آموزش جدید ترین روش های افزایش و جذب فالوور اینستاگرام

جذب فالوور اینستاگرام: یکی از پررنگ ترین دغدغه کاربران اینستاگرام instagram افزایش فالوور است. چراکه هر اندازه دنبال کنندگان یک صفحه بیشتر باشند محتوای صفحه بیشتر دیده خواهد شد. این موضوع مخصوصا برای صاحبان کسب و کار در این پلتفرم بسیار اهمیت دارد چرا که هر چه صفحه بیشتر دیده شود، امکان جذب مشتری نیز افزایش می یابد.

جذب فالوور اینستاگرام
جذب فالوور اینستاگرام

دو روش کلی جذب فالوور اینستاگرام

به طور کلی برای جذب فالوور اینستاگرام از دو روش می توانیم فالوورهای اینستاگرام را افزایش دهیم، اول به طور رایگان و دوم با صرف هزینه.

همچنین بخوانید : چطور به اکسپلور اینستاگرام راه پیدا کنیم؟ | افزایش لایک و فالوور با اکسپلور

در مدل رایگان شما بدون پرداخت هزینه ای و فقط با آموزش و استفاده از یک سری نکات کاربردی، می توانید دنبال کنندگان صفحه خود را زیاد کنید. به کارگیری این روش در مقایسه با روش دوم یک تفاوت اساسی دارد و آن صرف زمان بیشتر در روش رایگان است. اما در مدل دوم، شما با پرداخت مبلغی به ارائه دهندگان سرویس های افزایش فوری فالوور می توانید به آسانی و به شکل آنی هر میزان فالوئر که می خواهید را به دست بیاورید. افزایش فالوور در اینستاگرام با استفاده از روش دوم توضیح خاصی ندارد و بسیار سریع و آسان صورت می گیرد. بنابراین ما در این مقاله به بررسی روش های افزایش فالوور به طور رایگان پرداخته‌ایم.

ترفندها و نکات کاربردی برای جذب دنبال کنندگان اینستاگرام

برای جذب فالوور اینستاگرام کاربر فعال باشید

یکی از اصلی ترین شروط افزایش فالوئر به شکل رایگان فعالیت زیاد در این پلتفرم است. شما باید به شکل مداوم، برنامه ریزی شده و منظم در اینستاگرام پست بگذارید. زمان بارگذاری مطالب نیز اهمیت بسیار زیادی دارد و باید متوجه شوید که چه موقع کاربران اینستاگرام بیشتر آنلاین هستند. کاربران فعال هر روز حداقل ۳ پست در اینستاگرام منتشر می ‌کنند.

عدم افراط و تفریط در پست گذاشتن

همان طور که گفتیم، باید ارسال محتوا در این شبکه اجتماعی برنامه ریزی شده باشد. اگر تعداد محتواهایی هایی که روزانه ارسال می کنید بیش از اندازه باشد، از نظر کاربران خوشایند نیست و آن ها از دنبال کردن صفحه شما منصرف می شوند. شما می توانید با از آزمون و خطا، تعداد مناسب پست ها برای هر روز را متوجه شوید.

ترفندها و نکات کاربردی برای جذب دنبال کنندگان اینستاگرام
ترفندها و نکات کاربردی برای جذب دنبال کنندگان اینستاگرام

اهمیت جذابیت پروفایل در جذب فالوور

با بهره مندی از گرافیک زیبا و تم های جذاب در نمایه تان به مخاطبان خود این پیام را می دهید که برای شما مهم و محترم هستند. در حقیقت پیج هایی که از ظاهر دلنشینی دارند، کاربران بیشتری را به خود جذب می کنند. براساس آمار، پیج هایی که ظاهر جذابی دارند و مطالب آن ها اعم از پست و استوری از گرافیک زیبایی برخوردار هستند، سی درصد شانس بیشتری برای افزایش فالوور دارند.

لینک اینستاگرام خود را در بلاگ یا سایت خود بگذارید

اگر سایت یا بلاگ دارید حتما در آن یک لینک رابط به پیج اینستاگرام تان قرار دهید و توجه کنید که این لینک در جایی از صفحه قرار بگیرد که در معرض دید باشد، برای مثال می توانید در قسمتی از وب سایت خود که بازدیدکنندگان بیشتری دارد، بنری با عنوان «مرا در اینستاگرام دنبال کنید» نصب کنید.

آدرس صفحه اینستاگرام خود را ضمیمه ایمیل هایتان کنید

هر ایمیلی که ارسال می کنید آدرس پیج اینستاگرام تان را در آن قرار دهید، به این شکل دوستان بیشتری می توانند به صفحه شما دسترسی داشته باشند. اگر محتوای پیج شما کاری است این مسئله در مباحث کاری و تجاری شما تاثیر مثبتی دارد.

هشتگ گذاری رمز موفقیت در جذب فالوور اینستاگرام

یکی از عوامل تاثیرگذار در بیشتر شدن بازدید محتوای پیج استفاده از هشتگ ها است. استفاده درست از هشتگ ها موجب ارتقا پیج و کسب و کار شما در فضای اینستاگرام می شود که با افزودن قابلیت فالو کردن هشتگ ها در آپدیت های جدید اینستاگرام، کاربران زیادی می توانند هشتگ های دلخواه خود را فالو کنند. این موضوع موجب افزایش محبوبیت هشتگ ها در این برنامه شده است.

آموزش جذب فالوور اینستاگرام
آموزش جذب فالوور اینستاگرام

بهترین روش هشتگ گذاری تهیه فهرستی از هشتگ های پرمخاطب در حوزه کاری تان است که برای تهیه آن باید از بخش جستجو کمک بگیرید. به این صورت که هشتگ اصلی مورد نظرتان را در بخش جستجو بر اساس تگ تایپ کنید تا هشتگ های مشابه و تصاویری که با آن هشتگ گذاری شده اند برای شما به نمایش دربیایند. از این فهرست هشتگ ها که بهتر است آن را در یادداشت های گوشی تان ذخیره کنید، به شکل صحیح، منظم و برنامه ریزی شده در کپشن مطالب استفاده کنید. در شرایط عادی هر تصویری که با هشتگ گذاری مرتبط ارسال می کنید، 3 دنبال کننده به صفحه شما اضافه می کند.

افراد مرتبط را تگ کنید

هر گاه پستی منتشر کردید که دوستان دیگرتان نیر با آن موضوع مرتبط بودند، آن‌ها را تگ کنید. این یکی از بهترین روش ها برای بالا بردن فالوور باکیفیت اینستاگرام است. با این کار پست شما به آن ها نشان داده خواهد شد و باعث می شود پست شما و نهایت پیج شما بیشتر دیده شود.

برقراری تعامل با صفحات فعال در حیطه خود

برقراری ارتباط و تعامل با افراد فعال در حوزه کاری شما می تواند باعث بالا رفتن فالوورهای هدفمند پیج تان شود. برای این کار شما باید به پست های ارسالی این افراد واکنش نشان دهید. برای مثال پست ها را لایک کنید یا کامنت بگذارید. بهترین اقدام در این زمینه گذاشتن لایوهای آموزشی مشترک با این کاربران است.

از تگ لوکیشن غافل نشوید

قابلیت تگ لوکیشن در این پلتفرم نمایش مطالب مرتبط به کسانی است که در یک منطقه جغرافیایی حضور دارند.  به همین خاطر استفاده از تگ لوکیشن به شکل شگفت انگیزی باعث افزایش تعداد فالوور های شما می شود.

از قانون تعامل 20 دقیقه ای پیروی کنید

این قانون جالب به مرور زمان می تواند تعداد دنبال کنندگان شما را در اینستاگرام بالا ببرد. طبق این قانون قبل از اینکه پست جدیدی ارسال کنید، به مدت بیست دقیقه با دیگر پیج ها تعامل می کنید. پست هایشان را لایک و برایشان کامنت بگذارید. به این ترتیب زمانی که شما مطلب جدیدتان را آپلود می کنید، آن ها به پیج شما می‌ آیند و پست جدید را لایک می کنند. به مرور زمان و با انجام دادن این ترفند تعداد فالوور هایتان افزایش می یابد و محتواها بیشتر دیده می شود.

آموزش افزایش و جذب فالوور اینستاگرام
آموزش افزایش و جذب فالوور اینستاگرام

مشخصات تان را به روز رسانی کنید

اطلاعات لازم و ضروری را در بخش بیوگرافی تان درج کنید. یادتان باشد که حتماً اطلاعات تماس، آدرس وب سایت و ایمیل تان را نیز در این قسمت بگذارید. با این کار، کاربران راحت تر به شما و کسب و کارتان اعتماد می کنند که همین اعتمادسازی زمینه خوبی برای افزایش دنبال کنندگان است.

تقوم محتوایی داشته باشید

یکی از موضوعاتی که همیشه موجب جذب مخاطب می شود درنظر داشتن مراسمات و رخدادهای عمومی می باشد. بر این اساس بهتر است یک تقویم محتوایی برای خودتان داشته باشید و با فرا رسیدن هر مناسبت پستی در آن حوزه در اینستاگرام منتشر کنید. کاربران در این موارد تعاملات بسیار زیادی برقرار می کنند.

همچنین ببینید : همه چیز درباره ‎اکسپلور اینستاگرام | از معروف شدن تا افزایش فالوور

برگزاری مسابقه برای جذب فالوور اینستاگرام

برگزاری مسابقات تاثیر بسیار خوبی در افزایش فالوور ها دارد اما باید دقت داشته باشید که برای تهیه و تدوین این مسابقات خلاقیت داشته باشید و از جوایز با ارزش استفاده کنید. در برگزاری مسابقات سعی کنید مخاطب را به انجام کاری که موجب دده شدن محتواهای شما می شود ترغیب کنید، برای مثال از کاربران بخواهید چندنفر را زیر پست تان تگ کنند یا پست شما را به عنوان استوری برای ۲۴ ساعت در پیج شان نگه دارند. پس از برگزاری این مسابقات به راحتی متوجه سرعت افزایش جذب فالوور خواهید شد.

استوری های چالشی و جذاب بگذارید

گذاشتن استوری هایی که مخاطب را ترغیب به نظر دادن بکند به دلیل افزایش تعاملات، موجب می شود شانس شما برای دیده شدن در اکسپلور بیشتر شود، چرا که برای ورود به صفحه اکسپلور تعاملات بالا یک آیتم اساسی است. از دیگر مزایای برقراری تعامل از طریق استوری این است که استوری های شما را به مرور زمان جلوتر از بقیه قرار می گیرد و به این ترتیب افراد بیشتری آن ها را چک می کنند. همچنین هر قدر استوری های شما برای مخاطبان جذاب تر باشند، فالوورهایتان آن ها را بیشتر برای دیگران ارسال می کنند و در نتیجه کاربران بیشتری وارد صفحه شما می شوند. بنابراین مشخص است که با این کار به آسانی می توانید فالوور هایتان را افزایش دهید.

ترفند های افزایش فالوور اینستاگرام
ترفند های افزایش فالوور اینستاگرام

رفتار مخاطبانتان را تحلیل و ارزیابی کنید

تحلیل رفتار دنبال کنندگان می تواند تا حد بسیاری منجر به بهبود و هدفمندی صفحه شما شود. می توانید با بررسی نیازها و واکنش های دنبال کنندگانتان پی ببرید که آن ها چه چیز را بیشتر دوست دارند و برایشان جذاب است. با استفاده از قابلیت اینسایت که این پلتفرم در اختیار پیج های تجاری و بیزنسی قرار داده است، می توانید به سرعت محتوایتان را ارزیابی کنید و بفهمید تا چه حد برای فالوور هایتان جذاب بوده است. به این شکل با تحلیل و ارزیابی عملکرد خود می توانید محتوای پیج تان را بهتر کنید و نیاز دنبال کنندگان هدف خود را بشناسید و برطرف کنید. بدیهی است که این موضوع به بیشتر شدن فالوور در اینستاگرام instagram کمک بسیار زیادی می کند.

نتیجه گیری 

این روز ها شبکه اجتماعی اینستاگرام گذشته از مزیت سرگرمی و آموزش، به بازار کسب و کار افراد تبدیل شده است. بنابراین افزایش فالوور بیش از هر زمان دیگری اهمیت بیشتری دارد. ما در این مقاله سعی کردیم راهکار هایی رایگان برای افزایش مخاطبان به شما بدهیم.

مطلب پیشنهادی : آموزش نحوه آنالیز اینستاگرام با اپلیکیشن HypeAuditor برای اندروید و آی او اس

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.