین یک محتوای مناسب برای تبلیغ شما می توانید از این راه فالوئر های زیادی را به پیج خود جذب کنید.

حذف فالوور فیک با استوری

قابلیت استوری یکی از قابلیت های بسیار مفید است. محتوایی که توسط استوری به اشتراک گذاشته می شود همیشه شانس بیشتری برای دیده شدن دارد. قبل از هر چیز به یاد داشته باشید که به کمک تنظیمات استوری آن را قابل مشاهده برای همه بکنید .استوری های شما باید این ویژگی را داشته باشند که مخاطبان را درگیر بکنند شما برای ایجاد این ویژگی می توانید از انواع و اقسام استیکر هایی که اینستاگرام استفاده کنید.

استیکر هایی که امکان تبادل نظر و پرسش و پاسخ میان شما و بازدیدکنندگان استوری را فراهم می کند .البته مهم است که استوری های شما با محتوای اصلی پیج شما همخوانی داشته باشد و همچنین دقت کنید که به خوبی از آیتم های موجود برای استوری استفاده کنید تا نتیجه نهایی زیبا و چشم نواز باشد. زیبایی و جذابیت ظاهری محتوای استوری شما خیلی مهم است.

تاثیر استوری بر فالوور واقعی
تاثیر استوری بر فالوور واقعی

ایجاد هیجان ، راهی برای حذف فالوور فیک

یکی از نکات دیگری که به شما کمک می کند تا توجهات بیشتری را به سمت پیج خود و پست های خود جذب کنید. شما می توانید با طراحی محتوا های چالش بر انگیز و جذاب برای پست های خود دنبال کنندگان بیشتری را به سمت خود جلب کنید. یکی از بهترین و متداول ترین این دست محتوا ها برگذاری مسابقات است. شما می توانید به کسانی که بیشترین تگ را در زیر پست شما انجام بدهد جایزه بدهید و یا اگر پیج شما یک پیج برای فروش محصولات است می توانید نمونه ای از محصولات خود را به شکل جوایز ارائه بدهید. پست هایی که بتواند مخاطب را درگیر خود کند و او را به چالش بکشد شانس بیشتری برای دیده شدن و جذب مخاطب دارند.

هشتگ های سرنوشت ساز در حذف فالوور فیک

از بزرگ ترین موفقیت هایی که می تواند برای پست شما اتفاق بیوفتد نمایش داده شدن آن پست در اکسپلور اینستاگرام است. جدا از اینکه مهم است که پست شما بازدید ها و لایک های زیادی داشته باشد تا به اکسپلور راه پیدا کند هشتگ های آن هم مهم است. به یاد داشته باشید که حین نوشتن هشتگ ها آن ها با محتوا و موضوع پست هماهنگ باشند و هم اینکه هشتگ ها را به گونه ای بنویسید که در نتیجه جست و جو ها قرار بگیرند. هشتگ ها باید کوتاه و پر معنی باشند و همچنین هم به زبان فارسی و هم انگلیسی نگاشته شوند تا تاثیر و احتمال باز خورد بیشتر شود.

هشتگ ها برای دریافت فالوور واقعی اینستاگرام
هشتگ ها برای دریافت فالوور واقعی اینستاگرام

جاگیری در زنجیره ها

برای اینکه شما بتوانید در یک سیستم موفق عمل کنید مهم است که همگام با قوانین آن سیستم پیش بروید. یکی از الگوریتم های اینستاگرام به این صورت است که پیج های مربوط به هم و صفحاتی که با یکدیگر اشتراکاتی دارند را به شکل پیشنهاد به مخاطبان نشان می دهد. همچنین شما حتما مشاهده کرده اید که وقتی که یک پیج خاص را دنبال می کنید صفحاتی که آن پیج دنبال می کند نیز به شکل پیشنهاد برای شما نمایش داده می شود.

از این رو برای اینکه از این قابلیت برای پیشبرد و جذب فالوئر برای صفحه خود استفاده کنید بهتر است که پیج هایی را که از لحاظ محتوا با شما همگام هستند و همچنین موفق و پر بازدید هستند را دنبال کنید تا با توجه به الگوریتم های اینستاگرام صفحه شما نیز به کاربران نمایش داده شود.

instagram
instagram

در پایان

همان طور که پیش تر هم گفته شد به یاد داشته باشید فرایند های جذب دنبال کننده همیشه وقت گیر خواهند بود. شما نمی توانید انتظار داشته باشید که در یک بازه زمانی کوتاه به نتیجه دلخواه خود برسید. در این راه شما باید به شکل منظم فعالیت های مجازی خود را انجام بدهید و برای جذب دنبال کننده تلاش کنید. در این بین شما می توانید راه خرید فالوئر های واقعی نیز استفاده کنید. البته مهم است که شما از منبعی معتبر دست به تهیه بزنید و همچنین فعالیت پیج خود را قوی ادامه بدهید چون مهم بازخوردی است که به دست می آورید نه چیز دیگر.

برنامه هایی تحت عنوان فالوئر بگیر هم وجود دارد که شما می توانید با دنبال کردن پیج ها سکه بگیرید و بعد به کمک آن فالوئر کسب کنید. مشکلی که استفاده از این اپلیکیشن ها به دنبال دارد ریپوت شدن اکانت است. چرا که طبق سیاست های اینستاگرام شما نمی توانید در بازه زمانی کوتاه مدت تعداد زیادی پیج را بی برنامه و حتی بدون چک کردن دنبال کنید. ایمن ترین و موثر ترین راه همان به وجود آوردن یک پیج جذاب و اقدامات جانبی است که توضیح داده شد.

همچنین ببینید : در اینستاگرام چطور بفهمیم آنفالو شدیم؟ چرا ما را آنفالو می کنند؟

جمع امتیازها: 2 میانگین: 3.5

همینطور بررسی کنید

آموزش جامع بلاک و ریپورت اینستاگرام در اندروید و IOS

آموزش بلاک و ریپورت اینستاگرام: اینستاگرام instagram از نمونه اپلیکیشن هایی است که به شما این …

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *