آموزش چند نکته برای افزایش فالوور اینستاگرام – آسان و سریع میلیونی شوید

افزایش فالوور اینستاگرام: اینستاگرام از شبکه های اجتماعی بسیار محبوب و معروف است که امروزه فعالیت در آن جدا از بحث سرگرمی و شهرت دارای وجه اقتصادی نیز می شود. این شبکه اجتماعی به حدی در ایران و همین طور سایر کشور های دنیا محبوب شده است که افراد و کاربرانی که در‌‌ آن بتوانند فالوور ها و همین طور بازخورد های زیادی کسب کنند به عنوان سلبریتی شناخته می شوند و می توانند به واسطه همین مشهوریت٬ به آیتم ها و قابلیت های زیادی دسترسی پیدا کنند.

برای اینکه شما بتوانید در این مجموعه به محبوبیت برسید و برای خود موفقیت کسب کنید٬ راه سخت و طولانی را در پیش خواهید داشت چرا که افراد زیادی هستند که برای دستیابی به معروفیت و محبوبیت در اینستاگرام تلاش می کنند و همین نکته باعث می شود شما راه دشواری را در پیش داشته باشید تا به موفقیت دست پیدا کنید. پیش از هر چیز لازم است که به این نکته اشاره کنیم که دست یابی به فالوور های زیادی که با شما مشارکت داشته باشند و برای شما بازخورد های مثبت ثبت کنند٬ کاری زمان بر خواهد بود و لازم است که در این مسیر استمرار خود را حفظ کنید و تلاش کنید تا همواره با استفاده از روش های درست و اصولی برای رسیدن به نقطه مورد نظر خود٬ به پیش بروید.

افزایش فالوور اینستاگرام
افزایش فالوور اینستاگرام

موفقیت در اینستاگرام و تبدیل شدن به یک کاربر فعال به شکل هدفمند می تواند خود یک شغل باشد که عده زیادی با عنوان ادمین ها در این زمینه آن را انجام می دهند و از همین راه برای کسب درآمد استفاده می کنند. در ادامه به نمونه ای از فعالیت ها و همین طور کلید هایی که می توانند به شما در این راه کمک کنند اشاره خواهیم کرد. خوب است اگر این نکات را ضمن تطابق دادن با شرایط خود اجرایی کنید.

همچنین ببینید : دانلود 7 برنامه برای قالب استوری اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام با تولید محتوا٬ غول اول و آخر

یکی از بزرگ ترین چالش هایی که شما همواره از ابتدای کار خود تا انتهای کار٬ با آن درگیر خواهید بود تولید محتوا است. برای اینکه بتوانید پیج خود را به مخاطبان بشناسانید و همین طور آن ها را به خود جذب کنید نیاز خواهید داشت که محتوایی جذاب و سطح بالا برای پیج خود تولید کنید. تولید محتوا برای پیج هایی که تحت عنوان فروشگاه های آنلاین فعالیت می کنند به مراتب چالش برانگیز تر خواهد بود اما می توان به تکرار و تمرین و همچنین به کار بردن خلاقیت و کمک گرفتن از افراد اهل فن تا حد زیادی با موفقیت این چالش را پشت سر گذاشت. لازم است که شما حین تولید محتوا به طور کلی نکاتی را مدنظر قرار دهید که در زیر به چند نمونه از آن ها اشاره خواهیم کرد:

افزایش فالوور اینستاگرام
افزایش فالوور اینستاگرام

با موضوعی مشخص به پیش:

اولین گامی که شما برای ساختن پیج خود و همین طور تولید محتوا برای آن بایستی بردارید٬ توجه به عنوان و موضوع کاری پیج شما است. محتوا هایی که تولید می کند چه به شکل پست و استوری و چه به هر شکل دیگری بایستی در راستای موضوع شما باشد. مخاطب شما باید بتواند با نگاه کردن به پیج شما و همین طور نام کاربری آن به روشنی نسبت به موضوع و حوزه فعالیت شما آگاهی پیدا کند. در این خصوص حتی اینستاگرام برای شما قابلیت ویژه ای را در نظر گرفته است که به واسطه آن می توانید در قسمت بیو پیج خود عنوان فعالیتتان را اضافه کنید و همچنین به لطف بیزینسی شدن پیج خود آیتم های همراهی اینستاگرام را دریافت کنید.

برای اینکه پیج خود را بیزینسی کنید مراحل زیر را دنبال کنید:

 • قبل از هر کاری اپلیکیشن اینستاگرام خود را به آخرین نسخه موجود به روزرسانی کنید تا بتوانید از جدید ترین آپدیت ها و آیتم ها بهره مند شوید.
 • در صفحه شخصی خود به واسطه علامت سه خط بالای صفحه منوی جدید را باز کنید تا بتوانید به آیکون Setting دسترسی پیدا کنید و آن را انتخاب نمایید.
تنظیمات اینستاگرام
تنظیمات اینستاگرام
 • در لیست جدید باز شده آیکون Account را انتخاب نمایید.
 • در این صفحه شما می توانید به آیتم های متنوعی که دسترسی های شما به حساب کاربریتان و نوع آن را مشخص می نمایند را مشاهده کنید. در انتهای صفحه گزینه ای تحت عنوان Switch to Professional Account با رنگ آبی را مشاهده خواهید کرد٬ آن را انتخاب نمایید.
آموزش بیزینسی کردن اینستاگرام
آموزش بیزینسی کردن اینستاگرام
 • در صفحه جدید باز شده شما می توانید با امکاناتی که تبدیل صفحه به اکانت بیزینسی در اختیار شما گذاشته می شود آشنا شوید. برای ادامه مراحل گزینه Continue را که درون کادر آبی قرار دارد را لمس نمایید.
امکانات اکانت بیزینسی
امکانات اکانت بیزینسی
 • شما به صفحه جدیدی اتقال داده می شوید که در آن موضوعات مختلفی نمایش داده شده است. شما می توانید با توجه به نوع فعالیت خود در اینستاگرام و همین طور موضوع محتوا هایی که تولید می کنید از میان این پیشنهادات دست به انتخاب بزنید. با انتخاب عنوان مورد نظر خود گزینه Done را که در پایین صفحه قرار دارد را لمس نمایید.
 • ما در اینجا گزینه Artist را انتخاب کرده ایم. در صورتی که شما تمایل دارید این عنوان در کنار تمامی قابلیت های جانبی به بیو شما اضافه شود٬ گزینه Display category label را مانند تصویر فعال کنید و در انتهای کار برای تبدیل کامل اکانت خود به یک حساب بیزینسی٬ آیکون Done را لمس نمایید.
Artist در اکانت بیزینسی اینستاگرام
Artist در اکانت بیزینسی اینستاگرام

حال شما می توانید ضمن بهره مندی از امکانات بیشتر در حوزه فعالیت خود در اینستاگرام٬ موضوع و هدف خود را به شکل اساسی انتخاب کنید و به تولید محتوای خود جهت بدهید.

 • منحصر به فرد و خلاقانه محتوای مورد نظر خود را تولید نمایید و سعی کنید از هیچ کس کپی نکنید. با پیدا کردن سبک مشخص خود و رشد دادن آن می توانید مخاطبان ویژه خود را پیدا کنید و به عبارتی یک محتوای امضا شده برای خود داشته باشید.
 • مهم است که از تصاویر و ویدئو های با کیفیت برای پست ها و یا استوری های خود استفاده نمایید. اینستاگرام از رسانه های تصویری است که قبل از هر چیز انواع جلوه های بصری می توانند بیشترین تاثیر گذاری را روی مخاطبان داشته باشند.
 • تولید محتوای شما بایستی با توجه به مخاطب شما و سلیقه او انتخاب شده و انجام شود. شما باید با دقت به رنج سنی مخاطبانتان و همین طور ویژگی های معمولی که در این دوره سنی مشاهده می شود محتوای خود را تولید کنید تا بدین ترتیب بتوانید محتوایی تولید کنید که مخاطب شما آن را درک کند و همچنین از آن لذت ببرید.
 • در اینستاگرام هنگامی که شما صاحب یک پیج بیزینسی باشید ابزاری تحت عنوان Insights در اختیار شما قرار می گیرد که به واسطه آن می توانید فالوور های خود و همین طور بازخورد ها و بازدید های آن ها را مشاهده و بررسی کنید. با کمک گرفتن از این آیتم شما می توانید تشخیص دهید که چه ساعتی پست های شما بیشترین توجه را دریافت می کنند و یا کدام یک از محتوا های شما توانسته است بیشترین تاثیر گذاری را از خود به جا بگذارد. اطلاعات این بخش می تواند به شما توضیح و راهنمایی هایی در خصوص جهت دادن به روند تولید محتوا هایتان بدهد.
افزایش فالوور اینستاگرام
افزایش فالوور اینستاگرام

شکست سد فاصله ها

اینستاگرام این فرصت را به وجود آورده است تا شما بتوانید بدون توجه به مکان جغرافیایی خود و محدودیت هایی که فواصل برای شما به وجود می آورند با دیگران ارتباط برقرار کنید و با آن ها محتوا های گوناگون را به اشتراک بگذارید و اصلا همین ویژگی اینستاگرام است که توانسته است محبوبیتی تا این حد را به وجود بیاورد. مهم است که شما بتوانید به بهترین شکل ممکن از این ویژگی به نفع خود استفاده نمایید. شما باید به کمک آیتم های مختلفی که اینستاگرام تعبیه کرده است مانند question box ها٬ کامنت ها٬ دایرکت و… بیشترین تعامل و معاشرت ممکن را با دنبال کنندگان خود داشته باشید.

همچنین ببینید : آموزش نوشتن کپشن جذاب برای اینستاگرام

علاوه بر کمک گرفتن از این آیتم ها شما می توانید به کمک طراحی انواع چالش ها و همچنین مسابقات مختلف نیز دنبال کنندگان خود را برای تعامل و توجه بیشتر ترغیب کنید. هرچه شما تعامل بیشتری را ثبت کنید می توانید در جذب فالوئر های جدید موفق تر عمل کنید و همچنین از سوی اینستاگرام به عنوان یک پیج موفق و همین طور فعال شناخته می شوید و اینستاگرام به شما برای هرچه بیشتر دیده شدن کمک خواهد کرد.

راه های دررو

دو گزینه ای که پیش از این به آن ها اشاره شد از اصولی ترین روش هایی هستند که شما خواهید توانست آن ها را به کار بگیرید و از ان ها برای موفقیت در دراز مدت در جذب فالوور و محبوبیت استفاده کنید اما اگر در این مسیر صبر ندارید می توانید راه های دیگری را نیز امتحان کنید.

instagram
instagram

با توجه به اینکه این روز ها جذب فالوور تبدیل به یک دغدغه شده است بسیاری از متخصصان و فعالان این بخش تلاش می کنند تا بتوانند راه های آسان را در اختیار علاقه مندان قرار بدهند و از این رو آیتم هایی مانند ربات های جذب فالوور و همین طور خرید فالوور روی کار آمده است. امروزه ربات های بسیاری طراحی شده اند که به شکل هوشمند برای شما فالوور جذب می کنند و از سوی آن ها برای شما بازخورد می گیرند.

استفاده از این ربات ها به شما کمک می کند تا در مدت زمانی بسیار کوتاه تعداد دنبال کننده های خود و همین طور بازخورد هایی را که دریافت می کنید را به کمک صرف پول افزایش بدهید. ربات های بسیاری در سطوح کیفیت مختلف در دسترس هستند اما به شما توصیه می کنیم به سراغ این روش ها نروید چرا که باعث می شود پیج شما فیک به نظر برسد و از سوی دیگر اینستاگرام متوجه فعالیت های راه دررو شما می شود و شما را به عنوان یک اکانت ناامن شناسایی می کند و بدین ترتیب تا حد امکان از نمایش و دیده شدن شما به سایر کاربران جلوگیری می کند.

همچنین ببینید: آموزش جامع دسته بندی پست اینستاگرام در اندروید و IOS

جمع بندی

اینستاگرام بستری را به وجود آورده است که موفقیت در آن می تواند با خود سود های بسیاری را به دنبال داشته باشد از این رو رقابت بسیار بالایی برای دیده شدن در جریان است. اگر شما قصد داشته باشید به شکل درست و همچنین اصولی به این موفقیت دست پیدا کنید بایستی در این مسیر استمرار و خلاقیت بسیاری داشته باشید و با صرف هزینه و تبلیغات مختلف به پیج خود فرصت دیده شدن بدهید. پی گرفتن راه های میان بر می تواند به شما تنها اعدادی غیر واقعی را ارائه بدهد که هیچ ارزشی ندارند. گرداندن یک پیج اینستاگرام فعال و هدفمند خود یک شغل تمام وقت است که همه افراد نمی توانند از پس آن بربیایند.

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

 1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
 2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
 3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
 4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
 5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.