دانلود Parallel Space | 4.0.9078_9.0 آموزش نصب چندین نسخه از برنامه ها و ساخت چندین اکانت در اندروید

Parallel Space-Multi Accounts : اپلیکیشن های متفاوت توانسته اند هر کدام به نوعی قسمتی از زندگی ما را در بر بگیرند. هر کدام از ما حداقل یک یا دو اپلیکیشن بر روی تلفن هوشمندمان داریم که به خوبی توانسته اند وابستگی ما به خود را بر قرار کنند. اپلیکیشن هایی که همیشه موقع بیکاری و یا هر گاه که تلفن هوشمندمان را در دست می گیریم به سراغشان می رویم و چکشان می کنیم حتی اگر واقعا نیازی به بررسی آن ها نباشد. اپلیکیشن های تلفن های هوشمند ما هر کدام به نحوی نیاز های ما را بر طرف می کنند و امکاناتی در جهت رفاه ما در اختیارمان قرار می دهند .بعضی از این برنامه ها سرگرمی ما را تامین می کنند.

برنامه های بازی کوچک که با آیکون های کوچک و رنگارنگ بر روی اسکرین و منوی تلفن هوشمند ما جا خوش کرده اند می توانند دریچه ای به سوی دنیای پر از خیال و رویا و سرگرمی باشند که تنها با یک کلیک آن ها را به ما نشان می دهند. برخی از اپلیکیشن ها نیز پل ارتباطی ما با دنیا و آدم های درونش هستند ما به واسطه ی آن ها می توانیم با هر کسی در هر جای دنیا که می خواهیم ارتباط بر قرار کنیم و یا اطلاعات مختلف را در غالب های مختلف با آن ها به اشتراک بگذاریم .بعضی از برنامه ها نیز ابزار های ما هستند شاید این دسته از برنامه ها کمتر مورد استفاده قرار بگیرند اما همیشه می توانند در مواقع لزوم ما را از مخمصه نجات بدهند و مشکلات را درست کنند.

Parallel Space
Parallel Space

اپلیکیشن های ابزاری

اگر بخواهیم دقیق نگاه کنیم تمام اپلیکیشن ها فارغ از موضوع و کارکردشان نوعی ابزار هستند که به ما کمک می کنند اما در این میان بعضی برنامه ها نیز هستند که به شکل تخصصی برای کمک به سایر برنامه ها و از بین بردن مشکلات آن ها و حتی برای بهبود بخشی سیستم عامل ها طراحی و ساخته شده اند. این اپلیکیشن یا همیشه فعال هستند مانند سایر تم ها و لانچر ها یا گاهی اوقات به کمک ما می آیند مانند نرم افزار ها ادیت و… در ادامه تلاش می کنیم تا یکی از برنامه های ابزاری را که می تواند همیشه مورد نیاز شما باشد را به نام Parallel Space معرفی کنیم. امید است مناسب شما و نیاز شما باشد.

Parallel Space چه وقت به کمک شما می آید؟

این برنامه دقیقا همانند اپلیکیشن معروف App Cloner: نصب همزمان چند نسخه از یک اپلیکیشن در اندروید است. تا به حال شده است که دلتان بخواهد از یک برنامه دو تا داشته باشید و سپس هر دو تای آن ها را بر روی یک دیوایس یا به اصطلاح سیستم عامل داشته باشید به شکل هم زمان؟ به کمک Parallel Space این خواسته دیگر در حد یک تصور باقی نمی ماند و اجرا می شود به سادگی و راحتی. شما به کمک این برنامه می توانید برنامه های مورد علاقه ی خود را تبدیل به دو نسخه بکنید که به اصطلاح به آن کلون کردن می گویند. برنامه Parallel Space یک ابزار حرفه ای است که با یک بار اجرا کردن آن تا زمانی که بخواهید بر روی تلفن هوشمند شما فعال باقی خواهند ماند و تمام فعالیت های مربوط به خود و سازماندهی کردن نسخه های کلون شده را بدون وقفه انجام می دهد.

اطلاعات پایه برنامه Parallel Space

برنامه Parallel Space توسط استودیوی برنامه سازی LBE Tech طراحی و ساخته شده است .این استودیو تجربه ای طولانی در حوزه ی انتشار اپلیکیشن های به اصطلاح ابزاری دارد و توانسته در هر تجربه ی خود به خوبی توجه و رضایت مخاطبان خود را کسب کند و محصولی با کیفیت و کارآمد را در اختیار سایر افراد قرار بدهد در این مورد نیز شما می توانید به این استودیو اعتماد کرده و با خیال راحت Parallel Space را دانلود کرده و استفاده کنید.

Parallel Space
Parallel Space

لازم به ذکر است که Parallel Space تا به حال بیش از صد میلیون بار دانلود شده است که این رقم برای یک برنامه ی ابزاری رقم بی سابقه و شگفت انگیزی است همچنین این برنامه توانسته است امتیاز ۴.۵از۵ را توسط کاربران خود کسب کند. همه ی این ها نشان از این است که شما با یک برنامه ی حرفه ای و با کیفیت طرف هستید که به خوبی می تواند رضایت شما را تامین کند. Parallel Space دقیقا همان برنامه ای است که می تواند برای همیشه نیاز شما به کلون کردن برنامه ها را بر طرف کند.

امکانات برنامه Parallel Space

شما به کمک Parallel Space می توانید هر نوع برنامه ای را که می خواهید کلون کنید حتی برنامه هایی که احتیاج به حساب های کاربری دارند را می توانید به کمک این برنامه کلون کنید. ویژگی ای که این برنامه را از سایر برنامه های مشابه خود متفاوت می سازد همین است .Parallel Space هیچ محدودیتی برای کلون کردن قائل نمی شود و شما می توانید به واسطه ی آن تمام برنامه های اجتماعی خود مانند تلگرام و اینستاگرام را و حتی تمام اپلیکیشن های بازی خود را کلون کنید اتفاقی که کمتر پیش می آید در سایر برنامه های مشابه Parallel Space بیوفتد.

این برنامه فضایی اختصاصی برای نسخه های کلون شده داراست و سپس آن ها را درون خود جای می دهد بدین صورت که شما برای استفاده از نسخه ی کلون شده ی هر برنامه ای که می خواهید وارد این برنامه شده و سپس از منوی اختصاصی برنامه اپلیکیشن مورد نظر خود را انتخاب کرده و به سادگی اجرا می کنید. این فضای اختصاصی به شما این امکان را می دهد که نسخه ی دوم برنامه ی خود را از دید سایرین مخفی کنید و حالت محافظت شده تری دارد. همچنین Parallel Space از طریق فروشگاه خود به شما انواع و اقسام تم ها و تصاویر زمینه را معرفی می کند تا با استفاده از آن ها فضای اختصاصی برنامه را آن طور که دوست دارید شکل بدهید.

در واقع با نصب Parallel Space گویی یک تلفن هوشمند دیگر برای خود تهیه کرده اید شما می توانید دوباره برنامه های خود را اجرا کنید و فضاسازی انجام دهید. همچنین شما می توانید برای امنیت بیشتر و حفاظت بیشتر برای Parallel Space رمز ورودی نیز تعبیه کنید تا هر کسی نتواند به فضای شما ورود کند.

 نصب چندین نسخه از برنامه ها
نصب چندین نسخه از برنامه ها

چند نکته

از آن جایی که نسخه های کلون شده درون فضای خود برنامه ذخیره می شوند مهم است که شما از امنیت برنامه اطمینان حاصل کنید و سپس اقدام به نصب و استفاده از آن بکنید. نسخه ی اصلی این برنامه که توسط استودیوی آن ارائه شده است کاملا امن است و به خوبی از حریم شخصی شما و اطلاعات شخصی شما مراقبت می کند. می توانید آسوده خاطر باشید که از جهت Parallel Space خطری اطلاعات شما را دنبال نمی کند. برنامه Parallel Space کاملا حرفه ای است از این رو باید سیستم عامل قوی ای داشته باشید تا بتوانید به خوبی از پس اجرای این برنامه بربیایید.

فضا و دسترسی Parallel Space

شما پس از نصب برنامه لازم است شماره ی تلفن اصلی خود را که سایر حساب هایتان روی آن فعال است را به برنامه وارد کنید و سپس کد تاییدی که توسط Parallel Space به شما پیامک می شود مراحل نصب را برای شما به سادگی به اتمام می رسد. فضای برنامه می تواند با توجه به انتخاب شما در مورد تم ها و تصاویر تغییر کند و جذابیت های منحصر به خود را بگیرد. استفاده از این برنامه به شدت ساده و اسان است و با وجود حرفه ای بودن امکاناتی که ارائه می دهد دستورالعمل های ساده ای برای استفاده دارد.

درون فضای برنامه آیکون نسخه ی کلون شده با آیکون نسخه ی اصلی متفاوت است که مانع از اشتباه شما می شود. برنامه ی Parallel Space تمام تنظیمات لازم برای آلارم ها و صداگذاری ها را به شکل کامل در اختیارتان قرار می دهد. نکته ی دیگری که Parallel Space را برای شما می تواند نسبت به تمام نمونه های مشابه برتری دهد امکان فعالیت آفلاین برنامه است که موجب می شود حتی زمانی که اتصال اینترنت برای شما بر قرار نیست بتوانید به راحتی از امکانات این برنامه استفاده کنید.

Parallel Space
Parallel Space

در پایان…

شما می توانید به سادگی و به صورت کاملا رایگان این برنامه را از گوگل پلی دانلود کنید و سپس بدون هیچ مشکلی به اجرا در آورید .برای استفاده از این برنامه نیازی به فیلترشکن و تغییر IP ندارید. با دانلود و استفاده ی این برنامه از منبع معتبر امکان درز و به مراتب آن سوءاستفاده از اطلاعات و حریم شخصی خود را از بین ببرید. شما به کمک Parallel Space می توانید هر برنامه را تنها یک بار کلون کنید که این نشانه ی محدودیت این برنامه نیست بلکه بیشتر از یک بار کلون کردن بعضی از اپلیکیشن ها می تواند باعث متوقف شدن آن اپلیکیشن و بروز مشکل شود از این رو Parallel Space از بروز حادثه و مشکلات احتمالی جلوگیری کرده است.

دانلود مستقیم فایل نصبی

همچنین ببینید : 10 برنامه برتر کلون اندروید – داشتن همزمان چند نسخه از یک اپ

جمع امتیازها: 0 میانگین: 0

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *