جذب فالوئر برای پیج اینستاگرام با GetInsta

اینستاگرام از جمله شبکه های مجازی محبوب و معروف جهانی در حال حاضر است که میلیون ها کاربر درون آن حساب فعال دارند. شما برای دیده شدن و کسب موفقیت در این شبکه نیاز دارید تا دنبال کنندگان یا به اصطلاح (Followers) بیشتری را برای پیج خود جذب کنید. روش های بسیاری وجود دارند که هر یک به نوعی به شما برای افزایش تعداد دنبال کنندگان کمک می کند .اغلب این روش ها مانند استفاده از تبلیغات، تولید محتوای جذاب و… در طولانی مدت، با صرف هزینه و انرژی زیاد به همراه شانس؛ موثر خواهند بود. به منظور موفقیت بیشتر و قطعی در جذب فالوئر و دستیابی به اهداف پس از آن قصد داریم یکی از ابزار های با کیفیت به نام GetInsta را معرفی نموده و خدمات آن را بررسی نماییم.

چه فالوئری نیاز خواهیم داشت؟

به طور کلی می توان فالوئر ها را به دو دسته اصلی و فیک تقسیم نمود. هر یک از این دسته فالوئر ها دارای ویژگی ها، معایب و مزایای خاص خود خواهند بود که در زیر به آن ها می پردازیم.

دنبال کنندگان فیک: دنبال کنندگان فیک به پیج هایی گفته می شود که اغلب توسط ربات ها هدایت می شوند. این پیج ها با توجه به اینکه ادمین مشخص و یا پیگیری ندارند از خود هیچ عکس العملی در مقابل محتوا های نشر شده نشان نمی دهند و یا بازخورد هایی غیر منطقی خواهند داشت. خرید این فالوئر ها و یا جذب آن ها تنها باعث بالا رفتن عدد دنبال کنندگان پیج شما خواهد شد و نه تنها به افزایش اعتبار پیج شما کمک نمی کند بلکه مانع از رشد و موفقیت آن می شود. تنها نکته مثبت در خصوص این دست از فالوئر ها قیمت پایین آن ها است.

دنبال کنندگان واقعی: دنبال کنندگان واقعی به پیج هایی گفته می شود که توسط کاربران واقعی مدیریت می شوند. این دسته از فالوئر ها به هر گونه فعالیت شما واکنش منطقی نشان داده و به تبادل با شما می پردازند. تهیه دنبال کنندگان واقعی به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید طی مدت زمان بسیار کوتاهی بر موفقیت و محبوبیت پیج خود بیفزایید. تنها نقطه ضعفی که می توان به خرید این دست از دنبال کنندگان وارد نمود، قیمت بالای آن ها و همچنین ریسک خرید است.

اپلیکیشن GetInsta به شما این امکان را خواهد داد تا فالوئر های واقعی خریداری کنید. با توجه به خدماتی که این برنامه به شما ارائه می دهد می توانید معایب خرید فالوئر واقعی را برای خود بر طرف نمایید. در محیط اپلیکیشن GetInsta شما می توانید تحت شرایط زیر فالوئر های واقعی خود را دریافت کنید:

بسته های خرید: با توجه به شرایط و نیاز خود می توانید از میان بسته های مختلف که هر یک تعداد مشخصی فالوئر با قیمت مشخصی را ارائه می دهند، دست به انتخاب بزنید. این بسته ها با توجه به تنوع و طراحی خود برای سایر پیج های مبتدی و یا معروف مناسب شناخته می شوند. بسته های پیشنهادی این اپلیکیشن در دو دسته روزانه و فوری عرضه می شوند:

بسته های فوری: این بسته ها از پایه 100 دنبال کننده تا بیش از 3000 دنبال کننده در دسترس هستند که شما می توانید در بازه زمانی 5 دقیقه الی یک ساعت پس از تایید خرید خود به طور کامل آن ها را دریافت نمایید.

بسته های روزانه: این نوع از شرایط خرید می تواند بهترین انتخاب شما باشد. شما می توانید با خرید اشتراک های 30، 60 و یا 90 روزه این برنامه به شکل روزانه تعداد مشخصی فالوئر دریافت نمایید. تعداد فالوئر های جذب شده روزانه نیز با توجه به انتخاب شما می تواند بین 50 تا 200 عدد متغیر باشد.

 • تخفیف ها و جوایز: نکته جالب دیگری که در خصوص بسته های فالوئر واقعی GetInsta وجود دارد، تخفیف ها و یا هدایا است. شما می توانید با تهیه بسته های مشخصی تعداد فالوئر اضافه به عنوان هدیه دریافت کنید و یا با خرید در بازه های زمانی مشخص از طرح های تخفیف بهره مند شوید. با توجه به این ویژگی مشکل قیمت خرید فالوئر های واقعی تا حد زیادی برای شما حل خواهد شد.
 • پشتیبانی و تضمین خرید: همان طور که پیش تر نیز اشاره کردیم ریسک و بی اعتمادی به منابع فروش فالوئر های واقعی، از جمله معایب آن است. جالب است بدانید که GetInsta به شما تضمین و پشتیبانی 24 ساعته توسط مشاورین و متخصصین خود ارائه خواهد داد. شما این امکان را خواهید داشت تا به واسطه راه های ارتباطی مختلف مانند ارسال پیام و چت مشکلات، شکایات و یا سوالات خود را بیان سازید و سپس در کوتاه ترین زمان ممکن کمک مدنظر خود را دریافت کنید.

با توجه به اینکه فالوئر های ارائه شده توسط این برنامه کاملا واقعی هستند و ممکن است اقدام به آنفالو کردن شما کنند؛ پشتیبانی این برنامه با بررسی دقیق بلافاصله این رفتار را برای شما جبران کرده و فالوئر دیگری را جاگزین می نماید. امکان پیگیری و بررسی سفارشات شخصی شما نیز به طور کامل در دسترستان خواهد بود.

با در نظر گرفتن اهمیت فالوئر واقعی در رشد و اعتبار پیج اینستاگرام و همچنین با در نظر گرفتن شرایط و امکانات GetInsta می توان یکی از راه های کوتاه، سریع و مقرون به صرفه برای موفقیت در اینستاگرام را کمک گرفتن از  GetInsta در نظر گرفت.

اهمیت لایک و تعامل

در کنار اهمیت تعداد دنبال کنندگان یک پیج، تعداد لایک اینستاگرام که توسط پست ها به دست می آیند نیز می تواند تاثیر بسیار زیادی در محبوبیت و موفقیت پیج بگذارد. مهم است که شما بتوانید پست هایی با تعداد لایک بالا درون پیج خود داشته باشید و از همه مهم تر بتوانید به شکل دوره ای نیز برای پست های قدیمی تر خود لایک جمع کنید. به طور کلی می توان گفت لایک در اینستاگرام برای شما فرصت های زیر را به دنبال خواهد داشت:

 • راهیابی پست ها به قسمت اکسپلور اینستاگرام
 • جلب اعتماد و نظر مساعد سایر کاربران بازدید کننده از پیج
 • افزایش تعامل پیج
 • پیش رفتن طبق الگوریتم های اعتبار سنجی اینستاگرام
 • جلب محبوبیت و موفقیت بیشتر برای پیج

با توجه به این نکات بسیار مهم است که شما ضمن افزایش تعداد دنبال کنندگان خود به تناسب کافی میان تعداد فالوئر های پیج و میانگین لایک پست های خود توجه نمایید.  GetInsta به شما این امکان را خواهد داد تا به سادگی لایک های واقعی نیز برای پست های خود دریافت نمایید. شما می توانید به سه شکل زیر از طریق این برنامه برای پست هایتان لایک جمع آوری نمایید:

 • لایک واقعی: لایک های واقعی معمول شامل بسته های مختلفی می شوند که شما می توانید با پرداخت یک مبلغ مشخص، تعداد مشخصی لایک برای پست های انتخابیتان تهیه کنید. این لایک ها به شکل یک جا و در بازه زمانی کوتاهی پس از تایید خرید برای پست شما اعمال می شوند.
 • لایک واقعی خودکار: این آیتم خرید از امتیازات ویژه GetInsta است که به شما این امکان را خواهد داد که از پیش برای پست های خود در آینده لایک تهیه کنید. شما این امکان را خواهید داشت تا برای 20، 30 و یا 50 پست آینده خود مجموعه لایک های مشخصی را خریداری نمایید. با توجه به اینکه تعداد لایک هایی که بلافاصله پس از انتشار پست در پیج دریافت می شوند، تاثیر بسیار زیادی بر روی رشد و موفقیت صفحه و پست خواهد گذاشت؛ این آیتم خرید می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.
 • لایک های روزانه: از جمله نکاتی که می تواند به افزایش اعتبار پیج شما کمک نماید، تعداد لایک هایی است که به شکل روزانه برای پست های قدیمی و جدید خود جذب می کنید. این لایک ها نشان از تعامل فعال دنبال کنندگان با صفحه شما خواهند داشت. اپلیکیشن GetInsta این امکان را به وجود آورده است تا با خرید اشتراک های 30، 60 و یا 90 روزه برای مجموعه ای از پست های انتخابیتان لایک جذب کنید. شما می توانید در بازه 30 الی 100 لایک برای هر پست در روز بسته خریداری نمایید.

نکته ای که لازم است در خصوص هر سه این آیتم های خرید لایک در برنامه GetInsta ذکر کنیم این است که در صورتی که لایک خریداری شده شما به هر دلیلی حذف شده و یا کاهش یابد، بلافاصله جبران خواهد شد. اگر این جبران برای شما انجام نشد می توانید به کمک پشتیبانی برنامه این نقص را پیگیری کنید.

شرایط امنیتی GetInsta

اپلیکیشن ها و ربات های بسیاری در سطح اینترنت وجود خواهند داشت که شما می توانید به واسطه آن ها اقدام به خرید فالوئر، لایک و… برای پیج خود نمایید. نکته ای که در خصوص استفاده از اغلب آن ها وجود دارد این است که شما مجبور هستید رمز دسترسی به حساب کاربری خود را در اختیار ربات و یا اپلیکیشن انتخابی قرار دهید. این اقدام می تواند به شکل جدی امنیت حریم شخصی و پیج شما را به خطر بیندازد. در خصوص GetInsta همچین خطری وجود نخواهد داشت. شما به منظور استفاده از خدمات و آیتم های این برنامه تنها نیاز است که نام کاربری و یا همان آدرس پیج خود را وارد نمایید.

با توجه به این نکته شما پس از تایید صفحه می توانید لایک و یا فالوئر های درخواستی خود را دریافت کنید. این ویژگی خرید به شما این امکان را می دهد تا برای صفحات مختلف بدون داشتن دسترسی به آن ها بسته های فالوئر و یا لایک بخرید و ارسال نمایید.

ابزار های کمکی در GetInsta

نکته ای که وجود دارد این است که محتوا و وضعیت ظاهری پیج شما از جمله معیار هایی هستند که منجر به موفقیت شما می شوند. مهم خواهد بود که در کنار فعالیت هایی مانند خرید فالوئر و لایک به اقداماتی که می توانند از لحاظ بصری و محتوایی مخاطبان را به سوی شما جذب کنند نیز اهمیت دهید. اپلیکیشن GetInsta به واسطه ابزار های رایگان و پیشنهادی خود به شما در این زمینه نیز کمک خواهد کرد. این ابزار ها به شرح زیر خواهند بود:

 • Instagram Captions Generator: توضیحاتی که شما به شکل کوتاه در پایین هر پست اضافه می کنید از جمله ابزار هایی است که می تواند به شما برای تعامل هر چه بیشتر با دنبال کنندگان و جذب لایک و کامنت برای پست کمک کند. با توجه به این نکات مهم است که بتوانید کپشن های خوبی بنویسید. GetInsta به شما این امکان را می دهد تا به شکل رایگان برای پست هایی با موضوعات متفاوت، کپشن هایی قوی و جذاب تولید کنید. این ابزار با ارائه کلمات کلیدی مناسب و پر بازدید با توجه به موضوعتان ،شانس دیده شدن کپشن و پست شما را افزایش خواهد داد.
 • Instagram Video Downloader: بارگیری کاملا رایگان و سریع تمامی محتوا های ویدئویی و یا تصویری موجود در اینستاگرام
 • Instagram Banking Tool: به واسطه این ابزار می توانید با محبوب ترین و پر بازدید ترین پیج ها و همچنین محتوا های موجود در اینستاگرام آشنا شوید. محتوا و رتبه بندی های این ابزار به طور منظم با توجه به تغییرات رخ داده به روز خواهد شد. شما به واسطه این ابزار می توانید با سلیقه اکثریت کاربران اینستاگرام آشنا شوید و از این اطلاعات برای تولید هر چه دقیق تر محتوای خود استفاده کنید.
 • Instagram Username Generator: داشتن یک نام کاربری زیبا، منحصر به فرد و متناسب با محتوای پیج می تواند به جلب توجه سایر کاربران کمک کند. GetInsta ابزاری در اختیار شما قرار می دهد تا با مشخص کردن ملاک هایی مانند جنسیت، سن، حوزه فعالیت، ترکیب ساختاری و… نام کاربری مناسبی بسازید.
 • Instagram Followers Counter: به کمک این ابزار شما می توانید در لحظه و به شکل رایگان و آنلاین تعداد دنبال کنندگان خود را بشمارید. این ابزار برای پیج هایی که بیش از 10 هزار دنبال کننده دارند مناسب شناخته خواهد شد و به آن ها این امکان را می دهد تا به شکل دقیق تعداد فالوئینگ های خود را بررسی کنند. بررسی نتایج استفاده از این ابزار به شما کمک می کند تا افزایش و یا کاهش تعدا دنبال کنندگانتان را با جزئیات بررسی نموده و به فعالیت های خود با توجه به آن ها جهت دهید.
 • Instagram Fonts: با استفاده از این ابزار رایگان GetInsta شما می توانید از فونت هایی با سایز های مختلف برای نوشتن کپشن و یا بایو پیج خود بهره بگیرید. به یاد داشته باشید که اینستاگرام یک رسانه بصری است از این رو استفاده از هر ابزاری که جلوه ظاهری بهتری ایجاد کند، شما را به موفقیت و جذب مخاطب نزدیک تر می سازد.

همان طور که تا به اینجا مشاهده کردید هریک از این ابزار به نوعی برای استفاده هر چه بیشتر از اینستاگرام و قابلیت های آن به شما کمک خواهند کرد.

جمع بندی

اپلیکیشن GetInsta به شکل رایگان برای شما در دسترس خواهد بود. خدمات این برنامه هم رایگان و هم پولی قابلیت تهیه خواهند داشت. نکته جالبی که در خصوص این برنامه وجود دارد این است که شما با استفاده کامل از تمامی قابلیت ها و ابزار های آن فرصت این را دارید تا به شکلی همه جانبه در اینستاگرام فعالیت کنید. بهره مندی از فالوئر ها و لایک ها واقعی در کنار استفاده از ابزار هایی برای تولید محتوای دقیق و حرفه ای ،کلید دستیابی شما به پیجی محبوب و موفق خواهد بود.

کار با GetInsta به لطف محیط کاربری ساده و روان آن می تواند برای تمامی گروه های سنی و اجتماعی آسان و سریع باشد. خدمات این برنامه هم برای افرادی که در ابتدای راه فعالیت های اینستاگرام هستند مناسب شناخته می شود و هم برای پیج های قدیمی و فعال کاربردی خواهد بود.

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

 1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
 2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
 3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
 4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
 5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.