دانلود Peak – Brain Training 4.15.2 – برنامه تقویت حافظه و هوش “پیک” برای اندروید

بازی Peak – Brain Games & Training یکی از بازی های هوشمند بسیار قوی و محبوب برای تقویت توانایی های هوش و مهارت های ذهنی است. این بازی محصولی از استودیو بازی سازی PopReacch Incorporated است که تاکنون بیش از 10 میلیون بار از سوی کاربران دانلود شده است و همچنین توانسته است امتیاز 4.3 از 5 را از دیدگاه مخاطبان خود به دست بیاورد. این بازی به شکل آفلاین اجرا خواهد شد. دانلود این بازی برای کاربران رایگان است اما اگر می خواهید به تمامی قابلیت های آن دسترسی پیدا کنید نیاز خواهید داشت که پرداخت های درون برنامه ای را انجام دهید.

Peak – Brain Games & Training
Peak – Brain Games & Training

اجرای این بازی متناسب با تمامی گروه های سنی خواهد بود. محیط داخلی این برنامه بسیار ساده و روان طراحی شده و شامل بخش های بسیار مختلفی است. هر بخش حاوی مینی گیم ها و اطلاعاتی است که انجام آن ها و همین طور مطالعه آن ها می تواند منجر به بهبود و همچنین تقویت یکی از مهارت های ذهنی شما شود. اجرای بازی ها و دستور العمل های مربوط به هر یک بسیار ساده خواهند بود. شما می توانید به سرعت بر روی روند بازی مسلط شوید و سپس با توجه به سطح مهارت و قدرت خود چالش ها را پشت سر بگذارید. این بازی حاوی قابلیت ها و ویژگی های متعددی است که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

Peak – Brain Games & Training

گستره مهارت ها Peak

این بازی به شکل ویژه بر روی قابلیت هایی مانند تمرکز، سرعت عمل، سخن وری، واژه شناسی و.. فعالیت خواهد کرد. به واسطه بازی ها و توضیحاتی که در هر بخش قرار گرفته است شما خواهید توانست آن مهارت به خصوص را در خود پرورش بدهید. بازی های طراحی شده در هر بخش به خوبی می تواند تمامی جنبه های هر مهارت را پوشش بدهد. از همه مهم تر بازی های طراحی شده به خوبی سطح بندی شده اند بدین معنی که شما می توانید از پایه برای بهبود مهارت های خود تلاش کنید و سپس کم کم پیشرفت کنید و چالش های سخت تری را پذیرا شوید.

Peak – Brain Games & Training
Peak – Brain Games & Training

نمودار ها تحلیل Peak

یکی از نقاط قوت بسیار جذاب و چشمگیر بازی Peak تحلیل هایی است که برای هر بازی شما و سطح عملکرد شما ارائه داده می شود. شما می توانید با توجه به نتایجی که در هر بازی به دست می آورید مشاهده کنید که تا چه اندازه توانسته اید در آن مهارت پیشرفت داشته باشید. شما در هر نوبت با یک نمره سنجیده خواهید شد. این نمرات در بازه های زمانی دلخواه شما ذخیره و ثبت خواهند شد بدین ترتیب شما می توانید سطوح عملکرد خود را به کمک نمودار ها بررسی کنید. این نمودار ها به کمک رنگ ها در یک نگاه کوتاه وضعیت پیشرفت شما را نمایان خواهند کرد.

توصیه های Peak

از دیگر ویژگی ها و نقاط قوت این اپلیکیشن می توان به توصیه ها و توضیحاتی که توسط آن به شما ارائه می شود نیز اشاره نمود. شما می توانید با مطالعه اطلاعات موجود در این اپلیکیشن به خوبی با هر مهارت و جایگاه آن به شکل فیزیولوژیک در مغز آشنا شوید. نکته هایی مانند اهمیت هر مهارت و یا حوزه کارکرد آن و همین طور دیگر تمرین های موثر را فرا بگیرید.

Peak – Brain Games & Training
Peak – Brain Games & Training

برنامه ریز شخصی با Peak

شما با انجام بازی های موجود در این اپلیکیشن و ثبت نتایج خود می توانید به این برنامه کمک کنید تا شما را به خوبی بسنجد و نقاط قوت و ضعف شما را شناسایی کند.. با انجام این سنجش برنامه برای شما به شکل اختصاصی تمرین هایی را طراحی خواهد کرد. این تمرین ها می توانند شما را در مسیر پیشرفت هدایت کنند. با انجام این تمارین شما می توانید نقاط ضعف خود را برطرف نمایید و حتی نقاط قوت خود را درخشان تر سازید. این برنامه یک معلم شخصی برای شما خواهد بود.

دانلود Peak – Brain Training 4.15.2 – برنامه تقویت حافظه و هوش “پیک” برای اندروید

اگر نیاز به تقویت هوش و قوای ذهنی خود دارید می‌توانید این اپلیکیشن محبوب را دانلود و نصب نمایید.

دانلود مستقیم فایل نصبی

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.