10 برنامه پخش ویدیو در تلویزیون – تماشای آنلاین ویدیو در تلویزیون خانگی

برنامه پخش ویدیو در تلویزیون : مفهوم سرگرمی در این عصر مدرن و دیجیتالی بسیار تغییر کرده است. اکنون مردم همیشه نباید جلوی تلویزیون بنشینند تا از جدیدترین و بهترین اتفاق سرگرم کننده ای که در دنیا اتفاق می افتد آگاه شوند. با استفاده از برنامه های پخش ویدئو، همه چیز حتی وقتی در حال حرکت هستید و در هر زمان و هر مکان، با بهترین کیفیت در دسترس است. از جدیدترین فیلم ها و نمایش های تلویزیونی گرفته تا اخبار زنده، ورزش و موارد دیگر. برنامه های پخش ویدئو مناسب تلفن های هوشمند شما هستند. البته، تعداد زیادی برنامه پخش در فروشگاه Google Play وجود دارد که همه آن ها محتوای یکسانی را ارائه نمی دهند.

هر برنامه ویژگی خاص خود را دارد. در حالی که برخی مجموعه عظیمی از محتوای اصلی را ارائه می دهند، برخی دیگر بهترین ها را از دنیای تلویزیون برای شما به ارمغان می آورند. به منظور یافتن بهترین برنامه پخش ویدئو برای رفع نیازهای تان، چندین مورد از آن ها را جستجو کردیم و لیستی از 10 برنامه برتر پخش را برای Android تهیه کردیم.

معرفی 10 برنامه پخش ویدیو در تلویزیون

برنامه پخش ویدیو در تلویزیون Netflix

این برنامه نزدیک به 200 میلیون مشترک در سطح جهان دارد و بدون شک Netflix بزرگترین و بهترین سرویس پخش ویدئو در حال حاضر است. این برنامه مجموعه گسترده ای از نمایش ها و فیلم های تلویزیونی از سراسر جهان را ارائه می دهد. کتابخانه محتوای اصلی Netflix نیز بسیار زیاد و به طور مداوم در حال رشد است.

Netflix
Netflix

Netflix در اکثر کشورهای جهان در دسترس است. این برنامه همچنین از پخش 4K ، HDR10 و Dolby Vision پشتیبانی می کند و در طیف گسترده ای از دستگاه ها از جمله تلفن های هوشمند Android، تبلت ها، تلویزیون ها و کنسول های بازی در دسترس است.

Netflix چندین سطح اشتراک را با شروع از 8.99 دلار در ماه و تا 17.99 دلار در ماه ارائه می دهد. تفاوت اصلی در کیفیت پخش و تعداد پخش همزمان است. البته Netflix دیگر گزینه آزمایشی رایگان را ارائه نمی دهد.

دانلود مستقیم فایل نصبی ورژن 7.113.0

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video ماهیانه 8.99 دلار اشتراک دارد اما مجموعه عظیمی از محتوای اصلی را تقریبا به اندازه Netflix ارائه می دهد. همچنین تعداد زیادی فیلم و نمایش تلویزیونی محبوب دریافت می کنید. می توانید در این برنامه فیلم ها و نمایش های تلویزیونی را خریداری یا اجاره کنید.

این برنامه علاوه بر محتوای اصلی خود، نمایش های برتر از جمله HBO و دیگران را نیز میزبانی می کند. در صورت تمایل می توانید محتوای Starz ، Showtime ، CBS All Access ، Cinemax و سایر موارد را با هزینه های اضافی خریداری کنید.

Amazon Prime Video
Amazon Prime Video

Amazon Prime Video به صورت استاندارد با اشتراک Amazon Prime ارائه می شود که امکان دسترسی به Amazon Music و سایر مزایای خرید را فراهم می کند. این یک اشتراک 12.99 دلار در هر ماه است، البته شما 30 روز دوره آزمایشی رایگان دریافت می کنید.

این برنامه از جریان 4K و HDR پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد عناوین را برای مشاهده آفلاین بارگیری کنید. می توانید حداکثر با سه دستگاه از یک حساب به صورت همزمان وصل شوید اما نمی توانید یک عنوان را همزمان روی بیش از دو دستگاه پخش کنید. این برنامه در طیف وسیعی از دستگاه ها نیز موجود است.

Disney +

Disney +  یک سرویس پخش روان خانوادگی است که تعداد زیادی از ویژگی های رسانه ای دیزنی، از جمله مارول، پیکسار، جنگ ستارگان و نشنال جئوگرافیک را ارائه می دهد. همچنین بسیاری از نمایش های کودکانه، فیلم های دیزنی و برخی عناوین کلاسیک معروف مانند سیمپسون ها را دریافت می کنید.

Disney +
Disney +

علاوه بر این عناوین اصلی مانند The Mandalorian ، The World according to Jeff Goldblum و موارد دیگر وجود دارد. اما حداقل فعلاً نباید منتظر یک کتابخانه جامع مانند کتابخانه Netflix یا Amazon باشید.

شما با پرداخت 6.99 دلار در ماه محتوای قابل توجهی که بچه ها می توانند تماشا کنند، با کیفیت 4K دریافت می کنید.

برنامه پخش ویدیو در تلویزیون VRV

اگر طرفدار بزرگ انیمه هستید، VRV بهترین سرویس پخش را برای شما ارائه می دهد. این برنامه Crunchyroll را که بزرگترین کتابخانه انیمیشن جهان است با بیش از 1200 عنوان کتاب در خود جای داده است. حتی می توانید کالاهای مربوط به انیمیشن را از فروشگاه Crunchyroll خریداری کنید.

VRV
VRV

اگر مخالف تماشای تبلیغات نیستید، می توانید از بیشتر مطالب به صورت رایگان لذت ببرید. در غیر این صورت، هزینه VRV ماهیانه شما 9.99 دلار است.

VRV دارای یک رابط کاربری بسیار آسان است. این برنامه همچنین برخی از ویژگی های مفید مانند جریان همزمان نامحدود و مشاهده آفلاین را ارائه می دهد.

برنامه پخش ویدیو در تلویزیون Tubi

Tubi یک سرویس پخش ویدیوی قانونی 100 درصدی رایگان است. برای تماشای مجموعه بیش از 20000 فیلم و نمایش تلویزیونی به کارت اشتراکی یا اعتباری نیاز ندارید. توبی هر هفته فیلم ها و نمایش های جدیدی اضافه می کند، بنابراین شما همیشه چیز جدیدی برای تماشا دارید.

Tubi
Tubi

از آنجا که این یک پلت فرم با پشتیبانی تبلیغات است، شما نمی توانید محتوا را برای مشاهده آفلاین بارگیری کنید. علاوه بر این، می توانید فیلم ها را با وضوح حداکثر 720p در Tubi تماشا کنید. علاوه بر این، Tubi ردیابی از عادت های تماشای شما نگه می دارد و بر این اساس عنوان را پیشنهاد می کند.

CuriosityStream

شما می توانید مجموعه عظیمی از مستندها را شامل همه چیز از علم، طبیعت، تاریخ و موارد دیگر دربرنامه پخش ویدیو در تلویزیون CuriosityStream تماشا کنید. هر هفته محتوای جدید اضافه می شود، بنابراین هرگز چیزهای برای تماشا کم نمی آورید.

این برنامه از جریان 4K و HD در چندین دستگاه پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد فیلم ها را برای مشاهده آفلاین بارگیری کنید. هیچ تبلیغی را نشان نمی دهد و به شما امکان دسترسی به کتابخانه کامل را فقط با ماهیانه 2.99 دلار ارائه می دهد. هزینه اشتراک ماهیانه با افزایش 4K تا 9.99 دلار بیشتر می شود.

Curiositystream همچنین مجموعه ای اختصاصی از برنامه های ایمن، سرگرم کننده و الهام بخش را برای خانواده ها فراهم می کند تا با هم لذت ببرند یا بچه ها را به تماشای بنشانند. این برنامه در حال حاضر بیش از 13 میلیون مشترک دارد و بهترین سرویس پخش مستند و غیر داستانی در جهان است.

Vudu

برنامه پخش ویدیو در تلویزیون Vudu بهترین برنامه پخش برای کسانی است که نمی خواهند متعهد به اشتراک ماهیانه شوند. این برنامه به شما امکان اجاره یا خرید فیلم و نمایش تلویزیونی را می دهد تا بتوانید آن ها را در هر زمان و هر مکان، بدون پرداخت هزینه ماهانه تماشا کنید. اگر یک فیلم یا یک نمایش تلویزیونی خریداری یا اجاره کنید، می توانید آن را برای مشاهده آفلاین نیز بارگیری کنید.

Vudu
Vudu

برخی از فیلم ها و نمایش های تلویزیونی نیز به صورت رایگان در دسترس هستند، اگرچه همراه با تبلیغات هستند.

این برنامه با پخش صدای Dolby Vision HDR و Dolby Atmos در دستگاه های سازگار تا حداکثر جریان 4K UHD را پشتیبانی می کند. علاوه بر این، برنامه Vudu’s Disc to Digital به شما امکان می دهد با پرداخت هزینه ای اندک، کپی فیزیکی فیلم را به فیلم دیجیتال تبدیل کنید. برنامه های پخش زیادی وجود ندارد که بتوانند این کار را انجام دهند.

برنامه پخش ویدیو در تلویزیون YouTube TV 

با استفاده از YouTube TV ، Google وارد عرصه تلویزیون زنده می شود. این سرویس در حال حاضر دسترسی بدون کابل به بیش از 85 کانال از جمله ده ها ورزش زنده، اخبار، کودکان و گزینه های سرگرمی را فراهم می کند. ABC ، ​​CBS ، FOX ، NBC ، NFL Network ، ESPN ، HGTV و TNT برخی از عنوان های قابل توجه هستند. با پرداخت هزینه های اضافی حتی می توانید NBA League Pass ، HBO Max ، Showtime ، Starz و موارد دیگر را نیز به اشتراک خود اضافه کنید.

YouTube TV 
YouTube TV

هزینه YouTube TV معمولاً ماهیانه 64.99 دلار است. البته یک عضویت YouTube TV حداکثر از شش حساب پشتیبانی می کند، بنابراین می توانید با خانواده خود نیز به اشتراک بگذارید. تنها نکته مهم این است که شما نمی توانید به طور همزمان از بیش از سه حساب فیلم تماشا کنید. YouTube TV همچنین گزینه آزمایشی رایگان را ارائه می دهد.

می توانید YouTube TV را از طریق تلفن هوشمند Android، تبلت، رایانه، تلویزیون هوشمند یا کنسول بازی و همچنین در صفحه نمایش بزرگ خود از طریق Google Chromecast ، Roku player & TV و Apple TV مشاهده کنید. این برنامه همچنین بهترین DVR ابری را از هر برنامه تلویزیونی زنده ارائه می دهد و ضبط های شما را به مدت نه ماه حفظ می کند.

Twitch

Twitch یک سرویس پخش ویدئو است که در درجه اول برای گیمرها است. در اینجا تقریباً در هر بازی پخش مستقیم، از جمله Minecraft ، Fortnite ، PUBG ، FIFA ، League of Legends و موارد دیگر و همچنین ورزش های الکترونیکی زنده و پوشش خبری را خواهید دید. می توانید بازی افراد دیگر را تماشا کنید یا گیم پلی خود را پخش کنید. حتی می توانید در جلسات بازی چت زنده داشته باشید. همچنین یک حالت تئاتر برای جلوگیری از وقفه در هنگام بازی وجود دارد.

Twitch تقریباً در هر پلتفرمی از جمله Android ، Xbox One ، PS4 ، Amazon Fire TV ، Chromecast و… در دسترس است. اکنون می توانید فیلم های خبری مستقیم و همچنین پخش مستقیم چندین برنامه منحصر به فرد مانند جشنواره های موسیقی را در Twitch مشاهده کنید.

Hulu

اگر هم ویدئو درخواستی و هم ویدئو زنده می خواهید، Hulu مناسب شما است. در اینجا شما می توانید به مجموعه مناسبی از فیلم ها و برنامه های تلویزیونی همراه با بیش از 70 کانال تلویزیونی زنده دسترسی پیدا کنید. کتابخانه محتوای اصلی Hulu چشمگیر نیست.

Hulu
Hulu

Hulu با پشتیبانی تبلیغات به عنوان یک سرویس مستقل با قیمت 5.99 دلار در ماه در دسترس است. هزینه نسخه بدون آگهی ماهانه شما 11.99 دلار خواهد بود. شما همچنین می توانید ترکیبی از ESPN + ، Hulu با پشتیبانی تبلیغات و دیزنی + را با 12.99 دلار در ماه انتخاب کنید. همچنین می توانید HBO یا Showtime را به ترتیب با قیمت 14.99 دلار و 8.99 دلار در ماه به برنامه خود اضافه کنید.

Hulu حداکثر 50 ساعت فضای ذخیره سازی DVR را ارائه می دهد، اگرچه می توانید با پرداخت هزینه اضافی 14.99 دلار در ماه، آن را به 200 ساعت برسانید. این برنامه حداکثر از شش پروفایل و دو جریان همزمان پشتیبانی می کند.

جمع امتیازها: 0 میانگین: 0

همینطور بررسی کنید

دیدئو برای باز کردن یوتیوب

اپلیکیشن دیدئو: نمایش بدون محدودیت یوتیوب در اندروید 2.3.7

وبسایت معروف یوتیوب از بدو آغاز به کار خیلی زود به شهرت جهانی یافت. با …

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *