دانلود Microsoft To Do 2.62.243 – برنامه لیست وظایف مخصوص فراموش کارهای اندرویدی

“ای وای، ببخشید یادم رفت”، این جمله برای شما آشنا نیست؟

Microsoft To Do: List, Task & Reminder: من گمان می کنم همه ما دست کم یک بار این جمله را شنیده ایم یا گفته ایم. وجه مشخص افرادی که از این دست جملات زیاد استفاده می کنند فراموشی نیست، بی برنامگی‌ست. در دنیایی که روزانه میلیون‌ها داده و فکر در ظرف ذهن ما ریخته می شود طبیعی است اگر یادمان برود استاد، کارفرما یا هرکس دیگری چه چیزی از ما خواسته بود. و تنها راه حل این مسئله هم یادداشت کردن و برنامه ریزی منظم است. همواره به خاطر داشته باشید: برای پرواز به سمت اهداف تان و رسیدن به قله موفقیت نظم و برنامه ریزی از جمله ملزومات مهم سفر تان محسوب می شود.

بعید از با برنامه های معروف مایکروسفت مانند : Microsoft Word، Microsoft PowerPoint، Microsoft Excel، Microsoft OneDrive آشنا نباشید. این بار با یک برنامه جدید و پرطرفدار مایکروسافت با شما همراه خواهیم بود. شاید با خودتان بگویید اینکه در یک زمان مشخص، پشت میز بنشینم و شروع به برنامه ریزی روی کاغذ کنم خودش احتیاج به اختصاص زمان دارد درحالیکه اگر داخل اتوبوس یا مترو بودم و امکان برنامه ریزی بود می شد از یک زمان فرسوده استفاده بهینه کرد، یا شاید روزی فراموش کنید دفتر برنامه ریزی تان را همراه خودتان به محل کار ببرید، چه خواهد شد؟

Microsoft To Do: List, Task & Reminder
Microsoft To Do: List, Task & Reminder

همانطور که می دانید تکنولوژی این روزها راه را بر هر بهانه ای بسته است. یعنی حتی اگر مشغول تماشای سریال مورد علاقه تان هم باشید در زمان پخش آگهی ها می توانید گوشی هوشمندتان را دست بگیرید و شروع به برنامه ریزی کنید. ما در ادامه این مقاله به برخی از قابلیت های برنامه Microsoft To Do: List, Task & Reminder که یکی از برترین اپلیکیشن های برنامه ریزی از نگاه کاربران است می پردازیم.

با Microsoft To Do گروهی برنامه ریزی کنید

از آن جایی که یک دست صدا ندارد، این برنامه با قابلیت لینک اشتراک گذاری برای هماهنگی های گروهی هم راه حلی در چنته دارد. اگر دانشجو هستید و برای تحویل پروژه گروهی احتیاج به هماهنگی دارید، یا فعالیت های شغلی شما مانند فعالیت های استارتاپی به عملکرد سایر افراد گروه وابسته است، حتی اگر برای خرید منزل احتیاج به یک فهرست دارید می توانید از این برنامه استفاده کنید.

بخش بندی کار ها با Microsoft To Do

یکی از بهترین راه های انجام یک کار بزرگ این است که آن را به قسمت های کوچک تبدیل کنید. در برنامه Microsoft To Do: List, Task & Reminder علاوه بر یادداشت فعالیت می توانید مراحل انجام آن را نیز یادداشت کنید. تبدیل کردن کار به بخش های کوچک تر یک عامل برانگیزاننده برای انجام فعالیت است مخصوصا که با انجام هر کار کوچک می توانید مربع مربوطه را علامت گذاری کنید و با انرژی بهتر به سمت علامت گذاری سایر مربع ها بروید. بخش بندی هایی که برای هر فعالیت درنظر گرفتید همیشه وضعیت تکمیل خود را حفظ می کنند، حتی وقتی که آن بخش از امور آتی که به آن تعلق دارند به ‌عنوان کامل یا ناقص نشانه‌ داده شوند.

Microsoft To Do مایکروسافت تو دو
Microsoft To Do مایکروسافت تو دو

یادآوری تاریخ ‌های مهم را به مایکروسافت تو دو لیست بسپارید

علاوه بر اینکه هر زمان چیز جدیدی یادتان آمد می ‌توانید به سرعت آن را به فهرست کارهای آتی خود را اضافه کنید، برای سازماندهی و زمان ‌بندی فعالیت ها نیز می توانید اقدام کنید. برای مثال برای پراهمیت ترین و حساس ترین فعالیت ها که ابدا نباید فراموش کنید یادآور یا تاریخ مقرر تنظیم کنید. این پیغام تو دو لیست در این باره است: “نگران نباش رفیق، من به جای تو تو حافظم نگهش می دارم”. حتی اگر کارهایی دارید که باید هر روز، هر هفته یا هر سال انجام دهید، می ‌توانید تاریخ‌ های تکراری تنظیم کنید تا هر کدام در زمان تعیین شده به شما یادآوری شود.

افزودن یادداشت Microsoft To Do

یکی از قابلیت های To Do این است که هر زمان چیزی به ذهن تان رسید و خواستید یادداشت کنید می توانید از این برنامه استفاده کنید. از آدرس جلسه ای که باید در آن شرکت کنید تا متنی نوشته شده درمورد کتابی که اخیرا مطالعه کردید و قصد دارین آن را در شبکه های اجتماعی با دیگر کتاب خوان ها به اشتراک بگذارید. همه چیز را در یک جا داشته باشید تا احتمال گم شدن اطلاعات تان به صفر برسد و به نتایج بهتر و بیشتری دست پیدا کنید.

کد گذاری فهرست‌ ها با استفاده از رنگ

با استفاده از رنگ ها می توانید برای خودتان مشخص کنید کدام مورد برای شما از اهمیت بیشتر برخوردار است یا برعکس، یا اینکه بهره ور در کدام یک از زمینه های زندگی برای شما مهم تر است؟ در واقع برای هر مورد می توانید یک فهرست رمز گذاری شده رنگی رنگی داشته باشید. سپس می توانید بر اساس رنگ بندی فهرست ها، چیدمان فعالیت ها را انجام دهید. اگر هم یک سیستم تولیدی همچون GTD (روش انجام دادن فعالیت ها توسط دیوید آلن) را پیگیری می‌کنید، بنابراین می ‌توانید یک فهرست «روز خاص» یا «پیگیری» تهیه کنید.

Microsoft To Do: List, Task & Reminder
Microsoft To Do: List, Task & Reminder

تلفیق To Do با Outlook

با تلفیق To Do با Outlook Mail، امکان مشاهده تمام فعالیت ها با استفاده از حساب Microsoft مشابهی در سرویس ‌گیرنده Outlook Desktop یا در Outlook.com وجود دارد. کلیه فعالیت ها در طول روز در سرور های Exchange Online ذخیره خواهند شد، پس در هر دو سرویس Microsoft To Do و Outlook Tasks به ‌صورت خودکار نمایش داده می شوند.

دانلود Microsoft To Do 2.62.243 – اپلیکیشن لیست وظایف مخصوص فراموش کار های اندرویدی!

از اهمیت برنامه ریزی در کیفیت زندگی و رضایت از آن دست کم نگیرید. هر روز صبح یا هر شب برنامه‌ روز بعدتان را آماده کنید، مشخص کنید که می‌ خواهید روی کدام فعالیت متمرکز شوید و با همین کار ساده بهره ‌وری کارتان را به حد قابل ملاحظه ای افزایش دهید.

دانلود و استفاده رایگان است. علاوه بر قابلیت هایی که گفتیم این برنامه به کاربر این امکان را می دهد که طرح زمینه مورد پسند خود را سفارشی سازی کند. در واقع تو دو برنامه جامعی است که هر آنچه به منظور مدیریت امور و موفقیت لازم دارید یک جا به شما می دهد. قبل از این هرگز رسیدگی به امور و وظایف تا این حد راحت نبوده است. به لطف اپلیکیشن To Do انجام فعالیت ها لذت ‌بخش ‌تر و عملی تر شده است. به To Do به عنوان یک ابزار مدیریت وظایفی نگاه کنید که باید آن را به برنامه های مورد استفاده روزانه خود اضافه کنید.

دانلود مستقیم فایل نصبی

اپلیکیشنی دیگز از مایکروسافت: دانلود Microsoft Authenticator 6.2105.3004 – اپلیکیشن ساخت رمز موقت برای اندروید

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.