دانلود بازی Squid Game – بازی جنجالی و معروف “بازی مرکب” برای اندروید

بازی Squid Game، بازی مرکب، بازی اسکوئید گیم، بازی سریال Squid Game و … همگی از نام‌های بازیSquid Game اندروید هستند. سریال بازی مرکب یا سریال Squid Game که محصول سال 2021 است به یکی از پر بیننده ترین سریال‌های حال حاضر تبدیل شده است و در همین راستا طرفداران زیادی جلب کرده است. بازی Squid Game اندروید از این سریال جذاب برگرفته شده و کاملا داستان و بازی‌های اجرا شده در این سریال را به تصویر کشیده است. اگر این فیلم جذاب را مشاهده کرده اید و یا حتی نکرده اید بازی Squid Game می‌تواند شما را به عنوان یکی از بازیکنان سریال Squid Game به درون بازی‌ها ببرد. برای دانلود و معرفی کامل بازی مرکب با ما همراه باشید.

بازی Squid Game
بازی Squid Game

معرفی بازی Squid Game: Challenge

آشنایی با بازی ماهی مرکب

استودیو بازی سازی Podscriptom در اقدامی جالب با توجه به علاقه بسیار زیاد افراد نسبت به سریال ماهی مرکب یا همان اسکوئید گیم، بازی موبایلی را با همین نام طراحی کرده است. این بازی در تلاش است تا بتواند فضای سریال ماهی مرکب را با جزئیات کامل برای کاربران موبایلی شبیه سازی نماید و به آنها اجازه دهد که به تجربه‌ای مشابه بازیگران سریال داشته باشند. بازی ماهی مرکب تاکنون بیش از یک میلیون بار توسط کاربران دانلود شده است و همچنین توانسته است امتیاز 4.3 از 5 را از دیدگاه مخاطبان خود به دست بیاورد. این بازی در دسته بازی‌های اکشن، ساده و شبیه سازی شده جای گرفته است.

همچنین دانلود کنید: دانلود OCO 1.5135 – بازی چالشی پازل و فکری “او سی او” برای اندروید

داستان بازی اسکوئید گیم

همان طور که گفتیم Squid Game شبیه سازی کامل برای سریال ماهی مرکب است از این رو داستان آن نیز کاملاً مشابه سناریو سریال است. شما به عنوان یکی از بازیکنان سریال وارد بازی خواهید شد و بایستی بتوانید 6 مرحله را به طور موفقیت آمیز پشت سر بگذارید. باخت در هر مرحله به معنی مردن در بازی خواهد بود و شما مجبور هستید که از ابتدا مراحل را بازی کنید. این شش مرحله شامل مراحل زیر خواهد بود:

 • مرحله اول: چراغ قرمز، چراغ سبز

این مرحله از بازی یکی از معروف‌ترین‌ها است که توانست با کمک گرفتن از یک عروسک غول پیکر ترسناک و آهنگی دلهره آور درون سریال، در ذهن همه افراد بماند. در طی این مرحله شما به همراه سایر بازیکنان سبز پوش، پشت یک خط قرمز قرار خواهید گرفت. با شروع آهنگ و سبز شدن چراغ شما این اجازه را خواهید داشت که به سمت جلو و خط قرمز بعدی حرکت کنید. هنگامی که آهنگ قطع می‌شود و چراغ نیز به رنگ قرمز در می‌آید؛ شما بایستی سریعاً ثابت و بدون حرکت شوید در غیر این صورت مشابه روند سریال ماهی مرکب توسط کاراکترهای قرمز پوش کشته خواهید شد و بایستی مجدد بازی را شروع کنید. این مرحله با رد شدن از دومین خط قرمز به پایان خواهد رسید.

Squid Game
Squid Game
 • مرحله دوم: شکلات دالگونا

این مرحله از سریال ماهی مرکب تبدیل به یکی از ترندهای محبوب در اینستاگرام و تیک تاک شد. بازی اسکوئید گیم نیز به شما امکان تجربه این مرحله را به واسطه گوشی هوشمندتان خواهد داد. در طی این مرحله شما موظف هستید که یک شکل هندسی را به واسطه یک سوزن از درون شیرینی دالگونا خارج کنید. بسته به شانس شما این شکل می‌تواند یک مثلث و یا طرح‌های ساده مشابه باشد و یا یک طرح دشوار مشابه چتر باشد. توجه داشته باشید که شما بایستی بدون خارج شدن از خطوط مربوط به حاشیه طرح اصلی، سوزن را در صفحه حرکت دهید. اگر به دلیل دقت پایین به طرح اصلی صدمه وارد کنید و یا باعث شکستن شیرینی شوید؛ کشته شده و بایستی مجدد از ابتدا به بازی ماهی مرکب برگردید.

 • مرحله سوم: طناب کشی

طناب کشی یکی از بازی‌های مرسوم و شناخته شده است که بسیاری از ما تجربه اجرای آن را داشتیم اما در سریال ماهی مرکب این بازی مرزی بین مرگ و زندگی بود. بازی اسکوئید گیم تلاش کرده است تا این مرحله را نیز با همان حساسیت برای شما شبیه سازی نماید. شما به طور شانسی درون یک گروه قرار خواهید گرفت و سپس بایستی به واسطه کنترل‌گرهای پایین صفحه بازی را هدایت کنید. مهم است که بتوانید با مدیریت نیرو در بخش کشیدن و یا شل کردن طناب گروه مقابل خود را شکست بدهید و زنده بمانید. همانطور که واضح است اگر نتوانید به خوبی از این بخش عبور کنید؛ کشته خواهید شد.

 • مرحله چهارم: تیله بازی

تیله بازی نیز مشابه بازی طناب کشی یکی از بازی‌های نوستالژیک است که بسیار از افراد آن را حداقل یک بار تجربه کرده‌اند. در طول این بازی درون بازی ماهی مرکب شما بایستی تمامی تیله‌های رقیب خود را به تیله‌های خود اضافه کنید. بازی آن قدر ادامه پیدا خواهد کرد که یا شما و یا طرف مقابلتان علاوه بر تیله‌های خود، تیله‌های فرد مقابل را نیز در دست داشته باشد. کسی که در پایان بازی بدون هیچ تیله‌ای بماند به عنوان بازنده کشته خواهد شد و بایستی از ابتدا به بازی برگردد. پیش رفتن در این بازی نیاز به تمرکز و خلاقیت بالایی خواهد داشت.

 • مرحله پنجم: پل‌های شیشه‌ای

این بازی تلفیقی از شانس و هیجان بسیار بالا خواهد بود. درون بازی ماهی مرکب یک پل برای شما طراحی شده است. این پل به دو قسمت یکسان تقسیم بندی شده است و مسیر آن نیز به واسطه خانه‌هایی با شماره‌های مختلف به پیش می‌رود. هر خانه روی این پل دارای دو قسمت سنگی و شیشه‌ای است. در صورتی که شما روی قسمت شیشه‌ای قرار بگیرید، شیشه خواهد شکست و شما به پایین سقوط می‌کنید اما با قرار گرفتن بر روی قسمت سنگی شانس این را خواهید داشت تا انتخاب بعدی خود را برای پیش روی داشته باشید.

بازی Squid Game اندروید
بازی Squid Game اندروید
 • مرحله ششم: بازی ماهی مرکب

این مرحله چالش اساسی در سریال اسکوئید گیم است که باعث می‌شود برنده پول‌ها مشخص شود. اگر سریال ماهی مرکب را دیده باشید به طور حتم با این بخش آشنایی خواهید داشت. ارائه توضیحات در خصوص این مرحله ممکن است باعث اسپویل سریال و همچنین از بین رفتن هیجان بازی ماهی مرکب شود از این رو بهتر است خودتان با دقت تا مرحله آخر پیش رفته و با هوش خود به عنوان برنده نهایی انتخاب شوید.

ویدئو گیم پلی

دانلود بازی Squid Game – بازی جنجالی و معروف “بازی مرکب” برای اندروید

شما می‌توانید بازی Squid Game را به شکل رایگان و بدون نیاز به پرداخت‌های درون برنامه‌ای از طریق گوگل پلی دانلود نمایید. این بازی گرافیکی ساده و روندی هیجان انگیز خواهد داشت و شما می‌توانید تمامی قسمت‌های سریال ماهی مرکب را اجرا نمایید. بازی اسکوئید گیم حجم به نسبت کمی خواهد داشت و به سادگی با سیستم‌ عامل‌هایی با قدرت میان رده نیز سازگاری پیدا خواهد کرد. بازی ماهی مرکب به شکل آفلاین و تک بازیکنه انجام شده و متناسب با تمامی گروه‌های سنی است.

سایر بازی های Squid Game‏ برای اندروید

در ادامه برخی بازی های مشابه که برگرفته از سریال Squid Game هستند را معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید. این بازی‌ها نیز با گرافیک و گیم پلی متفاوت همان داستان بازی مرکب را بیان می‌کند. در این بازی‌ها تمامی مراحل بازی Squid Game وجود دارند و می‌توانید همگی آن‌ها را بازی کنید.

Squid Game

 

Squid Game
Squid Game

Squid Games : K Challenge 456

Squid Games : K Challenge 456‏
Squid Games : K Challenge 456‏

قوانین بخش نظرات در اندرویدزوم

 1. 1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
 2. 2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
 3. 3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
 4. 4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
 5. 5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
 6. 6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.