آموزش نحوه قرار دادن اطلاعات تماس در اینستاگرام Contract US

اطلاعات تماس اینستاگرام : اپلیکیشن اینستاگرام از نمونه برنامه های اجتماعی است که به واسطه آن تعاملات اجتماعی به شکلی جدید و بسیار آسان تر و گسترده تر از پیش قابل انجام است. این برنامه به کاربران خود این اجازه را خواهد داد تا بتوانند انواع محتوا های تصویری و ویدئویی خود را به همراه انواع آیتم هایی که برای آماده سازی ممکن است لازم شوند، با مخاطبان خود به اشتراک بگذارند.

در نسخه های جدید اینستاگرام شما این فرصت را خواهید داشت تا به شکلی ویژه تر برای فعالیت های اقتصادی خود آماده شوید و محتوا گذاری کنید. اینستاگرام شرایطی را فراهم کرده است تا شما بتوانید راه های تماس و برقراری ارتباط بیشتری با مشتریان و یا مخاطبان خود داشته باشید.

اطلاعات تماس اینستاگرام
اطلاعات تماس اینستاگرام

همچنین ببینید : آموزش جامع بلاک و ریپورت اینستاگرام در اندروید و IOS

تغییر اطلاعات حساب کاربری برای اطلاعات تماس اینستاگرام

هنگامی که شما قصد دارید یک حساب کاربری و یا یک پیج در اینستاگرام بسازید نیاز خواهید داشت تا با ثبت اطلاعاتی مانند آدرس ایمیل، شماره تلفن همراه و… هویت خود را نشان بدهید و آن را به عنوان یک کاربر ثبت نمایید. این اطلاعات ضمن اینکه نقش مهمی در ثبت هویت شما ایفا می کنند می توانند به شما برای بازیابی اطلاعاتتان نیز کمک نمایند و هم اینکه امنیت دسترسی به حساب شما را افزایش بدهند. اینستاگرام برای شما این قابلیت را ایجاد نموده است تا بتوانید این اطلاعات را با توجه به میل خود تغییر دهید و با گزینه های دیگری جایگزین کنید.

با توجه به چنین آیتمی شما امکان این را خواهید داشت که یک حساب کاربری و اطلاعات درون آن را با گذر زمان برای خود نگه دارید و آن را همواره به حساب ها و شماره های جدید خود انتقال بدهید. اگر قصد دارید این دست از اطلاعات حساب کاربری خود را تغییر بدهید لازم است که مراحل زیر را طی نمایید.

مرحله یک: قبل از هر اقدامی لازم خواهد بود که اپلیکیشن اینستاگرام خود را به آخرین نسخه موجود آن به روز رسانی نمایید. با انجام این کار شما می توانید از جدید ترین قابلیت های این برنامه استفاده نمایید ضمن اینکه از یک نسخه کامل و بدون حفره های امنیتی و باگ های سیستم عاملی بهره مند می شوید.

مرحله دو: وارد حساب کاربری اینستاگرام خود شوید. در بخش مربوط به صفحه خود می توانید گزینه Edit Profile را مشاهده نمایید. برای ادامه فرایند این گزینه را انتخاب نمایید.

مرحله سه: شما می توانید در این محله صفحه ای مشابه تصویر زیر را مشاهده نمایید. شما در این بخش می توانید تصویر پروفایل خود را تغییر دهید. از دیگر قابلیت هایی که در این بخش به آن دسترسی خواهید داشت، امکان ویرایش آیتم های بیو حساب اینستاگرام شما است. برای اعمال تغییرات اساسی تر به سراغ گزینه Personal Information Settings بروید.

گزینه Personal Information Settings
گزینه Personal Information Settings

مرحله چهار: به صفحه ای مشابه تصویر زیر هدایت خواهید شد که هر بخش آن حاوی اطلاعات گوناگونی است که در ابتدای ساخت حساب کاربری خود وارد کرده اید. توضیحات هر قسمت به شرح زیر خواهد بود:

ثبت اطلاعات تماس اینستاگرام
ثبت اطلاعات تماس اینستاگرام

E-mail Address: در این بخش آدرس ایمیل شما وارد خواهد شد. اگر در ابتدای ساخت اکانت خود یک آدرس ایمیل وارد کرده باشید، می توانید از این بخش برای حذف آن به طور کامل و یا جایگزینی با یک آدرس جدید اقدام کنید. با تغییر آدرس ایمل، یک پیام از سوی اینستاگرام به آدرس ایمیل اولیه شما ارسال خواهد شد که حاوی یک لینک است. با باز کردن آن لینک تغییر آدرس ایمیل شما با موفقیت صورت خواهد گرفت.

Phone number: شماره تماسی که به واسطه آن حساب کاربری خود را ساخته اید در این بخش ثبت خواهد شد و امکان تغییر و یا ویرایش آن برای شما در همین قسمت وجود دارد.

همچنین ببینید : آشنایی با اصطلاحات اینستاگرام (آماری) + تحلیل استوری

Gender: این بخش حاوی اطلاعات مربوط به جنسیت شما خواهد بود. شما می توانید اطلاعات ثبت شده در این بخش را بر اساس انتخاب هایی مانند Female (خانم)، Male (آقا) ،Custom ( سایر هویت ها مانند ترنسجندر یا…) و Prefer Not to Say( ترجیح می دهم اعلا نکنم) ویرایش نمایید.

Birthday: تاریخ تولد خود را می توانید در این بخش تنظیم نمایید.

نکته: شما می توانید با توجه به میل خود در این بخش اطلاعات حساب کاربری خود را بر اساس آدرس ایمیل خود و یا شماره همراه ثبت نمایید. به شما توصیه می شود تا به شکل همزمان از هر دو این موارد استفاده نمایید. با این کار می توانید امنیت پیج خود را افزایش بدهید و همچنین در صورت بروز مشکل و یا جا به جایی حساب، با موانعی برای بازیابی اطلاعات مواجه نشوید.

ویرایش اطلاعات تماس اینستاگرام در اکانت های بیزینسی

تبدیل کردن حساب کاربری معمولی در اینستاگرام به یک اکانت بیزینسی یکی از روش هایی است که به لطف آن افراد می توانند فرصت ها و قابلیت های بیشتری را برای دیده شدن کسب و کار خود داشته باشند. هنگامی که شما به واسطه گزینه Switch to Professional Account اکانت خود را به یک اکانت بیزینسی تبدیل می کنید، برخی از آیتم ها و همچنین محیط کاربری برنامه می تواند برای شما با تغییرات و اضافاتی همراه باشد. این تغییرات شامل راه های ارتباطی نیز خواهند شد. شما برای انجام هر گونه ویرایش در خصوص اطلاعاتتان و اضافه نمودن راه های ارتباطی بیشتر لازم خواهد بود مراحل زیر را دنبال کنید.

نکته: همان طور که از پیش نیز اشاره کردیم قبل از هر کاری اپلیکیشن اینستاگرام خود را به آخرین نسخه موجود به روز رسانی نمایید تا مانع از بروز هر گونه مشکلی شوید.

مرحله یک: در صفحه اصلی حساب کاربری خود به واسطه گزینه Edit Profile برای دسترسی به آیتم های بیشتر، به پیش بروید.

مرحله دو: شما وارد یک صفحه جدید خواهید شد که آیتم ها و گزینه های متنوعی را درون خود جای داده است. شما می توانید در این صفحه انواع مشخصات بیو اینستاگرام خود را اضافه کنید و یا آن ها را ویرایش کنید. قسمت های زیر مجموعه بخش Profile Information به شما امکان انجام انواع تغییرات در خصوص ویژگی های اکانت بیزینسی شما را خواهند داد. برای ادامه مسیر به سراغ گزینه Countat Options بروید.

ثبت اطلاعات تماس اینستاگرام
ثبت اطلاعات تماس اینستاگرام

نکته: شما می توانید با انتخاب گزینه Personal Information Settings به قابلیت ویرایش اطلاعات پایه حساب خود دسترسی پیدا کنید. به کمک این گزینه می توانید تغییراتی که پیش تر برای اکانت های معمولی توضیح دادیم را در اینجا اعمال نمایید.

مرحله سه: شما وارد بخش جدیدی خواهید شد. در این قسمت شما می توانید با به اشتراک گذاری اطلاعات تماس خود، راه های ارتباطی جدید با مخاطبان و مشتریان خود به وجود بیاورید. صفحه ای مشابه تصویر زیر برای شما نمایش داده خواهد شد.

افزودن شماره تماس و ایمیل به اینستاگرام
افزودن شماره تماس و ایمیل به اینستاگرام

بخش Business email :شما می توانید در این بخش آدرس ایمیل خود را وارد نمایید تا افراد بتوانند به واسطه این آدرس با شما ارتباط برقرار نمایند.

همچنین ببینید : آموزش جدید ترین روش های افزایش و جذب فالوور اینستاگرام

بخش Business Phone number: در این قسمت می توانید شماره تلفن همراه خود و یا همان شماره تماس مجموعه خود را وارد نمایید. برای اعمال تنظیمات و شخصی سازی های بیشتر می توانید از میان گزینه های Call  و یا Text دست به انتخاب بزنید. با توجه به انتخابی که از میان این گزینه ها انجام می دهید، مخاطب شما می تواند برای شما پیامک ارسال کند و یا با شما تماس تلفنی برقرار سازد.

ثبت شماره تماس اس ام اس و اطلاعات تماس اینستاگرام
ثبت شماره تماس اس ام اس و اطلاعات تماس اینستاگرام

مرحله چهار: پس از اینکه اطلاعات مدنظر خود را وارد ساختید به کمک علامت تیک بالای صفحه تمامی آن ها را ثبت نمایید.

با به اتمام رساندن این مراحل و ثبت تمامی آن ها پس از رفرش صفحه می توانید مشاهده کنید که کادر هایی جدید به صفحه کاربری شما اضافه شده اند. حال کاربران با وارد شدن به صفحه کاربری شما می توانند کادر هایی را مشاهده کنند که با ضربه زدن روی آن ها امکان ارسال ایمیل و یا برقراری تماس با شما برایشان فراهم می شود.

اینستاگرام
اینستاگرام

در پایان…

شما برای اینکه بتوانید اعتماد لازم را میان خود و مخاطبان خود را در فضای مجازی برقرار کنید، خوب است که از انواع راه های ارتباطی استفاده کنید. بدین شکل خواهید توانست در خصوص واقعی بودن خدمات خود اسناد و مدارک بهتری را ارائه بدهید. به یاد داشته باشید که با تنظیم درست اطلاعات حساب خود می توانید برای افزایش امنیت آن اقدامی موثر انجام دهید. در صورتی که صاحب یک اکانت بیزینسی هستید دقت داشته باشید که اطلاعات بیو شما و همین طور اطلاعات تماس شما بایستی با توجه به تغییرات آپدیت شود. سعی کنید آگاهی خود را نسبت به آیتم های جدید اینستاگرام افزایش بدهید. اگر اطلاعات جدیدی را به حساب خود اضافه نموده اید سعی کنید حتما در خصوص آن ها به واسطه استوری و یا پست به دنبال کنندگانتان اطلاع رسانی نمایید.

همچنین ببینید : آموزش نحوه تنظیم تعداد پست ها و استوری های روزانه اینستاگرام

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.