دانلود Satellite Tracker by Star Walk 1.4.2 – برنامه تنظیم ماهواره اندروید

اپلیکیشن Satellite Tracker by Star Walk تنظیم ماهواره یکی از بهترین برنامه‌های موجود برای علاقه مندان به نجوم و ماهواره‌های فضایی است. این روزها امواج ارتباطی بخش عظیمی از زندگی ما را کنترل می‌کنند. اتصال ما به اینترنت و قابلیت استفاده از انواع آیتم‌های انتقال اطلاعات همگی و حتی مسیر یابی به واسطه امواج ممکن می‌شوند. شما در اطراف خود می‌توانید دکل‌ها و مراکز متعددی را مشاهده کنید که وظیفه مدیریت این امواج و توزیع مناسب آنها را در محیط بر عهده دارند اما همانطور که می‌دانید بخش اساسی و اصلی انتقال امواج به سراسر دنیا به کمک ماهواره‌های مستقر در جو زمین انجام می‌شوند.

Satellite Tracker by Star Walk
Satellite Tracker by Star Walk

ماهواره‌های موجود در این فضا انواع امواج مورد نیاز و مبادله شده در سراسر دنیا را دریافت نموده و سپس آنها را به موقعیت‌های مناسب می‌رسانند. از این ماهواره‌ها در موارد بسیار متعددی استفاده می‌شود و می‌توان گفت که فعالیت آنها کاملاً بدون مرز است. در صورتی که شما به ماهواره‌های فضایی و مسائل مربوط به آنها علاقه مند هستید، در ادامه این متن می‌توانید با یکی از اپلیکیشن‌های کاربردی در این حوزه و توضیحات مربوط به آن آشنا شوید.

Satellite Tracker by Star Walk اپلیکیشن تنظیم ماهواره

استودیو برنامه سازی Vito Technilogy از استودیوهایی است که تمامی برنامه‌ها و اپلیکیشن‌های خود را برای علاقه مندان به فضا و دنیای سیارات و ستاره‌ها طراحی و عرضه می‌نماید. این اپلیکیشن‌ها هم جنبه آموزشی داشته و به افراد برای کسب اطلاعات در خصوص فضا کمک می‌کنند و هم جنبه کاربردی و عملی دارند. بسیاری از برنامه‌های تولید شده توسط این استودیو به شما برای جهت یابی به کمک ستاره‌ها و مواردی از این دست کمک خواهند کرد. اپلیکیشن Satellite Tracker by Star Walk تنظیم ماهواره نیز یکی از محصولات موفق همین استودیو است که تاکنون بیش از  یک میلیون بار توسط کاربران دانلود شده است و همچنین توانسته است امتیاز 4.2 از 5 را از دیدگاه مخاطبان خود به دست بیاورد. این برنامه به عنوان یک ابزار شناخته شده است و به شما اطلاعات کاربردی ارائه خواهد داد.

نقشه موقعیت مکانی Satellite Tracker by Star Walk

جالب است بدانید که ماهواره‌های فرستاده شده به جو زمین این روزها تشکیل یک حلقه به دور زمین را داده‌اند. این نکته بدین معناست که تعداد ماهواره‌ها بسیار زیاد است و موقعیت مکانی قرارگیری آنها در فضا بسیار گسترده است. علاوه بر ماهواره‌هایی که درون جو زمین جای گرفته‌اند، بسیاری از ماهواره‌ها نیز به سوی ماه و یا سایر سیارات فرستاده شده‌اند تا بتوانند اطلاعاتی از اطراف کره زمین را نیز به زمین مخابره نمایند.

با گذر زمان و توسعه فناوری‌ها و همچنین روی کار آمدن ایده‌های جدید برای طراحی ماهواره‌هایی کاربردی‌تر، بر تعداد ماهواره‌های موجود افزوده می‌شود. اپلیکیشن Satellite Tracker by Star Walk تنظیم ماهواره طراحی شده است تا به شما یک نقشه کامل و از همه مهم‌تر لحظه‌ای از موقعیت قرار گیری تمامی این ماهواره‌ها و همچنین وضعیت حرکت آنها به شما ارائه دهد. شما درون محیط این برنامه به دو شکل می‌توانید موقعیت ماهواره‌ها را مورد بررسی قرار دهید.

Satellite Tracker by Star Walk
Satellite Tracker by Star Walk

اول اینکه شما می‌توانید نام ماهواره مدنظر خود را وارد نموده و سپس به طور اختصاصی آن را جست و جو نموده و وضعیت قرارگیری و اطلاعات مربوط به آن را مورد بررسی قرار دهید. این حالت می‌تواند شما را سریعاً به آنچه می‌خواهید برساند.

در حالت دوم شما می‌توانید از یک نقشه کلی بهره مند شوید. بر روی این نقشه موقعیت نسبی تمامی ماهواره‌ها نمایش داده شده است و شما می‌توانید یک دید کلی به وضعیت داشته باشید. حال در صورت تمایل می‌توانید به شکل جزئی‌تر درون نقشه کاوش کنید و اطلاعات دقیق‌تر را در خصوص ماهواره مدنظر خود به دست بیاورید.

ارائه تصاویر زنده

هر ماهواره به دوربین‌هایی مجهز است که به شکل لحظه به لحظه از فضای اطراف خود، تصاویری را به زمین مخابره می‌نماید. اپلیکیشن Satellite Tracker by Star Walk تنظیم ماهواره به شما این امکان را خواهد داد تا پس از مشخص نمودن ماهواره مدنظر خود، تصاویری را که ماهواره از محیط اطراف خود ضبط می‌کند را نیز مشاهده کنید. لازم است یادآور شویم که این تصاویر با کمی تأخیر به شما نمایش داده خواهند شد اما این تأخیر با توجه به فاصله ارسال بسیار ناچیز بوده و کاملاً قابل چشم پوشی است. بدین ترتیب شما خواهید توانست با انتخاب انواع ماهواره‌ها از زاویه دید آنها به فضا نگاه کنید.

پیش بینی حرکت

همان طور که می‌دانید ماهواره‌ها در فضا موقعیت ثابتی نخواهند داشت و همواره با توجه به مأموریت خود با سرعت چرخش کره زمین هماهنگ می‌شوند. الگوریتم بسیار دقیقی برای نحوه حرکت ماهواره‌ها وجود دارد تا از هرگونه برخورد احتمالی و یا نقص در مخابره امواج جلوگیری شود. شما درون محیط اپلیکیشن Satellite Tracker by Star Walk تنظیم ماهواره می‌توانید با دقت بسیار بالا نقشه حرکت ماهواره‌ها را نیز مشاهده کنید. شما می‌توانید یکی از ماهواره‌های مدنظر خود را انتخاب نمایید و سپس به دقت مشاهده کنید که طی بازه‌های زمانی مختلف، موقعیت مکانی ماهواره با چه تغییراتی همراه خواهد بود. به کمک این نقشه شما می‌توانید با اعلام ساعت، موقعیت مکانی ماهواره مذکور را پیشبینی نمایید. این آیتم برای تمامی ماهواره‌های معروف و ثبت شده در دسترس خواهد بود.

رابط کاربری Satellite Tracker by Star Walk

باید بدانید که سایت‌های رسمی بسیاری وجود دارند که می‌توانند اطلاعات این اپلیکیشن را در اختیار شما بگذارند اما همه این سایت‌ها با سرعت کم و دشواری زیاد خدمات خود را ارائه می‌دهند. اپلیکیشن Satellite Tracker by Star Walk تنظیم ماهواره یک محیط منسجم و روان را در اختیار شما قرار خواهد داد که درون آن تمامی اطلاعات با توجه به ماهیت خود به دقت دسته بندی شده‌اند و با توجه به نیاز شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن نمایش داده می‌شوند. محیط کاربری این برنامه بسیار آسان و ساده طراحی شده است تا همه افراد بتوانند از قابلیت‌های آن استفاده نمایند. شما می‌توانید اطلاعات مورد علاقه خود را نشان دار نمایید و حتی تجربیات جست و جوی خود درون این برنامه را برای خود ذخیره نمایید.

دانلود Satellite Tracker by Star Walk – برنامه تنظیم ماهواره اندروید

اپلیکیشن Satellite Tracker by Star Walk تنظیم ماهواره به شکل رایگان درون گوگل پلی و انواع مارکت‌های موبایلی برای دانلود و نصب در دسترس خواهد بود. لازم است به این نکته اشاره کنیم که برای بهره مندی کامل از تمامی قابلیت‌های این برنامه، بایستی پرداخت درون برنامه‌ای انجام دهید. توجه داشته باشید که برای دستیابی سریع و لحظه‌ای به اطلاعات شما به اتصال اینترنت قوی احتیاج خواهید داشت. حجم فایل این اپلیکیشن به نسبت کم محسوب می‌شود و توصیه می‌شود برای اجرای باکیفیت از یک سیستم عامل قوی موبایلی کمک بگیرید.

همچنین بخوانید: 5 برنامه قطب نما برای اندروید : جهت یابی سریع با گوشی

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

  1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
  2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
  3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
  4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
  5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
  6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.