دانلود Happiness Train 2.6.0 : بازی آموزش زبان برای کودکان و نوجوانان

بازی آموزش زبان Happiness Train: بازی های کودکانه عمدتا بر اساس یاد دادن مهارت ها و دانش های متنوع به آن ها طراحی می شود. نکته ای که باید در طراحی بازی های کودکانه به آن توجه کرد این است که این بازی ها باید همگام با دنیای بیرون پیشرفت کنند و آموزش بدهند و با نیاز ها و شرایط کنوکی منطبق باشند. امروزه با توجه به بافت شهری و متراژ ساختمان ها شاید بازی های حرکتی و بازی هایی که بیشتر در گذشته مورد استفاده قرار می گرفتند برای این روزها چندان مناسب و کارآمد نباشند از این رو باز هم تکنولوژی به کمک انسان ها آمده است و شرایط را آسان کرده است.

امروزه ما می توانیم به کمک اپلیکیشن های بازی هم کودکان را سرگرم کنیم و هم آنچه که لازم است را با زبانی کودکانه به آن ها آموزش دهیم. البته باید توجه داشت که این نوع بازی ها نباید به طور تمام و کمال جایگزین بازی های حرکتی شوند چرا که کودک نیاز دارد جنب و جوش داشته باشد تا رشد عضلانی خوبی داشته باشد .این بازی ها تنها می تواند زمان هایی کنترل شده از کودک را به خود اختصاص دهند در غیر این صورت می توانند اثرات مضر خود را داشته باشند و به کودک شما آسیب برسانند.

همچنین ببینید : دانلود بازی کودکانه Truck games for kids 4.0.13 “کامیون بازی” برای اندروید

بازی آموزش زبان
بازی آموزش زبان

بازی آموزش زبان Happiness Train

این بازی توسط استودیوی Ara Ohanian Mobile App طراحی و منتشر شده است و توانسته به خوبی در میان مخاطبان کودک خود محبوب شود .این بازی برای کودکان ۳تا ۹سال می تواند مفید و سرگرم کننده واقع شود. بازی قطار شادی تا به حال بیش از صد هزار بار دانلود شده است و توانسته امتیاز ۴.۲از۵ را توسط کاربران خود کسب کند. این ها نشان می دهد که Happiness Train یک بازی آموزشی ای واقعا کارآمد و محبوب است که می تواند ابزار مناسبی برای والدین در آموزش کودک باشد.

ویژگی ها این بازی

بازی قطار شادی فقط یک بازی نیست بلکه مجموعه ای گردآوری شده از ۱۵بازی آموزشی و جذاب مخصوص کودکان است. شما با دانلود یک بازی صاحب چندین بازی می شوید که هر کدام به نحوی به کودک شما در روند رشدش کمک می کند .در این بازی تلاش می شود تا به شکلی چند جانبه مهارت ها و دانش کودک به چالش کشیده شود و سپس با آموش اصولی به کودک کمک شود که از آن ها عبور کند. یکی از بازی های بازی قطار شادی پازل کلاسیک است. به کمک این بازی کودک شما می تواند اشکال را بر هم منطبق کند و به شکلی کاملا منطقی و مرحله به مرحله به تکامل برسد.

بازی کودکانه آموزشی
بازی کودکانه آموزشی

وقتی کودک شما تکه تکه پازل ها را کنار هم می گذارد تا تصویر نهایی را کامل کند در می یابد که که باید برای رسیدن به پاسخ منطقی و با فکر عمل کند. از بازی های دیگر بازی مرکز خرید است .به کمک این بازی علاوهه بر اینکه فضای یک فروشگاه برای کودک شما شبیه سازی می شود و به کودک شما روند خرید کردن را آموزش می دهد ٬کودک شما را با فرایند های پایه ی ریاضی یعنی جمع و تفریق آشنا می کند. کودک شما می تواند به شکل غیر مستقیم و جذاب با اضافه و کم کردن اقلام خریدنی در فروشگاه در هر مرحله پیروز شود. بدین وسیله بدون اینکه حوصله ی کودک سربرود ٬فرایند های ساده ی ریاضی را به شکل اساسی آموزش می بیند. بازی دیگر قطار شادی بازی بادکنک هاست .در این بازی تلاش می شود تا به کودک شما تصویر اعداد آموزش داده شود.

به کمک این بازی علاوه بر اینکه کودک شما مفهوم اعداد و ارزش آن ها را درک می کند متوجه شکل اعداد می شود که باعث می شود آوزش فرزند شما در مورد اعداد کامل شود. شما می توانید با دانلود کردن بازی Happiness Train با باقی بازی ها نیز آشنا می شوید. به طور کلی به کمک این بازی کودک شما در نهایت می تواند به خوبی بشمارد و به ترتیب اعداد تسلط پیدا کند.

عملیات پایه ی ریاضی مانند جمع و تفریق را به خوبی درک مفهوم آن انجام دهد٬ با شکل و ظاهر اعدا آشنا شده و بتواند آن ها را در هر جایی تشخیص دهد٬ شماره تلفن های اضطراری مانند پلیس و اورژانس را فرا بگیرد٬ رنگ ها را به خوبی بشناسد٬ با اعضای بدن خود بیشتر آشنا شود و اطلاعاتی مانند شکل آن ها به همراه اسمشان و محل قرار گیری آن ها در بدن را به دست بیاورند٬ الفبای انگلیسی را به خوبی فرا بگیرند و علاوه بر شکل حروف با آوای آن ها و مثال هایی برای آن ها آشنا شود٬ به کمک تخته سیاه هوشمند این بازی توانایی نوشتن خود و رنگ آمیزی خود را بهبود ببخشند٬ از پس لباس پوشیدن و حتی انتخاب لباس بر بیاید و تشخیص دهد هر مدل لباس مناسب چه فصل و چه آب و هوایی است و چطور باید پوشیده شود و… .

به کمک این مجموعه بازی قطار شادی مهارت هایی نظیر سرعت عمل٬ دقت٬ حافظه ٬تفکر منطقی ٬توانایی تشخیص شباهت ها و تفاوت ها ٬قدرت تجسم فضایی و… در کودک شما به شکلی هدفمند و اصولی پرورش می یابد. نکته ای که می تواند این بازی را کاملا مناسب فرزند شما بکند این است که تمامی ویژگی ها و امکانات این بازی توسط متخصصان کودک طراحی شده است بدین منظور فرایند هایی که به کودک شما آموزش داده می شود و همین طور نحوه ی اموزش آن ها کاملا برای سن و روحیات کودک شما شخصی سازی شده است و می تواند آن طور که شایسته است به رشد و شکوفایی او کمک کند. شما باید در انتخاب بازی برای کودک خود حتما به این موضوع اهمیت بدهید.

Happiness Train
Happiness Train

فضای بازی آموزش زبان Happiness Train

همان طور که انتظار می رود بازی قطار شادی مختص کودکان است به همین دلیل فضای گرافیکی نشاط بخش و رنگارنگی دارد. تمامی آیتم ها و عوامل با الگو برداری از نمونه ی واقعی خودشان طراحی شده اند و ساده سازی های لازم بر روی آن ها اعمال شده است تا بتوانند هر چه بیشتر به چشم کودکان جذاب و کمک کننده به نظر برسند. کودک شما می تواند بازی مورد نظر خود را با توجه به شکل معرفی کننده ی آن از روی واگن های قطار شادی انتخاب کند و به بازی مشغول شود. برای کمک بیشتر به کودک شما در ابتدای هر بازی به کمک نشانه ها روند و شیوه ی بازی آموزش داده می شود. جلوه های صوتی این بازی روند بازی را برای کودکان سرگرم کننده تر می کند و باعث ایجاد کشش بیشتر بازی برای کودکان می شود.

دسترسی Happiness Train

این بازی به شکل آفلاین و تک نفره در اختیار شما قرار می گیرد اما شما می توانید بازی هایی که به شکل زنگ تفریح آموزشی به شما ارائه می شود را مانند بازی مار و پله هم به شکل آفلاین با رقیب کامپیوتری خود اجرا کنید یا به شکل آنلاین با دوستان مورد نظر خود به بازی بپردازید.

بازی مار و پله علاوه بر اینکه توجه کودکان را به خود جلب کرده است توانسته مورد توجه بزرگسالان نیز باشد و آن ها را نیز سرگرم کند. این بازی می تواند دستیار کمک آموزشی خوبی برای بچه های سال اول یا دوم دبستان باشد و به آن ها در یادگیری بهتر مسائل کمک کند. همچنین می تواند دستیار خوبی برای معلمان باشد تا هر چه بیشتر به دانش آموزان خود کمک کنند. شما می توانید از این بازی برای آموزش دادن ساعت به کودکان خود استفاده کنید. آموزش ساعت همیشه از آن آموزش های چالش بر انگیز برای کودکان بوده است.

بازی آموزش زبان
بازی آموزش زبان

ویدئو گیم پلی

دانلود بازی آموزش زبان Happiness Train 2.6.0

شما می توانید به شکل کاملا رایگان و بدون اینکه مشکلی از جهت IP مورد توجه شما باشد بازی Happiness Train را از گوگل پلی دانلود کنید و بدون هیچ مشکل و سختی ای بر روی تلفن هوشمند خود نصب کنید. این برنامه با توجه به گرافیک قوی ای که دارد حجم به نسبت پایین و کمی دارد و می تواند به سادگی بر روی هر نوع سیستم عامل هوشمندی حتی سیستم های به نسبت ضعیف هم به سادگی نصب شود و بدون هیچ مشکل و یا کندی سرعتی اجرا شود.

حتما در انتخاب منبع دانلود خود دقت کافی را به خرج دهید و مطمئن شوید که به درستی برنامه را دانلود می کنید. بازی های سبک آموزشی به خصوص اگر برای کودکان باشند بسیار حائز اهمیت هستند و باید حتما از اصالت آن و تخصصی بودن آن اطمینان حاصل کنیم. بازی های کودکانه باید متناسب با روحیه ی کودکانه و نیاز های کودکانه باشد که این بازی از هر جهت برای کودکان و خردسالان مناسب و کارآمد است.

دانلود مستقیم فایل نصبی

همچنین دانلود کنید : معرفی دو بازی کودکانه پاندایی Little panda Policeman , My Hospital v8.39.00.08برای اندروید

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.